Reklama

pátek 30. října 2015

Vratimovský seminář 2015: Prof. PhDr. Jan Keller. CSc.: "Evropa se mění. Bohužel k horšímu" -

30. 10. 2015

1 komentář :

  1. Je to jako vždy velmi potřebný projev. Není ale moc zřejmé konkretní řešení pomocí lidem zasažených válkou, nechceme-li je přijmout. To je jako topit někde na moři? Bude-li to jen na dobrovolnosti a charitě, můžeme během krátké doby totéž čekat i pro ostatní a sociální stát definitivně zrušit. Příležitost využijí církve a to nebude pokrok. Náboženství rozděluje a nyní je potřeba spíše konvergentních kroků. Také na pořadí záleží. Pan předseda napřed říkal, že žádné kvóty (jakoby jsme byly JEŠTĚ NĚJAKÁ SAMOSTATNÁ A NEZÁVISLÁ ZEMĚ) a pak v EP slíbil nedělat už potíže. Opačně by to vypadalo lépe. V tomto pravicová média opět zvítězila nad levicí. Stačilo předstírat, že není problém pomáhat (samo, že né z vlastní kapsy) a pak jen čekat na tříštění sil mezi levicově smýšlejícími. Snad se to už nebude prohlubovat. Jinak Lenka Procházková 1*, I.David 1- (za umělecký dojem), a velký dík všem, kdo pomáhají férově informovat. Brněnská restaurace.

    OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.