Reklama

pondělí 5. října 2015

Vzkaz Frau Merkel: Nepleťte se. Čechy nevystěhujete, nepřevychováte ani neosídlíte!

Michal Malý
5. 10. 2015   Protiproud
Komentář o důvodech  které pomohly rozfoukat imigrační požár a klade si otázku, proč se tomu bráníme tak, že se nebráníme !
 Zrazuje nás Sobotka kvůli své bruselské budoucnosti? Pokud bude přisluhovat, tvrdě narazí...Angela Merkelová tvrdí, že pozvala do Německa válečné „uprchlíky“. Německo ale bylo velmi rychle zaplaveno především ekonomickými migranty, kteří nechtějí pracovat, protestují, znásilňují ženy. Migranty, kteří přinesli chaos, žloutenku, tuberkulózu a HIV.

Vlna imigračního teroru
A tak paní kancléřka začala prostřednictvím Junckera a Tuska prosazovat kvóty, aby do členských zemí EU mohla z Německa „vyhostit“ ty nepohodlné. Sluníčkářská media přinášejí srdceryvné příběhy migrantů. Aby se z teroristy mohl vyrobit fotbalový trenér, vyrobí se, jak mu kameramanka podrazila nohu. Tělíčko nebohého syrského chlapečka, jež moře vyplavilo mezi skaliska, se přenese na prostornou pláž, učeše, několikrát se přemístí a naaranžuje, aby fotografie měly ten správný dopad na veřejnost. To, že v berlínské čtvrti Neukölln migranti terorizují domorodé obyvatelstvo, fyzicky je napadají a vybírají od něj výpalné, je přeci nepodstatné stejně tak, jako skupinové znásilňování žen v detenčních táborech v Německu. Tomu se německá kancléřka usmívá?

Frau Merkel Čechy nevystěhuje z jejich bytů, nepřevychová ani neosídlí. Pokud se o to pokusí narazí. Pokud jí bude Bohuslav Sobotka přisluhovat, narazí také. A tvrdě. Čas dozrál

Je prý zcela „nepodstatné“, že německé radnice začínají vystěhovávat Němce z nájemních bytů, aby v nich mohly ubytovat migranty. Fotka utonulého syrského chlapce odsunula zcela mimo pozornost 1 400 dětí znásilněných Pákistánci v anglickém městě Rotherham v letech 1997 až 2013. Rekordní nárůst násilí v Marseille, Paříži, Stockholmu ale už i v Berlíně, vypálené obchody, auta, čtvrtě, školy a školky, „nebozí“ uprchlíci, ze kterých se vyklubali ekonomičtí migranti a mezi nimi teroristé a vrazi (včetně vlastních dětí): To Angela Merkelová pochopitelně „nevidí“. Nevidí to ani evropští politici, kteří produkují šílené teorie, že Evropu a její ekonomiku zachrání vlna ekonomických migrantů, většinou flákačů, kteří nikdy nebudou pracovat. Vyprodukovala je vlna, která zatím přinesla jen strach, násilí, znásilňování, ale i žloutenku, tyfus či HIV. Vlna, která k nám přinesla islám.

Šaría a podpora flákačů

Premiér Bohuslav Sobotka opět zradil a opět lhal. Kvóty se nedají odmítnout ohnutím hřbetu a prohlášením, že důležitější, než migrační vlna a její dopady, důležitější než kvóty, je „jednotná“ Evropa.

Česká republika měla v srpnu 450 666 nezaměstnaných a na ně připadalo 103 768 volných pracovních míst. Tato republika živí cca 300 000 celoživotních flákačů z řad nepřizpůsobivých (nejde jen o Romy, i „bílí“ Češi se učí rychle). Ti „nepřizpůsobiví“ nejsou radikální islamisté ani muslimové. Jen na nás občas vezmou tu mačetu, tu násadu od krumpáče, či kanystry benzinu k diskotéce, nebo kopou do hlav naše ženy.

Co se začne dít, až k nim přibude 100 či 200 000 muslimů? Až začnou i u nás nejprve "žádat o pomoc", pak prosazovat svá "práva" včetně Šaría, pak demonstrovat, pak vypalovat a nakonec vraždit? To je to pojetí „jednotné Evropy“ podle Bohuslava Sobotky? Šaría, mešity, znásilněné ženy, podpora flákačů?

Nejsem socan. Nikdy jsem je nevolil a volit nebudu. Bohužel, musím vše, co udělal a prohlásil ministr vnitra Milan Chovanec za poslední měsíc podepsat. Sice jakoby nenápadně, ale zřetelně se začíná Milan Chovanec (což se dalo čekat) vůči Sobotkovi vymezovat a názorově se blíží k prezidentu Miloši Zemanovi a jeho postojům k migraci.

Co za to?

Angela Merkelová možná zkorumpovala Poláky, když zradili s kvótami. Aby ne, když její Evropu „vede“ polský expremiér Donald Tusk, jehož partaj i kvůli tomu asi prohraje říjnové volby v Polsku. Je třeba zajistit i za cenu zrady vlastní země trafičky v Bruselu, že? Zkorumpovala Merkelová snad i Bohuslava Sobotku příslibem nějaké budoucí bruselské funkce? Ani bych se po prodeji OKD a hornických bytů nedivil. Tento národ je sice plný srabů, zrádců a udavačů, ale když bylo nejhůř, vždy vyhnal cizáckou svoloč i zrádce. Když za totality vláda dlouhodobě zrazovala svůj lid, smetl ji nakonec z Letné a Václaváku.

Současná vláda Sobotky, Babiše a Bělobrádka by si měla dát pozor, aby se jí brzy nestalo totéž. Dlouhodobě totiž nejen občany šikanuje lejstry, zákazy, daněmi, poplatky, EET, ale především ignoruje jeho vůli. Jenže vychází ze špatného předpokladu. Frau Merkel Čechy nevystěhuje z jejich bytů, nepřevychová ani neosídlí. Pokud se o to pokusí, narazí. Pokud jí bude Bohuslav Sobotka přisluhovat, narazí také. A tvrdě.
Čas dozrál.

32 komentářů :

 1. Takový slaboch, který nikdy nepracoval, má poslušně islamizovat ČR na příkaz frau Merkel a USA???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stále zřetelněji se potvrzuje, že při rozšiřování EU neměla zájem o náš stát (příp. o státy střední a východní Evropy), ale pouze o naše území. Obyvatelstvo podle svých potřeb změní, nebo vymění.

   Smazat
  2. Ano tak to má nařízeno a tak to udělá.Ale měl by si dát pozor aby zase nepotřeboval rovnátka.

   Smazat
 2. O tom, že k nám z Německa přemístí "výkvět" naštvaných imigrantů plných zloby, netřeba pochybovat. Stane-li se tak již před volbami, má ČSSD utrum. Setrvačnost a zpozdilost voličů, zatím drží ČSSD nad vodou vzdor její zrádné politice a falešnosti jejích lživých slibů, takže dostaneme co si zasloužíme.

  OdpovědětSmazat
 3. Referendum a nove volby nez bude pozde

  OdpovědětSmazat
 4. Zkušenosti z Francie:
  http://www.rozhlas.cz/plus/nazory/_zprava/petr-zantovsky-oc-jde-muslimum-v-evrope--1444136

  http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3297278

  OdpovědětSmazat
 5. Ten p.Maly asi nezna postaveni Merkelove a Nemecka. Nemecko neni samostatnym statem a velmi bedlive ji sleduje americka a izraelska odposlouchavaci sluzba. Asi nevi, ze v Nemecku je nejvetsi americka zakladna a nova letiste s obrovskym skladistem atomovych bomb.
  Pravni postaveni Nemecka ve vztahu k USA je stale jako porazeny stat a takovy nema moznost sam rozhodovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A este existuje tzv. kanclersky akt, kde je uvedene a kazdym kanclerom vlastnorucne podpisane, ze nemecky kancler sa zodpoveda vyhradne USA. Prosto a jasne kancler je vlastne len figurka v rukach USA. Udajne ma tento akt platnost az do roku 2099. Z toho vyplyva, ze frau Makrela, ako aj predosly kancleri nic neznamenaju (ani neznamenali) a len plnia prikazy svojich panickov spoza oceanu. Preto cini frau Makrela kroky, ktore odporuju zdravemu rozumu a pudu sebazachovy. Buducnost ukaze nakolko sa oplatilo tejto pseudodame posluchat diktat panickov namiesto, aby uprednostnila zaujmy nemeckeho naroda.

   Smazat
  2. 19:30 Holt asi něco, za něco. Řekl bych, že jde o vydírání Německa ze strany USA, za pomoci Marshallova plánu. Co my víme, k čemu všemu se tehdy poražené a zcela zdecimované Německo muselo USA upsat a zavázat. Myslím, že se ještě můžeme dozvědět spoustu zajímavých věcí. Tedy možná.

   Smazat
  3. Absolutní tupá antiamerická hovadina. Celá situace je kvůli tomu, že si blbí Amíci zvolili Muslima a negra z černé Afriky za prezidenta, aby ukázali, že nejsou rasisyi, a aniž by jim došlo co dělají.Ten rozvrtal celou severní Afriku, Lybii, Egypt, příliš brzy odtáhnul z Iráku, a v nastalém vakuu vzniklo ISIS. USA teď pomáhá rebelům v Syrii odstranit jednoho z posledních diktátorů, který to tam až do nedávna držel hezky v klidu. Arabové potřebují stejně jako Rusáci někoho, kdo je tvrdě třískne po papuli jakmile mektnou. Dokud to tak bylo na Východě a v Africe, byl pokoj. Migranti se hrnou do Německa protože jsou idioti Němci s Francií, Nizozemskem, Anglií a Švédskem jim dávají zajištění, které ani jejich penzisti nemají a tak zvanou "náboženskou svobodu". Evropa si o to koledovala a dnes ji Muslimové začínají ovládat. Angola to vyřešila nejlíp, je tam většina křesťanů, a tak uzákonili a postavili Muslimství mimo zákon a mešity zakázali. To je jediné řešení. Jinak si kopeme vlastní hrobeček. Američani začínají mít svých problémůaž nad hlavu, Muslimák jim tam pouští 100 tisícovek hrdlořezů ročně a střílečky tam již začínají. To o tom Marshal. plánu a US nadvláda nad Merkelovou je tupost. Merkelová je prostě liberální levičácké hovado, které neumí vládnout tak, aby Němcům bylo dobře.

   Smazat
  4. Tak jest .

   Smazat
 6. My jsme národ, který má své dějiny, svou hrdost na to, co jsme vydrželi a dokázali.
  Jsme smíšenina slovanské a keltské kultury, ze které vzešla obrovská duchovní síla, kterou jen tak něco nezničí. Dějiny potvrdily, že tento národ dokázal vždy a opakovaně povstat proti svým utlačitelům. A ti utlačitelé nebyli vždy vnějším nepřítelem. Byly to i morálně upadlé a zkorumpované vlády, vládní úředníci a zastupitelé, kteří zklamali vůli našeho lidu a arogantím způsobem znevážili všechny hodnoty, za které tento národ bojoval. A Jelení příkop je stále tam, kde byl kdysi…

  OdpovědětSmazat
 7. Dať sa viesť bez overenia si kvalít toho, ktorému dávame do rúk naše lano je znakom nevedomosti. Ale VIERA je jasné poznanie. Slovan ani Árijec sa nedá viesť nevedomcami, pretože vyžaduje jasné odpovede na základe zdravomyslia. Tak čo, ponúkneme lano nevedomcom, alebo vykročíme na vlastnú cestu k našim koreňom?

  OdpovědětSmazat
 8. Tenhle server opravdu upadá. Jen přibývá siláckých slov.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý Rudo, v čem tenhle server upadá? Co tu bylo dřív lepší a teď není? Můžeš to popsat? Díky. Pavel P.

   Smazat
 9. Ještě k tomu Tuskovi a jeho vztahům s Makrelou a Němci vůbec. Tusk je etnicky Kašub a nikoli Polák. Kašubové v historii často kolaborovali s Němci (Východní Prusko je vedle Kašubska). A je známo, že dědeček Tuska hrdinně bojoval ve Wehrmachtu proti Rusku.

  OdpovědětSmazat
 10. To je dost hloupý a nenávistný článek. Takových bylo za II.republiky napsáno hodně. Jak říkal Jan Werich: "To je blbý, to se bude líbit!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Kopecký, můžete nás seznámit s vašimi argumenty, kterými podepřete své kritické stanovisko? Nebo to je jen nactiutrhání jen tak? V čem je tento článek blbý, druhorepublikový? Dejte prosím jasnou odpověď. Já osobně za ten článek redakci děkuji. Pavel P..

   Smazat
  2. Chytrý Honzo, tohle by mohl o jakémkoli článku, bez jediného argumentu, napsat i hloupý Honza.

   Smazat
 11. Pavel P. - k Vašim 3 otázkám:
  1) Proti nenávisti neexistují argumenty.
  2) Odmítnutí nenávisti není nactiutrhání.
  3) Přečtěte si články Emanuela Vajtauera, Emanuela Moravce nebo útoky na Karla Čapka z podzimu 1938.
  Je to jasná odpověď?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1/ nejde o žádnou nenávist, ale i nabytou zkušenost, a to bohužel špatnou zkušenost: z přívalem nekontrolovaných ilegálních migrantů se přicházejí nekontrolovaně nemoci, mnohé z nich jsme už z naší populace vyloučili a ony se teď vracejí a přestavují riziko. Konstatování, že u nás se migranti neasimilují, ale budou tvořit ghetta a budou zátěží pro náš beztak stále nedostatečný sicální a zdravotní systém, to je jen přenesená zkušenost ze zahraničí.
   2/ když nejde o nenávist, jde z vaší strany o nactiutrhání
   3/ E.Moravec a další protektorátní povedenci psali podobně jako Goebels a další nacističtí potentáti o "sjednocené Evropě" úplně stejné fráze, jako otcové zakladatelé EU a dnešní europoslanci (až na několik vzácných výjimek). Tam byste měl zaměřit svoje bdělé oko, tak je otiž původ evropského korporátního fašismu, který nám vládne. Je-li někdo proti nevybíravými slovy, není to ještě žádný E.Moravec nebo Rozsévač. Zdravím vás. Pavel P.

   Smazat
  2. Jasná odpověď - jsi hodně hloupý Honza, který si usilovně hraje na chytrého Honzu.

   Smazat
  3. Pavel P.
   (možná jste chtěl mluvit o integraci a ne o "asimilaci"?)

   1) Je podstatný rozdíl mezi způsobem, jak píše autor a jak píší např. Thilo Sarrazin, Heinz Buschkowsky nebo Necla Kelek.
   Kniha Thilo Sarrazina vyšla dokonce česky, takže ji možná dokáže přelouskat i "smíšenina slovanské a keltské kultury" (21:08 nahoře).

   2) Zkušenost - konkrétně se způsobem života 2. a 3. generace tureckých přistěhovalců - osobně nepotřebuji přenášet, protože jsem na Západě prožil půl života.
   Snad tedy pochopíte, že mně článek teatrálně "varující" vládu není poučný a nevzbuduje ve mně nadšení. Čeká snad pan Malý blanické rytíře - anebo bude nosit ibenice po Václaváku?

   3) Co se nenávisti týče:
   Der Ton macht die Musik. Nahluchlému je to jedno; hlavně když to břinká.

   4) Ta verbální paralela se "sjednocenou Evropou" je hodna Václava Klause a jemu podobných, kdo mají ve všem dávno jasno.

   V dalším boji s korporátním fašismem Vám ovšem přeji hodně úspěchů.

   Smazat
 12. Jedinná a podstatná věc - JE KONEC NEO-LIBERÁLNÍ propagandy, která zakotvila v Brusselu a Washingtonu (tzn hyper-socialismus....tzn.... banky a elity převezmou totálně všechny hodnoty do svého vlastnitctví tak aby si toho našinec nevšiml a lidem řeknou že musí být mezi sebou solidární - lidé to sežerou protože to řeknou v televizi )

  Neo-Liberalismus skončil - jenom idioti se ho drží zuby nechty a politici jim po tajnu prodávají země před očima oklamaných lidí co tomu ještě přitakají...

  Např. Švédsko - ekonomika stagnuje - QE systém selhal (QE je rozprodání ekonomiky bankám) - co dál ekonomika stagnuje. Ti imigranti co přišli do Švédska poslední dvě desetileti NEMAKAJÍ berou socialní - jejich děti neprojdou školou jejich IQ 80. Sníží tedy nároky na výuku aby imigrantské děti mohli projít školou - tím pádem ničí ty co jsou schopni vzdělání na vyšší úrovni .... jaký dopad to bude mít na ekonomiku za 20 let?

  Za další švédové naberou další milion imigrantů, ale DLUHOVÝ finanční systém končí - NASTUPUJE REALITA ZLATA a toho čeho je ekonomika schopna - nebo-li práce schopní lidé.....TVRDÝ KAPITALISMUS musí nastoupit. NEMAKÁŠ NEJÍŠ , sociální dávky půjdou na smetiště dějin .... ztratíš práci dostaneš pár měsíců sociálky na to aby jsi se dal do pořádku a našel si novou práci nebo zašal podnikat ... REALITA.

  CO PAK BUDE S TĚMA MUSLIMAMA ve Švédsku a jejich dětí s IQ 80 ...

  ??????
  Nedostanou sociální dávky a půjdou rozmlátit supermarkety - co pak? Vláda bude nucena buď vzít švédům důchody a začít je dávat muslimům ale jak dlouho, a nebo občanská válka. Muslimové s IQ 80 mají zbraně - švédové mají TOLERANCI v rukou - kdo vyhraje?

  Svět se mění - tak jako idiot Mc-Cain a celý západ nemůže pochopit že Rusko kontroluje Sýrii během jednoho týdne tak rychle nastanou velké změny ve financích a ekonomice .....

  Velká Británie - se chystá vykopnout 6 milionů nefakčenků co žijí jen na dávkách, většina muslimové - toto nám komunikovali před rokem. Dnes vyšla zpráva že Velká Británie oznámila že HUMAN RIGHTS není již více priority pro Velkou Británii - tzn - chystají půdu na to že vyhostí sociální živly z ostrovů - REALITA.

  OdpovědětSmazat
 13. Tusk je JESUITA tak jako zbytek Bruselu - Brusel je veden and kontrolován jesuity s jejich neo-liberální ideologií - ECB a celý systém centrálních bank je kontrolována sionisty s jejich rasistickou ideologií ...

  Tak že kdo vládne Evropě? Jesuité se Sionisty a oni spolupracují velmi dobře.

  Velká Británie opoustila potápějící se TITANIC..... jenom formality o tom jako to udělat aby exit proběhl hladce ...... Velká Británie se stane centrem finančního světa a dali dohromady s Asií kompletně ... přitom se budou snažit být mezi východem a západem aniž by byli na východ či na západ - NEZÁVISLÝ ...

  Reformy, které Velká Británie bude dělat v tomto desetiletí budou šokem pro - TOLERANTNÍ IDIOTY -, ale postaví to Velkou Británii na nohy zatím co kontinentální Evropa bude na kolenou a nebude schopna přijít na to jak se to stalo.....BRICS přijdou a skoupí co se dá .....

  OdpovědětSmazat
 14. pane Kopecký

  Přečtěte si prosím to co jsem napsal nahoře o Švédsku a o tom kam bude nyní směřovat finanční politika - pak pochopíte.

  Naivita a budování vzdušných zámků nikdy nikam nevede- REALITA vždy dříve či později zaklepe na dveře ....

  Založte si firmu řekněme tomu se 100 zaměstanci a můžete v ní zaměstnat dalších 100 migrantů - bez dotací samo sebou. Po pěti letech nám pak řekněte jak prosperujete. Peníze přestanou RŮST v bankách z ničeho, ZAČNOU SE TVRDĚ VYDĚLÁVAT - většina těch co jsem přichází makat nebude, nemluvě o tom že jejich cílem je evangelizovat Evropu pro islám s tím že evropané na ně budou makat a oni budou studovat korán zatím co jejich IQ 80 bude zárukou že jejich cíle bude totalita aka Saudská A, ale trochu přitvrdí ....

  OdpovědětSmazat
 15. Vlastimil
  Proč se s tím obracíte se na MNE - propaguji snad imigraci?
  Proč píšete MNĚ o vzdušných zámcích, tomu nerozumím.
  Firmu si nezaložím. Chybí mi k tomu schopnosti a nejsem nejmladší.
  S IQ bych byl opatrnější. Je snad člověk s IQ 150 automaticky pro společnost přínosem?
  Co se týče neoliberalismu: bylo by moc fajn, kdybyste měl pravdu. Já jeho konec ale zatím nevidím.

  Vaše výroky o jesuitech a sionistech se v ničem neliší od někdejší propagandy "židobolševicích" a "židovské plutokracii". Domníváte-li se vážně, že toto je cesta k pochopení dnešního světa, pak nemám co bych dodal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to je gól, teď mne to fakt pobavilo. Honza přeci nepropaguje imigraci. Pouze odsuzuje informace a popis reality v tomto článku. jakožto projev nenávisti. O velmi dobrém článku napíše, že je hloupý, což považuje za odmítnutí nenávisti. A málo platné, hloupý Honza je hloupý i když staví na odiv sečtělost - Werich by zajisté prohlásil v přítomnosti inteligenčních projevů Honzíka - kde je blb tam je nebezpečno.

   Smazat
  2. Tak to nejspíš bude kamarád brilantního filozofa Hoška

   Smazat
 16. Obávám se ,že nastávající další jednání o kvótách dopadne pro nás stejně špatně jako to první.Doma mají vždy naši představitelé svaly a když pak dojde na lámání chleba sklapnou před frau Merkel paty a po údajném silném odporu podepíší.Pak budou zase doma vydávat za hrdinství to,jak dlouho vzdorovali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zde ve videu uvidíte, proč politici drží basu s Bruselem. Jsou v tom samozřejmě trafiky a různé brebendy, víc řekne dokument, kde se popisuje i proč vznikla EU. Doporučuji shlédnout od začátku až do konce:o)
   http://uloz.to/x834DYxC/skutecna-tvar-eu-the-real-face-of-the-european-union-dokument-2006-cz-tit-mp4

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.