Reklama

sobota 17. října 2015

Západ rozpoutá krvavou řež, jen aby zastavil Rusko


17. 10. 2015 První zprávy

Velmi brzy přijde „afghánizace" války v Sýrii a masakry, jaké svět ještě neviděl. Západ a především USA, nechtějí připustit, že je Rusko velmoc a lídr, píše temně polský list Obserwator Polityczny.


„Takže, měli bychom očekávat, že nové kolo „proxy války", která je již v plném proudu na ukrajinském a syrském území," míní list.

Rozsah informační hrozby pro Rusko možná již překročil hranici propagandy z dob studené války. To pravděpodobně ještě nezažil žádný demokratický stát, uvedl Obserwator Polityczny.

Není možné se ani pokoušet polemizovat s takovým množstvím lží. Toto už není jen vrčení na kvalitu olympijských zařízení v Soči. Toto je skutečná informační válka zaměřená na vládu, její vůdce a celý národ, která není srovnatelná ani s vrstvami falešné propagandy směřující z Kyjeva uprostřed občanské války. V praxi to znamená, že jde o druh proxy války, v níž obě strany podporují různé strany konfliktu. Do určité míry jsou do ní zapojeny osobně, ale bez přímé kolizní síly, vysvětluje autor článku

„Západ nikdy neakceptuje politické a vojenské vedení Ruska. I když Rusko převezme odpovědnost a zátěž záchrany civilizace, humanity a humánní status quo. Zdá se, že omezený rozsah úspěchu ruských sil do značné míry šokoval americké stratégy," uvedlo polské vydání. Po festivalu vzteku a nenávisti, jímž se v současné době zabývají, to není nic jiného než operace ke krycí posílení ničivých sil v Sýrii. Zde nefungují žádné mezinárodní normy, pouze právo nejsilnějšího. „A nejsilnější, jak vidíme, si může bez povolení legitimní uznané syrské vlády a OSN létat nad Sýrii, bombardovat, vyzbrojovat různé frakce, které nazýváme „umírněnými“, a tak dále - je to děsivé a zároveň to ukazuje na nekonečnost západního pokrytectví," konstatuje autor.

V souvislosti s falešnými obviněními týkajících se náznaků o údajné vojenské přítomnosti Ruska na Ukrajině, Západ opakovaně poukazuje na její nezákonnost. Jak je to nyní s legalitou skutečných akcí západních a arabských zemí na území svrchovaného Sýrie? Nikdo netvrdí, že Damašek nemá na krev lidí, ale vláda v Kyjevě se proti němu příliš neliší. Jsou to skoro dva identické modely. Rozdíl však je v tom, že vláda v Sýrii je legální, a vláda v Kyjevě má jakési problémy s legitimitou. Navzdory tomu USA nevidí problém v dodávkách zbraní „umírněným", je jedno zda povstalcům nebo teroristům. Ale pokud bude něco velkého vystaveno bombardování, třeba nemocnice, pak vinu lze vždy svalit na Rusy.

Tak vypadá logika západního cynismu a přetvářky. Vymezují se cíle, připravují argumenty a celá pointa spočívá v poražení Ruska, protože jeho vedení je nepřijatelné, a protože je to supervelmoc, a Západ, zejména USA, s největší pravděpodobností udělá vše co může, aby snížil jeho roli a význam. A to i přesto, že Rusové nic neudělali proti Spojeným státům, když chtěly podpálit Irák a Afghánistán. Právě naopak – v Afghánistánu jim poskytli logistickou a zpravodajskou podporu.

„Důsledkem bude, že bychom měli očekávat „afghánizaci" války v Sýrii. Uvidíme výzvy ke svaté válce. Všichni změní barvu a nejradikálnější jen proto, aby se dostali ke spoustě zbraní, a rozpoutali masakr, jaký svět ještě neviděl. Vše ve jménu americké doktríny zadržování SSSR, známé od korejské války a Vietnamu, tak ostudně prohrála. Dnes máme zástupnou válku v Sýrii. Nečekali jsme to. Nicméně, s přihlédnutím k nepředvídatelnosti Spojených států, to může být začátek druhé fronty v Evropě,“ uzavírá Obserwator Polityczny.


(kou, prvnizpravy.cz, obserwatorpolityczny.pl, foto: arch.)

25 komentářů :

 1. Bohužel,jsme šmejdi co se spojí klidně s banderovci, ukro-nacisty a nyní i teroristy z ISIL jen abychom poškodili a zničili Rusko.Na zvracení je mě z NATO/EU/USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bezcharakterní lotři z USA, NATO a EU patří do kriminálu... a paradoxně se zaštiťují pojmem demokracie. Tihle agresoři by neměli mít pràvo vůbec pojem demokracie používat.

   Smazat
  2. Máte pravdu. Ale pokud ti kteří s tím nesouhlasí nemají organizaci, která by je sjednotila a koordinovala jejich postup, nebudeme úspěšní.

   Smazat
  3. 17:46 Máte naprostou pravdu, vidím to stejně. JL

   Smazat
 2. USA a jejich vazalové většiny ostatních zemí NATO se neštítí již vůbec ničeho. Dnes lze již bez nadsázky konstatovat, že NATO je největší současná teroristická organizace.Hitler by měl radost , jaké má nástupce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naštěstí ona bomba Armagedonu jim tiká v jejich vlastní zemi. A pokud si to zavčas neuvědomí a nepůjdou do sebe, tak přijde. A hodně brzy.....

   Smazat
 3. Pro anonyma 12:22
  Byl bych nerad, abyste rozhodnutí většiny obyvatel naší zemičky ztotožňoval s názory té vlastizrádné sebranky, která nyní sedí u vesla a každý den zrazuje absolutně vše, na čem naše vlast stojí. Mnoho z nás se nikdy ani s banderovci ani s nacisty, fašisty, islamisty a jinou sebrankou nikdy nespojí. Naopak.
  L.C.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem téhož názoru a většina mých známých také jako 12:39...
   Jinak článek plně vystihuje cynicmus,proradnost a pokrytectví toho sioAnglosasského chaosu plného quislingovských přicmrnávačů,co si říká demokracie....Dřív,nebo později všichni padnou na hubu....

   Smazat
 4. Amerika uplaca vadeho ceskeho Jacenuka (Sobotku)Je to babkova vlada.Jeho vobec nezaujima Cesky narod.Sedi tam za peniaze nie za zaujmami svojej vlasti a naroda.Budeme ich vesat aj na Slovensku ked pride vojna ako v taliansku Musoliniho dole hlavou.Tuto sebranku ktora sa dostala k moci!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Americká nadřazenost pomalu končí. A to nejen nad Ruskem ale i ostatními zeměmi, které jejich politiku již prokoukly. Zejména jižní Amerika ale i některé africké státy jich už mají plné zuby a omezují jejich vliv na svých územích. Latinskoamerické státy se dokonce dohodly na zrušení jejich základen na svých územích. Čína a Indie se z USA už taky ne.oserou. Holt budou muset Američani změnit přístup k těmto zemím, opustit politiku kroucení rukama a musí si taky uvědomit, že případný globální konflikt už postihne i jejich území. A myslím, že každá zem je ochotna s amíky obchodovat a v mnoha věcech spolupracovat(věda, vesmír), obchodovat ale ne na základě jednostranné nadřazenosti, diktátu a podmínek. To už asi opravdu ale opravdu končí.
  M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Preji celemu svetu aby to byla skutecnost

   Smazat
  2. Já se konce USA, jako světového hegemona bojím. Může skončit velkým jaderným konfliktem a vzít tak sebou do prde.e celý svět.

   Smazat
 6. Rucnik konci, mydlo konci, amerika konci... Uz nema vobec ziadnu perspektivu... Amen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za 10 let tady budeš psát to samé. Tak jako jsi to psl před 10 lety. Přání otcem myšlenky, ruský oslíku :-D

   Smazat
  2. A 13:52
   A ze vy, fasizoidni primitivni paraziti, becite uz vyse 200 rokov, ze Rusko je na konci s dychom, to ti vobec nevadi? A ze to budete becat az do konca svojich dni, ktory sa pomaly, ale isto blizi?
   Ale evidentne nie, za to plateny nie si, ani za premyslanie. Ty si proste len taky dusevny mrzacik, ktory, aby nestratil tvar sam pred sebou, musi ostatnych neustale urazat a mliet tie svoje nezmysly stale dokola :D

   Smazat
  3. To nie sů nezmysly, chujko. SSSR před 24 lety zkolaboval a Rusko před 17 lety zbankrotovalo. Ale to neva. Spi dalej.

   Smazat
  4. Ty jsi ale blbeček (A 13:52 + 15:14),víš to? USA se svými nacistickými neokonskými idioty, se všemi těmi odpornými Wolfowitzy, Bideny,Kagany, Nulandovskými mrchami,se všemi zmetky Sorosy,Rockefellery a Rotschildy, kteří chtějí neustále někde s někým válčit, kteří neustále lživě propagandisticky napadají Rusko a Čínu,aniž by k tomu byl jakýkoliv objektivní důvod,(snad jen ten, že RF a Čína jsou velmoci,což si ti samozvaní vládcové světa z USA nechtějí přiznat), jsou prostě vystaveni tvrdé realitě, že svět se netočí a nebude již dál točit podle jejich pokynů.Zatím se jim daří ovládat zkorumpované, a vystrašené zmetky v EU,(loutka Sobotka není vyjímkou), a právě tihle evropští mamlasové skáčou tak, jak jim páníček z Fašingtónu píská. Ale to nebude dlouho trvat. Národy,na které všechna ta mocenská evropská vrchnost kašle a zaprodává je, se pomalu probouzejí z letargie.Je nejvyšší čas!!! Bude to drsné,ale nevyhnutelné.Politické korupční figurky budou nakonec smeteny na smetiště dějin, kam patří.Zlo, které páchají, je dlouhodobě neudržitelné.

   Smazat
  5. On není blbeček,ani ruský oslík.On je pouhý osel s hebkou srstí a proto si s ním amík vždycky krásně vytře prdel.

   Smazat
 7. KDOPAK NÁM TO TU ZADUNĚL? :D - dementní demagog se zlem v srdci i v mozku, přispěchal s bláboly ku pomoci propagandě pokryteckých, agresivních, psychopatických proamerických šmejdů ochotných pro totalitní světovládu, nebude-li ji USA mít, tak raději zkusí zdevastovat a zničit celý svět. A sice - včetně i jeho mizerného živoření :- D - tvora bez mozku.

  OdpovědětSmazat
 8. LIDI EVROPY BY MĚLI TĚCH PÁR HAJZLŮ CO CHTĚJÍ VÁLČIT ZLIKVIDOVAT - DEFENESTRACÍ - NENÍ PŘECE MOŽNÉ JEN NEČINĚ PŘIHLÍŽET ZRADĚ KTEROU PROVÁDÍ NA NÁRODECH A PROTO BRUSEL LIKVIDOVAT !!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. https://www.youtube.com/watch?v=bvrG85h9hNc

  OdpovědětSmazat
 10. NATO je jenom takové prodloužené chapadlo většinou amerických nadnárodních korporací a bank, které si za ničím nekryté doláče skupují svět. V každé zemi mají pár loutek, kteří jim v tom nepokrytě pomáhají.

  OdpovědětSmazat
 11. Já se nedivím. Kapitalismus USA dosáhl určité meze svého růstu, tedy další růst musí řešit válkami. Není možno dopustit, aby americký systém obsáhl celou Zeměkouli. Čeká nás jen otroctví pro pár vyvolených.

  OdpovědětSmazat
 12. Amíci sice dodávají zbraně jako diví, ale to jim nepomůže. Rusové vědí, co nad Sýrií letí a kam. Každou dodávku zbraní zničí ještě před jejím vybalením. My tady pak čteme, že SU to a to zničilo někde muniční sklad. A US dolary jsou v pr..li. Dnes jsem viděl útok plamenometu na ty slimáky s nechtěl bych být mezi nimi. To na ně bude působit jako Kaťuše na Hitlera. Rozutečou se a bude po válce. A USA zcepení vzteky.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.