Reklama

čtvrtek 15. října 2015

Prezident republiky Miloš Zeman : S islámem se nejde srovnat. Lžou vám. Pošleme armádu na hranice, vracejme tyto lidi z hranic a nepouštějme je do vnitrozemí,“ Lidé byli ze setkání nadšeni.

15.10.2015 Parlamentní listy , reportáž
Prezident republiky Miloš Zeman by přivítal, pokud by si česká vláda vzala příklad ze Slovenska. „Doporučuji, abychom se stejně jako Slovensko obrátili se stížností na Evropský soud, protože Evropská komise podle mého názoru zasahuje do práv národních států,“ zmínil také prezident na setkání s občany ve Slavičíně. Město navštívil při příležitosti své třídenní návštěvy Zlínského kraje. „To, čemu bráním, třebaže mě někteří označují za islamofoba, je příchod islámských migrantů, a to z toho důvodu, že jde o dramaticky odlišnou kulturu, která už v Británii, Francii nebo v Německu dostatečně prokázala, že se asimilovat nedokáže.“

Prezident Miloš Zeman ve Slavičíně
Fotogalerie - Zeman ve Zlínském kraji na parlamentních listech
V úvodním slovu poděkoval prezident lidem za toleranci v době, kdy docházelo k výbuchům v blízkých Vrběticích. Také ve Slavičíně vítali prezidenta davy lidí a na nedostatek příznivců si tu hlava státu nemohla stěžovat. Lidé žádali o podání ruky a chtěli se s prezidentem fotografovat. „Vážený pane prezidente. Vítám vás ve Slavičíně už potřetí. Musím říct, že bych vám velice rád podal ruku počtvrté, ale ti, kteří vás tenkrát ani neznali, mně brání, abych k vám přešel pár schodů,“ zaznělo první vyjádření z publika po krátkém úvodu prezidenta republiky. Na výzvu seniora prezident reagoval a podal dotyčnému ruku. Ten mu se slzami v očích děkoval. Podobné prosby pak provázely zbytek setkání, prezident pak přislíbil selfie až po skončení diskuse s občany.
Prezident Zeman: „Udělejte si pořádek ve svazu důchodců.“

Lidé se stěžovali, že nemohou využívat les, kde došlo k výbuchu munice, další kritizovali nízké důchody. „Několikrát jsem veřejně navrhoval, aby valorizace důchodů byla stejnou částkou pro každého, vím, že o tom uvažoval i ministr Babiš. Setkal jsem se před 14 dny s představiteli Svazu důchodců, které vede pan Pernes,“ uvedl prezident. „Když jsem navrhoval svazu seniorů přesně to, o čem mluvíte vy i já, tak asi tak dvě třetiny souhlasily a jedna třetina byla proti a víte, kdo to byl? To byl svaz důchodců z pojišťovnictví, protože tam jsou pochopitelně nejvyšší platy a také i důchody. Takže udělejte si pořádek ve Svazu důchodců, aby mě jednotně podpořili a nehádali se mezi sebou,“ doporučil.

Že se k nám migrační vlna nedostane? „Tito lidé vám lžou,“ říká prezident Zeman

Další z občanů si stěžoval na to, že mu z Hradu nepřišla odpověď na věc, kterou směroval zřejmě na jednoho z ministrů, a vytýkal úředníkům, že nepředávají hlavě státu poštu. Prezident vysvětlil, že nemůže vyřizovat poštu, která není v jeho kompetenci. „Až se stanu diktátorem, budu všechny dopisy vyřizovat osobně a na ministry se vykašlu,“ reagoval také s nadsázkou prezident a přišel další dotaz: „Pane prezidente, mám obavy z další války, kterou bych nerada zažila,“ zaznělo vyjádření z publika. „Válka už probíhá s Islámským státem. Probíhá sice daleko od našich hranic, ale teď přichází migrační vlna a jsou lidé, kteří vás uklidňují a říkají: „K nám se to nedostane.“ Tito lidé vám lžou, ať jsou to novináři nebo kdokoli jiný,“ reagoval prezident a uvedl příklad zvyšování počtu migrantů v Chorvatsku.
Prezident Zeman: „Vracejme tyto lidi z hranic a nepouštějme je do vnitrozemí.“

„Až mezi Německem a Rakouskem budou uzavřeny hranice, začnou migranti proudit přes naše území. Německo, kam směřují, je bude vracet a my je budeme muset podle zákona ubytovávat až 580 dní v tzv. detenčních zařízeních, což bude představovat náklady,“ pokračoval prezident. „Můj plán je odlišný. Pošleme armádu na hranice, vracejme tyto lidi z hranic a nepouštějme je do vnitrozemí,“ doplnil také k problematice uprchlické krize prezident Zeman. „Doporučuji, abychom se stejně jako Slovensko obrátili se stížností na evropský soud, protože Evropská komise podle mého názoru zasahuje do práv národních států,“ uvedl k problematice také Zeman, který zmínil, že by mu vůbec nevadilo, kdyby k nám migrovali Ukrajinci. Uvedl také, že islámská kultura vylučuje z veřejného života 50 procent populace, tedy ženy. „Platí právo šaría, kamenování, utínání rukou. Je to kultura tak hluboce neslučitelná s evropskou kulturou, že bychom udělali strašlivou chybu, kdyby tato vlna islámských imigrantů do České republiky přišla,“ varoval prezident.

15 komentářů :

 1. Pokud někdo pochybuje, že prezident přehání, vlemi doporučuji shlédnout, až do konce, toto vynikající video:https://www.youtube.com/watch?v=1Bxj1r7BbJg
  Veškeré diskuse o toleranci, soucitu a humanitě jsou k ničemu. Ideologie, která donutí pod hrozbou vyvražění rodiny muslima, nebo týranou a, podle jejich víry, méněcennou ženu, či malé dítě, připnout si na sebe vestu s výbušninou, a zabít nejen nevěřící, ale i jinak věřící muslimy v mešitě, je prostě šílená. Ta racionální úvaha, vycházející z prostého pudu sebezáchovy říká, že až jich tu budou tisíce, už je nikdo nedokáže zastavit. Nic víc, nic míň. To nelze nijak okecat. J.B.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesto se Zeman mýlí. Řekl-li, že se islámská kultura v Evropě nedokáže asimilovat, znamenalo by to, že existuje snaha asimilovat se, která se nedaří.
   Ve skutečnosti se téměř všichni muslimové nejen nechtějí asimilovat, ale po kouscích mění Evropu v islámskou.

   Smazat
  2. Nepochopil jste - Evropa chce (možná naivně) asimilovat, ale neví, jak na to a na druhé straně jsou islámští šovinisté, kteří chtějí ovládat svět, rozlézají se po světě, neasimilují se a brání ostatním v asimilaci i kdyby chtěli.

   Smazat
 2. Asi by mel Ovar nekdy zajet do nejake arabske zeme, nez zacne placat ta sva hovna o islamske kulture. Jenze on jezdi jen k Putlerovi a rudemu cinanovi. Tot jeho problem?
  Palmer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Palmere,..ti plbče...., dás si fofolu? Ty s těma srandička fakt nepřestaneš, co? Jednou za poláka, jednou za imbecila, a fon to póóržát Páálmer.....Ale jako "plbec" jseš fakt zábavnější, to se jeden alespoň zasměje.

   Smazat
  2. 20,49 vážený pane - Francie, Německo, Švédsko - ve které z těch zemí nejsou výsledkem usídlení arabských muslimů no go zóny. Můžete vysvětlit proč bychom měli opakovat sebevražednou chybu jiných evropských zemí?

   Smazat
 3. 22:19 Jak to myslíte, že by měl odstoupit? A proč, protože říká pravdu? Člověče odkud jste sem k nám přilétl? Co chcete, aby lhal a říkal, všechno je v pořádku, nám se nic nemůže stát, televize a noviny mluví pravdu atd. Takovéto kecy a lži slýcháme denně. Je vidět, že jste si na ně asi zvykl a uvěřil jim. O to tady také zdejším vlastizrádcům jde. Zblbnout národ a pomalu nechat zaplavit Evropu tím muslimským morem. A že bude hůře? No na to vemte jed že bude a spousta takových lidí jako vy , bude jen koukat s otevřenou pusou a nevěřícně kroutit hlavou. Ale to už bude nejspíš pozdě něco podnikat.

  OdpovědětSmazat
 4. Dnes ve zpravodajství TV Nova opět nezklamala a připomněla nám, kdože je jejím vlastníkem. Reportáž o návštěvě prezidenta ve Zlínském kraji , byla taková správně bezpohlavní. Pár záběrů na prezidenta, na lidi co se na něho přišli podívat a hlavně neopomněli podotknout , že dostal jako dar slivovici. Ani slovo o tom, o čem mluvil k lidem, co lidi zajímalo. Jak říkám klasicky vedená reportáž na přání . Tato reportáž jen paradoxně potvrdila to, co pronášel o lžích médií. Nova a nejen ona, je prostě žumpa a vůbec ne seriózní stanice. Ale na to, jsme si už tak nějak zvykli, že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, já si nezvyknul a zvyknout nehodlám. Jednoduše televizi nesledujeme. Pouze stíráme prach a platíme poplatky, vlatně nedobrovolně přispíváme na tvorbu těch pokryteckých lží. Večery trávíme hovory s přáteli bez politiky při dobrém moravském vínku, jindy s knihou nebo kulturou a když není program, tak je při ruce trpělivý společník notebook.

   Smazat
 5. Prezident republiky je, pokud se nemýlím, vrchním velitelem armády. Proč nevydá rozkaz a neuzavře hranice?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by musel předcházet rozkaz dát všechny úchyláky do retenčního ústavu. Zase po dlouhém čase jsem si musel přečíst Lidové noviny, které mi v metru kdosi vnutil zadarmo. Stačí si přečíst jména, která se objevují v "Posledním slově". Čtenář těchto novin určitě není z tohoto světa.

   Smazat
 6. Strejda z Vysočiny si se svými strejdy a tetkami skvěle rozumí.Je až k slzám oblíben, Potud vše v pořádku. Proč však není oblíben ve světě, s nímž měl spolupracovat a tam zajišťovat naše nezpečí. Tam je k smíchu a ignorován. Při poslední návštěvě OSN se sešel jen s krajany, které nahnali na loď, aby nemohli zmizet. I ten Putin, o jehož přátelství Zeman blouzní, ho ignoroval, i když bydlel ve stejném hotelu. Ani selfíčko mu nedopřál. A na manžele Obamovy pokorně vystál potupnou frontu. Ale vypadá to dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi se mýlíte, že by měl někdo cizí zajišťovat naši obranu. Znění článku 5 Charty NATO vám napoví, že ani NATO za nás ruku do ohně nedá. A jestli se smějí našemu prezidentovi nepřející pitomci nebo nepřátelé naší země včetně 5.kolony, to nám přece nemůže vadit. Aspoň víme, kdo je kdo. Marek

   Smazat
 7. Zajeď se tupče podívat do Marseje nebo do Londýna a uvidíš jak je tam zamuslimováno a jak jsou na tom skuteční Angličané. Opravdu 2. fáze islamizace v přímém přenosu. Podívejte se na Kosovo. Tam úspěšně proběhla už 3. fáze islamizace. A ti jejichž zem to byla po tísíciletí byli za potlesku a pomoci ušáků vyhnáni z domovů. Čistě demokraticky po muslimsku a arabsku. Tak tohle vy pitomí "demokraté" a blouznící humanisté chcete? Až budou vaše dcery a manželky prodávat jako otrokyně a kurvy na trhu už bude poždě bečet a vaše "máme holé ruce" vám vysvětlí muslimové jako Saudi stětím nebo ukřižováním. Případně ubičováním.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte nepřesné informace a odtud vaše hlouposti. Na Kosovu neprobíhá žádná islamizace, ale albanizace. Kosovo je projevem albánského nacionalismu a ne islámské rozpínavosti. Připomínám, že UČK několikrát odmítla spolupráci s Usámou bin Ládinem a AlKaidou. To, že na Kosovu staví jednu mešitu za druhou za turecké a saúdské peníze vůbec nic neznamená. Ty mešity převážně zejí prázdnotou.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.