Reklama

pátek 16. října 2015

Zfalšovaná zpráva o vyšetřování MH17: Mystifikátoři nevědomky potvrdili ruskou verzi. Blamáž v ČT. Kyjev dál skrývá dokumenty, které jej usvědčují. Ukáží USA satelitní snímky? Donutí je k tomu OSN? Bude nové vyšetřování?

Pavel Kopecký
16.10.2015  ProtiProud
PAVEL KOPECKÝ komentuje takzvanou zprávu mezinárodních vyšetřovatelů o sestřelení malajského boeingu, která je vším, jen ne poctivě odvedenou prací - pokud za takovou nepovažujeme spiknutí kompliců s pravděpodobným vrahem.

Pokračování protiruské kampaně, která byla loni v červnu nastartována sestřelením malajského boeingu nad Doněckem, měla zajistit dlouho očekávaná zpráva nizozemských vyšetřovatelů, snažících se objasnit tragédii letu MH17. I když média předem upozorňovala na to, že od zprávy nemůžeme očekávat žádná převratná zjištění, přesto je výsledek promítnutý do včera zveřejněné 700 stránkové zprávy, ještě rozpačitější než mnozí očekávali.

To nejpodstatnější se však objevilo vzápětí. Ruská letecká agentura obvinila autory zprávy ze spiknutí: Záměrně ignorovali všechny důkazy, které poskytla ruská strana. Dopředu byli prý dohodnuti, jak bude výsledek vyšetřování prezentován. Jak by ne, když jedním z "vyšetřovatelů" byla kyjevská vláda - velmi pravděpodobný "vrah". Rusové se proto patrně obrátí na OSN a budou žádat nové vyšetřování pod kontrolou celé mezinárodní komunity.Vražedným nástrojem byl BUK

Není divu. Domnělí detektivové po více než roce vyšetřování došli k závěru, který Kyjev a Američané vykřikli do světa téměř synchonizovaně s oznámením tragédie: Oběť byla zavražděna a vražedným nástrojem byl nůž - v tomto případě raketa protiletadlového systému BUK, která zasáhla údajně přední část letadla, jež se pak následně ještě ve vzduchu rozlomilo. K pádu došlo podle vyšetřovatelů po zasažení hlavicí 9M38, která explodovala vedle levé části kokpitu vně letadla. „Jednalo se o raketu, která může být vystřelena systémem BUK, tedy raketu země-vzduch,“ prohlásil šéf vyšetřovací komise Tjibbe Joustra.

Kdo za sestřelením stál, detektivové kupodivu nezjišťovali. Na tuto jedinou podstatnou otázku má údajně odpovědět zase jiný tým - snad příští rok. Zjevně zaskočení západní propagandisté tak alespoň přispěchali s působivou animací, ze které podprahově vyplývá, že letadlo bylo sestřeleno proruskými povstalci. Okamžitě ji divákům znovu a znovu přehrávaly všechny světové televize včetně té „naší“, aby se to všem vštípilo do hlav.


Propagandistický film o sestřelu MH 17,  jenž oblétl včera svět


Nizozemské vyšetřování do ztracena

I když odhlédneme od zjevně politického zadání, které vyšetřovatelé měli, přesto prezentované výsledky ukazují, že západní verze "příběhu MH17" o krvelačné doněcké domobraně podporované Ruskem je stále méně udržitelná. S vlastním vyšetřováním přišla ruská zbrojovka Almaz-Antej, která rakety BUK vyrábí. Ta zveřejnila několik hodin před nizozemskými vyšetřovateli svou vlastní analýzu. Podle ní zasáhla malajsijský boeing raketa vystřelená z území, kontrolovaného ukrajinskou armádou. Důkaz? Inkriminovaný typ rakety se v Rusku dávno nevyrábí a pouze ukrajinská armáda ho má stále ve výzbroji.

Výsledky modelování katastrofy malajského Boeingu podle této analýzy také potvrdily, že byl zasažen z oblasti, kterou měly pod kontrolou ukrajinské bezpečnostní síly. Konkrétně z vesnice Zaroščenskoje. „Dnes můžeme s jistotou říci, že pokud byl Boeing zasažen systémem BUK, tak ho zasáhla raketa 9M38 z obydlené části Zaroščenskoje," uvedl generální ředitel společnosti Jan Novikov. Firma testovala střely BUKu na trupu letadla Il-86, který je podobný svými parametry malajskému letadlu. Podle společnosti měla v té době Ukrajina k dispozici ještě 502 raket 9M38.Nepoddajný expert v ČT

Tuto verzi částečně potvrdil - k nelibosti moderátora v České televizi - i hlavní host včerejšího speciálního hodinového publicistického pořadu Zpráva o vyšetřování MH17, vojenský analytik Jaroslav Štefec, který přirovnal nizozemskou zprávu k Werichovu Fimfáru a jeho motivu vyslovené a nevyslovené pravdy. Dokonce i vždy dokonale politicky korektní moderátor-propagandista Bohumil Klepetko se formálně podivil, že komise holandských vyšetřovatelů určila rozlohu, z níž mohla být raketa vypálena, na neuvěřitelných 320 km čtverečních. „Není to příliš mnoho, aby bylo možno říci, zda za akcí stáli proruští povstalci?", zeptal se nesměle experta.

Vojenský odborník ho ujistil, že dnes již není problém zjistit místo polohy odpalovacího zařízení s velkou přesností.  

„Existují zde reálně dva nástroje. Ten první je matematická analýza dráhy rakety, jež má přesně definovanou trajektorii letu při navádění na cíl tohoto typu. A ze záznamu radaru by mělo být přesně zjistitelné, kde byl Boeing zasažen raketou. Řádově jsou ty souřadnice určitě známy. Proto by mělo být poměrně dobře zjistitelné, odkud ta raketa vylétla. Existují poměrně sofistikované programy, které umožňují modelovat rozpad letounu ve vzduchu. Pokud vím, tak jimi disponuje americká strana a už byly několikrát použity pro modelování letounů, které se rozpadly ve vzduchu v důsledku konkrétních katastrof. Například, když se odlomil ocas Boeingu 747, hledali v moři, a právě toto jim umožnilo najít klíčové části letounu.“Staré Buky už má jen Kyjev

Vojenský odborník vyvrátil také další mýty o tom, že mohlo jít o omyl „separatistů“, jak se občas uvádí. Splést si civilní letoun s vojenským totiž podle něj v případě BUKu ani nejde.  
„Ten kdo vypálil raketu na civilní cíl tak v momentě, kdy stiskl tlačítko, musel vědět, že střílí na civilní cíl, protože musel ručně vyloučit systém, který zamezuje vypálení vojenské rakety na civilní cíl.“

Klíčový je také podle Štefce rozdíl mezi generačními typy rakety BUK 9n38 a novější 9N38 M1, která je ještě v Rusku - na rozdíl od starších typů - ve výzbroji. Starší typ 9N38, jehož úlomky nalezli nizozemští vyšetřovatelé v troskách MH17, Rusko prý ve výzbroji již nemá, ale disponuje s ním právě ukrajinská armáda.

Klepetko se pokusil ještě situaci zachránit otázkou, zda nemohl být povstalcům dodán nějaký vyřazený typ. Ovšem ani s tím neuspěl, neboť, jak řekl analytik, starší typy vyřazených raket se likvidují.  
„Nikdo to neudržuje ve skladech z bezpečnostních důvodů. Není důvod proč by tyto rakety povstalcům dodávali. Je to nebezpečné, taková raketa prostě přestane být bezpečná.“

Takže si to shrňme: Holandská zpráva v podstatě nevědomky potvrdila ruské analýzy, podle kterých za sestřelením MH17 stojí ukrajinská armáda a jí používané staré verze raket BUK. (Otázkou tak trochu stále zůstává, zda opravdu letadlo "sundal" BUK, ale o tom jindy.) I nejistá lokace odpalu uvádějící prostor 320 kilometrů čtverečních ukazuje, že Holanďané dělali vše pro to, aby nemuseli ukázat na pravděpodobného viníka - Kyjev.

Ruská televize udělala verzi filmu s vlastním komentářem


Všechno je jinak: spiknutí dle metody

Ruská agentura Rosaviacija dnes vyjádřila podezření, že mezi členy vyšetřovací komise byla uzavřena tajná protiruská dohoda. „Závěry komise nás udivily a přinutily k úvahám, zda taková dohoda neexistuje,“ konstatoval na tiskové konferenci v Moskvě zástupce šéfa agentury Oleg Storčevoj. Členy komise byli kromě nizozemských expertů zástupci Malajsie, Austrálie - a Ukrajiny, která sama je hlavním podezřelým. Podklady, které dodalo Rusko, vyšetřovatelé ignorovali. Falšovali důkazy, skrývali data, kompletně mystifikují světovou veřejnost.

„Ruští odborníci se žádných tajných dohod neúčastnili, byli jsme přístupni otevřené spolupráci,“ konstatoval Storčevoj. Jeho organizace prý bude žádat, aby vyšetřování příčin katastrofy bylo obnoveno. Vývody mezinárodní komise jsou podle něj neprůkazné a nevěrohodné, ignorující neotřesitelné důkazy, které poskytla ruská strana. Chtějí se proto obrátit na OSN. Vina kyjevské armády je podle jejich závěrů zcela průkazná.


Kdo vydal vražedný rozkaz?

Zbývá jen zodpovědět otázku, kdo v Kyjevě vydal osudný rozkaz. Protože ještě základnější otázka - v čí prospěch se tato tragédie měla odehrát - je od počátku jasná. Podle nejpravděpodobnější teorie šlo o akci amerických tajných služeb připravovanou v úzké součinnosti s částí ukrajinské tajné služby a armádních kruhů. Měla změnit poměr sil na frontě a především dostat domobranu a Rusko pod mezinárodní tlak. Jméno konkrétního velitele, vraha téměř tří stovek pasažérů nešťastného Boeingu, se téměř jistě nikdy nedozvíme - a vlastně není ani tak podstatné.

Podstatné je, že celé vyšetřování bylo vedeno tak, aby žádné konkrétní výsledky nepřineslo. Proto také komise ani nezmínila řadu okolností, které zůstávají neobjasněné. Navzdory tomu, že jedním z vyšetřovatelů byl Kyjev, nikdo se jej neptá, kam zmizely všechny dokumenty o navigaci letu - včetně záznamů rozhovorů dispečerů a radarových snímků. I pokud je Kyjev zničil, jejich podstatná část musí být na záznamench "černých skříněk". Proč ani o nich nepadlo jediné slovo? Přece proto, že zjišťováním pachatele se Holanďané kupodivu nezabývali. Při přehrávání záznamů si zřejmě pro tento případ museli "ucpat uši".

Stejně tak se svět ani vyšetřovatelé nemohli dosud seznámit se satelitními snímky, které, jak Američané sami přiznali, pořídily jejich družice, které se nacházely v inkriminovanou dobu nad oblastí východní Ukrajiny. Zdalipak o tyto materiály požádají detektivové, kteří budou do příštího roku hledat viníka? Ty ruské mají k dispozici od počátku. Také asi museli "zavřít oči", aby je v jejich "zkoumání" nerušily.

Je to samozřejmě celé skandální. Salámová metoda údajného "vyšetřování" má ovšem jediný smysl. Nic neobjasňující výsledky měly posloužit pouze k "přihřátí" nestravitelné polévky lží a manipulací, kterou z této tragédie od počátku západní propaganda vařila.

Až za další rok či dva - pokud vůbec - nám sdělí, že viníka nelze jednoznačně určit, už celá věc v podstatě nikoho nebude zajímat. Přijdou jiné tragédie, možná nesrovnatelně horší. Tahle odplyne do ztracena, v Kyjevě možná už bude zase úplně jiná vláda, stejně jako v Americe, rozpadající se Evropská unie bude mít úplně jiné starosti...

I když - uvidíme. Zázraky se občas dějí. A Rusové se jen tak odradit nedají. Samozřejmě se o tom z oficiálních médií veřejnost nic nedozví. Jenže je tady Protiproud. My budeme určitě skutečné vyšetřování dále sledovat.Související:

55 komentářů :

 1. Bojis se pravdy a mazes, co cenzore?
  Kompletni konverzace s ridicim centrem byla na cernych skrinkach. K sestrelu se priznal okamzite tvuj soudruh Strelkov v domneni ze sestrelil ukrajinsky vojensky Antonov.
  Zadny Spanel na ukrajinskem ridicim stredisku v zivote nepracoval.
  Ledadlo sestrelili rusti separatiste BUKem, ktery jim dodalo Rusko.
  Jsou to Rusove kdo ma narukou krev 298 lidi, z toho 50 deti. A cast viny nesou i komunisticke a nacisticke kurvy z NR, ktere se tenhle zlocin snazi omlouvat nebo vyvracet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takto může "myslet" jen americký tuřín !! Komu prospělo sestřelení letadla ten je vrahem !! Obama nečekal ani hodinu po sestřelu, aby hned vynesl verdikt a donutil EU zpřetrhat hospodářské svazky s Ruskem a to je podstatou podpory USA banderovcům v Kyjevě a sponzorování Mejdanu !!!

   Smazat
  2. Každému tu nadáváš, přitom blahem uchcáváš.
   Kdo tě platí, drzý fracku? Potřebuješ dostat facku!

   Smazat
  3. Pojď mi ji dát drzý dědku.
   A vem si pampers, pustíš hnědku.

   Smazat
  4. Komu to prospelo ? No, vam zlocineckym dobytkum rozhodne ne. Proto tak zapirate a lzete. Goebels byl proti vam stalinistickym lejnum navonenej panak.

   Smazat
  5. vlast tě (13:30) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  6. Jsi obyčejný zmrd

   Smazat
  7. Proč se bavíte s blbem. Vždyť ta zpráva nepřímo ukazuje na Ukrajince. Jedinou brzdou, aby to bylo ve zprávě napsáno naplno, je veto ukrajinské strany. Ale nic, legrace pokračuje, zasedá další 'mezinárodní komise' která má označit viníka. Pro holandské a německé právníky je věc celkem jednoznačná a zažalovali jménem pozůstalých u-k-r-a-j-i-n-s-k-o-u stranu. Tak co to tu ten hlupáček 13:30 a15:30 plká. Neumí stan číst?! Marek

   Smazat
 2. Tady se stále omýlá v jaké výšce, jakou rychlostí letoun letěl a jak dlouho to trvalo, než zasažený letoun spadl na zem . Ale vůbec se jaksi nehovoří o tom JAK DALEKO je předmětná střela schopna letět.
  Dle Vikipedie je to max.25km a garantovaný dostřel 22 km. Z toho je jasné, že střela musela být vypálena v ukrajinském prostoru, protože z opolčenského by tam, kde došlo zásahu, jaksi ani nemohla doletět.

  OdpovědětSmazat
 3. Ano, málem už začali světu vládnout lháři a vrazi. Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lháři a vrazi světu už bohužel vládnou, aspoň tomu našemu "civilizovanému". Bohudík se to začíná měnit, zatím pomalu jako rozjíždějící se vlak. Až ten vlak nabere rychlost tak všechny ty svině smete.....

   Smazat
 4. Je jasne ze pouze opravdu nezavisle vysetrovani muze poskytnout vysledky ktere jsou nenapadnutelne - coz znamena ze jakykoliv protiargument proti vysledkum vysetrovani bude mozno vyvratit. Ono se to tak vetsinou dela - proc tomu tak nebylo v pripade MH17 je jasne. Anonym z 13:30 ma zjevne mnohem vice informaci, avsak z nejakeho zahadneho duvodu je taky nesdelil vysetrovatelum. Ze dukazy zatajuje Ukrajina (jako hlavni podezrely) a uSSa (jako jejich patron) je taky pochopitelne. Mene pochopitelne je ze podezrely vysetruje sam sebe, a jeste s pravem veta. To se pak neni cemu divit ze vysetrovani samo, a jeho vysledky jsou tak lehce spochybnitelne.

  OdpovědětSmazat
 5. Dokud, Ukrofašisté nepředloží, skutečně transparentní, nezávislé, mezinárodní komisi, jejímž členem buďto nebude bývalá Ukrajina, nebo naopak bude Rusko a která okamžitě veškeré údaje zveřejní, pro nezávislé open source zkomání, každému kdo bude mít zájem, všechny záznamy z letové řídící veže a černých skřínek, plus důvěryhodně nevysvětlí, proč tak neučinili hned, okamžitě a dobrovolně na samém počátku "vyšetřování" bude pro mne jednoznačně jistým pachatelem tohoto teroristického činu právě bývalá Ukrajina.

  Tento typ utajování je jednoznačným DŮKAZEM viny, stejně jako u TTIP a dalších svinstev.

  Ten kdo nemá důvod utajovat, je v tomto případě Rusko, nic netajuje a SKUTEČNĚ činí transparentní kroky k vyřešení situace, nabízí spolupráci, nabízí důkazy, jak partnerům tak široké veřejnosti!!!!

  Co dělá bývalá Ukrajina??????? TAJÍ!!!!!!!!!!!

  Stejně jako dnes Rusové "transparentně" a bez vytáček oznamují světu, že budou likvidovat, přesně v mezích mezinárodního práva, každého, kdo se podílí na jiném než politickém řešení krize v Sýrii!!!

  Porovnejte s "transparentností" a " úctě" k mezinárodnímu právu nás zápaních bombarďáků a intervencionistů, každodenně porušujících výsostný Syrský vzdušný prostor a aktivně podporujících "občanskou" válku v Sýrii!!!

  To co Rusové "prý" dělají v Novorusku, děláme MY JEDNOZNAČNĚ v Sýrii.

  Ukrofašisté ZATAJUJÍ a proto jsou VINNÍ vraždou, všech těch nevinných obětí!!!!!!!!!!!!!!

  Slunce v duši.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://cdn.onderzoeksraad.nl/documents/appendices-au-mh17-crash-en.pdf

   Od strany 38, idiote. A teď se zase vrať k metání kotrmelců.

   Smazat
  2. Pro 14:02: Zrovna jsem se na to podival. Vzdyt samotna sprava doslovne rika, ze se nejedna o KOMPLETNI komunikaci. Ale jenom o jeji casti ("relevant portions") - cili je tam dozajista jenom to, co Ukrajina sama povazuje za relevantni a co povolila zverejnit. Je to tam napsano cerne na bilem. A ani zminka o radarovych datech a Americkych dukazech ktere existuji (Obama ani Kerry preci nelzou - ze jo).

   Smazat
  3. 14:11
   Vy jste ale pohádkáři a prolhanci. Samozřejmě že přílohou té zprávy jsou jen relevantní záznamy. Ne proto, že Ukrajina nepovolila něco zveřejnit, vyšetřovací komise má k dispozici vše. Ale proto, aby ty přílohy neměly milion stran a dalo se v nich orientovat.

   Smazat
  4. 14:11
   Strana 81, osle.

   Smazat
  5. Pro 14:33: No, to je prave ono. Proto se zminuji (nekde nahore) ze vysetrovani musi byt NEZAVISLE a OTEVRENE. Jinak jsou vysledky napadnutelne. Ukrajina ma pravo veta ve vysetrovani a zverejnovani vysledku. A proto nemuzete ZARUCIT ze neco, co Ukrajinu usvedcuje, nebylo tou samou Ukrajinou (a NATO poskoky) zatajeno. Jinak receno, vysledek vysetrovani lze velice snadno spochybnit. A jo - odkud vite ze Ukrajina nic nezatajila? To by mne zajimalo odkud mate tu informaci..... vzdyt ma pravo zatajit cokoliv. Jeste i to ze neco zataji je tajne.

   Smazat
  6. Pokud jsem to spravne pochopil, tak "nezavisle vysetrovani" by vedl soudruh Strelkov a jeho uchylni vrazi. Dopadlo by to stejne jako kdyz vysetrovali Putinovi kagebaci vrazdu pani Politkovske.

   Smazat
  7. 14:41

   Krásně napsáno;)

   Místního blba to sice nezastaví, ale pro něj to i když si s "ním" dopisujeme, vlastně nepíšeme, že? ;)

   Píšeme to pro lidi s mozkem a dobrou vůlí, hledající co nejméně zpochybnitelnou verzi pravdy ;)

   Přesně jak jste napsal, dokud nebude ZVEŘEJNĚNO vše, bez možnosti kterékoliv z podezřelých stran do vyšetřování a zveřejňování dat, JAKÝMKOLIV způsobem zasahovat, bude je za nezpochybnitelnou pravdu považovat pouze idiot a náš Josífek Vyskočilovic;)

   Kdyby nešlo o tak smutné téma, jako je zavraždění stovek lidí, pučistickou, nacionalistickou vládou, našeho prý-spojence, která se dostala k moci násilným svržením, podle standartů EU, demokraticky zvolené vlády, parlamentu a prezidenta, pomocí jednotek, dnes i v SSA, pod tíhou nezpochybnitelných důkazů, oficiálně uznávaných, jako fašistické, tak bych se našemu fašounkovi smál jěště více, ale ono to nějak nejde.

   Ale i tak.

   Slunce v duši.

   Smazat
  8. 15:34

   Nepochopil :D:D:D:D

   Ale tím nepochopením, opět ani nepřekvapil :D:D:D:D

   Smazat
  9. Jsou tady výsledky důkladného vyšetřování MEZINÁRODNÍ komise. Vy ruští psychopati nemáte v ruce krom keců a prdů vůbec nic. Měníte vaše zaručené verze jak na běžícím páse podle potřeby.
   Kdyby bylo zveřejněno naprosto vše tak tady zase budeš mektat, že je to zfalšované, bla, bla. A tak stále dokola.
   Kdybych věděl, že takový psychpat s IQ tykve učí moje děcko byť i jen ty kotrmelce, tak ho dám z takový školy okamžitě pryč.

   Smazat
  10. Nepamatate si co hovoril Pepek Vyskoc pocas strelby na Majdane? Urcite strielali Berkutovci na Putinov prikaz....a dnes uz su dokonca na Ukrajine stihani nackovia, ktori kedysi podla aj inych Pekov Vyskocov demokratmi ze vraj boli!!!

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  12. 17:20

   Pepek už toho nakecal :D:D:D:D

   Dneska se vztéka opravdu ukázkově :D:D:D
   Pro vysokoškolsky vzdělaného pedagoga. Se státní skouškou z psychologie a pedagogiky, je jeho chování důkazem toho, že tneme do živého;)
   Z nedostatku racionálních argumentů je bobínek velmi frustrován a tato jeho frustrace i proto, protože si ji nemá, jako osmoceně žijící moula, na kom vybít, přechází v hlavně sebepoškozující agresivitu, víceméně slovní :D:D:D:D

   Naštěstí, jakožto pro život nepožitelné poleno, není schopen se chopit zbraní, třeba nůžek, nože či houslového smyčce a princip funkce bazuky by nikdy nepochopil, takže je více méně pouhým, běžným, neškodným blbem :D:D:D:D

   Slunce v duši, přátelé;)

   Smazat
  13. Zato tvoje frustrace je přímo úměrná počtu smajlíků kterými se ji "nenápadně" snažíš zakrývat. A na to není potřeba státnice z psychologie.
   Bohužel, učitelé kotrmelců se zbraní chopí rádi jak prokázal tvůj kolega, takypsychopat a učitel kotrmelců Ivo Stejskal, "ja iz góroda Brno"
   "Nedostatek racionálních argumentů" - no víš, já mám v ruce, ty "vysokoškolsky vzdělaný pedagogu", závěrečnou zprávu mezinárodní vyšetřovací komise. To je "trochu" víc než tvoje kecy, prdy a beďary.
   A teď zase předveď nějaký ten kotrmelec.

   Smazat
  14. Pro 16:22: No to mate tak, kdyz nekdo cela desetileti PROKAZATELNE lze prakticky o VSEM a PORAD, tak jak to delaji uSSaci, tak se pak proste MUSI pochybovat o VSEM co reknou, nebo co udelaji, nebo co udelaji jejich pudlove - z tech pudlu se samozrejme sklada cela ta MEZINARODNI-pudlova komise.
   Teorie, ze uSSaci reprezentovani svymi pudly ZROVNA v tomhle pripade, najednou, z cista jasna reknou pravdu je jednoduse naprosto nepravdepodobna. Coz dokazuje cele utajovani a pravo veta pro podezrele. Takze tak.

   Smazat
  15. Ano, jsem frustrovaný z jasných a nezpochybnitelných faktů, ano to opravdu jsem.
   Protože tato fakta prozatím naznačují, že skuteční vrazi nebudou , doufám, že pouze, prozatím, potrestáni.

   A ano, jsem vysokoškolsky vzdělaný pedagog;)
   a ano umím mezat kotrmelce vpřed, vzad, letmo, rozkročmo, do stojky;););););)
   Nezáviďte příteli, prostě trénujte a možná, opakuji, možná jednoho dne taky získáte nějaký ten papír ze školy a konečně zvládnete alespoň jeden kotoul vpřed s dopomocí gravitace z nakloněné roviny

   A jako aktivní vyznavatel umění kalokaghatie umím svou frustraci rozpustit in the power of now;)

   Doporučuji, je to lepší než v noci vzeky nespat;););)

   A ano i toto je má osobní skušenosz;);););)

   A ano, je lepší sto smajlíků než sto agrasivních Pepkových výlevů;););););)

   Josífek Vyskočilů má v ruce zprávu mezinárodní vyšetřovací komise, jejímž členem byla jedna z podezřelých zemí a tato země měla, má a bude mít právo veta na cokoliv si usmyslí, včetně obsahu zveřejněného textu!!!!!!!!

   Prosím Vás, kdo této zprávě může opravdu věřit???;););

   Hitler měl v ruce taky oficiální dokument, mezinárodně závazný, Mnichovskou dohodu, podepsanou zrádci a víte co?
   Už neplatí;)

   Stejně to dopadne s touto správou pokud někdy, kdykoliv, zvítězí na bývalé okrájené Ukrajině skutečná demokracie nad i SSÁckou garniturou uznávanými fašounky;)

   Slunce v duši;)

   Smazat
 6. To, že součástí vyšetřovací komise jsou i Ukrajinci, jeden z podezřelých číslo 1, jasně svědčí o tom jaký lze předpokládat výsledek šetření. Naopak ti, co mají nejvíce informací, Rusové či Američani, tam zastoupení nejsou. Od začátku naprosto zbytečná snaha, navíc z letadla posbírali pouze nepatrnou část, hlavně kokpit, ostatní části je celkem nezajímali. Také se stačí podívat do minulosti na jakákoliv jiná šetření leteckých nehod, kdy už od začátku byly zveřejněny všechna důležitá data z černých skříněk, či rozhovory pilotů s řízením letového provozu. Zde je toto naprosté tajemství a nikoho to nezaráží, natož aby se k tomu vyjádřil alespoň v závěrečné zprávě. Stručně, nechutné, ubohé a trapné politikaření, zvlášť kvůli těm mrtvým a jejich příbuzným.

  OdpovědětSmazat
 7. Hájkův prdiproud zase po čase dal o sobě vědět. Nezklamal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vlast tě (15:56) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
 8. To chce klid ! Dovedete si vůbec představit, kolik už bylo takových "nevysvětlitelných" a objektivně nevyšetřitelných havárií civilních leteckých linek ? Přesněji, bylo je možné vyšetřit, ale nebyla na to příslušná zakázka. Naopak, objednávka zněla: vyšetřování zakončeno, zapomeňte. Stejně za všechno může Putin, tak co.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale za ten Airbus v Alpách může Lubitz

   Smazat
  2. A z koho mal Lubitz tie depresie a paranoje? No predsa z Putinovej agresivnej politiky na Ukrajine, kde sa nestitil zostrelovat civilne lietadla. Predsa kvoli tomu mu siblo, neuniesolo ten stres....Aj za Germanwings moze Putin!

   Smazat
  3. A tebe šiblo kvoli komu, Fero?

   Smazat
 9. Pro anonymní 16:22. Trochu se zamyslete nad svým pravdoláskařským dogmatismem. Řekněte objektivně, co nám vlastně vyšetřovací komise sdělila?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Objektivně nám sdělila, že MH17 sejmula jistojistě raketa BUK. Takže žádné ukrajinské stíhačky, kulometné salvy, izraelské rakety a dyylší přihlouplé teorie kterými jste nás rojk obšťastňovali.
   Komise také neurčila viníka. Neobvinia ani Rusy ani separatisty ani Ukrajince. Tak nechápu proč tady ti proruští fanatici tak zlostně kvičí.

   Smazat
  2. Komise pracovala zaujatě, jednostranně, pod ukrajinskou cenzurou, nebrala na vědomí ruská zjištění, ukrajinská strana nedodala důležité materiály, které má v držení. Nedivte se potom posměchu a protestům. které si pletete se 'zlostným kvílením'. Od člověka, který má místo mozku pruhy a hvězdy se nedá asi nic jiného očekávat. Marek

   Smazat
 10. Že ukrajinský dispečink z neznámých důvodů navedl letadlo na trasu nad válečnou oblastí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:47

   Zě Kyjevská Ukrajina neuzavřela, protizákonně, svůj vzdušný prostor pro civilní lety, tak jak ji to PŘIKAZOVALY mezinárodní normy (čímž Kyjevska Ukrofašistická chunta ukázala co si o mezinárodním právu myslí) ani když bylo v předchozích bojích sestřeleno minimálně 16 bojových letadel;)

   Každý kdo se bude s bývalou Ukrajinou soudit o odškodné vyhraje, bohužel nikdo nic nedostane bo po roce vlády Ukrofašounů není kde brát.

   Smazat
  2. Těch 16 letadel nebylo jen tak sestřeleno. Mluv konkrétně. Tvoji terorističtí kamarádi je sestřelili. Kontrolní otázka: Když tví kamarádi sestřelili 16 letadel a Ukrajinci žádné, kdo asi sestřelil to 17.? Vím že je to pro tebe náročná otázka, nech si to projít hlavou a když s tím nepohneš tak se zeptej tvých žáčků kteří jsou jistě chytřejší než ty.
   Tvůj kamarád Strelkov měl uzavřít prostor nad "Novoruskem"

   Smazat
  3. Pro 19:28: Jinak receno, chunta ZAMERNE navedla letadlo do oblasti o ktere vedela ze v ni jsou sestrelovana letadla. Pochopil jesm to spravne?

   Smazat
  4. 19:32
   Pochopil jsi to tak jak ti dovoluje tvůj mozkový operační systém.

   Smazat
  5. 19:28 Jaká byla ta letadla? Vrtulníky a nízko letící stíhací bombardéry, vraždící jejich blízké. Separatisté je sestřelili ručními protiledlovými střelami (např Strela, Igla, podobné americkému Stingeru). Ty mají hlavici max.2kg a jsou použitelné do výšky 6km. Takže dopravní letadlo ve výši 10km prostě sestřelit nemohli.
   Dám vám také jednu hádanku: Nač měli Ukrajinci poblíž bojové linie BUKy (doloženo nezpochybnitelnými důkazy), když separatisté neměli ani jedno letadlo? A proč zrovna do těch míst ukazuje analýza výrobce BUKů, kteří znají vlastnosti svých výrobků určitě lépe, než může libovolná komise? Těším se na smysluplnou odpověď (vlastně ne, vím, že bych se těšil marně).

   Smazat
  6. Těch 16 bojových letadel a vrtulníků, bylo sestřeleno Ukrajinskými vojáky, kteří zachovali věrnost své vojenské přísaze, svému vrchnímu veliteli, poslednímu demokraticky zvolenému prezidentu Ukrajiny Janukoviči a i se svou výzbrojí, bránili ÚSPĚŠNĚ, své Rusky hovořící spoluobčany před genecidou o kterou se pokoušeli nikým nevolení Ukrofašističtí teroristé, keří jsou dnes, pod tíhou nezvratných důkazů i v SSA uznávaní jako fašistické svině;);););)
   Podle názorů současného Kyjevského Ukrofsšistického generálního vojenského prokurátora, jich bylo i s Krymem asi 30000,- a to i se svou výzbrojí, tanky, OT, BVP, raketomety, minomety, ruční protiletadlové i protitankové komplety, osobní zbraně, municí ale oficiálně ANI JEDEN BUK;)

   Důležitější je otázka proč v tomto konfliktu používala BUKY Ukrowermachtská armáda???

   Koho tak asi chtěli sestřelovat???
   Opolčenské drony;););) BUKEM????

   Dodnes nikdo, žádným způsobem, oficiálně, na úrovni vlád či mezinárodních organizací (kromě Ukrofašounů, chopochopitelně;) ) nedokázal vyvrátit pravodt Ruských fotografií s UkroBuky, nasazenými na Dombase.
   Co tam jako měli dělat;)

   Slunce v duši;)

   Smazat
 11. Jinak podle posledních zpráv je strelkov agent pro ukrajinskou sbu a jedním z jeho úkolů bylo jeho rozpoutání bojů na doněcku a v důsledků odvolámí a odvoz v poutech...do ruska...a je dobře ,že lavrov poslal do háje holandskýho ministra zahraničí v den vydání zprávy, který se pokoušel mluvit...doslova prohlásil s durakem a debilem nebude mluvit...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není to sice diplomatické, ale je to správné. Holanďané jsou americký ocásek, jejich královna je Bilderberg, co od nich, dřeváků, můžeme čekat?!

   Smazat
 12. kdo jste viděl neuvěřitelně nenávistné vystoupení Otakara Van Gemunda v ČT dne 9. září 2014, tak jste jistě nepochybovali už před rokem, kam to dřeváci budou směrovat

  OdpovědětSmazat
 13. Pro určení místa odpalu je klíčovým bodem sporu úhel, který svírala raketa s osou letadla. Ve vzdálenosti výbuchu od kokpitu se nizozemci s Almaz-Altaj shodují. Ale úhel rakety se ze stop v kokpitu pozná jen nepřesně, výbuch nastal dost blízko. Proto je ve zprávě Almaz-Altaj věnována taková pozornost vzdálenějším stopám na levém motoru a křídle. To je ve zprávě nizozemské komise úplně ignorováno. Almaz-Altaj si vypočtený úhel ověřil praktickou rekonstrukcí, nizozemci nikoliv. Proto Rusko protestuje. A že zjištěný úhel ukazuje do oblasti, kde se satelitními snímky prokazatelně nacházely ukrajinské BUKy? To asi nic neznamená. Jen na okraj, na straně 10 nizozemské zprávy je uvedeno, že jako podklady pro vyšetřování byly využity také informace z novin a sociálních sítí. Připomělo mi to situaci ze Švejka, kdy rozkazy šíleného generála končily "Bližší informace najdete v denním tisku".

  OdpovědětSmazat
 14. Stačí fakt, že SSA nejen že nepředložili jediný satelitní snímek sestřelu, ale nedodali žádný snímek ani před a ani po. Co tam bylo co nesmíme vidět? Co to je? Kdyby to byl buk z ukrajinské strany, tak snímek po sestřelu by přece dát mohli. Co bylo v okolí letadla při sestřelu tím Bukem, že nesmí být vidět žádný snímek? Celou tu zprávu mohou brát vážně jen ČT a ten politováníhodný šašek, který tady pořád plive ty nadávky a ukazuje, jak je sám ubohý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Názor Rusů na tzv. vyšetřovací komisi a jejich zprávu je pěkně popsán zde. Jen idiot nevidí, že celé to vyšetřování bylo jaksi nestandardní. Je s podivem, že takoví idioti jsou ti, co čučí na ČT, která uváděla nedávno pořad Letecké havárie. Stačí vidět jeden díl a je jasné, že celé to holandské vyšetřování je šaškárna, která má jen zatajit pravdu.
   http://www.eletos.international/2015/10/flight-mh17-lavrov-refuses-to-comment.html

   Smazat
 15. "Separatisté" uvádějí, že spoustu zbraní získali tak, že je ukořistili Ukrajinské armádě a ze skladů armády na území východní Ukrajiny. Proč tohle nezazní jak v tomto článku tak v ČT aspoň jako argument pana Klepetka. Všude jsou jen polopravdy a tlak posunout pravdu na svou stranu. Jak zleva tak zprava jak z východu tak ze západu.

  OdpovědětSmazat
 16. Zajímavost z Ukrajiny: podle ukrajinského (!) mediálního experta A.Šaryje jsou již pravděpodobně "uklizeni na onen svět" hlavní dva aktéři kauzy MH17 - dispečerka Anna Petrenko a pilot, který střílel, Vladislav Vološin. Oba dva byli uklizeni neznámo kam vzápětí po pádu letadla. Zdroj: http://cont.ws/post/135393

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.