Reklama

úterý 27. října 2015

Zrůdná totalita je zpět, tentokrát euroamerická! Jaké cíle sledují Američané svým rozvratem Evropy?

Lubomír Bouše
27.10. 2015   Czechfreepress
Ukazuje se, že to s tou invazí milionů nekompatibilních etnik a náboženství do Evropy a s naším zničením myslejí Američané smrtelně vážně. Čím jsme si vysloužili takovou pozornost našich „spojenců“ ? Jaké cíle při tom sledují ? Co se to proboha dneska s naší Evropou děje a jak si ty hrůzy a násilnosti valící se na nás vysvětlit ?


 Slyšíme názory, že se spolková kancléřka Angela Merkelová jako faktická majitelka Evropy musela zbláznit. Merkelová, která vyhrála nesčíselněkrát volby, jichž se ona nebo její strana zúčastnila ? Mohla se zbláznit akorát pro toho, kdo si nevidí dál než na špičku nosu. Ta východoněmecká svazačka setsakramentsky dobře ví, co dělá. Vzorně plní plány americké administrativy a okupační správy na rozvrat Německa a tím celé Evropy. Zcela v souladu s Novým světovým řádem (NWO) prostřednictvím destrukce Evropy jako amerického konkurenta. Zavázala se okupantům k poslušnosti kancléřským vázacím aktem. Letos má Merkelová podle plánu Bílého domu za úkol dostat do Evropské unie 1,5 milionu invazních přistěhovalců z Afriky a Arábie.

Překvapivou shodou náhod stejný počet imigrantů a cíle specifikuje i Thomas P. M. Barnett, americký vojenský plánovač a spolupracovník korporátní oligarchie, který před časem uvedl : „Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světle hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.“

Do konce roku zbývá 65 dnů, každý den přichází přesně dle amerických dispozic 10 tisíc lidí (schapiropropaganda o tom samozřejmě mlčí nebo lže), tudíž na Silvestra to bude počet 650 tisíc. Ke stávajícím cca 800 tisícům imigrantů nám to dohromady dává přesně plánovaný stav. Inu, prušácká důkladnost a přesnost se nezapřou. Stejně jako dnes i v nacistických koncentračních táborech taky nebyl žádný chaos, ale genocida národů se konala plánovitě.

Někteří lidé se také domnívají, že sice Merkelová není hloupá, ani se nezbláznila, ale něco před námi tají. Jako pověstný kamínek do mozaiky zapadá můj názor, že nevysloveným tajemstvím Obamovy služebné Merkelové je záchrana americké ekonomiky a dolaru. Tvůrci této plánované genocidy Evropy jsou totiž „čirou shodou okolností“ majiteli americké centrální banky FED.

Logika věci spočívá v tom, že ekonomická destrukce Evropy jako důsledek občanských válek, etnických, náboženských, sociálních a zdravotních krizí zamezí vývozům evropských producentů a poskytovatelů služeb do USA a Kanady a naopak umožní zvýšit vývozy amerických komodit do Evropy. Obdobně my Evropané důsledkem bez odporu očekávaných krizí opustíme trhy i v ostatních částech světa, zejména v Asii, Rusku a Jižní Americe, a na naše místa nastoupí, jak jinak, americké podnikatelské subjekty. To lze jednoduše politicky zajistit několika telefonáty amerických velvyslanectví jejich poslušným okupovaným evropským vazalům. Ani už nebude třeba složitě kompilovat ekonomické aféry typu Volkswagen s emisemi automobilových motorů, aby se evropští výrobci z tamních trhů stáhli.

A citelná ekonomická krize Evropy počínaje Německem, Francií, Británií, Švédskem a poté i středoevropskými zeměmi je záležitost nejpozději příštího roku. Samozřejmě pokud budou Američané denní kontingent přistěhovalců o počtu 10 tisíc duší dodržovat.

Což není problém, protože natištěných dolarů a vojenské síly k převratům po celém světě mají dostatek. Momentálně se americká vojska nově objevila v centrální Africe, aby byl proud přistěhovalců garantován i přes zimní období a nevyschnul. Plán je plán a socialistům v Bílém domě je svatý.

Krátkodobý cíl celého plánu na rozvrat Evropy je tedy jasný : stůj co stůj zabránit akutně hrozícímu bankrotu amerického státu a pádu amerického dolaru. Na věci nic nemění a dnešní noční bruselský legrační summit členů a vedení EU s postiženými balkánskými státy, které kolabují pod náporem přesně dávkovaných mas migrantů. Snad jediná změna je tu markantní – namísto živelného exodu se od nynějška bude jednat o organizovaný přesun milionů lidí do Evropy.

Samozřejmě, že dlouhodobý americký cíl, tedy šílená výroba světlehnědé nové evropské rasy s nízkou inteligencí a její zotročení, je záležitost na nejméně 20 let. Washingtonští sociální inženýři a korporátní fašisté pochopitelně počítají s tím, že muslimové a černoši nikdy pracovat nebudou, že nikoho z bílých Evropanů poslouchat nebudou, že geneticky disponují nižší inteligenci než běloši, že vyprovokují krvavé občanské války, že evropské komodity zdraží a ztratí konkurence schopnost, atd. Ale o to přece prvoplánově jde !!! Po splnění krátkodobého cíle půjde v následujících letech už jen o čerpání nekonečného toku zasloužených dividend z dobře alokovaných dolarových investic a o ničím nerušenou cestu k ovládnutí světa. Že přitom zničí životy stamilionů Evropanů ? Ale prosím vás, nebuďte tak útlocitní a sentimentální, nová doba si žádá nové oběti a k nim nás totalitní propaganda bude dennodenně motivovat.

Co říci závěrem? Ano, je to smutné, ale zrůdná totalita je zpět, tentokrát euroamerická. Ani to dlouho netrvalo a komunismus v neoliberálním a neomarxistickém hávu obohacený o nově vzniklý americký fašismus se k nám vrátil ze západní Evropy a USA zpět. Tedy odtud, kde se před dvěma stovkami let komunismus a socialismus zrodily. Čili všechno je nakonec logické a pochopitelné a nic překvapivého se v zásadě neděje. Maličká jiskřička naděje však ještě nezhasla a doutná v nás samotných...…

15 komentářů :

 1. A to ještě není všechno, děje se něco o hodně horšího kolem ropy.
  Katar hlásí, že kvůli nízkým cenám ropy, mu chybí 60% peněz do státního rozpočtu na tento rok.
  Saúdská Arábie už vybrakovala všechny své nějaké fondy v Anglii.
  Amerika rozprodává své zásoby ropy, aby doplnila díru do státního rozpočtu. Ropné společnosti začínají krachovat, nemají na splátky úvěrů a banky už jim nechtějí půjčovat. Taktak se ještě drží za fungujících smluv a kontraktů, ale ty tento rok končí. Pak ropné společnosti nemají kam dodávat.
  To je teď.
  Co bude příští rok?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ropu bereme z Ruska. Jinak, podobné to bude i s plynem. Již ho není potřeba :

   https://www.youtube.com/watch?v=aKfUMm9akZY

   Smazat
 2. A to ještě není všechno, vidíme debakl emeriky, jak na ukrajině, tak na blízkém východě. Nikde se jim nedaří válčit, tedy doopravdy válčit tak, aby na základě horečného zbrojení se vyšvihla ekonomika, např. tak, jak za 2. světové války, tahle válka přivedla emeriku k rozkvětu po neutuchající ekonomické krizi.
  nyní se jeví na obzoru Čína.
  Emerika se domnívá, že Čína na ni nemá a Rusko je teď zaneprázdněno jinými záležitostmi, než aby pomohlo Číně.
  To by byla válečka, Emerika dluží Číně skoro pět bilionů dolarů, zbavit se takhle dluhu, položit na kolena, když ne Blízký východ tak alespoň Asii. A co by bylo Rusko bez Číny?
  No, rozehrává se nám tady nebezpečná partie.

  OdpovědětSmazat
 3. Srbsko nechce do EU ani do NATO. Bude dělat referendum a požádalo Rusko o pomoc.
  Tak to je teda gól.
  Nejdřív Island a teď Srbsko, dvě malé země, co otevřeně odmítají EU.
  Island tlaky ustál, myslím, že patriotičtí srbové to ustojí taky, zvlášť když za zády mají Rusko.
  A v Řecku se to taky nějak hroutí, když Tsipras mluvil, že dhoda stejně nebude fungovat, tak už je to tay, EU nechce Řecku poslat další tranši, protože je to prý zbytečné - pročpak asi? co se očekává?
  A dluh Řecka = 340 miliard euro, což je 200% HDP a jak víme, maastrichtská smlouva povoluje pouze 60%.
  Tak co s tím slavná EU?
  USA v prd..., EU je na tom stejně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To mně zajímá- nějaké zdroje- odkazy? Děkuji

   Smazat
 4. pan Bouše.
  Co tím sledují je debata na dlouhou dobu.V kostce:oni sami jsou jen
  sebrankou ze všech možných koutů světa.Už proto jim národní státy
  vadí.Další důvody jsou ekonomické.Kromě toho se lépe a laciněji
  ovládá 1000 lidí než 10000.Tak je možné pokračovat ještě dlouho.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 5. Je záhadou, jak se ty masy daly do pohybu. Donedávna to bylo zvládnutelné, podle těch ženevských a dublinských regulí a schengenského systému, najednou je všechno oryč a Evropa je zavalována statisici běženců ze všech možných zemí. Jistě k tomu přispěla Angela tím výrokem o žádné horní hranici pro uprchlíky, ale to už byli v pohybu. Kdo je teď dal do pohybu až ze subsaharské Afriky přes Libyii a z Turecka a mnoha dalších zemí. Jistě k tomu přispěly ty tisíce převaděčů a pašeráků, ale to samo tu invazi také nemohlo vyvolat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Invazi běženců zapřičinily USA tím, že jejich vojska rozvrátili místní národní státy a jejich zřízení jak v Africe tak v arabských zemích a to za účelem "demkratizace" jejich řízení. Vše podle hesla "Rozděl a panuj, nebo když se dva perou třetí se směje" - to znemená, že na tom profitují především firmy z USA. No a převaděči, to je jednoduché těch prvních pár někdo z ameriky zaplatil a ti další už jen vycítili příležitost jak se přiživit.

   Smazat
 6. Cenzurované video odhalilo pravdu. Paul Vallely z americké armády velí teroristům z Al-Nusry.

  http://www.lajkit.cz/zpravy/item/139-cenzurovane-video-odhalilo-pravdu-paul-vallely-z-americke-armady-veli-teroristum-z-al-nusry

  OdpovědětSmazat
 7. Betonové domy. Domy, které se dají bránit. https://www.youtube.com/watch?v=aKfUMm9akZY

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele Sýkorko, přestaň si tu už z toho dělat reklamní portál. Takových baráků jsou mraky a ten paskvil na videu zase takové terno není! Je tvůj boj, ne náš, tak už s tím neobtěžuj.

   Smazat
 8. Evropu, potažmo EU, rozvrátí frau Merkel jako představitelka 4.říše, imigranti se samopalníky a USA se svým TTIP!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Pane Bouše, plácáte nesmysly. Záměrně odvádíte pozornost. To, co útočí na Evropu, není dílo Ameriky (myšlena vlast amerických občanů), ale těch, kteří se vlády nad tou zemí zmocnili. Není za tím ani korupce ani vydírání, ale sounáležitost, která všechny (možná i vás) spojuje. Některá náboženství jsou státotvorná a tohle je náboženská válka těch, kteří mají s imigrací tisíciletou zkušenost. Máme-li se ubránit, je třeba si ujasnit, proti komu. To je, oč tu běží. Blábol toho pitomce o nové rase je dost frekventovaný, ale je s podivem, že vy, kteří ho citujete, nevidíte jeho zjevnou nesmyslnost. Mísení ras je vždy opakem degenerace. Sama Amerika je toho důkazem. S prominutím za "rasistickou argumentaci", ale ti nejlepší dnešní Američané nejsou ti etnicky čistí pihovatí imigranti z britských enkláv, kam žádný imigrant po staletí nepáchl. Barnett v tom má hokej. Takže obvyklé kritérium: Blbej, nebo navedenej? Nazdar

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže to co se děje a je očividné, se vůbec neděje, kdo není blbý ani navedený to ví a je mu to jasné.

   Smazat
  2. Tak zrovna Ameriku jako důkaz úspěšného mísení ras bych neuváděl. Tomu nyní už nikdo neuvěří.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.