Reklama

středa 14. října 2015

Zuzana Roithová: Lisabonská smlouva proti nelegální migraci - nenechte se strašit! (před volbami)

14. 10. 2015
 
 

9 komentářů :

 1. Myslím, že tuto persónu nemůže nikdo brát vážně.

  OdpovědětSmazat
 2. https://www.youtube.com/watch?v=6dp6MkO5IIc
  A má z ostudy kabát, kandidátka na prezidenta. To byl teda výběr..

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Zuzana_Roithov%C3%A1

  Roithová o Lisabonské smlouvě

  V roce 2009 se stavěla za přijetí Lisabonské smlouvy, kdy přesvědčovala voliče, aby se nebáli toho, že by po přijetí lisabonské smlouvy mohlo dojít k nekontrolovatelné migraci v rámci EU. Za tímto účelem vytvořila edukativní video[8], které v roce 2015 ze svých stránek smazala.

  Roithová o homosexualitě

  ..V březnu 2012 na dotaz, zda jí vadí gay pochod Prahou, řekla: „Ctím právo různých skupin na vyjadřování názorů a do toho patří samozřejmě třeba i forma pochodu Prahou. Nevadí mi to.“[12] V reakci na kritiku upřesnila, že pochod gayů Prahou nikdy neviděla a ani by vidět nechtěla, jeho předpokládaná forma by se jí jako občanovi určitě nelíbila.

  Aleš Krejčí / Brno

  OdpovědětSmazat
 3. Roithové nevěřím ani pozdravení.
  Když si vzpomenu,jakou měla starost o Tymošenkovou,tak je jasné,na čí straně stojí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No bodejť by o Tymošnkovou starost neměla. Jsou si podobné jako vejce vejci. Dvě zakomplexované obstarožní slepice po několikerém honu. Nemám nic proti ojetinám, ale jenom tehdy pokud mají něco v hlavě. Mít to jenom na hlavě (a ev. jinde), si mohou dovolit jenom mladé ročníky. Už teď se omlouvám žwenám, ale ženská ve VYSOKÉ politice je tragédií!!!. Důkazy vidno všude kolem nás. V té menší politice to jde. A hlavně jsou menší škody.

   Smazat
 4. je to prostě krasavice, a ještě k tomu inteligentní (ale takové jsou nakonec v EP určitě všechny poslankyně)

  OdpovědětSmazat
 5. Myslím si, že v jejím případě mlčeti zlato platí dvakrát. Má slušný bruselský důchod, tak by mohla držet zoban. Sims.

  OdpovědětSmazat
 6. Se divíte ? Je to jezuitka jak má vypadat . Od lidovců nevzešlo nikdy nic dobrého . / Kalousek , Svoboda Cyril , Roithová .... /

  OdpovědětSmazat
 7. tuhle nánu a slepici někdo zvolil a to je ta trága !Lidovecká kráva a jak vyprávěla sama osobě , trpitelka za komunismu , která vystudovala za "nelidského" režimu medicinu ,HAHAHA

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.