Reklama

pondělí 30. listopadu 2015

Bude Norsko vetřelce ve velkém deportovat?

-pro- 
30. 11. 2015  Vlastenecké noviny

OSLO | Norská vláda umístila do předních novin v Afghánistánu inzerát oznamující čtenářům, že je imigrace v Norsku striktně regulována. Informuje ePortal.cz.


„Osoby, které nemají nárok na vstup do Norska a jejich žádost o azyl byla odmítnuta, budou vráceni zpět do své výchozí země. Pokud nebudete chtít odejít dobrovolně, budete k tomu přinuceni,“ píše se v inzerátu, který se objevil na titulních stránkách v anglickojazyčném deníku Afghánistán Times a také v deníku psaném místním jazykem. Cíl inzertní kampaně, která běžela celý týden, je sdělit Afgháncům, že v Norsku azyl získají jen stěží.

Obyvatelé bezpečných oblasti Afghánistánu nebo ti, kterým bylo umožněno získat povolení k pobytu v jiné zemi, v Norsku azyl nezískají a budou vráceni nazpět. Lidé z méně bezpečných oblastí Afghánistánu budou vráceni do oblastí své země, kde jim nebezpečí nehrozí,“ uvádí se dále v inzerátu. Dle internetového serveru The Local symbolizuje současná kampaň norské vlády změnu v přistěhovalecké politice země. V rámci těchto kroků přišla uprchlická centra v Norsku o značné finanční prostředky, ve větší míře je vydáváno povolení pouze k dočasnému pobytu a stanovena omezení pro slučování rodin.

Norský ministr spravedlnosti Anders Anundsen deníku Aftenposten řekl, že hlavním účelem inzerátů je bojovat proti nedorozumění. „Jde o častý problém, kdy se lidé rozhodnou odjet do Evropy na základně mylných představ o azylové politice jednotlivých států. Mnoho uprchlíků se například domnívá, že mohou cestovat do Norska a začít zde lepší život,“ uvedl ministr. Na začátku listopadu také norská vláda nastartovala Facebookovou kampaň. Vznikla zde nová stránka, prostřednictvím které jsou seznamování potenciální uprchlíci s novými restriktivními opatřeními Norska. Obdobným způsobem před nedávném reagovalo Dánsko, když zveřejnilo své „odrazující“ inzeráty v libanonských denících. Přímo v Afghánistánu před časem inzerovalo také Německo.

Norsko se minulý týden stalo poslední ze skandinávských zemí, která z důvodu masivní uprchlické vlny zavedlo kontroly na svých hranicích. Tato opatření vstoupila v platnost tento čtvrtek a jejich cílem je zejména zabránit v pronikání uprchlíků ze Švédska, Německa a Dánska.

36 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snáď škrtiť...

   Smazat
  2. V Jugoslávii náckové prováděli násilně všechny tři zmíněné varianty. Deportovali - do nebíčka, koncentračních táborů a sousedních zemí, násilně křtili a rdousili své vlastní občany.

   Smazat
  3. S tou deportací se především vyznamenali chorvatšstí ustašové a musulmani v Bosně. I ti kosovští Albánci se nenechali ve vraždění zahanbit, ovšem před tím museli 'deportovat' svých 400 projugoslávských a prosrbských Albánců.

   Smazat
  4. Z nějakého neznámého důvodu jste ve svém výčtu zapomněl na srbské četniky, Arkánovce, Šešeljovce a Jugoslávskou armádu, kteří se při pokusu o vytvoření Velkého Srbska dopustili genocidy a etnicky vyčistili Bosnu, část Chorvatska a Kosovo.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  6. S tou etnickou čistkou to máte popletené, Srbové nečistili, ale byli vyčištěni z vámi zmiňovaných oblastí.

   Smazat
  7. 23:25 Ani se vám nedivím, že se vám nelíbí, když se ostatní národy chovají stejně jako Srbové za Miloševiče. Tady už chybí jenom, abyste začal skákat a křičet Jedina Ukrajina a Srbija, kdo neskáče, toť Moskal, Musulman a Ustaše.

   Naposledy jsem viděl fašisty na ulicích odchytávat a oddělovat civilní (neozbrojené) muže od žen, dětí a starců a odvádět je stranou na Donbasu, a to kvůli tomu, že stejně jako v Bosně hlasovali za nezávislost.

   Smazat
  8. 23:03 Jednoduché řešení, spustit železnou oponu a nepouštět si je sem. Nikdo Vás nemůže nutit, abyste vítal a pustil si do kvartýru vlastního vraha.

   Smazat
  9. 23:25 Zdá se však, že do takových obludných rozměrů jako Srbové, v podobě systematického vyhlazování a koncentračních táborů, to neměli současní banderovci na východní Ukrajině přiležitost dotáhnout. Byl to opravdu šok, vidět znovu skoro po 50 letech od druhé světové války vychrtlá těla vězňů a odkryté masové hroby.

   Smazat
  10. Vychrtlé tělo, které se nám vnucovalo jako oběť srbské krutosti byl tuberák, kterého nafotili spindoktoři přes ostnatý drát, chránící místní trafostanici. Takže to na fotce vypadalo, jako že ten chudák vyhublá je týrán hladem v koncentráku za ostnatým drátem. Prostě podvod, na který tenhle blbeček skočil. Stačí se podívat na ostatní muže kolem vyhublíka, aby bylo jasno, že jde u toho individua o nemoc. A masové hroby jsou vždy jako důsledek války. To jen svině z NATO podsouvají Srbům nejhorší vlastnosti, aby svoje vlastní šmejdy - různé ty ustašovce, kosovsko-albánské gangstery a obchodníky s lidskými orgány a muslimské uřezávače hlav - mohli ukazovat jako hrdiny. A blbeček Čecháček odkojený iDěse, Lihovými novinami a havloidní ČT jim to baští a ještě poštívá v diskusích. Břéťa P.S.: Srbové bojovali proti NATO o přežití a my jsem je naneštěstí zradili!!!!

   Smazat
  11. Pro 23:50 - protiruský propagandisto, podepiš se, když tu tvrdíš, že jsi na Donbasu byl a viděl, co tu tvrdíš. Je to lež jako věž. Nic takového se tam nedělo, je to tvůj chorý výmysl. Popiš datum, místo, kde se to dělo a podepiš se, srabe. P.J.

   Smazat
  12. Ano, souhlasí, udejte místo a čas, kde na Donbasu opolčenci dělali to, co tvrdíte. To je zase nějaká ukrofašistická pomluva, že?! Takže čekám - Kdy a kde? !!!

   Smazat
  13. 6:30, 6:33

   Přečti si to znovu a znovu a znovu, dokud nepochopíš, co tam je vlatně napsáno.

   Smazat
  14. 6:25 Nefotilo se, ale natáčelo. A hovořil jsem v množném čísle (vychrtlá těla vězňů a odkryté masové hroby), lumpenkavárnou s tuberákem to nespravíte. Tady jste se svou manipulací dohrál - dostal opět přes raťafák a byl usvědčen z popírání a ospravedlňování genocidy na úrovni takzvané osvětimské (ukrajinské) lži.


   11:52 Díky, ale obávám se, že působení banderovců v rámci ATO na východní Ukrajině nepochopí, je to snadná oběť i pro srbskou propagandu. Viz. fášovo papouškování výmyslu o zmanipulované fotografii, když na youtube lze snadno dohledat záběry Srby provozovaných koncentračních táborů v Bosně. Byl to opravdu šok, vidět znovu skoro po 50 letech od druhé světové války systematické vraždění a oddělování mužů a chlapců od žen, dětí a starců, vychrtlá těla vězňů a odkryté masové hroby.

   Smazat
  15. Vychrtlý Bosňák (bsenský muslim) za ostnatým drátem ve společnosti obstojně vypadajících spoluvězňů je novinářský podfuk a ne srbská propaganda. Prostě měl TBC a novinářům se hodil do vyprávění pohádky o zlých Srbech. Tak udělali podvod. Ostatně každá válečná propaganda je takových podvodů plná. Za tím, že se jednalo o mediální podvod.si stojím a podepisuji.

   Smazat
  16. Za tím, že se nefotilo, ale natáčelo si stojím a podepisuji. A hovořil jsem v množném čísle, potvrzuji vychrtlá těla vězňů a odkryté masové hroby, tak obstojně kost a kůže v civilním oblečení vypadali vězni, kteří tam byli delší dobu. Je vidět, že jste vůbec neposlouchal rozhovor s těmi vězni a ustrašeným vězeňským lékařem a následné výpovědi přeživších coby svědků a rozhodnutí soudu.

   Už jste viděl koncentrák, kde by si mohli vězni dírou v plotě volně přicházet nebo odcházet ? Tak totiž jejich existenci popírala ona verze s fotografií, kterou jednoznačně vyvrátila ozbrojená stráž a strážní věž v záběrech. Srbové neodváděli nakažené přenosnými chorobami na "ošetřovnu" jako esesáci, byli to hodní věznitelé v zaminovaných táborech smrti, to vyznělo jako od autorů publikujících na Kosovo on-line.

   A víte co, pane Dvořáku, zajeďte si navštívit velitele táborů a protestujte za rehabilitaci těchto válečných zločinců odsouzených za zločiny proti lidskosti.

   Smazat
  17. Co mi k tomu řeknete, další podvyživení tuberáci ? https://genocideinbosnia.wordpress.com/tag/ed-vulliamy/

   https://www.youtube.com/watch?v=pleMGVtykbY

   Smazat
  18. Václave Dvořáku, proč v rámci srbské propagandy šíříte Deichmannovu lež o zaměření táborů (uprchlické z místních mužů podrobených selekci opravdu neuděláte), naaranžovaném plotu a placeném figurantu, která byla nejenom před ICTY, ale i britským soudem již dávno vyvrácena svědkem nejpovolanějším, lékařem z řad vězňů Dr. Idriz Merdžanićem, který je vidět i ve zmiňovaném dokumentu. Chcete kvůli popírání genocidy a ospravedlňování zločinů proti lidskosti zaslouženě zkrachovat jako časopis LM (původně Living Marxist) ?

   http://www.theguardian.com/world/2008/jul/27/radovankaradzic.warcrimes2

   https://genocideinbosnia.wordpress.com/tag/manjaca-concentration-camp/   Smazat
  19. Píšete nesmysly a překrucjete, ostatně jak je u srabů skrývajících se za anonymitu běžné: Fikret Alić - onen muslimský vyhublík, byl v táboře Trnopolje od 4. do 11.7.1992 a pak byl propuštěn. Tak o jaké genocidě tu píšete? Genocida je plánované vyvražďování celé populace a k tomu nikde ze srbské strany nedošlo - ani v Bosně ani na Kosovu. To bych také mohl říct, že muslimové v Sarajevu provedli genocidu - přes 5000 mrtvých Srbů, další v koncentrácích, jeko otroci museli kopat onen slavný sarajevký tunel, 150 000 jich ze Sarajeva muselo utéct před vraždícími muslimskými kriminálníky. Co se týká článku v Living Marxism (ne Marxist, jak jste mylně uvedl), německý autor články Thomas Deichman za to nikdy souzen nebyl, časopis LM byl zažalován dvojicí oněch britských reportérů a skončil, protože ho soud 1. instance odsoudil k vysoké pokutě a redakce si z finančních důvodů nemohla dovolit v soudní při pokračovat - takže s tou "Deichmanovou lží" bych to nepřeháněl. V občanské válce se dějí hrozné zločiny i proti civilnímu obyvatelstvu a páchají je všechny strany. Vaše tvrzení o "genocidě páchané Srby" je lež, stejných činů se dopouštěli vaši svatí muslimové. A najděte mi prosím v mém textu někde slova o tom, že ospravedlňuji zločiny proti lidskosti". Když píšete polopravdy a napadáte srbský národ, a to tu píšete od začátku této diskuse, tak jste lhář a rasista. Já vás od začátku upozorňuji, že nemáte pravdu. Toď vše. Ani se nedivím, že se neumíte přihlásit ke svým řádkům a píšete je jen jako anonym.

   Smazat
  20. 17:17 Hezký pokus o výhybku, ale zastáncem kolektivní viny a vyhnání Albánců z Kosova jste zde Vy.

   A jsme u toho, zase neříkáte celou pravdu, byl přeložen z tábora smrti Keraterm a z Trnopolje utekl v přestrojení za ženu, poté co vedení tábora šlo po lidech, kteří hovořili s novináři.

   Snad si nemyslíte, že po zkušenostech s Vámi se zde budu registrovat? Pcháá. Vaši morální nízkost a možná i počínající příznaky nějaké choroby nejlépe odráží nekontrolovaná slovní agresivita v podobě nadávek a vulgarismů, kterými zde tak rád a hojně častujete své okolí.

   Nemáte pravdu, najděte si definici genocidy a rozhodnutí Mezinárodního trestního tribunálu pro bývalou Jugoslávii, ve kterém soud konstatoval zločin genocidy. A buďte tak laskav a nedělejte z denacifikace společnosti napadání celého národa!

   Smazat
  21. Vždyť jsem si to myslel. Jste demagog a zbabělec, proto zůstáváte v anonymitě. O morálce raději ani nepiště. K vám to nesedí.

   Smazat
 2. Podle Koránu může mohamedán i lhát pokud to pomůže prosazovat "správnou" víru mezi bezvěrci a šířit dál islám. Takže se klidně nechá pokřtít a bude škodit dál. Jedině vyhostit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Je vidět,že jste ještě velmi mladý,tudíž krapet divoký a taky hloupý...

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  4. Ondřeji, taky jsem si tipoval na mladý věk. K tomu patří i ta trošku divoká zásadovost. Starší člověk ji považuje mnohdy zásluhou "zkušeností" (respektive chyb, kterých se většina nás dopustila), více či méně právem za hloupost. Hloupost nemusí znamenat nedostatek inteligence. Osobně jsem v mládí nenáviděl předchozí socialistický režim. Vzhledem k dnešnímu poznání současného kapitalistického demokratického režimu, jsem byl neuvěřitelně hloupý.Dnes již chápu mýho tátu, která mládí strávil v režimu "demokraticky" kapitalistickém, že byl dík porovnávání povznesen nad chyby a propagandu socialistického režimu. To jsem tehdy omylem považoval za prohnilost. Poznání nemusí vždy znamenat prohnilost.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  6. Vyčůranost a podlézavost vedoucích pracovníků a (j)elit manipulativně politických, církevně zlodějných, lživě veřejnoprávních, mediálně prodejných a kulturně frontových přináší výhody nového evropského člověka.

   Smazat
  7. "zůstává ostrůvkem"

   Ten ostrůvek obnáší více než čvtrtinu světového obyvatelstva.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 3. Šovinisti fašističtí,jedni komunisticko-rasisističtí xenofobové, Putinovi, Zemanovi, Orbánovi a Ficovi kremlofilní agenti :D:D:D:D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bať bať - odporná kvičící chamraď, která prřekáží Kalouskovi uskutečnit jeho vizi! :-D)

   Smazat
 4. Jen aby to v Norsku machometáni nevyřešili jako jejich kolegové ve Švédsku . Tam se jednoduše asi 14 000 čmoudů kteří zjistili že budou vyhoštěni najednou někam ztratili . Vypařili se ? Teď si je hledejte . A takto bude vyhošťování fungovat taky nejen v Německu ale i v celé Evropě !

  OdpovědětSmazat
 5. hrabě Kocharowski30. listopadu 2015 21:20

  Kdyby ti pitomci celá dlouhá léta nezvali kdejakého negramotného čmouda z Afriky a celého světa, kdyby se netvářili, že chtějí zachránit celý svět od bídy, nemuseli by teď utrácet za debilní inzeráty. Debilní proto, že píšou o bezpečných a nebezpečných oblastech Afganistánu, jako kdyby nestačilo napsat, že z Afganistánu nikoho neberou a vyřízeno k dennímu pořádku. Je to vůbec možné, že jsou tak pitomí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemýlím-li se, tak ve švédské vládě jsou 4 čmoudi!!!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.