Reklama

středa 11. listopadu 2015

Česko ostudně podpořilo členství Kosova v UNESCO


Jan Urbach
11.11.2015  Vaše věc
 

Organizace Spojených národů pro výchovu, vědu a kulturu (UNESCO) 9.11. t.r. na zasedání členských států v Paříži nepřijala do svých řad Kosovo. Návrh na přijetí tzv. Republiky Kosovo nepodpořily vyžadované dvě třetiny členských států. Česká delegace ostudně hlasovala pro přijetí, naopak Slovensko hlasovalo proti.

Pro přijetí zvedlo hlas 92 států, proti bylo 50 a další státy se zdržely. Ze států Evropské unie proti vedle Slovenska hlasovalo ještě Španělsko a Kypr, zdržely se Rumunsko a Polsko. Pro přijetí překvapivě hlasovalo Maďarsko, které Kosovo jako samostatný stát jinak neuznává.*/ „Je to spravedlivé a morální vítězství v téměř nemožných podmínkách," uvedl srbský prezident Tomislav Nikolić.

Kosovu jako samozvanému státu se nedaří do řady mezinárodních organizací dostat. V OSN naráží jeho snahy na odpor stálých členů Rady bezpečnosti Číny a Ruska. Stalo se ovšem již členem Mezinárodního olympijského výboru, Mezinárodního měnového fondu a Světové banky.


*/ zde se autor mýlí - Maďarsko 'nezávislé Kosovo' uznalo(pozn.red. NR)30 komentářů :

 1. Copak mate proti Kosovu a jeho obyvatelum, nackove ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zavři tlamu Chujmere DEBILOVIČI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Nackove proti Kosovu nemaji vubec nic. Ti to podporili.

   Smazat
 2. Copak mate proti Kosovu, nacisti ? Nezazila ta zeme z rukou srbskych vrahu dost ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyměna komunistů za nácky.Jseš chudinka a tak nás urazit nemůžeš.Naopak hned po revoluci si pro tebe a tvého nadřízeného příjdem.Už se těším jak budeš brečet.Jo a nějak zapomínáte na Putlera,takle by to urážení nešlo to není kompletní,co taky čekat od poďobaného onanisty.Odpovím co mám proti muslimské kosovsko-albánské mafii.Všechno kocábníku.

   Smazat
  2. Proc bych mel menit komunisty za nacky? Jste jedna a ta sama verbez.
   Jen se podivejte na tehle komousky web. Polovinu veskere spiny prebira z nacistickeho Zvedavce a nikomu z vas to nevadi.

   Smazat
  3. Ubohej genetickej materiál jménem Chujmer,kterýho si i ten dementní kníže musel uplácat z lejna opět vyzvracel svou dávku "moudrosti"!!!!!!

   Smazat
  4. 7:54 Ano je to spina napsat, jak jsme hlasovali. A nectete ty pitomosti. At Vam s tim kusem zvance, do sklepa prinesou treba Mladou frontu, nebo Lidovky.To je panecku poctenicko.

   Smazat
 3. ...až bude Praha muslimská, určitě budete taky tleskat.
  Hitlerovská, pomatená, placená, pojebaná, sebranko.

  OdpovědětSmazat
 4. A kdože nás tam zastupuje, to bude určitě nějaké sluníčko z dob Havla, potažmo Zaorálka, páté sluníčkovské kolony u socanů. Ti mají vůbec pech. Sobotka je pátá kolona lidovců, Zaorálek pátá kolona sluníčkovců, Dienstbier pátá kolona TOP, Marksová pátá kolona sluníčkovců, a dál už se mi to nechce vypisovat, vzhledem k tomu, že už je volit nebudu, ať si dělají, co chtějí.

  OdpovědětSmazat
 5. Tak ten zástupce naší republiky je Marie Chatardová, u nás vede komisi pro UNESCO Gazdík, takže asi takto.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U Gazdíka mě to nepřekvapuje, jméno Chatardová bude dobré si pamatovat, i když si myslím, že sama o sobě nemůže rozhodovat jménem ČR. Tohle bude spíš záležitost pánů Zaorálka a Sobotky, věrných služebníčků velvyslanectví USA.

   Smazat
 6. nereagujte na ubožáka (4:45), (4:48)

  OdpovědětSmazat
 7. Když Zaorálek nastupoval do úřadu, pomyslil jsem si, že konečně budeme mít slušného ministra zahraničí. Vycházel jsem z jeho postojů v době, kdy v nejvyšších úřadech země nepracoval a nechápal jsem, co proti němu může mít prezident Zeman (kromě údajné zrady při dávné volbě prezidenta). Hluboce jsem se mýlil. Zaorálek je méně soudný než kníže Karel. Pro americké velvyslanectví pracuje do roztrhání těla, obětavě a iniciativně. Je pro USA schopný udělat cokoliv, nehledí na oběti našich občanů ani peníze. Jen zapomenul, že ho neplatí lid Spojených států amerických, ale česká republika. Pomoc Kosovu je pouze jedním z mnoha faulů, které se na pověsti ČR dopustil a ČSSD to bude stát velké množství voličů. Zřejmě je jim to úplně jedno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zaorálek je flexibliní a připravuje se na budoucnost, protože velké procento muslimských imigrantů je z Kosova a Albánie (to jenom v ČT jsou všichni ze Sýrie a jsou tu kvůli Asadovi). Určitě má doma korán a učí se arabsky.

   Smazat
 8. Stydím se,že jsem ovčanem Protektorátu . Dopadne to s námi jako s městem SODOMA. Mám takové tušení,že Bůh v něm hledal snad 10 spravedlivých,aby ho nemusel zničit. Nenašel. Až bude Bůh hledat v Česku 10 LIDÍ S PÁTEŘÍ ,tak nenajde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty zijes v Luhanske socialisticke republice, osle ?

   Smazat
  2. Je to bohužel tak, jak píšete 10:26; a dement 13:35 na tom nic nezmění.......

   Smazat
  3. Je to bohužel tak, jak píšete 10:26; a dement 13:35 na tom nic nezmění.......

   Smazat
  4. nevěřím, že muže být někdo tak blbý ( 13:35), snad jedině frustrace z vlastního "života" a pustá nenávist...
   Prozraď kolik za tvůj "výkon" dostaneš kostí? Taky bych zarobil, jestli platí dobře

   Smazat
 9. Jak je možné, že mne tahle podpora Kosovu ze strany naší diplomacie a zástupců ČR nepřekvapuje?
  Jednoduše! Vždyť to je kontinuální pokračování české zahraniční politiky po r. 1989 ve vektoru změny o 180 stupnů. Starých přátel se zbavit a k novým se přilísat - viz známá fotka slintajícího Venci s Buschem. Rozchod se SSSR, zrušení RVHP a VS, vstup do NATO a EU, humanitární bombardování Bělehradu, uznání Kosova MZV "Schvancenbergem" proti rozhodnutí PS PČR, vojenská účast ve vybájené válce "proti terorismu" v Iráku a Afgánu, podpora Majdanu a fašizující Ua administrativy, sankce vůči RF atd.
  Argumentů proti přijetí Kosova do UNESCO je nejméně fůra - především likvidace kultůrních památek (kláštery, monastýry, křesťanské kostely.....), likvidace a upozaďování práv původní srbské menšiny, likvidace zbytků pravoslavné a křesťanské kultůry atd. Na jakých argumentech a cílech se zakládá podpora Kosova pro jeho přijetí do UNESCO? Moc by mne to zajímalo!!!

  Představitel pražské kravárny Zdeněk Svěrák v písni "NEOPOUŠTĚJ" uvádí:
  Neopouštěj staré známé pro nové,
  zvláště když jsou momentálně v nouzi.
  Možná mají paměť jako slonové,
  každé ráno tesknota je vzbouzí. ...

  Zřejmě také trpí stařeckou demencí, či schyzofrenním rozdvojením osobnosti stejně tak, jako naše výše zmiňovaná zahraniční politika ČR.

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mír s námi? Spíš "pánbu s námi a zlé pryč", jak říkávala moje babča !!!

   Smazat
 10. Podrazili jsme Srbsko (i Rusáci) Od Rusů to bylo asi naposledy,od nás ne. Trest nás nemine. Každý čin je zaznamenán a uchován v paměti lidí.

  OdpovědětSmazat
 11. Když se řekne Kosovo automaticky mě napadne mafie a drogy. A potom základna chrabrých rytířů kulatého stolu z USA

  OdpovědětSmazat
 12. Podle mezinárodního práva platí, že KOSOVO JE SRBSKO. Opačný názor nemá oporu v právu. Pochopitelně jsou vlády, které si právo ohýbají podle svých potřeb a také vlády, které se dají koupit anebo zastrašit . . .

  OdpovědětSmazat
 13. At zije svobodne Kosovo, rudohneda lejna! :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Místo nošení šatiček se nauč česky,ty dementní havloidní potrate,kterej mám místo mozku hovnocuc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Ba právě že nežije, lidé z něj utíkají vlastně bez ohledu na etnický původ...

   Smazat
  3. Z toho Kosova každoročně utíkají do světa celé rodiny- v minulém roce z kosovských škol zmizelo (se svými rodiči) do emigrace přes 5000 žáků! To je na populaci srovnatelnou s našim Jihočeským krajem hodně. Nezaměstnanost až 70%!!! Zemi vládne mafie nepotrestaných vrahů - velitelů zakázané UČK. Kolem 200.000 Srbů se nemůže vrátit na své majetky, které jsou Albánci usurpovány. A on ten blbeček 13:38 vykřikuje, ať žije svobodné Kosovo. No není to troll nebo trotl?

   Smazat
  4. 15:49 Je, a přímo ukázkový. On to ví, my to víme, netřeba se rozčilovat.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.