Reklama

pátek 20. listopadu 2015

Cesta lemována zradami sociální demokracieLuděk Prokop
20. 11. 2015
Nejde pouze o teatrální odpor vládní koalice vedené ČSSD vůči kótám, co se imigrantů týká, jde o všeobecné počínání strany na čele vládní koalice. Nejde jen o zdánlivé rozpory mezi postojem ministra vnitra Chovance a postojem ministra Dienstbiera bez ministerstva. Dlužno dodat, mezi ministry nejen vládní koalice ale především, mezi ministry z jedné a téže politické strany. Rozpor mezi populistickým postojem určeným pro občany voliče a nepopulistickým postojem určeným pro naše protektory. (Pro velvyslance USA a pro vrchnost z EU). Pro tuto stranu zdají se být odlišné postoje, nejen jejích ministrů ale i jejích poslanců při hlasování v parlamentu EU, při hlasování jsoucím v naprostém rozporu s různými verbálními vyjádřeními vlády, vyjádřeními určenými pro naši veřejnost, prostě a jednoduše takové počínání je pro tuto stranu charakteristické a zcela typické.

Co by kdo chtěl od strany mající zradu ve vínku. Zrazovala dělníky již za 1. republiky a tím dala popud pro vznik KSČ. Po válce zradila „demokracii“, nedodržela podvraťácké spiknutí tzv. demokratických stran, takže místo nových voleb, Gottwald sestavoval novou vládu. Pak se sociální demokracie sloučila s KSČ a bylo vymalováno. V současnosti nově zradili a podtrhli Zemana ve volbách, když byl zvolen Klaus. Od doby, kdy Zemana zvolili občané přímou volbou, tak proti němu jen a jen intrikují. Tím prosrali volební preference, bohatě dostatečné pro možnost sestavit jednobarevnou vládu. Následně vyhráli jen těsně volby, mimo jiné zásluhou slibů ohledně církevních restitucí. Tyto sliby vzápětí zradili sebe záhubnou koalicí s lidovci.

Ještě před tím vším, po volebním fiasku byl Sobotka vyzván předsednictvem, aby převzal odpovědnost za zmršené volby (viz výše zmíněná ztráta preferencí intrikováním proti Zemanovi). Sobotka místo odstoupení (podobně, jak před ním za stejné situace učinil Paroubek), Sobotka a spol., místo toho vyrobili z rozhodnutí předsednictva stranický puč. A za pomoci Chovance, který asi potřeboval odčinit, že taky hlasoval proti Sobotkovi, (pokud to nebylo předem domluveno), čímž získal důvěru pro pozvání na hrad ke schůzce se Zemanem. Vyzval zúčastněné kolegy k utajení schůzky. (Zemanovi to bylo fuk, neporozuměl a nemontoval se do toho). Redaktorka v ČT dostala „echo“ a sérií otázek, namířených pro vynucení jasné odpovědi na konání schůzky na hradě, natlačila Haška velice hloupě držícího domluvu s Chovancem o utajení - aby veřejně a jasně zalhal. Umožnil tak Chovancovi, aby následnou zradou získal veliké zásluhy na potlačení veškeré opozice v ČSSD. Mediálně vyrobeným vnitrostranickým PUČEM, (název pro rozhodnutí předsednictva ČSSD, ohledně převzetí odpovědnosti Sobotky za propad preferencí), byla opozice ve straně zcela zlikvidována. Nastolena byla nová cesta ČSSD, bez vnitrostranické opozice vůči vedení strany, cesta vedoucí perspektivně do ztracena. Žel, na této cestě čeká občany ČR, budou-li nadále ČSSD ještě volit, řada dalších zrad a podrazů. Nedivme se nad rozpory jejích ministrů, nad rozpory mezi konáním strany a její vlády, ze které vycházejí různorodá, vzájemně si odporující vyhlášení a činy. Některá jsou určena pro občany voliče a jiná jsou pro velvyslance USA a pro vrchnost z EU.

Za největší zradu ČSSD, za zradu na sobě samotné, za zradu její vlastní ideologie, považuji ignorování od našeho státu vedeného vládou koalice sociální demokracie, ignorování očividných projevů nástupu fašismu na Ukrajině, ignorování vyvěšovaných fašistických symbolů a vyhlašování ukrajinských fašistických předáků za národní hrdiny. Stejně tak i postoje této vlády vůči Rusku, postoje očividně poškozující patolízalskými přístupy k záležitosti sankcí vůči Rusku, postoje poškozující naši ekonomiku, potažmo naše občany. Co tedy po takovém počínání lze ještě od ČSSD očekávat?

Náš prezident tomu všemu zatím statečně čelí a bude čelit, než jej to všechno přivede k názoru, že mu za tu námahu, vzdorovat tomu všemu, to naše stádo tupců, ani náš stát včetně strany ČSSD, ignorující jeho rady a podléhající zahraničním vlivům i vlivu prodejných médií, že v jeho věku, mu to za ty svízele vůbec, vůbec nestojí.

85 komentářů :

 1. Jsem zvědavý, kdy se "Služební pivo" odebere do USA a poučí je o přijímání uprchlíků!!!! Tady káže o fašistech, co se zabývat tím, že si Američané schválili zákon o uprchlících!!! Je to Američan, ať tam táhne!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A toho blábolila Luďka Prokopa ať si přibalí s sebou. Ty jeho plky se budou Američanům určitě líbit, možná od nich dostanou i bramborový metál.

   Smazat
  2. 15:59 O zalíbení se Američanům usiluje hlavně proradná, pokrytecká ČSSD a ta její vládní koalice. A to i za cenu tolerování ukrajinského fašismu a vítacího programu pro muslimské imigranty. To je všeobecně známo.

   Smazat
  3. Pane Prokope, nepište prosím už ty své slátaniny. Pokud je to silnější než vy, nezveřejňujte je. Politice nerozumíte, což nevadí, ale hulvátsví, které nikdy nevynecháte, vám neodpustím. Vaši spoluobčané nejsou stádo tupců, vy namyšlený rozumbrado. Nazdar

   Smazat
  4. ČSSD jako strana (.á vláda)totálně zrazuje voliče,jde cestou proti svým vlastním lidem.Nový fašizmus na UK podpor.USA jim nevadí,tak jako scénář s imigranty,zavádění total.chaosu,průnik teroristů, i ůskočné,nové sjednocování Evropy pomocí terorismu a imigrace..,jež má vyvolat nahromadění ENERGIE EMOCí a v souladu s vymytými mozky pak jednoduše ukázat evropskím ovcím na domnélého vinníka a tak snadno a pohodlně vyvolat nové války i válku v Evropě,zaměřenoiu zejména proti východ.zemím,Slovanům a Rusku,brát co jim nepatří,zotročovat,drancovat,jak mají ve zvyku jiné země,vysávat materielní i lidské i duševní zdroje.

   Smazat
  5. Co takhle zakázat takové psaní? To zatím asi nejde ale zřejmě se k tomu časem hodláte propracovat. Jestli politice rozumím nebo ne, fakt nevadí. Důležité jsou ohlasy čtenářů s prohlédnutím podlosti a pokrytectví konkrétně politiky ČSSD, s její jalovou slibotechnou. Pomyšlení, že mi jakýsi anonym, prosící abych nepsal, nebo aspoň nepublikoval , že mě neodpustí mé - (blíže nespecifikované) - hulvátství mne fakt velice zraňuje. (Spokojen?) To je pro mne fakt rána - skromný nazdárku.

   Smazat
  6. 15:59
   16:59

   Jsi pako. Jinak není co dodat. Jo, ještě blbeček!

   Smazat
  7. Prokop má v tomto článku velký kus pravdy. Vlastně tam není skoro nic, s čím bych mohl polemizovat. Ale výsledek bude takový, že 20% zoufalců, zase zvolí ČSSD. Zrada, nezrada.

   Smazat
  8. A 18:41
   Ty ses nám nějak rozkecal, také si chceš zasloužit bramborový metál?

   Smazat
  9. Pane Prokope, "stádo tupců" jsou Vaše slova ze závěru článku. Tím, že jste je uvedl do souvislosti se jménem prezidenta Zemana jste jen prokázal,že jste jeho projev o nepřijatelnosti nálepek a nadávek vůbec nepochopil. Pan prezident myslím nemá zapotřebí, aby se někdo zamýšlel nad tím, co má či nemá zapotřebí. Máte samozřejmě právo své názory zveřejnit. Nikdy bych nesouhlasil s tím, aby Vám to někdo zakazoval. Apeloval jsem na Vaši soudnost. To, co jste sepsal o Sobotkově partě, ví dávno každý, o souhlasné ohlasy se netřeba obávat. Ale když jste dokázal v jakémsi tvůrčím zápalu o sociální demokracii napsat, že má zradu ve vínku, pak opravdu nevíte, která bije. Je totiž rozdíl mezi Sociální demokracií a ČSSD. Zkuste si zjistit, komu vděčíme namátkou např. za to, že máme volební právo a jiné "samozřejmosti". Zkrátka, mám za to, že tlak na politiky by měl vypadat jinak. Nebo si myslíte, že každá příští vláda ČR byla vždy lepší než ta předchozí? Používám anonymní formu kvůli jednoduchosti. Jmenuji se Novotný. Nazdar

   Smazat
  10. Tak nevím. Má snad nazdárek Novotný neodbytnou potřebu o půlnoci sepisovat bláboly, rádoby představující jeho vysokou inteligenci, s níž vnímá jemné nuance mezi Sociální demokracií, z jejíž části vznikla KSČ z neznámých důvodů, a mezi dnešní ČSSD? Nebo má na mysli jakousi osobní představu o tom, jaká je ta skutečná neexistující Sociální demokracie? S těmi tvými vykřičníky jsi již zřejmě uposlechl rady moudřejších. Hlavně, že tě stále baví hrát si na slušňáka Káju Maříka, nazdárku Jirko.
   Mimochodem mezi upřimně podaným hulvátstvím a hulvátstvím pokrytecky zakrývaným zdánlivou, předstíranou slušností je pouze malinký rozdíl a sice v podlosti. Pro stádo volící Kchárla, které reprezentují některá individua, co nazývají voliče hnědými a rudými prasaty jen proto, že volili Zemana, je slovo "stádo" názvem přímo noblesním. Když už tě pálí mé články, zkus místo prosení abych nepsal, sesmolit taky nějaký.
   Nazdárku nazdar!

   Smazat
 2. Vedení ČSSD se už neřídí vlastním rozumem (nakonec to nedělal ani Paroubek, který se spíše řídil veřejným míněním). Pokud nejsou lídři ČSSD rovnou na dálkové ovládání ze zámoří a z Bruselu, tak jsou zřejmě řízení nepřímo přes poradenskou PR agenturu. Ta PR agentura je zcela jistě zahraniční provenience, takže máme vymalováno. ČSSD, navždy sbohem !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš o tom nějaké konkrétní důkazy? Nebo je ten tvůj mozkový výron z produkce Pražské kavárny?

   Smazat
  2. Hele 16:05, neprovokuj a nezadávej nesmyslné otázky? 16:01 má pravdu, stačí jen sledovat cvrkot. Ale zřejmě tvůj mozkový trust je nedostatečný a neví to pochopit!

   Smazat
  3. Od té doby, co nezasedá v Lidovém domě Lenin, tak od té doby to jde s tou jejich ideologíí v praxi docela s kopce a bude tady brzy opáčko: před sto lety se evropské soc-dem. strany zasloužily o vznik 1. světové války, dnes to spěje k tomu, že se celounijní soc.-dem. frakce zcela otevřeně zaslouží o vznik další světové světové války. Přípravy jsou v plném proudu.

   Smazat
  4. 16:05 -Co do toho debilně a nelogicky taháš Pražskou Kavárnu? S tou přeci usilovně ruku v ruce celá slavná ČSSD táhne za jeden provaz. A obě tyto přátelské družiny se nestydí žádných sebevíce podlých podtrhů na prezidenta. Tohle ví každý, kdo není úplný politický debil, nebo ignorant..

   Smazat
  5. A 16:10, A 16:30
   Přesně co se dalo očekávat od těchto "myslitelů" s jedním mozkovým závitem. Nezklamali.

   Smazat
  6. Zřejmě tě ani zklamat nechtěli, závity oplývající socdemácký příteli.

   Smazat
  7. A 17:27 Pokud si myslíš, že každý kdo si zachoval zdravý selský rozum musí být socdemácký přítel, pak je tvůj příspěvek kontraproduktivní.

   Smazat
  8. 16:05 16:48 17:44

   Ty fanatický přivrženče ČSSD. Kvůli takovým blbům, jako jsi ty, jde tahle země do prdele. Jestli si myslíš, že máš zdravý rozum, tak se hodně mýlíš, protože retardovaný dement zdravý rozum mít nemůže. Sorry, ale je to tak. A teď běž políbit Sralbotkovi zadek. Už na tebe čeká.

   Smazat
  9. Pro 18:44 a17:44 Nějak se nám sem vloudil zmatek.
   Můžete-li přijměte navzájem omluvu i ode mne.

   Smazat
  10. A 18:44
   Ty jsi se nám nějak rozdováděl. Chytl tě amok? Rozhodně jsi moc rozumu nepobral, když nepochopíš co je napsáno.

   Smazat
 3. ČSSD vždy byla, je a bude zrádcovská! Předstírá, že je levicová, ve skutečnosti je pravicová! Její vrcholný šoumen "Ozubená pleš" je nejvyšší demagog! Do čerta a na pranýř s ním i s podražáckym Zavorálkem - jedině tohle si zaslouží!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČSSD hraje znovu svou špinavou hru jak tomu bylo před I.i II.svět.válkou.Vyvolané revoluce(bolševická s Leninem)i další války byly podporovány i financovány nejbohatšími židoamerickými špičkami.

   Smazat
 4. Teno scénář by byl nejhorší co by mohlo tuto republiku potkat.Převážná většina obyvatel věří prezidentovi a stojí při něm.Je to jediný představitel,který vidí situaci v EU reálně Jaký rozdíl mezi ním a naší zrádcovskou vládu,kterou lidé opovrhují. Naše vláda to jsou samí US zaprodanci,kteří se budou o volbách moc divit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já se obávám, že hnUSAkům polezou do recta všichni. Snad mimo Okamuri a komunistů.

   Smazat
 5. Jasně se ukazuje,že Sobotka není ten,jak jsme si představovali.
  Snad až tak podprůměrný jako Nečas,pořád ho musí někdo vodit,jako kdyby to nebyl sám.Jak rychle chce vojensky pomoci Francii,aniž by se zeptal parlamentu,ale hlavně občanů,zatáhnout stát do další války.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za mých mladých let byl nejvyšším velitelem ozbrojených sil prezident, už to šmejdi stačili změnit?

   Smazat
  2. Ať se podíváte na Sobotku nebo Nečase, ale třeba i na Hollada nebo Merkelovou, tak je přece na první pohled vidět, že to vůbec nejsou žádní lídři s nějakou vizí, kteří by mohli strhnou dav. Jsou to takové uťápnuté, šedé, kancelářské myšky. Proč asi ?

   Smazat
  3. Merkelka, Hollande a Sráčbotka strkají hlavu do análu toho černouška z Bílé chatrče. Hollande a Sráčbotka také do análu Merkelky. To se jim zrádcům vládne, když mají hlavy mezi půlkami! Pane vašnosto, je mně z nich víc jako jen na blití !!!

   Smazat
 6. ČSSD je tady proto, protože ji tupý volič volí. ODS byla poslána svými voliči do prd..e tak, že i Mareček Benda málem musel do práce. Mají dluhy a měli by za ně ručit svými majetky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prognóza výsledků voleb: ODS + Nečas = ČSSD + Sobotka.

   Smazat
  2. Víte kde vás mají voliči ANO a ČSSD? Prostě psi štěkají a karavana jede dál ...

   Smazat
  3. P.S.
   A to, že jsou tam tací kteří tam nepatří, voliči obou stran dobře vědí a při příštích volbách je odstaví.

   Smazat
  4. 16:58 To je psáno za Voliče všeobecně? Nebo za ty psi co se třeba i u-štěkají, aby karavana jela dál?

   Smazat
  5. A 17:27 Pokud si myslíš, že každý kdo si zachoval zdravý selský rozum musí být socdemácký přítel, pak je tvůj příspěvek kontraproduktivní.

   Smazat
 7. Luděk Prokop: Do písmene přesné, lépe bych to nenapsal !!! M.Procházka SPO

  OdpovědětSmazat
 8. Jsem přesvědčen, že dnešním projevem premiéra Sobotky se přiblížila chvíle, kdy prezident ČR Miloš Zeman využije práva jemu daného Ústavou ČR a odvolá vládu Sobotkovu vládu.
  Není to obvyklé, ale možné - více na http://jankudrna.blog.ihned.cz/c1-59245270-prezident-jako-pan-nad-vladou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu nevím , co přimělo tohoto křiváka bez páteře takto veřejně se postavit proti většině tohoto národa . Že by nevěděl , že tímto on a socani vlastně páchají na sobě harakiri ? Divné . Nerozumím tomu . Vy ano ?

   Smazat
  2. V podstatě jsou 2 možnosti - buď je tak "ješitný", že věří tomu, že to "ustojí" nebo cítí od někoho "podporu". Zapomíná, že "půjde-li do tuhého" zůstane sám jako kůl v plotě ....
   Stejně jako řada jeho předchůdců v minulosti .....

   Smazat
  3. Nevím jestli bude moci prezident odvolat Sobotkovu vládu . Prý je k tomu potřeba souhlas parlamentu . Proto pochybuji , že tato sebranka si bude sama chtít vypustit rybník .

   Smazat
  4. 18:35 Přečtěte si http://jankudrna.blog.ihned.cz/c1-59245270-prezident-jako-pan-nad-vladou
   Tam se o žádném parlamentu nemluví .....

   Smazat
  5. Nedělejme si žádné iluze. I kdyby, pak západní demokraté nepřipustí jiný volební výsledek než ten, který jim bude vyhovovat. Toť o demokracii vše.

   Smazat
  6. 19:31 Samozřejmě , žádné iluze si nelze předem dělat, vše je možné ..... Historie ale zná řadu "okamžiků", kdy se nikdo neptá, zda to někomu vyhovuje či nevyhovuje .... Historici o tom mluví ve smyslu "velmoci se dohodly" ...

   Smazat
 9. Pane Prokop,
  máte v tom mírný zmatek.
  1. Soc. demokracie se nikdy nesloučila s KSČ, ale stala se součástí Národní fronty a stejně tak Lidovci.
  2. Po pádu Nečasovy vlády a jmenování Rusnokovy vlády ještě neintrikovali, protože jim Zeman nahrál na předčasné volby. Teprve po volbách začal Sobotka, celý natěšený na premiérské křeslo, uhánět Presidenta o jmenování.
  3. Volební preference ČSSD se držely těsně pod 30%, dokud Sobotka sliboval zrušení t.zv. církevních restitucí. Preference začaly ČSSD klesat poté, co Sobotka začal okolo círk.restitucí lavírovat (pravděpodobně na radu Dienstbiera ve stylu Khárla). Dá se předpokládat, že kdyby byly volby o měsíc později, vyhrálo by ANO bude líp (komu?). Ten sešup od 30% na 22% byl hodně rychlý.
  4. Schůzka se nekonala na Hradě, ale v Lánech. Bylo chybou Haška a spol., že ssebou vzali Chovance.
  5. Hašek, který dostal více preferenčních hlasů a byl vítězem na kandidátce ČSSD v Jm kraji a v republice kandidátem s nejvíce preferenčními hlasy, ohrožoval post Sobotky jako předsedy ČSSD. Proto ten puč.
  6. Všechno, co poté následovalo, je logickým následkem toho, že Sobotka se obklopil lidmi jako Dienstbier, Marksová, Chovanec, aby si zachoval pocit velkého vůdce. S tím souvisí i přibrání KDU-ČSL do koalice a jmenování jejich zástupců do čela ministerstev, která mají v gesci "církevní restituce". Stejně jako jmenování Babiše ministrem financí, protože jinak by koalici nesložil.
  Ivana

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ivano, souhlas, jen s tím ne-sloučením asi nemáte pravdu.

   Smazat
  2. K bodu 3. Bohužel zrušení církevních restitucí sice bylo v programu ČSSD, ale do programu vlády se nedostalo "díky" KDU-ČSL, která ho zablokovala.

   Smazat
  3. 17:11
   1) Ke sloučení KSČ a ČSSD došlo 28. ČERVNA 1948. Zmatek? - Jasná zpráva
   2) Proti Zemanovi intrikovali již před posledními volbami prezidenta, prostřednictvím volených zástupců lidu. Podobně tak v zákulisí i před prvními přímými volbami, což bylo stupňováno a je hroceno do dnešní doby. S tím Sobotkou natěšeným na premiérské křeslo to tak je, jak uvádíte.
   3) Nejprve počaly volební preference padat až pod 30%. Postupně z řady důvodů a také z důvodu postojů a chování ČSSD, vůči prezidentovi a úřednické vládě nakonec propadly na 20,45%
   4) V Lánech, máte pravdu. Je to méně podstatné, na rozdíl od podstatného. Asi nějaké důvody pro vzetí Chovance existovaly, nebo že by jej přibrali jen tak, z hlouposti?
   5) Nejspíš o tom puči víte víc než já, který jsem si to dával do celku na základě veřejných informací. Dle nich tím tzv. pučem evidentně bylo legální hlasování vrcholového orgánu ČSSD, ze kterého Sobotka a jeho nohsledové vyrobili puč. Za pomoci médií a mladých sociálních demokratů – mladých sociálních kariéristů.
   6) Kde jsme ve sporu? Vnitrostranická opozice ve vedení strany zlikvidována je.
   Takže máme asi zmatek oba. Stručně – vy v bodě 1), já co se týká schůzky s presidentem, nikoli na hradě ale v Lánech. Hrad a zámek, je to až tak, co se podstaty věci týká, propastný rozdíl?
   L.P.

   Smazat
  4. Než příště něco napíšeš, raději si to ověř. Pak nebudeš za kravku.

   Smazat
  5. Na ženskou, byť jménem Ivana, to nebylo tak zlý.

   Smazat
  6. 18:41 Zdendo, obvykle dodáváš před prvním direktem do frňáku - blbeček ubulenej.

   Smazat
 10. Sám Sobotka se jeví jako ůskočný hráč s dvojí tváří,zcela to potvrdil svým chováním,nejdřív ,,s námi",nyní proti nám,vlastním lidem,vyje píseň lišek,vlků,hyen,píseň bruselonských podvodníků,podlézavců,vymývačů i diktátorů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nesypou mu chazaři něco do žrádla?

   Smazat
  2. 17:50 sypou nesypou, výsledky hovoří.

   Smazat
 11. Krafejte si tu jak chcete, volební průzkumy dělané pravicovými institucemi jim přesto nejdou více zkreslit a udržet zdání, že pravicové strany nejdou do kopru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to je levice,? To je když Kalousek vládne s ČSSD a dělá ministra financí?

   Smazat
  2. A 17:58
   Blbe. :D

   Smazat
  3. A 18:28 Legitimní otázka A 17:58 si nezaslouží od blbce odpověď blbe.

   Smazat
  4. A 18:50
   :D :D :D :D :D

   Smazat
  5. 19:04 - Ano, to je více vypovídající.

   Smazat
  6. 17:50- Hlavně, že to je o názvech "pravice" , "levice" Ani nevadí když pravicová vláda dělá levicovou politiku a levicová pravicovou. Není divu zmatenost voličů. Až voliči prohlédnou, tak parlamentní strany, podílející se na vládě od roku 1989, půjdou do kopru ruku v ruce. Neutěšuj se mladý socdemácký kariéristo.

   Smazat
  7. A 19:41
   A zase si jeden naběhl - "mladý socdemácký kariéristo".
   :D :D :D

   Smazat
  8. Z tebe jednou bude zásluhou tvé neopodstatněné samolibosti, normální hovno,pokud jde o mýlku v čase a již normálním hovnem jsi, (což je vysoce pravděpodobné), pak přijmi omluvu.

   Smazat
 12. Souhlasím s autorem ve všech bodech. Jako bývalý soc. deokrat jsem rád, že již nemám s tou partou křiváků ve vrcholných funkcích nic společného. Divím se, že tam ještě zůstávají Foldyna, Huml, kteří mají alespoň svědomí. Ale sami musí držet hubu a krok když Sobotka dokáže tvrdit, že je celá organizace pobouřena ystupováním prezidenta Zemana.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No i Foldyna Zemana za to s kým se spolčil 17.11. překvapivě odsoudil.
   Takže moc na výber už nemáte. Jen komouše, nácky Konvičku s Bartošem, Okamuru a Zemanového poskoka Velebu. Dobrá společnost, gratuluju.

   Smazat
  2. Zřejmě se mýlíte, pominuli Dolejše z KSČM, tak za naším panem prezidentem Milošem Zemanem stojí miliony našich občanů .... Ať se Vám to líbí nebo ne ! L.S.

   Smazat
  3. 18:15

   Ještě je možné volit podobné blby, jako jsi ty. Jinak s tebou víceméně souhlasím.

   Smazat
 13. Šokující páteční kázání muslimského duchovního ve Francii: „Naše děti budou jednou vládci Francie, Belgie, Německa a Velké Británie!“

  http://pravyprostor.cz/sokujici-patecni-kazani-muslimskeho-duchovniho-ve-francii-nase-deti-budou-jednou-vladci-francie-belgie-nemecka-a-velke-britanie/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. co je na tom šokujícího ? dyť to demografové spočítali už dávno a Kaddafí to sdělil Evropě na plnou hubu už před r. 2011

   Smazat
 14. V takto napjaté mezinárodní situaci,asi k předčasným volbám nedojde.Jestli se to ještě zhorší k dalším volbám nemusí ani dojít a jak se mě to zdá,někdo s tím tak počítá.Je jasné,sluníčkáři přitahují,ale jen v propagandě,nic co by zásadního mohlo Zemana ohrozit.Mám sám dojem,ale slyším to od zákazníku,že v případě ohrožení Zemana,půjde ho národ chránit.Je potřeba to víc dostávat mezi lidi,že je stát,státní zřízení v ohrožení v jakémkoliv množství utečenců.Jistě,nikdo netvrdí,že budou okamžitě,vraždit,znásilňovat.Také víme,když přišlo vice migrantů do západních zemí,tak se celkem nic strašného nedělo.Většina se uplatnila na trhu práce a v celků se občané vzali mezi sebe.Horší období přišlo ze zvyšující nezaměstnanosti,co se ukazuje právě v posledních letech,jsou mezi prvními nezaměstnanými.Tato velká vlna utečenců,ještě víc znásobí problémy,může někdo říci,staví se,já nevím tisíce nových výrobních provozů,více obdělávat ha půdy,že bude potřeba nové zaměstnance,ale vůbec ne.Já už snad můžu dodat,naprostá neschopnost zodpovědných politiků.

  OdpovědětSmazat
 15. ČSSD dostala vysoké preference díky slibu, že se bude zabývat cirkevními restitucemi
  Jak to dopadlo už snad ví i ten jejich nejhloupější volič.

  Já doufám, že všechny ty strany, které po listopadu zapříčinili rozvrat státu dopadnou po volbách stejně jako Věci Veřejné a už o nich nikdy neuslyšíme.


  Já první.
  (pardon poslední)

  OdpovědětSmazat
 16. Naprosto s vámi souhlasím pane Prokope a těch některých anonymů si nevšímejte. ČSSD prostě nevolit je to strana na úrovni ODS.

  OdpovědětSmazat
 17. Naprosto s vámi souhlasím pane Prokope a těch některých anonymů si nevšímejte. ČSSD prostě nevolit je to strana na úrovni ODS.

  OdpovědětSmazat
 18. Národ by neměl zapomínat, ale stále mít zrady na paměti. Nechtějme zachraňovat svět, musíme chránit scvrklé Česko. Nepodléhejme manipulátorům a poddajnému přijímání falešné stupnice hodnot. Neustále si připomínejme hořkou historickou zradu velmocí.
  Rok 1938 Zrada - https://www.youtube.com/watch?v=JXgNHim87aQ
  Den po Mnichovu 1938 - https://youtu.be/5qoZRDg1QtY
  My proti všem - 1938 Mobilizace - https://youtu.be/JPrWqSERKaM

  OdpovědětSmazat
 19. Jůůůů, tady je žumpa!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajisté, dobrý postřeh - ta žumpa je ryze sociálně-demokratická.

   Smazat
  2. Právě, splachují do ní odpad jako jsi ty.

   Smazat
  3. 2:54 - To ti to nedalo spát, než jsi "vynalezl" další z tvých ubohých trapností? Nejsi ty génius co nikdy nespí?

   Smazat
 20. Již několik let jde z vrcholových míst ČSSD pod vedením Sobotky informace, že Zeman chce rozložit a zničit stranu jako takovou. Od doby kdy s tím začali, dělají co se dá, aby k rozložení a zničení té strany skutečně došlo. Nejspíš se jim jejich dílo podaří dovést do zdárného konce. Nejspíš, vědomi si vlastní absolutní neschopnosti a dvojakosti, s níž hodlají se držet zuby nehty seslí a sestupovat do druhořadých a třetiřadějších politických pozic a děj se co děj svádět strmý sestup na Zemana, pak s takovou taktikou jasnozřivě začali přicházet v pravý čas. Mladí socdemáčtí kariéristé holt utřou nudli a budou kličkovat před skutečnou, tvořivou prací jak zajíci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sobotka je možná nemyslící debil, který je ovládaný sionisty. Proto jej nechali ve funkci, protože jim vyhovuje.

   Smazat
 21. Má Sobotka rodinu? Má děti? Já to nevím, ale kdyby imigranti udělali mojí rodině něco špatného, ... no, další nechám na Vás.

  OdpovědětSmazat
 22. ČSSD má charakter chameleona a kompaktní jednotné vedení. Zajišťuje "vzdělání" a výchovu přitakávačů, mladých sociálních kariéristů, což se ji jakž takž daří. Je připravena na oltář politického výsluní obětovat cokoli. Bezpečnost občanů (viz moderní přístup k migraci po pařížských atentátech) i zbytky samostatnosti ČR, (viz patolízalství k rozhodování pohlavárů EU). Je schopna neomezeně tolerovat a potají podporovat fašismus (viz Ukrajina) a bezuzdně osočovat z "hnědnutí" nejen prezidenta ale kohokoli, kdo má jiný názor, než je názor diktovaný agresivitou USA. Ve vztahu k voličům se řídí pravidly - naslibujme jim co si přejí a co chtějí, pak se dle situace, na ně můžeme vysrat. Ve vztahu k EU se řídí dle pravidel podlézavých lokajů. Taková je ta česká ČSSD.

  OdpovědětSmazat
 23. Od začátku první světové války už světová sociální demokracie není levicovou stranou. Proto už ani nemůže být zrádcem většinové společnosti. Její vlády vládly, vládnou a budou vládnout ve prospěch údržby kapitalismu, a jen některé si kdysi troufaly ho polidštit, což už dneska ani nemají v programu. Dobře ví, že by to nešlo realizovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, vznik komunistických stran nějaké důvody mít musel.

   Smazat
 24. Bohuslav Sobotka se svou stranou vykročil ke knížeti, Kalouskovi – a vlastně celé Páté koloně, která má podle instrukcí z Berlína a Bruselu také k nám přivést migrantskou apokalypsu a rozvrátit zemi a národ.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.