Reklama

čtvrtek 19. listopadu 2015

Chovanec na nás, vlastence, Československé vojáky v záloze, poslal URNU!

Nela Lisková
19.11.2015   Svobodné noviny
Události 17. listopadu 2015 dokresluje moje osobní zkušenost, kdy jsme spolu s Československými vojáky v záloze přijeli do Prahy společně podpořit pana prezidenta Miloše Zemana. Našeho demokraticky zvoleného pana prezidenta jsme v dobré víře přijeli podpořit, protože je to jediný vrcholný politik v naši zemi, který se nebojí otevřeně hovořit o stavu věci, nic nepřibarvuje a vždy velmi přesně definuje, jak naši politickou scénu, tak její aktéry, kteří jednají bez vyjímky proti národním zájmům a proti svému lidu, díky kterému jsou ve funkcích.

Nejprve jsme měli spolu s Markem Obrtelem a Československými vojáky v záloze setkání v restauraci Pod Slavínem, odkud jsme se chystali na Albertov za panem prezidentem. Před restaurací nás zablokovalo sedm policejních „antonů“ s po zuby ozbrojenými policisty z URNA (Útvaru rychlého nasazení). Bezdůvodně nás zadrželi a všichni bez výjimky jsme prošli osobní prohlídkou. Byli jsme vyfoceni a natáčeni na videokameru včetně našich dokladů.

Na dotazy, čeho jsem se dopustila, mi bylo sděleno, že nevědí a že se mám zeptat jejich velitele. Velitelem nám bylo řečeno, že dostali hlášení o skupině lidí v maskáčích, kteří působí nebezpečně, což mě upřímně pobavilo. Nikdo z nás nebyl v maskáčích…

Nicméně musím konstatovat, že se k nám chlapci chovali velice slušně a bylo vidět, že je jim celá tato absurdní situace snad ještě nepříjemnější, než nám. Po zhruba hodině a půl jsme byli propuštěni. Pana prezidenta jsme stihli…

Ano, toto je přístup dnešní americké administrativy a naší vlády k nám slušným lidem, vlastencům. Je evidentní, že „protektor“ Schapiro v součinnosti s ministrem Chovancem a poskokem Dienstbierem neztrácejí čas a jdou tvrdě proti všem slušným lidem, kteří se jim a především zvrhlým západním hodnotám nehodlají podvolit. Tato šikana, která nám měla znepříjemnit celou akci, nás měla patrně odradit od další činnosti. No, nic moc…

Mě osobně každý obdobný útok jen povzbudí a je mým hnacím motorem a známkou toho, že má naše společná snaha o lepší budoucnost smysl. Plýtvání prostředků nás daňových poplatníků tímto způsobem, je vyhazování peněz oknem.

Kdyby takto intenzivně zasahovali proti nelegálním imigrantům, mezi kterými se nacházejí i teroristé a bývalí bojovníci IS a snažili se zajistit bezpečnost našeho státu, ochranu života a majetku nás občanů, byli bychom jistě jejich snahu ocenili. Aktuálně ovšem konají zásadně proti zajištění bezpečnosti státu, proti ochraně života a majetku nás občanů a jen systematicky tvrdě zasahují na objednávku americké ambasády proti nám vlastencům ve snaze nás „nepohodlné“ umlčet. Toto se pochopitelně nikdy nepodaří!

Nemůžete nás, vy vlastizrádní zaprodanci, kterými pohrdáme, jako národ na nejvyšší možnou míru umlčet všechny…Naši vlast nikdy nedáme nemocným psychopatům vašeho ražení, vážení „vládní činitelé“.

140 komentářů :

 1. Podepisujte

  [url]https://www.change.org/p/council-of-the-european-union-eu-you-cannot-stop-terrorism-by-restricting-legal-gun-ownership[/url]

  OdpovědětSmazat
 2. Souhlas s Vámi Nelo !!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Copa,copa i vy,jak pí Nela,taky slušnÿ člověk?Taky hrdina,co se nebojí hovořit otevřeně,tak jak mu zobák narostl,když ví,že na rozdíl od minulého režimu si každý může říkat beztrestně co chce?Hmmmm,paní Nela s hnacím motorem,byla natáčena,
   perlustrovana,dotazvala se a chlapci se k ním chovali slušně,to má màm jinou zkušenost.A to,když taky slušní lidé se slovníkem p.Nely/vlastizrádci,na objednávku americké ambasady,zaprodanci,zvrhlé západní hodnoty atd./na nás poslali taky slušné chlapce,kteří na rozdíl od těch" dnešních" bez diskuse rovnou"konali svou povinnost".

   Smazat
  2. Hejhulo, ty ani nevíš co tu meleš. Co tu porovnáváš minulý režim. Já jsem na náměstích v r. 1989 nebyl proto, aby mě byly opět upírány práva. Do těchto práv patří i právo na jiný názor a dokonce i právo shromažďovací. Ikdybych měl na sobě třeba ruskou uniformu, tak mě, coby běžného občana nemájí policajti bezdůvodně perlustrovat pokud jsem se ničeho nedopustil a pohyb po ulici není důvodem ke kontrole. Pokud chtějí někoho šacovat, tak musí mít povolení od soudce k osobní prohlídce nebo před zadržením mají právo prohlédnout osobu, zda u sebe nemá zbraň. Ale nikoho nezadrželi, protože nebylo za co. Jinak veškeré jejich jednání jednoznačně vykazuje znaky překročení svých pravomocí. Pokud si toto někdo z prohlížených natočil jako video, mohl by to být celkem dobrý důkaz a zažalovat je z porušení zákonnosti.
   Jen tak analogicky pro porovnání:
   To bych tě chtěl vidět Hejhulo, jak by si reagoval, kdyby tě policajt ošacoval, jenom proto, že jsi blbě zaparkoval a ještě by jsi pospíchal. To by jsi asi hodně vyskakoval, jenže to by měl policajt dobrý důvod, neboť jsi porušil zákon.
   Patriot Jarda

   Smazat
 3. Dobrá informace s nepřehlédnutelnými rozpory. Šikana vedená chlapci slušného chování, kterým je to proti mysli, snad ani skutečnou šikanou být nemůže. Nepohodlné se podaří umlčet takřka vždy, nikoli že nikdy. závěrem zmíněné pohrdání je na místě. Naše vlast je v rukou nemocných psychopatů, respektive jejich lokajů již čtvrt století. Už jsme ji dali.
  Článek, na rozdíl od tohoto komentáře, lze hodnotit jako dobrý, pozitivní, povzbuzující.
  L.P.

  OdpovědětSmazat
 4. Milá paní Nelo, píšete, že jste přišli podpořit pana prezidenta a vadí Vám, že jste musela projít kontrolou. Nemělo by Vás to spíš potěšit, že je o bezpečí pana prezidenta postaráno? Raději byste ho viděla pod palbou vajec? Myslím, že ani naše vláda nedělá nic proti svému lidu ve věci běženců, to by nebyla tolik kritizována od západních spojenců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:19- šlo o jinou "kontrolu"než byla ta na Albertově.Jeden udavač typu toho pod námi-16:22- poslal na záložáky policii mimo prostor Albertova, restaurace Pod Slavínem !

   Smazat
  2. "udavač"... hmm, dobrý slovník, Povolný. Kovaného v sobě prostě nezapřete. Máte v zásobě i něco dalšího? Jako "rozvratné živly" a tak?

   Smazat
  3. 17:10-nazývám věci pravými jmény. Vašeho "muže na svém místě"jsem na NR před časem označil křivákem, zrádcem, Sobotku úlisným právníkem bez šťávy.Nemám důvod názor, včetně na Vás měnit.Váš slovník se k Vám hodí. A kdo záložáky udal bylo tuším uvedeno ve včerejším článku ke stejnému tématu.

   Smazat
  4. 17:10 - udavač zůstane udavačem. Je to České slovo a vždy se tímto slovem označovali kolaboranti udávajícím Čechy, kteří se příčí vládě cizí mocnosti.

   Smazat
  5. ->17:10: Kdo je anonym, který se opovažuje obhajovat hlupáka, který poslal policii na osoby, jež nezná stejně jako jejich cíle a prostředky? Kdepak jsou ty maskáče sešlosti v hospodě? Pročpak se lže policii? Pak není divu, že Chovanec raději zavelí k perlustraci než aby riskoval blamáž, že se mu v blízkosti prezidenta potulují nějací jakoby ozbrojenci...

   Smazat
  6. A z 17:46 zlatá slova udavač vždy zůstane udavačem což samozřejmě platí pro Chovance který své kolegy při návštěvě presidenta Zemana nejdříve přesvědčil a aby návštěvu zatloukli a až potom je jidášsky prásknul aby dostal svůj stříbrňák v podobě funkce ministra. Fuj hnusný hnůj...

   Smazat
  7. Pane Povolný, prošetřili. byli slušní je a pustili kam chtěli, tak proč to řešit. Asi by mě to nenapadlo. No a s těmi udavači to je tak-když Vás někdo bude okrádat, jiný si toho všimne a zavolá policii, je udavač? Když někdo uvidí divného muslina a ohlásí to policii, je udavač? Možná bychom všímavým lidem-udavačům měli být za jejich všímavost vděční. Lepší je se mýlit, než aby došlo k průšvihu a oni to riskují.

   Smazat
  8. 20:10-nevím na co reagovat?Tak jen obecně.Udavač je politický informátor.V hospodářských deliktech je to bonzák,konkurent, zaťatý do problému.Jediné co uznávám je občanská angažovanost při násilí všeho druhu-pomohu, stačím-li sám nebo volám policii, toť vše.

   Smazat
  9. 19. listopadu 2015 17:10

   Koukám, že sem za trolla dosadili mladého snaživého svazáka. Hochu, ty s tou svojí vrozenou debilitou jednou špatně skončíš.Ale snaž se, třeba si tě nahoře někdo všimne. Dobře tě to fotr naučil.

   Smazat
 5. Vy krávo, na Chovance nesahejte. To je jeden z mála mužů na svém místě který dělá svoji práci dobře.
  A s tou vaší variací na Lidové milice jděte někam. Toto v naší společnosti nemá co dělat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 16:22
   Pokud prošli podobnou prohlídkou všichni,kteří se zúčastnili setkání na Albertově budiž.Pokud ne,tak to skutečně vypadá na objednávku.Už jsem to někde psal,pan Obrtel se jeví jako nadějný,charakterní osobnost co by mohlo dávat naději na vhodnou politickou dráhu.
   zemedelec.

   Smazat
  2. Nacisti se nezapřou... socdemácké gestapo je jejich nedostižný vzor.

   Smazat
  3. 16:39 Ta restaurace je vzdálena cca 300 m od místa, kde bylo shromáždění. Policejní kontrole se museli podrobit jen Ti, kteří šli "za zátaras", který byl cca 40m před tribunou ...

   Smazat
  4. Chovanec... není to ten hajzl, co pro vlastní koryto podrazil své kolegy? To teda máš pořádný vzor -)))

   Smazat
  5. A poslouchej, ty VOLE. Na záložáky nesahej, těm nesaháš ani po kotníky. Takoví jako ty do naší společnosti nepatří.

   Smazat
  6. 16:54

   To nejsou žádní "záložáci". To si dali do názvu jen aby to budilo falešné zdání oficiality, vznešenosti a respektu. Není to ve skutečnosti ale nic jiného než jen variace jakýchsi frustrovaných bolševických sráčů na Lidové milice.

   Jak by se ti ty debile asi líbilo kdyby si tady každá zájmová skupina založila vlastní "domobranu" ? A tyto se potom vzájemně střetávali? Máš zájem o občanskou válku? Zřejmě jo.

   Smazat
  7. Říkám to stále, a budu to opakovat do omrzení nebo konce světa - tady to napraví jen nový Únor 1948.

   Smazat
  8. Po novém "únoru 48" ale budeš konečně muset do práce. Už žádné nonstop sezení u PC, hraní her a vymýšlení kokotin. Zvládneš to, zoufalče? Umíš vůbec něco?

   Smazat
  9. Po novém "Únoru ´48" si doufám budu moci konečně chvilku odpočinout.

   Smazat
  10. ->17:04: Co si o nás myslí přihlouplí a neschopní anonymové, to je nám celkem ukradené. Svou vlast si ale již nenecháme rozkrádat, kulturně a mravně degenrovat a posluhovat každému, kdo zašustí šrajtoflí či bude zkoušet velet bez všelidového referenda. Domobrana je právem každého vlastence, jehož vlast je v ohrožení domácími vlastizrádci či vnějšími nájezdníky, lhostejno zda v maskáčích či oblecích od Bosse...

   Smazat
  11. Podplukovník Obrtel a Českoslovenští vojáci v záloze jsou vlastenci s vojenskými zkušenostmi. To nejsou žádní lumpenkavárníci, kteří nám tu stále plivou hořké sliny nenávisti. Rozhodli se bránit nás všechny, kdyby policie, armáda a především politici zklamali. Bylo by dobré, aby amerikanofilští sráči věděli, že jsme na ně a jejich kamarády se žvýkačkou v hubě přichystáni (víc než si myslíte!)

   Smazat
  12. Pepku, jdi zvracet někam jinam. Třeba domů. Tady je tě škoda. Doma si žena ráda tvé kvičení poslechne.

   Smazat
  13. S Nellou absolutně souhlasím a trotle 16:22, ty vůbec nevíš nic a jen se tu ztrapňuješ. Kdo je záložák, je vidět, že jsi mladšího ročníku, že by smažka?. Alespoň i to vygoogli blbe a nemel ty nesmysly, havloide.

   Smazat
  14. 16:22 Chovanec má mezi svými soukmenovci, tedy dnešní politickou lůzou, přezdívku "zrádce zrádců"....na takového ti budu nemilým slovem šahat vždycky.....

   Smazat
  15. Zmrde, jak to mluvíš s dámou ? Dej si dávku a drž pysk !

   Smazat
  16. Seš ubožák.

   Smazat
 6. Doufám, že šlo jenom o špatnou informaci, kterou podala televizní reportérka. Pak by se měl ten, kdo rozhodl o provedení výjezdu URNA, minimálně omluvit. V opačném případě skutečně současné moci vadí víc mírová hnutí, než kupříkladu neonacistická.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je taková politická hra lumpenkavárníků, kteří jsou rozlezlí i na některých postech policie, ale především ve Zpravodajství "České" televize - dělat z Čs.vojáků v záloze teroristy. oni se jich bojí, protože vědí, že to je ta pravá armáda, která ještě umí a chce bojovat za svůj národ, že naším nepřítelem není Rusko ani Čína ale NATO - zločinecká organizace!

   Smazat
  2. Pane Hošku, jste asi jeden z mála, který porovnal-Albertov-Ivan Kratochvíl, NR-17.11. Televizní"káča"je klíč k prameni ! Vaše "V opačném případě....."je konstatování pravdy.

   Smazat
  3. Samozrejme že podstatne viac vadia mierové a iné podobné hnutia s pozitívnou myšlienkou, než náckovia. Náckovia ľubovoľnej farby sú v boji o moc len a iba spotrebný materiál. Z mierových hnutí však môžu vyrásť osobnosti a teda konkurenti.

   Smazat
 7. Byl jsem tam taky když nás přepadla URNA a souhlasím co napsala Nela a na adresu 16:22 anonymní táhni do pozadí i diote Domobrana je dnes zvlášt zapotřebí a když jsme odcházeli z demonstrace ,tak nám lidi mávali.Pěkný okamžik .Lidi čekají ,že budeme mít domobranu a neměli bychom je zklamat .Na adresu 16:19 jsme tam přišli naopak bránit presidenta proti sluničkářum,kteří tam chtěli zase házet vejce a zabránili jsme tomu.Sluničkář byl okamžitě vyveden z první zony

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V naší republice nemají žádné domobrany, bolševické, nacistické, cikánské, islamistické,... které navíc otevřeně vyhrožují demokratické vládě, žádné místo. Spletli jste si místo a dobu.
   Doufám, že BIS vás má všechny v hledáčku. Zkuste něco vážnějšího a URNA už k vám příště zdaleka tak přátelská nebude.

   Smazat
  2. 16:58 Jistěěě, u nás by měli mít místo jen ty "správně pravě" uvědomělé domobrany, chránící "svobodu a lidská práva", dokud nebudou všichni s jinými názory pozávíráni. Problém je, že ze zbabělého "stáda" je nevytvoříte. Ti se zmůžou jen na bučení a házení vajec nebo na ubohé urážky a nadávky na Internetu, že ano.

   Smazat
  3. Sluníčkáři se jen sluní a na každého se usmívají, tihle vejcometi se za ně pouze schovávají.

   Smazat
  4. ->16:58: Tak za prvé, demokracie znamená, že volič má právo svého zvoleného služebníka štandopéde zase odvolat, když ten místo služby občanům slouží sobě a cizím zájmům. Za druhé, poptávka po domobraně nevzniká v zemi, která je odpovědně řízena ve prospěch všech ctihodných občanů, ale v zemi, kde se podvodnou demokracií dostali k moci psychopaté a zrádci. Konečně, když je nyní jasné, kdo vlastně teroristy ponoukal a udržoval navzdory plamenným řečem o boji s nimi a kdo místo řečí je účinně eliminuje, je též jasné, kdo brání svou vlast a kdo je pouhým nájezdníkem.

   Smazat
  5. 16:58

   Pepku, jsi zvracet někam jinam, debilů je všude plno, tak není potřeba, abys tu jako správný imbecil otravoval vzduch, ty havloidní vypatlanej bolševiku.

   Smazat
  6. Lumpenkavárna hledá svého Pinocheta, který by zachránil její pozice. Pánové Štětinové a dámy Petry Procházková a vy další idioti a idiotky. váš čas lží a nenávisti, cenzury a překrucování končí, republika se musí proti vám - škůdcům a rozkradaačům - bránit. A vy ostatní, hlasme se a podporujme Čs. vojáky v záloze. To je naše armáda!

   Smazat
  7. 16.58 Nikdo by neměl vyhrožovat demokraticky zvolené vládě a vyhrožovat a urážet demokraticky zvoleného prezidenta!
   Shodneme se?

   Smazat
  8. 19:56- drobné rozdíly zde jsou.Přímo volený prezident má nadpoloviční většinu. Vlády s touto většinou měla jen strana-OF. Ostatní vlády netvořili lidé ale politici,proto je možné urážet konkurenční politiky ale ne většinově voleného prezidenta.Kdy se sluníčkáři naučíte demokracii?!?

   Smazat
  9. Povolný,
   cosi to tady zase vymýšlíš za pizdoviny? Ty opravdu patříš někam do Afriky, ne do civilizované země.

   Smazat
  10. 21:09- na víc se nezmůžete? Býval jste v lepší kondici.

   Smazat
  11. Na co se mám vzmoci? Vždyď si tady cucáte úplné kraviny z prstu. Vy se vzmožte a odkazujte na zákony a citujte paragrafy které potvrdí ty fantasmagorie co jste vyplodil.

   Smazat
  12. Mohu jen podotknout, že přímo volený prezident má u lidí větší kredit, než vláda koalice slepená z menšinových stran. Češi směřují k prezidentskému systému a Zeman evidentně má silnou podporu občanů. Stranické sekretariáty a političtí aktivisté dávno mrtvých stran v ČT jsou z toho na nervy. Docela úsměvné, zdroj dobré nálady :-o) Pavel P.

   Smazat
 8. Připadám si jako v jiném světě, když čtu noviny a dívám se na TV. Vajíčka a červené karty minulý rok, to bylo v pořádku. Manifestace desetitisíců letos proti islamizaci a na podporu našeho prezidenta, jak by vůbec nebyly. Zato vystoupení v TV a tisku následující dny úplně jiný obraz.Všichni ti havloidi a sluníčkáři pukají vztekem a rozhořčením. Nezbývá než vzít skutečně rákosky a pěkně je vypráskat.

  OdpovědětSmazat
 9. Odpověd pro 16:58 - NEVYHROŽUJ k reténe.Z tebe a tobě podobných se tak strachy poseru.Jen tak mimochodem jsem sloužil u elitní vojenské jednotky a z takových blbu jako jsi ty jsem strachy uplně podělanej.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste ti kdo vyhrožují. Demokraticky zvolené vládě a to zcela otevřeně.
   Ze mě se posírat nemusíš, stačí že jsi byl posraný až za ušima z URNAy a ani jsi necek, ty hrdino :-D

   Smazat
  2. No, trochu slušnosti by neškodilo. Tomu anonymovi z 17:22 pouze vzkazuji, že až půjde do tuhého, vlastizrádci si nebudou stačit balit kufry.

   Smazat
  3. Anonymní19. listopadu 2015 17:22
   Ubožáček troll se tu zase činí až mu lítá pěna vod huby. Leze, sem pořád leze, i když o něj nikdo nestojí.
   Tenhle troll co sem stále chodí
   a po pás se v sračkách brodí.
   Páchne jako tchoří kůže, Amerika zato může.
   Z Americké řiti čouhá, je to přeci jejich slouha.
   Každému tu nadává, přitom blahem uchcává.
   Kdo ho platí toho čmouda, nebo je jen blbej jouda?

   Smazat
  4. On si trollík dodává silnými slovy odvahu. PAne - Evropa se mění a vy s tou svou lží a nenávistí (pracovně pro oklamání lidí přejmenovanými na 'pravdu a lásku') jdete do kopru. Nemusíme ani hnout prstem a stejně se už vezete po skluzavce do pryč. My vám jen zamáváme.

   Smazat
  5. Socane nebo busešovo ano 17:22, táhni si na iděs, tam je tvá skupina. Jediný připosraný jsi tu ty Zadolárku, Dinsbíre, nebo Plavče?

   Smazat
 10. Pohrdání těmiti lidmi je jim pro smích.Proto jednají tak,jak jednají.Proti
  nim pomůže pouze rázná akce:Schapira,Dientsbiera poslat zpět do USA,
  kde je jejich domovská příslušnost.Chovance,Sobotku,Zaorálka a jejich
  přisluhovače poslat tam,kam vlastizrádci patří.Jiným způsobem se jich
  národ zbavit nemůže.Řeči,byť odsuzující,jsou k ničemu.Příště budete za koblihu volit Babiše a vše zůstane při starém.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A bolševiky pošleme kam?

   Smazat
  2. Budou také makat, jak to předvádí místopředseda vlady

   Smazat
  3. 17:25 To je jednoduché - za Babišem, Pavlem, apod.
   Stejní k stejným .... Vždyť o takový Dolejš z KSČM tak "souzní" s Dienstbierem, ten z Kalouskem, Kalousek s Klvaňou nebo Pelikánem, atd.

   Smazat
  4. 17:25

   K tobě domů, Pepku, čím víc posranejch havloidních bolševiků bude na jednom místě, tím větší pravděopdobnost, že jinde nebudou otravovat. Třeba tady, viď demente?

   Smazat
 11. http://medzicas.sk/vyznam-nasadenie-ruskeho-dialkoveho-letectva/

  OdpovědětSmazat
 12. Vláda z nás má strach ,když nás nezákonně zadržela.Já se s nima normálně bavil a chápal je protože prostě dělají svoji práci ,která je živí ,Pro 17:22

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono jde taky o to, kdyby šlo do tuhého, na čí stranu se ti kluci z URNY přidají. Půjdou třeba proti svým rodičům? Proto je nutné tu mít americkou základnu, ta to tady Schwarzenbergovi a spol. ohlídá, těm bude jedno na koho střílejí!

   Smazat
  2. Proto je potřeba schválit nový braný zákon, který dovolí v armádě držet zahraniční žoldáky. Ti se nebudou rozpakovat střílet do Čechů a Moravanů. A lumpenkavárna jim bude tleskat.

   Smazat
 13. Jsem mazák záložák,přísahu moji vlasti Československé republice,bude li třeba splním! Ano, jsem starý, ale hrdý, že jsem sloužil v ČLA!

  OdpovědětSmazat
 14. 17:22 URNU na nás ,,máničky"posílala STB do hospod a na koncerty.Takže schvaluješ praktiky bývalé STB.Jseš na sebe hrdej?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně jsi to vystihnul 18:30, taky si to dobře pamatuji, byl jsem jeden z mániček. Možná, že je potomek právě toho STBáka.

   Smazat
 15. Policie (URNA) při svém zásahu v restauraci Pod Slavínem proti občanům, kteří v ní té době byli, zřejmě postupovala nezákonně, když je žádala o prokázání totožnosti a prováděla u nich osobních prohlídku. Zvláště, když dotčeným nebyl sdělen žádný důvod k této akci.
  Viz : http://zpravy.idnes.cz/zadat-doklady-bezduvodne-je-nezakonne-rozhodl-soud-fx4-/domaci.aspx?c=A151105_103657_domaci_zt

  OdpovědětSmazat
 16. Chovanec Sabina zalozil svoji karieru na zrade prezidenta co se da od nej cekat vuci obycejnym lidem je zrejmi... hovado postupne tloustnouci...))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chovane - zrádce zrádců, tuplovaně nebezpečný. Nenehcme se mýlit, že předstírá jakýsi protimerkelovský vzdor. Přijde tvrdé na tvrdé a on je jen proradný jako celá SocDem!

   Smazat
 17. Jste duševně zdráv ? Do koho chcete střílet, do občanů toho státu ?
  Pochybuji, že by i případná americká základna na načem území byla něco platná ... SSSR jich na našem území v roce 1989 měla hodně a k čemu naši "soudruhům" byly ?

  OdpovědětSmazat
 18. O co jde? Chceme žít plnohodnotně? Chceme, aby naše děti a vnoučata nebyly otroky, zneužívány, zabíjeny? Chceme držet hlavy nahoře a žít s hrdostí? Pak musíme začít u sebe samých. Nebudu NIKOMU dělat šaška, jen abych měl koryto. Budu bránit to, co mi je drahé. Pokud po nás šlapou, branme se. Je to naše právo a povinnost. Jak se do lesa zavolá, tak se z lesa ozve. Nic více a nic méně. Moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda ostatních. Nenávidím násilí.Miluji svobodu. Jsem připraven bránit to, za co jsem přísahal v ČSLA.
  Ivan Holkup

  OdpovědětSmazat
 19. obdoba islámu v česku jsou zkurvení HAVLOIDI A PRAŽSKÁ KAVÁRNA
  včetně vládních kreatur takže začíná boj proti těmto zmrdům kteří jsou navíc dotováni usáckou ambasádou jediná chyba prezidenta je že podcenil tu americkou kurvu a bukvici čapira kterého měl už dávno vyhostit !!!

  OdpovědětSmazat
 20. a co takhle URNO odjet na hranice a hlídat je ?? je to užitečnější řešení než poslouchat zrádce který vám velí a navíc máte povinnost se ho zbavit je to kurva zkorumpovaná čapirem !!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 21. Nedejte se! Věřím, že takový ubožák, který na vás poslal URNU, vás nemůže zastrašit. Svou odvahu jste už ukázali víckrát. Velmi si vážím MUDr. Obrtela a Vojáků v záloze - děkuji vám, že jste odvážní a milujete pravdu. Kdybyste stáli za NATO, falešní pravdoláškaři by vám tleskali a klaněli by se vám po pás - jsou to totiž patolízalové - měli byste se dobře a byli byste vynášeni tiskem (bohužel, z 99% jim patří). To vám ale vaše svědomí nedovolí, proto si vás velice vážím a stojím za vámi.

  OdpovědětSmazat
 22. Kde byli tito samozvaní spasitelé a hrdinové za bolševika? Kde byli v roce 68? Dneska kdy je nikdo nepotřebuje zneužívají benevolenci naší demokracie dělají machry a vyhrožují vládě. Trapáci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trapáku, řekneš mi upřímně, kde jsi byl v 68.Ty a co děláš teď?

   Smazat
  2. V 68 jsem ještě nebyl na světě. A teď? Užívám si života v naší krásné, svobodné a demokratické zemi. V zemi ze které byste vy a vám podobní najraději znovu udělali diktaturu. Stýská se vám, co? Tyto Lidové milice jsou hezkým krokem kupředu.

   Smazat
  3. 20:25-škoda,že jsi do svého krátkého životopisu nezahrnul své komunistické rodiče, kteří Ti umožnili vzdělání na "západě" a připravit Tvé světlé zítřky.Také jsi nerozvedl, čím se živíš? Vím, prací ani trollením to není, že by pronájmem nebo, nedej Bože lichvou?

   Smazat
  4. Povolný,
   vymýšlíš si úplný hovna, pokoušíš se kádrovat mé rodiče o kterých víš kulový. Ani za 26 let jsi na svých móresech nezměnil nic.

   Co jsem dělal a kde už jsem ti kdysi psal a myslím že už i vícekrát. Práce jsem odvedl více než ty za 3 tvoje bolševické kariéry v teple a smrádečku. Díky tomu dnes nemusím kňučet "kam jsme to dopracovali", nemusím se sžírat závistí ke každému kdo má dům a Oktávku, nemusím vymýšlet konspirační nesmysly kdo může za to, že mám holý zadek. Dělám jen nárazově celkem cca 2-3 měsíce v roce jen pro známé, rodinu a kamarády, pro radost.
   Lichva, to je maximum co ty dokážeš vymyslet. Chudáci tvých 5 dětí. S takovou výchovou předpokládám, že všechny mají také holé zadky.

   Smazat
  5. 21:28- vida, něco si pamatujete.Něco ale tajíte.Já ani mí rodiče u komunistů nebyli.Na rozdíl od Vašich, tím jsem si jist.Proto já byl u PTP a starší děti si dělaly VŠ po sametu.Asi jste si přečetl jak jsem se orientoval letos 17.11.v Praze-podle policejního vrtulníku, jako za komunistů.V jednom máte pravdu,díky Vám podobných rudnu a hnědnu, vaši vinou!

   Smazat
  6. Co jako za komunistů? Co to zase melete? Někdo vás někam nepustil? Někdo vás honil? Někdo vás zavřel? Někdo vás zbil, mučil? Baví vás to lhaní a blábolení? Nebo si toho blábolení a lhaní už ani nejste vědom a považujete to za pravdu? Ztratil jste poslední zbytky soudnosti?

   Ne mojí vinou. Opět klasicky hledáte vinu všude jen ne u sebe.
   Vy jste přesně jako ti islamisti ve Francii, Belgii,... co si kdysi cosi vysnili, ale nic pro ten svůj sen neudělali. Mysleli si že se jim splní jen tak sám od sebe nebo někdo všechno udělá za ně. A teď sedí frustrovaní v někde v ghetu na svých zadnicích, nic nedělají jen courají plni nenávisti po netu a hledají koho by za nesplnění jejich snu obvinili. A jak by se mu za toto příkoří pomstili.
   Takže objektem nenávisti se stává západ, USA, kapitalismus, zkažená dekadentní společnost. Nepřipomíná vám to něco? Ano, shoda s vámi 100%.
   Já jsem islamisty ani vás nestvořil. To vy sami. Styďte se.

   Smazat
  7. 22:33-už vaříte jen z vody, možná ani to IQ nemáte jak jsem očekával.No nic, Vy jste mne sice nestvořil, já váš svět ale pomáhal tvořit proto mám právo jej i bořit jako nepovedené dítě.

   Smazat
  8. Dal jsem vám jasnou a jednoduchou otázku "co bylo v úterý jako za komunistů?", na kterou nedokážete odpovědět aniž by se neukázalo že plácáte kravince.

   Tvořte si, bořte si, dělejte si s vaším životem co chcete. Máte k tomu dnes díky Bohu (ne vám) naprostou volnost a svobodu. Je to jen váš život, vaše volba jak s ním naložíte. A 26 let vždycky byla. Jste dnes nespokojený, rozčarovaný a frustrovaný? Na viníka mrkněte do zrcadla.

   Smazat
  9. Pane Povolný, nezahazujte se tím nedospělým dementem. Neví o životě nic, rodiče ho zkazili, cynik a vyžírka bez kouska empatie. IQ nízké - mele jen naučené fráze z podřadných korporátních plátků. Ale vztek a strach z nadcházejících změn, to on má velký :-D) Marek

   Smazat
  10. Ten stbacky synek, co zde trousi sve nedospele nazory je pekny kus dementa. Samozrejme pracovat nemusi, kdyz si jeho fotr nakradnze statniho. Dneska prodava vysavace babickam. Debilek.

   Smazat
  11. Marku, ty idiote, dospělý jsem byl ještě za vás, komoušů. IQ mám dostatečně vysoké na to abych v pohodě dokázal uživit svoji rodinu a nemusel tu neustále skřehotat jako stará kurva "kam jsme to za 26 let dopracovali" tak jak to předvádíte vy, zkrachovalí komunističtí nýmandi tady.
   Změny zpět k vašemu bolševismu? Těch se už nedožiješ a zhebneš jako nýmand. Vem to sportovně a moc se nevztekej.


   9:46

   Ne, neprodávám vysavače . Idiotům jako jsi ty prodávám trička s nápisy "nenávidím USA", "za komunistů bylo líp" a podobné. Výrobní cena 50, prodejní 500. Dobrý byznys. Idioti jako ty se o ně perou.

   Smazat
  12. 10:34- a víte, že to co píšete pro 9:46 Vám věřím! Některé typy "lidí"to umí. Kšeft je kšeft!

   Smazat
 23. Pokud nechcete dodržovat ústavu a zákony této země a vytvářet si nějaké vlastní, zakládat domobrany a podobné nesmysly tak tady v této zemi nemáte co dělat. Jste na úrovni šariátníků a podobné verbeže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jěště budeš skučet až tě šiptari , muslimani nabodnou na kůl . Potom ti budem dobří založáci , obránci republiky a národa .

   Smazat
  2. 19:52 Pane Anonyme, jestli jsou pro vás osobně vzorem skvělé společnosti USA, pak domobrana, ozbrojené obyvatelstvo, to je nezadatelné právo občana a jedna z pojistek demokracie. To píši jen tak pro pořádek ve vaší hlavě. Marek.

   Smazat
  3. 5:47

   Vy víte o demokracii leda velký kulový. Řiďte se ústavou a platnými zákony nebo si táhněte uplatňovat vaše představy o ní někam do Afriky.
   S ozbrojenou, vládě vyhrožující domobranou by udělal velmi krátký proces i soudruh Putin.

   Smazat
 24. Náš chovný Chovanec sloužící US satanovi s Dienstprasaty a Sobotkovic kolaborantskou svoločí si na NAŠICH lidech , kterým ta zaprodaná vládní zvěř není hodna zavázat ani tkaničky , vyzkoušela to , co od nich konečně očekáváme u každého muslnasazence , kterého nám sem US diktátor, imperialista , parazit a satanista hodlá nasadit k prosazení USIzraelských satanských plánů ! Peklo se vám odmění vy svině zaprodaný židozednářským , prašivým Bilderbergským NWO !!! Štítím se této špinavé vlády !

  OdpovědětSmazat
 25. Souhlas, navíc není se čemu divit, co očekávat od žida s americkým pasem!?! Typický představitel páté kolony!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 26. Ze záložáků, stojících za prezidentem a hájící zájmy občanů, strach nemám. Ten bych měl jen pokud by stáli za knížepánem a modrými ptáky.
  Strach z nich mají jen takoví, jako je místní Pepek Vyskoč. Bojí se, že lidé se vzepřou tomu, aby jim bylo neustále káleno na hlavu v zájmu takových, jako je on sám..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak jsem psal. Pokud pohrdáš ústavou a zákony této země a nechceš se jimi řídit tak táhni někam do Afriky. Tam ti bude dobře. V civilizované zemi takoví jako ty nemají místo. Není žádný rozdíl mezi tebou a šariátníkem.

   Fascinuje mě, že úplně ti stejní bolševičtí šulini, kteří se tu rozčilovali jak Ukrajinští "fašisti" svrhli jejich vládu, tady jásají nad zakládáním svých Pravých sektorů, vyhrožují demokraticky zvolené vládě a chtějí se jí tak jako ty "vzepřít aby jim nebylo (údajně) káleno na hlavu".
   Jste opravdu frustráti, chudáci, trapáci, tragédi, mentální mrzáci, kteří si vůbec nevidí do svých špinavých hub.

   Smazat
  2. 20:59 Zrovna ty se máš co ohánět ústavou a zákony této země. Co ústava říká o svobodě náboženského a politického přesvědčení a zákony o urážení a hanobení druhých? Tobě to neříká nic, ty se tím řídit nemusíš. Máš přece svou "svobodu".

   Že máš totálně deformované myšlení nemusíš znovu a znovu dokazovat. Přirovnávat zálohy k Pravému sektoru může jen omezenec, který má informace pouze z ČT nebo od Štětináče. V tvém srovnání chybí několik "maličkostí", jako je používání hitlerovské symboliky, přiznané financování, ze zahraničí, podpora cizích diplomatů a politiků, útoky na neozbrojenou polici, vraždy lidí s opačnými názory, ničení a obsazování státních úřadů. Jinak je to totéž, podle tebe. To opravdu může vypustit ze své špinavé huby jen frustrát, chudák, trapák, tragéd a mentální mrzák jako jsi ty.

   Smazat
  3. 21:44

   Vidím že jsi retardovaný tak specialně pro tebe ještě jednou a naposled:
   ŽÁDNÉ "DOMOBRANY" V NAŠÍ ZEMI NEMAJÍ ŽÁDNÉ MÍSTO.
   Tím spíš pokud zcela otevřeně vyhrožují demokraticky zvolené vládě.
   Pokud nechceš respektovat ústavu této země a zákony tak táhni do Afriky kam svým myšlením patříš. Tam se budeš v té změti milic, domobran, guerill, bojůvek jistě cítit jako ryba ve vodě.

   Smazat
  4. Lidí, kteří nerozumí dnešní naštvanosti většiny národa, když se pošlapávají základní instituce jako rodina, národ, statní symboly, svoboda slova, národní kultura a další, kdy se v TV účelově lže a lež je povýšena na nástroj špinavého prospěchu , tito lidé ztratili svou čest! Tak si běž oholit zadek a běž si s dalšími pár jelity zahudrat na Zemana a vyčti si z TV a jiných "presstitutích" médiích a ze schůzky s aparátníky jedné vaší "pravdy" nové poznatky o bolševikovy
   ( ani nevíš, co to znamená - já také ne - 26 let uplynulo ), abys zase mohl agitovat z nějakého svého důvodu.

   Smazat
  5. 23:30

   Přestaňte se laskavě zbaběle schovávat za "většinu národa". Není to pravda.

   Smazat
  6. Ale je. Optikou pražské kavárny a politických plků loutek přes různé strany to neuvidíš.
   Rozdělovat lidi na různé skupiny a ty štvát proti sobě to je stará metoda. Chudáci muslimové jsou vmanipulováni jako objekt nenávisti, ale přitom jsou oběť. Vždy se najde několik oholených zadků, co udělají za odměnu,nebo pod kudlou, co se žádá.
   Kdy si budeme vládnout sami a mít suverenitu. Po Multikulti netoužím, zvláštěpak v dnešním světě. Kopírovat špatné zkušenosti může jen hlupák.
   A k domobraně - kdyby nebyla v severní americe, tak ani USA nevzniknou z podboty protektora kolonie, no ne?

   Smazat
  7. 19. listopadu 2015 20:59

   Ty woe, tebe bych chtěl vidět, ty jsi dobrej svazák. Kdyby ses narodil za komoušů a ne až po převratu, tak by ses k něčemu mohl vyjadřovat. Takhle víš naprostý kulový, ale to ti nevadí se tu naparovat jak nějaká kurvička. Jsi blbej, ale třeba ti to za 20 let dojde. To už ale bude pozdě. Jsi úplně vypatlanej a to myslím v dobrém :-)))))

   Smazat
  8. Ale já jsem se narodil za komoušů, dokonce jsem za nich ještě maturoval. Takže musíš zkusit něco jiného.
   Je legrace slyšet od bolševiků a milicionářů kteří nic neumí, nikdo je nikde nechce a nedokáží uživit ani vlastní rodinu jak jsou ostatní vypatlaní. Jestli chceš vidět neschopného vypatlance v HD, tak mrkni někdy do zrcadla. Myslím to v dobrém.

   Smazat
  9. 10:19 To, že v zrcadle vidíš neschopného vypatlance rozhodně neznamená, že ho tam uvidí i jiní. Tak zrcadlo nefunguje.

   Smazat
 27. Včera kolem 23hod začala čt opět špinit prezidenta republiky . Za pomocí Halíka atd. Poslal bych urnu na ně . Co to jsou za lidi ? Pan Obrtel jednou bude na ministerstvu obrany . Ďobík .

  OdpovědětSmazat
 28. Paní Nela Lisková má můj obdiv a souhlas. Smrkáči banderofašističtí, kteří zde šílí ji nesahají ani po paty :-)))

  OdpovědětSmazat
 29. Hlavně abyste si ty zvěrstva a lži (podpora ukrajinských fašistů, rozkradení OKD, prý zrušení církevních restitucí a pod.) vedoucích představitelů ČSSD (Sobotka, Dienstbier, Zaorálek) pamatovali v době, kdy budete vstupovat do volebních místností. Je to totiž jediná možnost, jak je vypráskat na smetiště dějin naši republiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale pozor, nepusti k lvádě svině z TOP a ODS, mimochodem i ten Babuš se 'pěkně' vybarvuje. Takže při příštích volbách velký pozor!

   Smazat
 30. http://www.armadninoviny.cz/provokateri-zakladaji-ohne-z-nichz-obvinuji-statniky.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak som to prečítal aj z dodatkami.
   Pochopil som miestneho trola, byť ožiarený slniečkom a potom prísť sem. Šok.
   Sledovať len TV a rýchlo zabúdať a nedaj bože rozmýšľať. Prázdnota ducha i mysle. To je náš ciel, z NATO na večné č.......
   Priatelia prečo ?
   AN

   Smazat
 31. Tón, nadávky a nálepky, které obsahuje až příliš velké množství výše uvedených příspěvků, nevěstí nic dobrého.
  To, že lidé mají různé názory, je samozřejmé, správné a je to zárukou hledání a tříbení správných řešení, zdrojem pohybu. Avšak zde (v ČR, nejen na NR) se podařilo rozdělit společnost přímo nenávistně. Stačilo k tomu pár týdnů, měsíců, pár ulítlých rozhodnutí a výroků. Vezeme se v tom už pár let. Nejnověji už celá Evropa.
  Arogance, netolerance, nenávist. A na obzoru není žádná osobnost, hnutí, které by trend obrátilo. Má někdo takový společenský kredit, že jej masy obou stran budou respektovat a šílence, kteří z blbosti či úmyslně hrotí spor, zapudí?
  Pánové a dámy diskutující, dnes si nadáváte. Co zítra? A jak se budete k sobě chovat, když se někdy někde potkáte? Na hrubý pytel hrubá záplata - to je na pytel. Ještě máte šanci se kousnout do jazyka, zadržet prst na klávesnici a říci, napsat to jinak. Ubrat plyn na polovinu oponenta. Nechat ho, ať je slepým zaslepeným ramenem, netvořit s ním hlavní proud. Ten vůz, vlak zloby, neštěstí a tragédií zatím jede jen z mírného kopečku a ještě ho lze zastavit. Ale ten kopec se svažuje a každým dnem to bude horší. Jak příjde na krev, tak to bude jako bys namazal.
  Odpovědnost bude na všech. Připomeňte si obrázky kolon přesunujících se německých civilů koncem války či po válce. 15 let předtím většina z nich byli tzv. slušní lidé. Během těch 15 let jen zavřeli oči, neslyšeli, jen občas zvedli ruku, kamsi přišli, řekli slůvko, pracovali a nemysleli, nepomysleli. Pak jim bylo smutno a stydno. Už ale bylo pozdě vidět, slyšet, myslet, ozvat se.
  Je mi z úrovně diskuse na NR smutno.
  KR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasim. Ale co delat se "zdroji informaci" jako je Nova republika? S nacisty a komunisty, kteri jen siri rasovou, nabozenskou, tridni i narodnostni nenavist jako je Dvorak nebo David ?

   Smazat
  2. My tu žádnou nenávist nešíříme. To nám jen vy lživě podsouváte. Jsme alternativní zdroj informací a názorů, které korporátní média a "naše" televize a "náš" rozhlas cenzurují či překrucují. Stojíme proti vámi milované a produkované lži. Z nálepek, které se nám pokoušíte přilepit, si nic neděláme. Lidé stejně poznají, kdo je na jejich straně a kdo jim lže.

   Smazat
  3. No pod tento názor se podepisuji. Víte, vnímám to vše co se děje, u nás, i ve světě, a zavírám se před tím vším do ulity své rodiny, domu. Zároveň vím, že to ale není řešení, zavřít se, a čekat až to přijde až ke mně. Ano- národ se podařilo nenávistně rozdělit, jsme velmi podráždění, na jiný názor často reagujeme neadekvátně, i to s tím národem bych někdy nepřceňoval. Občas pozoruju své okolí, například jeli jsme do hypermarketu, projíždíme městem, a na lavičce vedle sebe sedí tři studentky a čumí do mobilů.Měl jsem je vedle auta, stál jsem na červenou- jako hypnotizované. Jiné příklady, na cestách potkáte vyloženě prasata, která předjíždějí v nebezpečných úsecích, zavřou vás tak, že musíte šlápnout na brzdu, jízdy na červenou běžně, všechno to jsou češi, na zastávkách jednoho slezského města v parčíku verbež co chodí za školu, je otázkou kdy někoho přepadnou- tohle má být sounáležitost?Když jsme zkoušeli kouřit, v 17ti jsme se schovávali ať nás někdo neuvidí..minulý týden jsem viděl chlapce a holku, evidentně ještě s dětskými rysy, tak metr čtyřicet, holka absolutně ještě ne v rozpuku, mohlo by jim být tak 10 možná 11 a cucali se před šopáčem jako nic!!Toto je podle mně známka úpadku, a to si řeknete, a s takovými třeba budu jednou v zákopu a budu spoléhat, že mě bude z jeho strany krýt?

   Smazat
  4. 20. listopadu 2015 5:23

   Pepku, to sis zase poplet. Jediný imbecil, retardovaný synek stbáckého udavače, který tu šíří nenávist, jsi ty. Chápu, že to pro svou vrozenou demenci nevidíš, ale to tě neomlouvá. Běž otravovat někam jinam, třeba se běž pochlubit fotrovi, jak jsi dokázal překopírovat několik vět z jedné diskuse do druhé. Nevěřím, že bys to vyplodil sám. I na podobné nesmyslné slinty jsi moc blbej.

   Smazat
  5. Pro (5:23)
   Upozornění na tón textů je jasně, výslovně, mířeno nikoli na články, nýbrž na diskusní příspěvky.
   Pro (9:54)
   Tón Vašeho příspěvku ("imbecil, retardovaný synek stbáckého udavače....") je právě ten tón, který jsem kritizoval.
   Pro všechny
   Každý má právo svobodu názoru, toho si važme a braňme to, třeba s odkazem na Voltaira, ale je zbytečné a kontraproduktivní oponenta kvůli jinému názoru urážet. Lze se vysmát logickým chybám, ironizovat popírání přírodních zákonů apod., ale to nejsou případy politických názorů. Tam bychom měli být trochu více gentlemanští. Za logický omyl, popírání gravitace, součet, že 1+1=3 apod. se dotyčný sám nad sebou zamyslí, zastydí, že přehlédl nějakou objektivně existující záležitost, ale urážet politické, náboženské aj. přesvědčení, nadávat jinému za názor - to je jiná sféra. To kráčí o útok na kohosi vlastní myšlenkový výtvor, to u nařčeného mobilizuje nejen intelekt, ale i emoce. A je to - krom kritiky adresáta urážek - rovněž výpověď o duševní výbavě autora urážek. A to je při sledování diskusí, a to nejen na NR, varující. Nenajde-li se lék na zvrat, bude jen otázkou času, kdy slovní agrese někde na nějaké akci přeroste ve fyzickou. Pak někdy už nebudou stačit pěsti a dojde na zbraně....
   Pak už bude pozdě na to si jazyk třeba i ukousnout. Něco musí pořešit (celo)společenská pravidla, systém, něco je na osobním příkladu. Ani jedno samotné nestačí. Budování nové republiky, chce-li být jiná než dosavadní, musí jít po obou cestách: jednak postupně vytvářet nová pravidla, jednak mít dost příkladů s úctou k tomu, co není Já.
   KR

   Smazat
 32. Tzv. "Vojaci v zaloze" nejsou nic jineho nez vlastizradna, komunisticko-nacisticka prasata.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Á, zase něco velmi inteligentního z pražské lumpenkavárny přistálo s velkým plesknutím do naší diskuse.

   Smazat
  2. Čs. vojáci v záloze jsou vlastenci a zodpovědní lidé, kteří nebezpečí neberou na lehkou váhu. Měli bychom je všichni podporovat a učit se od nich, jak bojovat, jak se chránit, jak se organizovat a jak bránit naše rodiny a vlast. Pavel P.

   Smazat
  3. Ja bych je spis prirovnal k SA-manum. Jejich zazemi i krysi prolhanost jsou podobne. Bude potreba tato lidska lejna drzet zkratka.

   Smazat
  4. Pepku, ze to rikas zrovna ty, synacek lacine stetky a prislusnika Pomocne straze VB. Krome toho tvuj fotr udaval lidi STB. Jinak mluvis presne jak tvuj fotr, ten taky mluvil o lidskych lejnech, kdyz mlatil mukly v lagru. Tobe podobne je nutne drzet zkratka.

   Smazat
  5. Tomu hnoji neodpovídat - ignorovat, jde mu jen o provokaci!

   Smazat
 33. Pokud mě a moji rodinu názory té kolaborující méně než menšiny neohrožují, ať si kdákají pro mne za mne co chtějí. Pokud ovšem jejich činnost ohrožuje celý národ, národní identitu a život (včetně jich samých) bohužel budou muset být většinou převálcováni a odklizeni z cesty. Blázni se také zavírají do svěracích kazajek aby neublížili ostatním a nakonec i sobě. A nebude to vlastně demokratické? Dementů a zrádců bylo vždycky mnohem menší procento ve společnosti, než normálních lidí. Ještě na závěr, pokud odmítneme imigranty (nájezdníky) poškodíme maximálně je, že se budou muset usídlit jinde a nebo se vrátit a bojovat za svojí svobodu. Pokud si je sem uvšem pustíme zaděláme si na takové problémy, jejichž počátky již vidíme v některých státech od nás na západ, z kterých už není bez krveprolití téměř úniku. Děkuji nechci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spravne. Komunistickeho lampasaka Obrtela a jeho tlupu byvalych milicionaru, pohranicniku a dalsich bacharu i jinych vlastizradcu bude potreba rozprasit.

   Smazat
  2. Směšný a omezený je ten, kdo podstrkuje Obrtelovi a Čs.vojákům v záloze špatné úmysly. Samozřejmě šmejdi, kteří cizopasí na slabém státu se ho musí bát. Obrtel a jemu podobní vlastenci předznamenávají změnu!

   Smazat
  3. Pekni vlastenci, kdyz se snazi po vzoru Bilaka prodat svoji zemi Rusakum.
   Tuhle vlastizradnou hitlerovskou luzu bude nutno sledovat tak, jako sledujeme muslimske teroristy.

   Smazat
  4. Pekni vlastenci, kdyz se snazi po vzoru Bilaka prodat svoji zemi Rusakum.
   Tak toto je krásny úlet. Veď prosím Vás čo zostalo v rukách Českého štátu, na Slovači aspon niečo. Rozkradnuté, vytunelované, miliardy idú ročne do neznáma. Nehovoriac o pozvánke pre NATO na vybudovanie základný na území oboch štátov. Chlape, minca má dve strany a tá tvoja strana je už pekne zasraná.
   A spojiť komunistov s fašistami, tak to chce poriadnu dávku odvahy
   AN

   Smazat
  5. Proc ? Komunisti i nacisti jsou a byli stejna hovada. Podobna ideologie, stejna krysi prolhanost, zakernost i sadismus.
   Ceska republika je na tom mnohem lepe ted, nez v dobach kdy jste ji vy komousi rozkradali.

   Smazat
  6. A nejhorší jsou jejich potomci a obraceči kabátů....

   Smazat
  7. Pepku, ja chapu, ze te v mladi ostatni deti jako nepovedeneho dementniho chcipaka sikanovaly, ale nemusis sve trapeni ventilovat tady. Dite stbackeho udavace to za komousu nemelo lehke, ale zkus navstivit psychiatra, treba ti pomuze od te patologicke nenavisti. A ted vyskoc!

   Smazat
  8. 9:41

   Tobě pomůže leda lobotomie, debile. A teď zase prdni, ale tak aby jsi se neposral tak jako obvykle.

   Smazat
  9. 4:24: Omluva všem za tohoto bláznivého stařečka, který několik let umýval nádobí v USA. Stále prosíme jeho psychiatra, aby ho tak často nepouštěl z klece, protože trpí halucinacemi a nejenže svého ošetřujícího lékaře, ale i sestřičky oslovuje soudruhu, soudružko. Personál psychiatrie si už na to zvykl, ale léčit to údajně nelze. Proto prosím o toleranci k tomuto vážně psychicky nemocnému stařečkovi. Musíme to s ním nějak vydržet.

   Smazat
  10. 10:54 Víte, ten ubožák by si i za protektorátu pochvaloval, jak se mu dobře žije a že nemáme páníčky kritizovat. A činil by tak i stejným repertoárem nadávek. Takových bylo a je v každé okupované zemi dost. Za drobečky z páníčkova stolu by se roztrhali, na ostatních lidech jim nesejde. Prostě jen takový lidský odpad.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.