Reklama

úterý 10. listopadu 2015

Cinknuté karty: Vláda hraje ukrajinský poker. Zvací dopis soudruhům z NATO. Ministrův bratr - Mohamedův náborář? Trénink na útok proti prezidentu Zemanovi vrcholí

Petr Hájek
10.11.2015 ProtiProud

Petr Hájek komentuje pokryteckou hru české vlády s ukrajinskou kartou a přináší informace, jež ukazují, že jsme blízko velkého „migračního“ střetu v naší zemi

Česká vláda je v plném tréninku. Většina jejích členů sice nadále předstírá, že migranty do naší země nepustí, ve skutečnosti však připravuje „vedlejší stezky“, které umožní splnit projekt vypracovaný Velkým bratrem zpoza oceánu: naředit národní komunity, vytvořit novou rasu (euro-negroidní hnědou), zlikvidovat historické státy Evropy – a tak „starý kontinent“ konečně ovládnout.

Soudruzi ministři si však uvědomují, že už stačí poměrně málo, aby se česká společnost z pohodlného posedu na kanapi opět postavila na nohy a vypochodovala do ulic. Tak ji zatím pouze tréninkově testují, jakou zátěž ještě unese, než naplno vypukne „běh o život“.

Za pomoci „neziskových organizací“ napojených na penězovody z našich daní (buď přímo ze státního rozpočtu, nebo přes Brusel), s nimiž se nyní rozhodla spolupracovat již zcela otevřeně (proč se tyto organizace jmenují „nevládní“ je tak stále více záhadou), připravuje salámovou metodou to, co se zatím nepodařilo čelním útokem: definitivně změnit etnické a národnostní složení českého státu.
 

Zvací dopis

Velký bratr totiž ztrácí trpělivost a nemíní už dále čekat. Uspořádal proto summit šéfů států „Východního křídla“ NATO, který měl jediný účel: Legalizovat přítomnost „bratrských armád“ na území států, jež se zatím chovají nevycválaně, jako by si myslely, že snad ještě mají nějakou suverenitu. Prezident Zeman se tomuto skandálnímu „rokování“ sice obloukem vyhnul, neunikl mu ale socialistický předseda parlamentu Jan Hamáček.

Výsledkem byla rezoluce o takzvaném posílení východních hranic NATO a „sdílené odpovědnosti“ (Leonid Brežněv tomu méně pokrytecky říkal „omezená suverenita“). Spisovatel Lubomír Mann výsledek vcelku trefně charakterizoval slovy:
„To, co se na setkání devíti představitelů zemí východního bloku NATO ve středu v Bukurešti schválilo a podepsalo, je nejhanebnější válečnou provokací od doby zvacího dopisu z roku 1968 žádajícího Moskvu o zásah proti našemu obrodnému procesu.“

Jde o víc

Lze se však obávat, že má pravdu pouze z poloviny. Jde totiž o víc než jen pokračující provokace před potenciálním útokem na Rusko. Pod protektorským dohledem zástupce generálního tajemníka NATO Alexandra Vershbowa prezidenti Litvy, Lotyšska, Estonska, Polska, Rumunska, Maďarska, Slovenska a Bulharska (plus Hamáček) vskutku vyhlásili, že by NATO mělo posilovat své východní křídlo, protože prý působení Ruska na Ukrajině a v regionu „podkopává bezpečnostní architekturu Evropy.“

To je jistě samo o sobě unikátní farizejství, ale budiž, NA TO jsme si už v podstatě zvykli. Jenže tento „apel“ míří současně jinam: K vytvoření velitelských centrál NATO v jednotlivých zemích. Stanou se tak zcela legálním „generálním štábem“ místních Pátých kolon a místem odkud zpravodajské služby Spojených států budou již zcela bez „logistických“ problémů ovládat místní politický život. U nás (nejsme „hraniční“ stát) jím nadále zůstane „jen“ americká ambasáda. Ta plánuje svou nejbližší akci na 17. listopad – ale k tomu se ještě dostaneme.
 

Ochotní malí bratříčci

To, oč nyní primárně jde, je zlomit formální odpor politických elit vůči „povinnému přerozdělování“ migrantů. Musí se to podařit, vždyť plánovaných zhruba padesát miliónů „běženců“ se prostě do Německa a Švédska nenacpe. Že je to číslo ničím nepodložené strašení?

Před několika dny jsme první stránku itineráře dostali z Bruselu docela oficiálně. Evropská komise (tedy vláda EU) sdělila, že je nepravděpodobné, že by příliv běženců měl do roku 2017 nějak zeslábnout a „odhadla“, že „do konce příštího roku dorazí do Evropské unie další tři miliony uprchlíků“.

Brusel tím fakticky „adoptoval“ velmi úspěšnou „zvací metodu“ kancléřky Merkelové – včetně argumentačního aparátu. Tvrdí totiž, že „uprchlická krize si sice vynutila zvýšení výdajů evropských vlád, ale že by ve výhledu několika let měl příchod běženců mít mírný pozitivní dopad na evropskou ekonomiku.“  Jinými slovy: Vítejte, migranti!

Ochotní malí bratříčci toho Velkého už proto loajálně vyskakují i na pozadí Hradčan. Jenže to zatím nemají tak dobře zmáknuté. Údaje z Německa, Francie a dalších zemí o tom, že migranti jsou zaměstnatelní zhruba ze sedmi procent – ostatní živí sociální dávky (máme s tím bohaté zkušenosti s našimi „nepřizpůsobivými spoluobčany“, kteří zde žijí již několik generací), lze poměrně snadno manipulovat, či prostě zamlčet. S tím naše „veřejnoprávní“ média, v kartelu s těmi patřícími slovenskému a českému miliardáři, mají bohaté zkušenosti. Jenže žádný plán nikdy nevyjde – a chybička se občas vloudí.
 

Mohamedův náborář

Například zveřejněním průzkumu mezi středními a menšími firmami, který je v přímém protikladu k formujícím se českým „uvítacím výborům“ z některých velkých firem (obvykle závislých a napojených na Německo). Ty nedávno – na podporu „ministrů-vítačů“ Dienstbiera (ČSSD) a Pelikána (ANO) – vykřikovaly cosi o okamžitém uplatnění až patnácti tisíc migrantů v jejich provozech. ČT a spol. z toho vyrobily pro politiky polotovar: Podniky by migranty chtěly, vláda by je tedy měla podpořit.

Mimochodem: Pořád je na paškále jen Jiří Dienstbier, český ministr s americkým občanstvím. Robert Pelikán, jeden z ministrů, kteří se postavili proti tomu, aby vláda odmítla „povinné kvóty“ pro převážně muslimské migranty, má pro svůj postoj ale rovněž „hluboké osobní důvody“. Jeho bratr Petr je významný muslimský aktivista, „Mohamedův náborář“ (napsal Reflex) v naší zemi. V ČT sice „na obranu islámu“ vystupuje docela často, nikde se však ani nemihne, že jeho bratříček sedí ve vládě – a jaký div – hlasuje pro „import muslimů“ ve velkém.
 

Uvítací výbory v rozpacích

Z průzkumu, který si nechala udělat MfD mezi pěti stovkami středních a menších firem, vyplývá však něco jiného: Polovina firem o zahraniční zaměstnance vůbec nestojí, 16 % by je mělo problém zaměstnat, 26 % by je nezaměstnalo nikdy. 76 % je proti tomu, aby se uvolnila pravidla pro zaměstnávání lidí ze zemí mimo EU.

To uvádí do rozpaků hlavní šéfy takzvaných podnikatelských asociací, významné důstojníky Páté kolony. Například Vladimír Dlouhý, „prezident“ (zatím jen) Hospodářské komory, již iniciativně vytváří fondy pro azylanty, jejich rekvalifikaci a následné zaměstnávání. Že ho nenapadlo udělat něco podobného pro naše nezaměstnané – kteří by se tak mohli třeba snadněji vydat za prací do jiného regionu? Afghánci a spol. to přece jen mají trochu víc z ruky.

Jenže pan Vladimír svoji ambici kandidovat na „velkého“ prezidenta ještě nevzdal – a peníze na kampaň (či na cokoli jiného) bude potřebovat. Ví, že Německo jich má na podporu svých lidí v Praze stále ještě nekonečně mnoho.
 

Zlatá brána otevřena

Vedení Svazu průmyslu zase apelovalo na vládu, aby usnadnila pravidla pro zaměstnávání Ukrajinců. Šlo o dohodnutý „mariáš“: Bohuslav Sobotka a Lubomír Zaorálek vzápětí dostali „náhlý nápad“ na „Zlatou ukrajinskou bránu“: Vláda prý bude dovážet Ukrajince na volná pracovní místa, pokud zůstanou třicet dní neobsazena. Hlavně prý půjde o ty vysoce kvalifikované Ukrajince – přičemž týmiž ústy naopak sděluje, že potřebujeme obsadit nekvalifikované profese, o něž Češi údajně nemají zájem.

Takže tady máme statisíce nezaměstnaných na dávkách a na podpoře (v případě „nepřizpůsobivých“ spíš nezaměstnatelných), spousty absolventů vysokých škol, kteří nemohou najít práci – ale budeme vozit Ukrajince. Pečlivě je vyhledávat, dávat jim okamžité pracovní povolení, ubytování atd. – prostě je připravovat na emigraci z jejich země.

Jsou jich tady již desetitisíce. Legálních i ilegálních. Proč další k tomu česká vláda „vyzývá“? Aby, zatím „nanečisto“ mohla podobně jako Merkelová a Brusel volat povinné: „Vítejte!“ Sobotka a spol. se snad při svých intelektuálních deficitech domnívají, že tím „ukolébají“ své kritiky z OSN (jakýsi „vysoký“ komisař, shodou okolností mrňavý Arab a muslim), z Berlína či nejnověji ze Švédska. Připravují tedy migrační vlnu ze země, která se co nevidět nejspíš rozpadne a rozprchne. Vždyť podle průzkumů Ukrajinci tady nikomu příliš nevadí, muslimů je mezi nimi málo...

Jenže až jich budou statisíce a milióny...


Tréninkový tábor 17. listopadu

Vláda tedy s „ukrajinskou kartou“ alespoň trénuje, protože ví, že mezi Skyllou stále více rozhořčeného veřejného mínění a Charybdou dohledu Velkého bratra (NATO) a Velké tety (Merkelová) bude stále nesnadnější prokličkovat a nehavarovat. Se svými „nevládními“ organizacemi se proto chystá na tréninkový tábor. Jejich první větší společné soustředění by mělo proběhnout 17. listopadu. Jedním z hlavních úkolů bude pokus o další skandalizaci prezidenta Zemana, který se svým odporem vůči plánům na „rozmixování“ české společnosti migranty nadále netají.

Není sice známo, jak nacistická vražda Jana Opletala (1939) a studentská demonstrace (1989) souvisejí s migranty 2015 – ale to už bude úkol propagandistického kolovrátku hlavních médií, aby souvislosti našly a vtloukly do hlav: Den výročí převratu se totiž má změnit na pouliční boje „promigrantských neziskovek“ (přijede je - kromě US ambasády – koordinovat ta vůbec největší „celoevropská“), se spontánními skupinami reprezentujícími antimigrantské veřejné mínění. Jak takové měření sil může (především mediálně) dopadnout a k čemu může být signálem, je snadné si domyslet.

Zvláště když podle důvěryhodných zpráv si prezident Zeman nechce nechat rozmluvit svou účast na Albertově, kde v minulém roce čelil bezprecedentnímu útoku „rudých kartistů“. Po nedávném trenýrkovém incidentu na Hradě je policie a ochranná služba prý mimořádně „vyšťavená“. Pokud by mělo opět dojít k útoku na prezidenta, nebude asi tentokrát váhat a zasáhne tak, jak je její povinnost. Jenže „mlátit demonstranty“ 17. listopadu? Dosti riskantní symbol.

Kdosi na něj úpěnlivě čeká. A vláda s ním a jeho prodlouženými „neziskovými“ pažemi trénuje. Pokud s nimi nepůjdeme změřit síly, měli bychom to alespoň vědět.

32 komentářů :

 1. Radši Ukraince, než muslimy.
  Takže když už musíme někoho přijmout, tak ty, kteří nám jsou kulturně bližší.
  Státy pobaltí + Polsko s Ruskem bojovaly vždy, Polsko má pocit, že s USA za zády může provokovat. Horší to budou mít soudruzi z NATA s Bulhary.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jsme zase u toho. Proč " musíme"? !!! Jak budete reagovat, až budeme MUSET vyklidit naše byty a domy, tak jako už mnozí v Německu, aby bylo kde možné ubytovat imigranty ? Nebo si snad myslíte, že vzhledem k jejich počtu se budou stavět nová města ?

   Smazat
  2. Ani jedni!!! Nechci tady muslimáky, ale banderovce taky ne.

   Smazat
 2. V NATO jsme dobrovolne a jsme tam proto, abyste nam vlastizradni Putinovi pohunci uz nikdy nemohli vladnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prý dobrovolně, no to je vtip. Jestlipak jste se, Vy pane dobrovolný, směl k otázce vstupu do NATO vyjádřit? Je to stejná hra jako byla s rozdělením republiky - o nás bez nás. V NATO jsme protože je to kapitalistický klub, ve kterém 95% poslouchá, co nařídí 5% majetkové elity. Kdo neposlouchá, dostane koblihu s aspartamem a zubní pastu s fluorem, a ono už se mu to v té hlavě nějak pomíchá.

   Smazat
  2. Milý pane, ty pohůnky ještě poznáte a nebudou Putinovi, to mi můžete věřit.
   Sims.

   Smazat
  3. Pro A z 11.28 h:
   Opravdu? A odsouhlasili jsme si to v referendu?
   Pavel p

   Smazat
  4. ten v 11:28 je pravděpodobně z Města Albrechtice "PB"

   Smazat
  5. Ty ses dobrovolně narodil jako dement,Chujmere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  6. Pro toho 11 28. Máš pravdu v tom, že Pitonovi pohunci sem nepřijdou. Přijdou daleko horší pohunci Obamovi z USA.

   Smazat
  7. Ty zje piča jak štyl z ryča....
   Ostravak

   Smazat
  8. S naším členstvím v NATO častěji souhlasí lidé mladší a vzdělanější. Ovšem i mezi občany staršími 60 let nebo lidmi se základním vzděláním je stále míra souhlasu s členstvím v NATO většinová, i když nižší než v ostatních věkových nebo vzdělanostních skupinách.

   Souhlas s členstvím v NATO je většinový u většiny příznivců parlamentních stran. Jasnou výjimkou jsou pouze příznivci KSČM, kteří jsou rozděleni do dvou téměř vyrovnaných skupin. A jako jediní mají sympatizanti KSČM vyšší podíl těch, kteří preferují členství v EU nad členstvím v NATO, a zároveň je u nich nejnižší podíl těch, kteří se domnívají, že členství v obou institucích je stejně důležité.

   Zmíněný výzkum STEM byl proveden na reprezentativním souboru obyvatel České republiky starších 18 let ve dnech 18. až 28. září 2015.

   Smazat
  9. To čumíte, komunistické hovada!

   Smazat
  10. No tak na to nepotřebujete MATFYZ, abyste si spočítali, že 30 pitomců přehlasuje jednoho, který má pravdu.

   Smazat
  11. Demokraticky si můžeme odhlasovat třeba nulovou gravitaci a budeme v tu ránu všichni lítat.

   Smazat
  12. Ty jsi ale pěkný debil,jen tak pro zajímavost nám napiš adresu prosím...Jestli to uděláš,tak řeknu že jsi frajer,jinak jsi normální debil!!!!

   Smazat
  13. To bude naplanova sekana ve jmenu islamskeho statu? Nepohodlne date zlikvidovat. Hezky. Na kazdou svini se vari voda

   Smazat
  14. S vylhaným průzkumem STEM, můžete jít tak akorát, víte kam. Takovéto průzkumy na objednávku nemají vůbec žádnou váhu. Jediné, co se od nich očekává, je zblbnutí nerozhodnutých lidí, případně vymývání mozků těm jednodušším. Skutečnost bývá většinou úplně opačná, ale to lidé nesmějí vědět. Je to jen lumpárna pražské kavárny !!!!!

   Smazat
 3. Přátelé vlastenci, již pozítří se bude rozhodovat o tom, jestli klerikánská banda Benediktinů, kolaborující za války s nacismem, oloupí Český stát o velký kus území. Prakticky se jedná o celé Broumovsko.

  http://www.silvarium.cz/zpravy-z-oboru-lesnictvi-a-drevarstvi/benediktini-zahajuji-bitvu-o-broumovsky-vybezek-pravo

  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/1075366-nejista-restituce-broumovsti-pry-kolaborovali-a-prisli-o-majetek-drive

  Naši trestuhodnou apatii dnes, budou v dalších stoletích potem a krví tvrdě vykupovat naši potomci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle je vyloženě sprosté a kde jsou naši hlídači demokracie. Proč nesmaží Benediktiny ve vlastní šťávě, však jejich mniši se i přiznali k předávání informací a uvedli i celou struktůru jejich vlastizrádné činosti. Pokud byli souzeni a odsouzeni, nechápu proč se tím naše soudy znovu zaobírají. Na takových příkladech ale vidíme, kterak fungují naše média. Ty maximálně umí kritizovat Sazku ve státních rukách do té doby, dokud se nedostane do ruk zadavatele negativní reklamy, pak je již vše v pořádku. Rovněž také pracuje na objednávkou jednotlivých vládnoucích skupin, kteří si skrz média rozdávají políčky, rozhoduje, kdo zaplatí víc. S takovým materiálem míříme rovnou ke dnu. Pokud získají majetek tito kolaboranti, měla by naše vláda okamžitě požadovat válečné reparace za kompletní zničení našeho státu. Pokud nám nepatří majetky zabavené po válce, které ani neuhradili veškeré škody, musí nám zaplatit Němci do poslední koruny. Nebo by jsme měli spálit celé Německo a pak rovněž hrát mrtvého brouka, škody si musí uhradit sami na oplátku. Spravedlnost hadr, celá církev spolupracovala s Německem, to ví každý debil.

   Smazat
  2. 11:33 Myslím si, že si nemusíte dělat starosti o naše potomky v příštích staletích. A to z jednoduchého, praktického důvodu. Dnešní světová, politická situace, dává dle mého názoru ještě tak 2 až 3 roky tomuto světu, lidstvu a planetě. Toť vše.

   Smazat
 4. Je to jen zástěrka,přijímat Ukrajince,kdo rozliší,kdo je Ukrajinec a kdo Sýřan.Tuším,že raději do Bukurešti Zemana nepozvali,ale tvárného Hamáčka,který má pro utečence kladný postoj.Ten tlak,jak se dostat na Rusa,neustále narůstá a věřím tomu,že si USA prosadí co bude chtít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že Ukrajince od Syřanů velmi dobře rozeznáme, obzvláště jejich ženy. Spíše budeme mít problém rozeznat Ukrajince od našince.

   Smazat
 5. Všichni jsme si na světě rovni,ale my se považujeme za rovnější. A o tom to je ! Ještě,že celospolečenské,celosvětové procesy pobíhají podle jiných zákonů a co se má stát,to se také stane.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy potřebujete psychiatra, jistě již trénujete mlátění hlavou o zem. Tak trénujte, mezi ovce dobře zapadnete.

   Smazat
 6. ad. Listopad 17: nic se nestane(!) a nezmění jen srdcí pár se zachvěje, jak po ránu v rose květiny...Johny Wolker. Pane Pehe, můžete být naprosto klidnej. A když se něco stane, tak zase nějaká ubohá trapárna, nad kterou se útrpně usmějeme a o autorech si pomyslíme své.

  OdpovědětSmazat
 7. Nedávno běžela na netu zpráva, že kyjevští banderovci začali ve velkém vydávat ukrajinské pasy nájemným zabijákům (mnohdy zahraničním muslimům), kteří se tolik osvědčili v boji proti Doněcku a Luhansku a pro které teď nemají uplatnění (nejsou money). Češi proto nemohou být překvapení, až budou na ulici tyto zabijáky potkávat a že jim budou dokonce ze svého přispívat na pohodlný život v České kotlině ! Poděkovat můžete rovnou Kudrnáčovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vzhledem k tomu, že Kudrnáč požaduje vzdělané ukRuince, budou je asi nuceni vybavit i vysokoškolskými diplomy. Ale to asi bude maličkost, předpokládám, že tyto falešné diplomy budou dnes na ukRuině asi o dva řády levnější než v ČR

   Smazat
 8. Přesto se protiimigrantských demonstrací plánují zúčastnit. Není jak jiným způsobem dát vládě najevo, že si vše líbit nenecháme. A doufám, že přijdou i mnozí z vás a nenechají se odradit depresivními názory. Dojde jen k tomu, co sami dovolíme.

  OdpovědětSmazat
 9. Také půjdu!!!
  Mám v paměti tzv "Hokejové události" v roce 1969, kdy příslušníci bývalé StB vytloukli kanceláře AEROFLOTU na Václaváku.
  Na takové provokace si musíme dát pozor a v zárodku je likvidovat.
  Musíme si uvědomit, že havlistyčtí zločinci, řízení z velvyslanectví USA jsou schopni všeho.
  Proti těmto kreaturám byla bývalá StB partou nevinných skautíkú.
  K.S.

  OdpovědětSmazat
 10. Co jste si vycinkali,to máte.Nedovedete zabránit,aby vám vládli cizinci.
  Na to poukazujete jen na Ukrajině.Moravští vlastizrádci(vládnou již po
  třetí za sebou) se budou vždy klanět cizině.Pokud se týká migrace z
  Ukrajiny,nebuďte zas tak vstřícní.Jsou to ničemové.Znásilní 18letou
  holku a živou jí podpálí.A není to ojedinělý případ.Pokud to chcete mít
  tady,můžete rovnou ubytovat islamisty.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 11. Shapiro šel v čele gay-pride a 17. listopadu půjde v čele idiot-pride. Co je na tom divného? Je to jeho poslání, chová se konzistentně.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.