Reklama

pátek 20. listopadu 2015

CNN: Islámský stát hrozí teroristickým útokem v New Yorku!

20.11.2015   První zprávy
Teroristé Islámského státu opět vyhrožují Americe novými útoky na videu, jehož výňatky ukázal televizní kanál CNN.Vyplývá z nich, že dalším cílem teroristů může být v New York. Na předvedených záběrech se ukázalo improvizované výbušné zařízení, zapnutá bunda na zip a následně Herald Square v centru Manhattanu.
„Zatímco některé záběry nejsou nové, toto video znovu potvrzuje, že New York je stále hlavním cílem teroristů," okomentoval podle Reuters novou zprávu IS zástupce policejního komisaře New Yorku Stephen Davis. Slíbil, že si policie „zachovává vysoký stupeň bdělosti", i když v současné době žádné konkrétní hrozby město nezaznamenalo.

National Interest: Obama se s Islámským státem přepočítal!
Teroristé IS vyhrožují Putinovi: Napadneme Rusko!

Islámský stát 16.listopadu oznámil ve video zprávě na sítích hrozby teroristických útoků ve Washingtonu. Podobné hrozby byly adresovány ostatním státům, účastnících se vojenské operace v Sýrii. „Jak jsme udeřili v centru Francie - Paříži, přísaháme, že udeříme ve středu Ameriky - Washingtonu," citovala Reuters slova jednoho z mužů na videu.

Nedávno se IS přihlásil se k zodpovědnosti za útoky v Paříži v noci na 14. listopadu, při nichž bylo zabito 130 lidí, zraněno více než 380.
První zprávy, Jiří Kouda

13 komentářů :

 1. Je to začarovaný kruh. "Umírnění" islamisté budou vyčítat "radikálním", že jsou "radikální" a "radikální" "umírněným", že jsou "umírnění" ... namísto, aby se řešil předmět, řeší se přívlastek. O.D.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co jsi vyřešil tím svým rádoby "příspěvkem"?!

   Smazat
  2. U Vás samozřejmě vůbec nic. Oslovi se z logiky přinejlepším zauzlují uši.

   Smazat
  3. Jestli islámský stát(CIA) zaútočí na spojené státy tak to bude za účelem rozpoutání nějaké větší války,možná třetí světové!Američani neútočí sami na sebe bez důvodu!!Příkladem je 11.září kde obětovali pár tisíc vlastních lidí aby kvůli ropě a moci rozesrali celý muslimský svět a rozložili evropu a zabránili spojenectví Ruska a Německa.Takže se připravte na pořádnou jízdu.

   Smazat
  4. Super, myslím že většina pochopila , že ISIS je CIA , ale přidám i Mossad .........tedy jejich výrobek , jejich špinavý prachy , jejich výcvik, jejich majitel !

   Smazat
 2. MINISTR ZAHRANIČI ($SSD) CHCE ABY UTEČENCI POPÍJELI V PRAŽSKÉ KAVÁRNĚ KÁVIČKU A SMÁLI SE ARMÁDĚ ČR,

  kterou chce poslat ten povedený ptáček bojovat za ALLÁHA.Důkazem je,že odmítá plán našich bratrů POLÁKŮ,kteři doporučují FRAU MERKEL vytvořit z utečenců armádu,která by osvobodila jejich Syrii od jha IS,

  OdpovědětSmazat
 3. Poněkud trapné kalení vody ze strany uSSA..Křečovitá snaha někoho přesvědčit, že právě oni ISIL neřídí.

  OdpovědětSmazat
 4. Položme si otázku:Co USA již pět let dělají v Sýrii?Za tuto dobu IS ještě zesílil.Po třech měsících ruského bombardování, zabijáci vzívají svého proroka a po ruském léčení, jdou rychle k čertu, vlastně k němu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyzbrojují a cvičí umírněnou opozici ku prospěchu IS. Po ruském léčení jsou někteří odváženi do Jemenu (letecky) nebo sebe a své rodiny odvážejí do Lybie.

   Smazat
 5. Výborný plán polského ministra nebo kdo to je.Armáda v záloze 20-30 letých samopalníků by v Evropě vyzbrojili.Co by se asi stalo?Na koho by ty zbraně použili?Tipněme si:Za A-šli by bojovat ZA SVOJI VLAST?
  Za B:Proti evropanům k jejímu obsazení a vyhnání křesťanů z Evropy?Polská metoda je šílená, jako všechny politické čvaňchy a události z poslední doby.

  OdpovědětSmazat
 6. Poláci jsou stejně debilní jako Němci. Němci vyhnali své vojáky do polí pod stany a do kasáren nastěhovali běžence. Až sem by to ještě šlo. Proč ale nechali v těch kasárnách plné sklady zbraní a munice, to mi hlava nebere. Nebo Merkelka má za úkol ozbrojení ISIL na německém území?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady jste udeřil hřebíček na hlavičku.Jakmile se tito zabijáci dostanou ke zbraním, (po masívním vzbouření tak několika stovek, to nereálné není)dle jiných informací prý z USA lětají letadla plných zbraní do Německa k budoucímu vyzbrojení utečenců, frau Merkel o tom ví.No, třeba již posvětí polský vynikající nápad, vyzbrojí ty dvacetileté islámisty v záloze a půjdou si to s námi vyřídit.a ukázat, kdo bude v Evropě nakonec pánem.Věřím, že SS by se to hodilo strašně moc.SS jde a jen pouze o vlastní bezpečí a ochranu svého území, na nás, zde v Evropě jim vůbec nezáleží.Vnést neklid, chaos a občanskou válku, aby na ni mohly participovat dalšími dodávkami zbraní a kolo zbrojního průmyslu roztočit na maximum.Polský nápad je nápad chorého mozku, hodno Chocholouškova vyšetření.Ti dvacetiletí zabijáci si to přišli vyřídit s námi, Evropany, zabrat naše území a islamizovat, nikoliv bojovat za svoji vlast.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.