Reklama

pátek 20. listopadu 2015

Dohnat a předehnat: Integrační plán vlády - česká vláda se jako jediná z vlád Visegrádu připravuje přijmout nejen kvótu, ale ještě více migrantů

20.11.2015   Zvědavec
Vláda dnes schválila nový Státní integrační plán (SIP), který počítá i s pomocí válečným uprchlíkům. Program zahrnuje výuku češtiny, seznamování s kulturou a demokracií nebo pomoc s bydlením. Plán předložilo ministerstvo vnitra. V návrhu uvedlo, že příští rok se v rámci SIP utratí na 200 milionů korun, z nichž větší část půjde z peněz Evropské unie.
Česko se letos zavázalo, že dobrovolně přijme 400 uprchlíků ze zemí mimo Evropskou unii a 1100 lidí v rámci relokací z Itálie a Řecka. Na základě evropského rozhodnutí pak Praha musí přijmout dalších 1591 migrantů.

Pokud to dobře chápu - vláda se (zřejmě v domnění, že předejde povinné kvótě příjmu 1.591 migrantů) dobrovolně zavázala přijmout 400 + 1.100 = 1.600 migrantů. A teď přijme těch 1.600 i kvótou určených 1.591 migrantů = 3.191 migrantů. Proboha, co to tam máme za vo.y?

46 komentářů :

 1. To je prostě příšerný!

  OdpovědětSmazat
 2. Když pustím TV24 ,pořád slyším terorista a uprchlíci ,bojím se chodit na záchod,že na mě vyskočí!!

  OdpovědětSmazat
 3. https://www.youtube.com/watch?v=zeseKEHmYs4

  OdpovědětSmazat
 4. A v kategorii skokan roku do prdele USA a EU byli nomonováni: Boguš Sobotků, Jurka Dienstbier. Vítězem a držitelem ceny Rektální skokan 2015 se stává Boguš, bo Jurka už tam nějaký pátek trčí až po kotníky a nemůže ani tam a ani zpátky. V kategorii " NECHLAP " ( čti přizdis...) však byl nominován pouze Boguš. Větší kreaturu jsem totiž fakt nenašel. Tenhle stát vypadá přesně jak jeho čelný představitel. Bez sebevědomí, vlastního názoru a pudu sebezáchovy.

  OdpovědětSmazat
 5. Vychechtanej haj...k.

  OdpovědětSmazat
 6. Myslím si,že se to dalo vlastně čekat. 17.11. proběhl Albertov a vcelku klid, pak přišla masáž z EU, nějaká poblázněná ženština odmítla přijet na ohlášenou návštěvu kvůli prezidentovi - xenofobovi, že si Zaorálek raději vymknul kotník, aby byla jakási výmluva. A dnes vyjel Kudrnáč, že to bylo na Albertově skandální a začal plivat na Zemana jedovaté sliny, trochu se zpožděním. Ihned se přidali Topkaři (nic nového pod sluncem), pak Odeesmani, kteří ohřívají svoji uprchlickou kartu, jak se dá (ve stylu, my jsme to říkali a je to náš program, skrytě zapomeňte na naše zlodějiny a volte nás zase, hloupé ofce). Zkrátka my stále budeme řešit prezidenta a Albertov a zase nám uteče vše podstatné. Jsme fakt hlupáci, koho si to volíme.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono s tou babou to mohlo být i jinak. Vnucovala se k prezidentovi a ten ji odmítl přijmout. Když to slyšel Zadolárek, tak se tak lekl, že v Černínu spadl ze schodů a vymknul si kotník... A se S.albotkou nic nového. Začne jednat až když dostane z Tržiště příslušné pokyny.

   Smazat
 7. Sobotka:Tak tady by platilo bez jakékoli nadsázky opravdu pouze jedno jedinè:prostě
  ho zlikvidovat-jakkoli-defenestrace,nepustit ho ràno do pràce a s kopancem do prde.e mu znepřístupnit výkon pracovního pobytu v kanclíku,někde mu dát do tlamy a nejen jemu...
  atd.a kdyby se to stalo párkrát měl by strach už cokoli rozhodnout(on stejněnerozhoduje)..a byl by pokoj..jen takhle na ně.Musej mít strach-bohužel!Je to nechutný tahle úroveň,ale platí..
  A
  jako doplněk -okamžitě makat k pásu...
  jituš

  OdpovědětSmazat
 8. Ať tak či onak, jestli zbyl v tomhle národě nějaký rozum - ve většinovém měřítku - tak to současné vládní partaje mají spočítané. Konec konců demokracie není nic jiného než trpení vůle většiny.

  OdpovědětSmazat
 9. Proč by imigranti chodili do chudě ČR, když mohou jít přes les do Německa a Rakouska, kde dostanou mnohem víc a mají tam příbuzné a známé, kam těchto 96% zabijáků směřuje.Jak to Bohuš asi vymyslel, že se arab bude mít fajně u nás jako v Něměcku, učit šésky a přijímat slovanskou kulturu?Nevěřím tomu.

  OdpovědětSmazat
 10. Podle mě by je měl prezident odvolat. Pravomoce na to má. Dovedete si představit co napáchají zla než půjdou od válu? A kolik tisíc migrantů tu bude? A jaké budou přijaty zákony? Myslím, že ani nemusí být ty další volby na které se mnozí tolik těší!
  Viz zde:
  http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/vyzva-cesko-slovenskeho-snemu-adresovana-ceske-verejnosti.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám, než sem Bohuš začne podle příkazů z Bruselu a USA, lifrovat zabijáky ze středověku, tak celou bandu vlastizrádců, odvolá!!!Potom už bude pozdě.

   Smazat
 11. Je mi z toho člověka na té fotce špatně,a to ještě není Mikuláš, teda čerti!!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Skoro denně si média nechávají zpracovávat tabulku parlamentních voleb, nevím, kam chodí na průzkum, ale je to na zvracení, koblížci a socani ke třiceti procentům!!!Pokud se průzkum provádí v lumpenkavárně, tak je to pak v pořádku.Nevím, koho Boguš bude do ČR dovážet, je jisté, že po dovozu všichni emigrují do Německa.

  OdpovědětSmazat
 13. 3191 kousků je nutno vynásobit tak deseti, včetně příbuzných, to máme pak bratru 32 000 a další a další roky po desetritisících.Hlas lidu s cca 82% hlasů proti islamizaci ČR, do Strakovky nepronikl, tak to půjde jinak.

  OdpovědětSmazat
 14. Zjednodušeně řečeno pro méně chápavé. Opakovaným vizuálním předkládáním výsledků průzkumů není ničím jiným, nežli podprahovým ovládáním mysli voliče. Opakovaně podsouvají do podvědomí budoucího vítěze voleb. Používáním naprosto stejné metody jakou je např. reklama na nejlepší prací prášek.

  OdpovědětSmazat
 15. ČSSD se úspěšně přetransformovala na Americkou Zaprodanou Vlastizrádnou Sebranku Spratků. Že i Foldyna (fér plej sporcmen), se přitiskl k Bohúšovi? Všechno dění tady kočírujou prachy! Příští rok očekávám OV!

  OdpovědětSmazat
 16. Panove a dámy copak jste jsi to pustili do vlády ??? Ten pan je opravdu tak blbej nebo se před EU pouze děla ??? Nebo to asi bude buzerant a líbí se mu v zadku USA !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen poslušně plní příkazy a to nejen z USA.Občané ho nezajímají.Nikdy při projevu se nezmíní o lidech, občanech.Smějící se ozubená bestie, nejen on, ale i další jeho soukmenovci.

   Smazat
 17. Na imigranty 200 milionů a na české děti vybírají v Lidlu po koruně.Sprosťáci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na postižené děti víčka z PET lahví a dobrovolné sbírky v televizi, médiích, na parkovištích u obchoďáků vybírají děti na postižené, místo aby byly ve škole, důchodci přežívají v nouzi, poškozené zdravotnictví, odklady operací kvůli úhradové vyhlášce., silnice rozmlácené atd.Nevyhne se to ani nám, do několika desetiletí bude nastolen, při tomto rychlém tempu, které je podporováno naší a evropskými vládami-islamizovat v Evropský kalifát, po vzoru Íránu.Původní vlády předají moc a vedení do rukou imámů, kmenů a všem, co milují středověk a svého proroka.Imigranti si přišli pro sebe zabrat své nové území a elity na příkaz poslušně plní požadavky.Žádné zavírání vnějších hranic nebude nebo jen jako fikce na ohlupování lidí, aby tomu věřili.Naopak, během dvou let se očekávají 3 miliony dalších potřebných kamarádů Budou se trestat jakékoliv nesouhlasné islamizační projevy a napadání či zesměšňování islámu.První návrhy pochází z úst ministra Pelikána-(Ano, bude líp).

   Smazat
 18. Jen pro pořádek: 1100+400=1500 nikoliv 1600

  OdpovědětSmazat
 19. Je to problém, být sociální, když je člověk socan, který se nechce nechat odstavit. Milé masy, my víme, co potřebujete, nakopali bych vám do .., ale my vás potřebujeme.

  OdpovědětSmazat
 20. mal som možnosť - náhodné stretnutie v jednom veľkom supermarkate , nechcem robiť reklamu - s dvojicou mladých ľudí, pomerne dobre už hovorili slovensky, sem tam si vypomohli anglickým slovom, zjavne boli afgánci, odkiaľ presne nepýtal som sa, k veci - ako sa im darí na Slovensku - pomerne dobre, pracujú obaja. No ako to ? - žena a pracuje? - hej , tri roky bola doma, bývajú v podnájme, ale život ich prinútil pracovať oboch, a reku, bolo to ťažké - hej ale susedia s nimi hovorili, pozvali si ich na návštevu k nim, a tak. Tri roky - a potom sme zistili, že je to dobre, nemajú deti, a prečo nejdú do Nemecka ? - a potom to prišlo - sme tu sami, a nikto nám nič neprikazuje, a až teraz vieme, čo je to byť slobodní, a náboženstvo ? - nuž, nemusíme, a pravda, nechceme - takže - asimilovali sa, hej ? - dokedy, až stretnú súverca a ten im pohrozí?

  OdpovědětSmazat
 21. Zrádce patří postavit ke zdi nebo na pranýř jako ve středověku a nebo na hranici a zapálit, alespoň jednoho pro výstrahu a ostatní by možná začali zpívat jinou písničku.

  OdpovědětSmazat
 22. doktor Rašín-Kudy chodil,tudy krad-sociální demokrat.

  OdpovědětSmazat
 23. Ale nakonec má pravdu Sobotak a jeho ministři, že nepřijmou kvoty EU.My jich chceme více, to je jejich pravda.

  OdpovědětSmazat
 24. Všimli jste si jak po 17. listopadu najednou při tvrdili ? Před výročím mluvili kolik ubylo migrantů v českých azylech, ale stejně Neřekli kde se tito migranti nachází teď. A teď po demonstracích schvalují kdeco, vysmívají se občanům. Doufám, že je budeme soudit my, lid. Jednají proti své povinnosti která vyplývá z ústavy, a tento slib složili při nástupu do funkcí. Jsou vlastizrádci, jednoznačně.

  OdpovědětSmazat
 25. A tak to bude stále až do nekonečna.Pri každom nesúhlase s polomuslimským západom budú prichádzatˇ vyhrázky rozneho typu od všelijakych demagogov a zapredancov USA,návrhy mini schengenov len aby navodili strach vládam vych.Europy,že nás nechaju plavat ak nebudeme robit to čo chcú oni.A tie smiešne dovody ,prečo chcú vlastne mini schengen.Aby vraj lepšie ustrážili hranice od radikalov.No takú koko...u som nečakal ani od tych idiotov z Beneluxu a Nemecka aj ked v poslednej dobe ma už tažko zaskočia.Lepšie strážené hranice a kontroly ako sú vo vych.Europe nie sú.Apropo ved sem do Europy nemusí nikto pricestovat oni sú tu zapad im prebaluje zadky už desatročia a teraz má za toto všetko odplatu.Aj posledný pripad ukazuje,že sem nemusí príst radikál zo Sýrie a zaútočit.Stačí jedna fetacka a alkoholička zradikalikalizovana a narodená v Belgii alebo nejakej inej západnej prdeli a kolko ludi zabila.Je to už iba na našich pseudo politikoch,či sa ponížia a poserú do gatí ako to teraz urobil Sobotka.

  OdpovědětSmazat
 26. I Boguš pochopil , že byť prizdisráčom sa veru vypláca.Vždyť již v úřadě má důchodce z evroparlamentu Špidlu s doživotní rentou 300 táců. To jest velká motivace dívat se na ty demonstrující blby svrchu a přitakávat EU.Však i zde bydlí v rezidenční čtvrti a ti utečenci budou stejně hnít jinde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. špidlínovy kontakty mu zajistí bejváček v bruselu

   Smazat
 27. My tady v Česku trpíme parchanta Sobotku a na Slovensku zase mají svého Kisku . Co s tím uděláme ? Navrhuji je zabalit oba dva do těch maxi trenýrek které visely nad Hradem a poslat je strýcovi Samovi do Bílé chatrče . A protože ty trencle byly velké tak toho využít a přibalit k nim Kalouska a Štětinu .Jako bonus bych tam přibalili ještě Kchárla .

  OdpovědětSmazat
 28. " NECHLAP ", ať už je velmi hloupý, nebo gauner, bude jednou sám sebe velmi trpce litovat, zaslouženě. Platí to taky pro ostatní "nechlapy". Kdo seje vítr...

  OdpovědětSmazat
 29. A čemu se divíte - ozubená pleš dobře ví, že co jeho volič, to úplný blb, takže bezprostřední ztráta koryta nehrozí a navíc vidí (viz např. jeho spolustraník Skůtr) kolik si může nahrabat v Bruseli, když bude vzorně kolaborovat. Aby nebyla mejlka - v ostatních partajích to není lepší (stačí se jen podívat z "leva" do "středu" - na zloděje a kolaboranty z ANO (v čele s omylem neodsouzenou tunelářkou Jourovou) a nebo až "doprava" - ta SS Gruppenführera Schláfenberga a jeho Hitler Jugend v TOP a STAN...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti z Hitlerjugend škodí naší zemi nejvíc.

   Smazat
 30. Jak k nám ozubený Otík dobrovolně nastěhuje 3191 zabijáků krát deset(příbuzenstvo)ze středověku, včichni chtějí do Německa, Švédska a akouska, kde budou bydlet, bude jim sociálka vyplácet vyšší kapesné než v Německu z dotací fašibruselu, bude jim Otík osobně utírat zadky, pokud tady budou vraždit a terorizovat obyvatelstvo.Myslím, že dvojnásobné kvóty ČSSSD jsou nerealizovatelné.Otík se dlouho zubit a napadat prezidenta, nebude.

  OdpovědětSmazat
 31. Sobotko, Sobotko, try jsi se teda projevil. Když se ti nelíbí co prezident Miloš Zeman říká, tak to nevyřvávej na veřejnost, ale promluv si s ním v klidu mezi čtyřma očima abyst si vyjasnili pojmy. Takové plivání na prezidenta nevypadá dobře ve světě.

  OdpovědětSmazat
 32. 6:16 byl jsem včera ve dvou Liedlech (kvůli botám pro syna) a v obou se mě pokladní snažily před frontou ztrapnit, že nechci přispět do kasičky - když jsem to přirovnal k žebrání, tak mně v obou prodejnách prodavačky řekly, že toto (pressing) mají přímo nařízeno od vedení

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Známý má heslo: "Slyším slovo nadace a sahám po zbrani:" Kdo ví, který šmejd ty peníze zašantročí.

   Smazat
 33. Sobotko, co si o Tobě budou myslet Tvoje děti a vnuci ? ? ?

  OdpovědětSmazat
 34. doktor Lobotka chce být v konečníku první, tak šturmuje.

  OdpovědětSmazat
 35. Tolik jsem mu při volbách věřila, že je čestný, rozhodný a nechybí mu zdravý rozum. Bohužel jsem se zmýlila. Je hrůza sledovat to, co se chystá uskutečnit !! A co my voliči ? Na těch mu už nezáleží ?Aby toho hoch nelitoval, až bude pozdě. Nebo se něčeho bojí ???Čert ví.

  OdpovědětSmazat
 36. Bohuš je lhář a Darebák,,,,,,,,,,,,,,

  OdpovědětSmazat
 37. hrabě Kocharowski22. listopadu 2015 19:26

  Na základě evropského rozhodnutí pak Praha musí přijmout dalších 1591 migrantů.
  xxxxxxxxx
  Tak to mě tak nevadí, klidně ať si Praha vezme třeba desetkrát tolik, pokud se o ně chce starat.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.