Reklama

čtvrtek 5. listopadu 2015

Dopis předsedovi Poslanecké sněmovny Parlamentu české republiky Janu Hamáčkovi

5. 11. 2015  (z internetu)
Vážený pane předsedo,
dovolte, abych vyjádřil svůj kategorický nesouhlas se závěry schůzky představitelů devíti zemí v Bukurešti. Jedná se v podstatě o pozvání cizí armády na naše území. Tentokrát by však podle vašich představ neměla být okupace „dočasná“, jak tomu bylo v případě sovětské armády, ale trvalá. 

Váš podpis na usnesení je roven neslavně proslulému „zvacímu dopisu“ Vasila Bilaka. Váš postoj je v hrubém rozporu s přáním naprosté většiny našeho národa, která si další okupaci našeho státu nepřeje. Je to také další krok v soustavném přibližování armád NATO k Rusku a představuje to nejen zostření studené války, ale i krok k možnému zahájení války horké, která by ovšem tentokrát byla terminální.

Pane předsedo, důrazně Vás vyzývám k tomu, abyste zásadně změnil své stanovisko. Jinak se neslavně zapíšete do naší historie po boku Vasila Bilaka.

S pozdravem

doc., Ing. Ivan Němec, CSc.

37 komentářů :

 1. V roce 1968 to byl Vasil Bilak a dnes to je Jan Hamáček. Jaký je mezi nimi rozdíl? Vcelku žádný jen nějakých 47 roků, jsou to oba dva stejní darebáci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už před několika lety, v době diskusí o Lisabonské smlouvě a referendu o jejím přijetí či nepřijetí, jsem tohoto vykutáleného ptáčka (to byl ještě předsedou zahraničního výboru sněmovny) nachytal při evidentní lži o LS v pořadu Události komentáře. Tehdy ještě veden naivní představou, že Britské listy jsou nezávislé médium a neznav Novou republiku, jsem toto panu Čulíkovi doložil a žádal ho, aby o tom na stránkách BL něco uveřejnil. Pan Čulík to odmítl s argumentací, že by ho mohl slovutný pan Hamáček žalovat... Pan Hamáček se prostě vyzná.

   Smazat
 2. Přicházíme v míru . Odpor je marný. Budete asimilováni. :-))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě je tu rasa 8472, a sedmá z devíti už mluví ve zprávách na nově...

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 4. Nějak mi nedochází čeho je p.Hamáček předsedou,zda-li PS ČR nebo podvýboru kongresu SSA.Copak asi těch 9 "ostrých" hochů sleduje těmi útoky na RF.Zatím je prokazatelné,že kam vstoupily SSA 100 let tráva neroste.

  OdpovědětSmazat
 5. Tady by bylo potřebné publikovat text onoho usnesení či závěrů
  z oné schůzky z Bukurešti.
  Pak bych se zeptat na stanovisko iniciativy Nezákladnám,
  myslím, že Novotní již o něčem hovořili.
  Ostatně 2. 12. v 18hod na Novotného lávce je
  Debata o nové strategické koncepci NATO.

  P.S.: neumím jinak komentář opravit, než smazáním a opětovným vložením.

  OdpovědětSmazat
 6. Nechápu proč má protektorát BŐHMEM UND MAHREN nějakou sněmovnu.Zbytečnost

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To přece není žádná reprezentativní sněmovna, to je prachobyčejná žvanírna

   Smazat
  2. To přece není žádná reprezentativní sněmovna, to je prachobyčejná žvanírna

   Smazat
 7. Pan Doc. Němec má plnou pravdu. Děkuji mu, že i mě zastupuje.
  Je zcela neuvěřitelné, jak obrovský podíl zrádců už je mezi našimi volenými zastupiteli.
  Kde berou tu drzost jednat proti vůli občanů?
  Kde berou ten pocit, že všechny další revoluce už budou jen sametové?
  Jak si asi představují svou další existenci mezi občany?
  Kdo a jak je podplatil nebo zkorumpoval?
  Nebo jsou skutečně tak ......?
  Celá sněmovna usnula?
  Budou stačit zbytky demokracie k její totální obnově?
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zbytky demokracie k totální obnově stačit nebudou. Jsme v .....
   Je to neuvěřitelné. Jeden jediný člověk nás může prodat a prodá nás. Byli tam všichni vožralí ?

   Smazat
  2. Jako občan ČR s plnou odpovědností prohlašuji, že necítím a nevnímám žádnou hrozbu ze strany Ruska. Hrozbu vidím ze strany USA a jejich mopslíka jménem NATO. Předseda Hamáček svým zrádcovským činem prokázal, že nemá co na svém poste co pohledávat a měl by co nejdřív odstoupit z funkce.

   Smazat
  3. Občan ČR ? TO JE NĚCO JAKO OBČAN JUGOSLÁVIE :-)

   Smazat
  4. Dědo, nestěžujte si proboha. Co jste volili, to tady máte. Na tom ani doc. dr. Němec nic nezmůže. Maximálně se může zviditelňovat. Hamáček si s tím jeho provoláním ani zadel nevytře. Volte KSČM. Píšu to tady už po sté. Nikdo na to nic. Bodejť. Komunisti jsou antokristové. A především ti, kteří prozatím za těch uplynulých 26 let nic neukradli a na devastaci státu se nepodíleli. Tak proboha proč jim nedat šanci. Stejně by vládli s někým jiným a za 4 roky by třeba skončili. Tak proboha o co jde? V opačném případě si nestěžujte. Ty dnešní výsledky konání státního aparátu, jsou výsledky stran, které jste tupě v několikerých volbách volili. Jsou to přímé následky vašich připos...ných činů, vaší devótní volby u v den voleb. Je to vaše konání, vaše činy realizované vašimi zástupci. Tak se prosím pěkně už konečně vzpamatujte, zanechte vašich nekonečných akademických keců a konejte. Volte tak, abyste se za to nemuseli stydět a hlavně aby se za vás nemusely stydět vaše děti. Prozatím se stydět musí. Krásný den a užijte si ho.

   Smazat
 8. Ano, socdemáčtí funkcionáři se ukázali v plné nahotě:jako bezpáteřná a chamtivá svoloč. Mor ho!

  OdpovědětSmazat
 9. Ano, socdemáčtí funkcionáři se ukázali v plné nahotě:jako bezpáteřná a chamtivá svoloč. Mor ho!

  OdpovědětSmazat
 10. USA vyhodíš dveřmi, vlezou oknem.a vlastizrádci křepčí, RRRadaRRR byl na deset let tabu, tak tady bude základna světového tumoru.USA vyprovokují válku s Ruskem, teď již tomu věřím a pravděpodobnost je vysoká.Z jihu jdou řezači hlav, zpoza Atlantiku jaderný sam, Evropo, máš to spočítané!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je třeba do třetice všeho dobrého a zlého prověřit historickou pravdu a učinit vlastní zkušenost se světovým konfliktem. Prostě jsme nepoučitelní!

   Smazat
 11. Strach, ohrožení a likvidace Evropy jde z agresívního hegemona za Atlantikem, nikoliv z Ruska.a TTIP dokončí své dílo.Evropa spěje k válce s Ruskem a chaosu.Každým dnem je to patrnější.USA je ekonomicky na huntě, Hussein opět musel podepsat půjčku 12 biliony papírků, jinak by USA 3.11. byla nesolventní.Válkou s Ruskem posílí zbrojní průmysl USA tisícinásobně.

  OdpovědětSmazat
 12. Celá tahle vláda a většina parlamentu jsou sprostí zrádci,stejní,jako byl svého času Emanuel Moravec a stejným způsobem jednou sejdou ze světa v hanbě a opovržení,které navíc vrhnou i na své potomky...

  OdpovědětSmazat
 13. Pane Hamáčku, sledujte pozorně reakci TOP09 a ODS na váš podpis. A pamatujte na starou moudrost: "Když vás chválí nepřítel, děláte něco špatně".

  OdpovědětSmazat
 14. Sociální demokracie se pomátla na rozumu a chce spáchat sebevraždu. Stal se z nich spolek, kde prim vede židovská podpora amerických zájmů v ČR, FUJ, to si přece nenecháme líbit od této sociálně demokratictké svoloče, kterou tu řídí ambasáda USA

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 2:32
   Naprosto souhlasím,ČSSD páchá sebevraždu,čeho využije Babiš,co je z bláta do louže.Už mne zůstává jen Okamura,koho budu asi volit,není žid a má neustále tvrdý postoj a nejen k vůli utečencům.

   Smazat
 15. Kde se v těchto lidech bere ta drzost, bez ohledu na názor veřejnosti si odjede jeden člověk z parlamentu a nějakou takovou ptákovinu jménem českého lidu podepíše. Abychom byli v obraze, kdo ze soc. dem. kope za USA, jsou to: Diensbier, Sobotka, Hamáček, Zaorálek, doufám, že jako zrádci tohoto národa jednou skončí v doživotní base.

  OdpovědětSmazat
 16. A tak znovu: koho budem volit?
  Tady je poučení:
  http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Liskova-BPP-Okamura-lze-Postavit-se-vsem-tem-svinstvum-to-ma-smysl-397396
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědo, už jsem vám to tady jednou napsal. Asi vás to nezaujalo. Tak tedy znovu: Co jste volili, to tady máte. Na tom ani doc. dr. Němec nic nezmůže můžete ho vzývat jak chcete. Ten se tak maximálně může zviditelňovat. Hamáček si s tím jeho provoláním ani zadel nevytře. Volte KSČM. Píšu to tady už po sté. Všichni svorně mlčí. No, když se bojíte o tom i anonymně diskutovt, tak jakýpak boj. Pouze žvanírna. Bodejť. Komunisti jsou pro vás antokristové. A především ti, kteří prozatím za těch uplynulých 26 let nic neukradli, na devastaci státu se nepodíleli a dokázali si stát za svým. Vám vyhovují převlékači kabátu, že ano?. Tak proč jim nedat šanci. Stejně by vládli s někým jiným a za 4 roky by třeba skončili. Tak proboha o co jde? V opačném případě si nestěžujte. Ty dnešní výsledky konání státního aparátu, jsou výsledky stran, které jste tupě v několikerých volbách volili. Jsou to přímé následky vašich připos...ných činů, vaší devótní volby u v den voleb. Je to vaše konání, vaše činy realizované vašimi zástupci. Tak se prosím pěkně už konečně vzpamatujte, zanechte vašich nekonečných akademických keců a konejte. Volte tak, abyste se za to nemuseli stydět a hlavně aby se za vás nemusely stydět vaše děti. Prozatím se stydět musí. Krásný den a užijte si ho.

   Smazat
 17. Jestli vám to nedochází je za pět minut dvanáct udělat revoluci.Proboha proberte se jde o naše děti,a jestli máte strach o majetek a práci tak o tu jako otroci muslimů řízených USA přijdete.S muslimama nebudete moct kolaborovat ani spolupracovat.Dustojné žití sobě a dětem zajistíte jen revolucí po které bude následovat vystoupení z eu a NATO ještě je čas USA je teď slabá ale až rozmístí svoje jednotky po evropě žádná revolta nebude možná.

  OdpovědětSmazat
 18. Jakoukoliv válku s Ruskem Američani prohrají, Rusko zvítězí jako vždy. Američani, duševně prázdní, válkami sledují moc a mamont. Rusové s několika tisíciletou spirituální kulturou pravdu a spravedlnost. My , díky pomatencům jako občan Hamáček, se ruského vítězství zřejmě nedožijeme. Ještě je tady šance, že boucne Yellowstone nebo, že národ podepíše hromadný zvací dopis do Mosky...

  OdpovědětSmazat
 19. Pokud vím, tak žádná armáda NATO neexistuje, pouze národní armády členů NATO, což je ovšem DOST zásadní rozdíl!!!
  Pokud termínem "armáda NATO" západně propagandističtí spin doktoři označují pojem "armáda USA", tak jim na to neskákejme tím, že to po nich budeme opakovat!! Armáda USA je národní armáda USA a nikoliv "armáda NATO"!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Děkuji za článek a podepisuji.

  OdpovědětSmazat
 21. Článek vše plně vystihuje,ale asi to nemajív pořádku ve sněmovně- kdo je o tom poučoval ?

  OdpovědětSmazat
 22. Pane Hamáčku za koho Vy a pan Diensbier kopete ? Za NATO a USA, nebo za voliče a občany ČR ? Vaše drzost překonává všechno ! Ale všeho dočasu

  OdpovědětSmazat
 23. Pan Hamáček je jen obyčejný USA kolaborant.Rozkazy přijímá jen z ambasády USA.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 24. Kdopak to štve Evropu proti Rusku, Amerikáni, či Poláci? V XIX. století zmrzli v Moskvě Francouzi, ve XX. pro změnu už před Moskvou Němci. Zajímá mne proto, kdopak to chce v tomto století dostat po papuli některou z těch křídlatých raket, vypuštěných z Moskvy, přímo ve své kanceláři?!! Pochybuji, že slušní Češi. Snad Štětina, Pánek, Hamáček a podobný odpad našeho národa. Musíme těm politickým pobudům dát jasně najevo, že my ostatní si nenecháme kvůli nim dát po čuni.

  OdpovědětSmazat
 25. Proti Rusku tady nikdo nebude bojovat, ani od nás, ani z bývalého východního bloku a ani většina z EU a Amíci to vědí. Proto se sem chtějí vecpat jakýmkoliv způsobem třeba i malou základničkou, aby jsme byli jejich rukojmí. Myslí si, že když rozpoutají konflikt s Ruskem, tak budeme spíš za ně bojovat, když nám bude hrozit odveta v podobě pár rakejtlí z Ruska. Jenomže se pletou, normální lidé stejně do války za hegemona proti Rusku nepůjdou a na tu základnu bude stačit jeden Kalibr z nejadernou hlavicí. No a ty případně rozdané zbraně se budou hodit na všechny ty vlastizrádce, co to všechno způsobili. škoda jen, že jim to (oboum) nedochází.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.