Reklama

neděle 29. listopadu 2015

DWN: Dohoda Merkelové s Erdoganem bude rozsudkem Evropy!

29.11.2015   Prvnízprávy
Před summitem s prezidentem Turecka vyvstává před německou kancléřkou obtížná otázka, zda musí evropští občané uzavřít dohodu se zemí, která se podílí na financování teroristů, nákupem jejich ropy?Politici, u nichž zůstaly alespoň některé zásady, by jednání zrušili, píše důrazně německé vydání Deutsche Wirtschafts Nachrichten pod titulkem: "Mlčení Angely Merkelové: Stane se Německo komplicem IS?"
Vedoucí představitelé EU dnes přijdou s čepicí v ruce k prezidentovi Turecka, aby diskutovali o transakci miliardy eur výměnou za pomoc Ankary při řešení uprchlické krize.Bezmocná EU prahne po rychlém řešení a vidí v Erdoganovi zachránce, což je ale obrovská chyba, píše Deutsche Wirtschafts Nachrichten.

Mohlo by se zdát, že faka o spolupráci mezi Tureckem a džihádisty IS stačí na to, aby bylo možné nedělní jednání zrušit, poznamenaly noviny. Nicméně Angela Merkelová v poslední době ukazuje Ankaře její důsležitost, a to navzdory skutečnosti, že dohoda není příliš výhodná. Recep Tayyip Erdogan, bez ohledu na peníze evropských daňových poplatníků navíc dostane bonus - mlčení německé kancléřky ke všem pro něj nepříjemným tématům.

Takže, Erdogan bude mít možnost vyhnout se otázkám, proč Turecko sestřelilo ruské letadlo, ačkoliv se tím prohlubuje válečná situace na světě. Nebude muset vysvětlovat, jak je jeho rodina spojena s financováním teroristů, a to, co se stalo s novinářům, kteří rozkryli spolupráci Ankary s Islámským státem. Nikdo se nebude více zamýšlet nad tím, na jakých základech chce Turecko členství v EU, a co je nejdůležitější – nikoho nebude zajímat, zda miliardy EU budou vynaloženy na potřeby uprchlíků, zdůraznil autor článku.

Syrský ministr: Su-24 byl sestřelen kvůli synu Erdogana

Merkelová nemůže zaručit, že dohoda s Erdoganem, se všemi jeho neprůhlednými vztahy s džihádisty, neudělá z nic netušících evropských občanů nepřímé sponzory IS. Dohoda s Tureckem, pokud k ní dojde, bude rozsudkem všech těch lidí, kteří se mohou stát terčem po příští aktivaci teroristů, což znamená, že kancléřka by měla zabránit této osudové chybě, dokud není příliš pozdě, uzavírá autor na DWN.

29 komentářů :

 1. Konec se blíží,konec je neodvratný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. doprdele s DOJČEDE EU a NATEM

   je to obr hnus !!!!!!!

   Smazat
  2. Tak ta BBM - Blbonice Berlínská Merkelová bude dirigovat s celou Evropou,aniž by k tomu měla vůbec mandát?! Co je ta praštěná a vlastní mocí opojená Merkelajznice vlastně zač? Nový německý Satan v sukních,odporný genetický odpad-pohrobek Adolfa Hitlera?Jak se zdá, Poláci odhalili to přísně střežené tajemství samotné Adolfíny Merkelové :
   https://www.youtube.com/watch?v=N7IkPcb1C9w
   Takže dokud tato berlínská praštěná euroježibaba bude dál na pozici deutschland kancléře, bude výsledkem pro Evropu úplná tragédie. Nejen kvůli její současné moci, kterou Merkelová neustále zneužívá v neprospěch jak Němců, tak i ostatních evropských národů, ale i kvůli její naprosté politické pomatenosti, nekompetentnosti, nesoudnosti až debilitě, zvrácené multi-kulti korektnosti, falešné islamistické pseudohumanizaci,i hluboké servilitě ke korporátně-fašistickým USA, které se právě i kvůli ní, (své hýčkané bílé trojské kobyle), snaží zavést v Evropě NWO a TTIP.Odstavit ji od jejího postu je jediné řešení, bohužel - už včera bylo pozdě!!!! Němci probuďte se konečně k akci a odstraňte tu hlupaňu, nebo sjedete rychlou skluzavkou do pekel a celá EU s vámi !!!!! R.T.

   Smazat
  3. Vydim to uplne tak jak vy,na nestesti ziji zu prez 40 roku v nemecku,ale co si tato protivna zenska dovoluje a jak se
   proti vuli vsech evrolskych obcanu arogantne chova to clovek po 2 svetove valce jeste nezazil.To co se v Evrope deje neni zadna Svoboda nybrz diktatura.

   Smazat
  4. Merklová si z utečenců vybudovala pozemní armádu a teď ji potřebuje vyzkoušet. Zajímá se někdo, kam jsou imigranti zařazováni? Turecko platí, aby zabránilo jižní větvi plynovodu a Německo drželo v šachu celou Evropu kohoutkem na plynu.
   bv

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 4. Dohoda s Tureckem o jeho vstupu do EU nesmí být podepsána. Turecko od prvopočátku hraje na dvě strany. Poslouchá USA co mu diktují, ale rovněž podporuje IS, protože ten bojuje proti Kurdům, což jsou nepřátelé Turecka. Nejlépe by bylo celé Turecko rozdělit mezi Kurdy, Řeky, Armény a Bulhary a byl by klid. Turky odstěhovat do USA ať si tam s nimi Obama užije taky trochu té dvojí politické hry.

  OdpovědětSmazat
 5. Merkerova - tato destruktivni omezena slepice dala Nemecku a Evrope smrtelnou ranu, ktera zarucuje infekci barbarismu a cizi neprijatelne kultury... Je nejvyssi cas, aby resignovala a zmizela z politicke sceny.
  Ona tak zahnojila Evropu, ze 90 % americkych turistu zrusilo zajezd do Evropy ! Ano panove ! Tesil jsem se na strudl ve Vidni a knedliky v Praze... Seslo ze strudlu ! Mam kakanec a ne strudl. Je mi ulehcenim, ze jednou ho nebude mit ani slepice Merkerova ! Bude zobat Baklavu a Kus-kus. (Zradlo velblodu.)... honolulu, prukopnik realismu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Ondro,
   mám obavu,že jsi to vystihl úplně přesně...:-(
   j.

   Smazat
  3. Jituš, tapetujem Ti všeobecne menej známe údaje o "zlodejskej verchovke EU", platenej z našich chudobných českých a slovenských daňových vrecák.
   Tvoj ctiteľ z Prahy (rodák z Bratislavy)

   NOVÁ EURÓPSKA ŠĽACHTA
   Voľakedy sme mali kráľov, vojvodov, kniežatá. Len na francúzskom dvore Ľudovíta XIV. sa motalo okolo päťtisíc „funkcionárov“. Títo mali samozrejme k dispozícii ďalšie tisíce služobníkov. K tomu platilo Ľudovítove povestné „Leetat c´est mois“ (štát som ja). Takto, či takto podobne to fungovalo prakticky vo všetkých európskych krajinách.
   Dnes máme Novú európsku šľachtu. Namiesto kráľov, vojvodov, kniežat apod. máme európsku komisiu, európsky parlament a Vysoký úrad pre zahraničnú politiku na čele s Lady Ashton (vedel niekto, čo ona vlastne robila, keď bola vo funkcii?).
   Každý si drží svoje služobníctvo, dnes sa to však volá sekretariát. Napríklad sekretariát predsedu Európskeho parlamentu Martina Schulza pozostáva z 38 pracovníkov! Nachádza sa v ňom šéf sekretariátu, jeho zástupca, ktorí majú osem asistentov a poradcov. Ďalších päť asistentov a poradcov má na starosti protokol a kalendár s termínmi, ďalší piati sa starajú o vnútorné záležitosti a šiesti o vonkajšie. O tlač sa stará osem pracovníkov, osobný čas tajomník, šoféri a jeden „clerical asistent“ (len ”pánboh” vie, čo to znamená!). Nižší šľachtici v Európskom parlamente sa volajú vicepredsedovia, ktorí tiež majú “svoj dvor” a ešte nižší sa volajú poslanci. Aj tí majú slušné peniaze na svoj dvor (cca 25 tisíc € na asistentov a kancelárie). Mimochodom, európski poslanci sú jediní, ktorých máme možnosť voliť a preto nesmú rozhodovať prakticky o ničom.
   Európska komisia je v podstate to isté, len omnoho väčšie. Kráľ je predseda komisie (29 tisíc € mesačný plat), nižší šľachtici sú komisári (24tisíc €), pod nimi generálni riaditelia (22 tisíc eur), riaditelia (18 tisíc €), vedúci oddelení (13 tisíc €), osobní asistenti (12 tisíc €) atď. Len Európska komisia zamestnáva 24 tisíc ľudí, celkom má Európska Únia do 60 tisíc zamestnancov s ročným rozpočtom na svoju prevádzku okolo 10 miliárd €. To je skutočná šľachta, ani tá stredoveká sa nemala lepšie!
   Sú však aj rozdiely. V minulosti taký šľachtic nemusel nič robiť, stačilo byť šľachticom. To dnes možné nie je, dnešní šľachtici musia prácu aspoň imitovať. A tak vymýšľajú hlúposti, jednu za druhou. Pod zámienkou, že ich musia chrániť predovšetkým možným, strpčujú slušným ľuďom život. Raz zakážu mentolové cigarety, inokedy klasické žiarovky, potom zakážu pracovať viac ako 48 hodín týždenne, prikážu podporovať neefektívne fotovoltaickéelektrárne a zároveň by chceli byť najkonkurencieschopnejším hospodářským priestorom sveta. Aspoň tak si to napísali do Lisabonskej stratégie a neskôr do Stratégie 2020. Veď papier znesie veľa. Vôbec, v počte vyprodukovaných dokumentov Európska Únia neohrozene vedie!
   Podstatný problém je však iný. Aj Nová európska šľachta si myslí, že zákony a pravidlá pre ňu neplatia. Atak ich veselo porušujú - napríklad článok 125 Európskej ústavy, ktorý vraví, že “každá krajina ručí za svoje záväzky sama”. Náklady znášajú poddaní, po novom európski daňovníci. Kto by si náhodou ešte stále myslel, že žijeme v skutočnej demokracii nech skúsi zodpovedať nasledovnú otázku: K akým voľbám musím ísť, ak nechcem, aby napr. páni Donald Tusk, José Manuel Barroso, Herman van Rompuy, Draghi a iní čelní představitelka Európskej únie, ktorých nikto nevolil, teraz rozhodovali o mojom osude? Odpoveď: také voľby neexistujú, šľachta sa predsa nevolí.

   Smazat
 6. Přátelství Merkelové a Erdogána je zárukou budoucnosti a prosperující Evropy. Prosperovat lze i v pekle.

  OdpovědětSmazat
 7. Do prdele s NATEN a EU

  OdpovědětSmazat
 8. Na společné schůzce EU a Turecka se bude zřejmě mj. připravovat plán na pozemní vpád Turecka (NATO) na území Sýrie. Frau Merkel dá Erdoganovi 1200 vojáků. Z Lybije se ještě vyvlékla, tentokrát to už bude jiné, Německo potáhne v čele koalice jako příklad pro ostatní dosud váhající politiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. i EU se musí podílet na záchraně trosek americké neoficiální armády s názvem Islámský stát. S troškou do mlýna by měl přispět i Sobotka, pochlapit se a dát alespoň dva tisíce a tím trumfnout Merkelovou

   Smazat
 9. Hodina s Pjakinem tentokrát určitě stojí za poslech. Je to skoro celé o Turecku: http://pravdive.eu/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=286

  OdpovědětSmazat
 10. Dneska Kalousek řekl, že, čím méně EU, tím více Moskvy. On nás tím chce vystrašit, ale neví, že my si to přejem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím - Moskvy více a EU méně, a méně, a méně...

   Smazat
  2. Především více samostatné a svrchované české politiky podle českých národních zájmů a ne panáčkování před novým páníčkem a poslušný aport. Více Česka!!!

   Smazat
  3. Více Moskvy znamená více Česka!

   Smazat
  4. Řekl bych , že čím méně Kalousků tím lépe pro Česko !

   Smazat
  5. To Anonymní 30. listopadu 2015 5:01
   Více méně s Vámi i všemi ve vláknu souhlasím, jen mám jeden skromný dotaz - asi také pro všechny:

   Jaké (které) jsou ty "české zájmy". Ať dumám jak dumám, tak jsem přišel jen na mírrovou koexistenci s okolím.

   Mír s námi.
   Ferro

   Smazat
 11. Chtěli jste do čtvrté říše?Chtěli.Tak si teď nestěžujte,že s námi se všemi
  ta německá sv-ně Merkel cvičí.To i s námi,kteří tam nechtěli.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O kom mluvíte, že tam chtěl? Nikoho takového na NR, kromě podpindosníků, neznám.

   Smazat
 12. Jakým právem tady tato o tom rozhoduje?!

  OdpovědětSmazat
 13. http://aeronet.cz/news/v-v-pjakin-mimoradne-o-sestrelenem-letadle-3-svetove-valce-uprchlicich-evrope-a-turecku-video-a-cesky-preklad/

  OdpovědětSmazat
 14. Co jsou to dnes za politici v Evropě ? Zaprodaní ďáblové ?
  S Tureckem by se nepaktoval ani absolvent základních znalostí historie, je to jako podat ruku ďáblu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.