Reklama

středa 4. listopadu 2015

DWN: Obamova blamáž - syrská opozice přechází k Rusům!

4.11. 2015  První zprávy
Zástupci syrské opozice předali Moskvě polohu 24 teroristických cílů v Sýrii, na které v úterý zaútočilo ruské letectvo, uvedl německý list Deutsche Wirtschafts Nachrichten.Jestli značná část povstalců přešla na ruskou stranu, znamenalo by to ostudu amerických vojenských stratégů ve Washingtonu, zdůrazňuje publikace.

Ruské letecké síly s pomocí syrské opozice identifikovali potenciální cíle bombardování, píše Deutsche Wirtschafts Nachrichten. Zástupci rebelů dali Moskva 24 souřadnic objektů na území Sýrie, na které následně v úterý ruské stíhačky udeřily.

Dosud Spojené státy vždy tvrdily, že úzce spolupracují se syrskou opozicí, poznamenaly noviny. „Ale v posledních měsících se zdálo, jakoby zmizela ze zemského povrchu."

Washington končí s výcvikem syrských rebelů!

Deutsche Wirtschafts Nachrichten připomíná, že nedávno ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov označil Svobodnou syrskou armádu za přízrak. Požádal také Washington, aby předal Moskvě koordináty rebelů, aby ruská letadla omylem nenapadla spojence Spojených států. Nicméně, jakékoliv informace z americké strany Moskva nedostala, zdůrazňuje publikace.

„Pokud opoziční skupiny skutečně přešly na ruskou stranu, znamenalo by to selhání amerických rozvědných služeb a neokonzervativních stratégů, kteří vtáhli amerického prezidenta Baracka Obamu do tohoto dobrodružství," konstatoval Deutsche Wirtschafts Nachrichten.
Jiří Kouda,První zprávy

6 komentářů :

 1. proč by měli věřit prolhaným usákům kteří jim stát jen rozbíjí a chtějí vykrádat USÁKY JE NUTNÉ IZOLOVAT OD OKOLNÍHO SVĚTA JAKO ŠKODNOU A JAK VYSTRČÍ RYPÁK TAK PŘES NĚJ PĚSTÍ !!!

  OdpovědětSmazat
 2. Amíci si trhají ostudu den za dnem.

  OdpovědětSmazat
 3. Opozici patrně došlo, že když padne Asad, zaplaví Sýrii ISIL a to byl konec Sýrie včetně opozice. Přišli na to, že bude lepší nejdříve zničit teroristy a pak uspřádat v klidu volby. Po pádu Asada by je USA stejně zradily a nechaly na pospas ISILu.

  OdpovědětSmazat
 4. Pokořené USA jsou schopné zinscenovat nějakou hrůzu, jako satisfakci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA jsou schopné každé sebevíce zrůdné podlosti a to je děsivé.

   Smazat
 5. A není to náhodou tak, že se RF, USA a Asad ve Vídni dohodli na nějaké formě spolupráce, RF dala dohromady jakýsi seznam syrských opozičníků, se kterými by mohli jednat a ty koordináty cílů jsou jen potvrzením nastupujícího trendu váhavé spoliupráce k vojenskému vymazání ISIL??
  Netvrdím, že to co jsem uvedl je něco jiného, než pracovní hypotéza, ale odpovídalo by to info od Fulforda (změny v USA - FED a Pentagon).
  Dle nich loutkovodiči mění vektor řízení Obamy ke sbližší a spolupráci s RF a Čínou. Údajně proto, aby zabránili totálnímu pádu dolaru a následné komplexní destabilizaci světa.

  Co si o tom myslíte? Máte někdo doplňkové info??
  Ferro

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.