Reklama

sobota 21. listopadu 2015

Emigranti, vítejte v České republice, zvláště vy - muslimové!

21. 11. 2015
Anonymní autor stránek
zde vítající zejména muslimy zde (radí jak konvertovat) v České republice  si nedělá těžkou hlavu, že důsledky jeho jednání ponesou občané, kteří ve své většině zejména muslimy nevítají. Nezve je k sobě domů, zve je do země, která není jeho. Autor tvrdí, že chce "vylepšit obraz ČR a Čechů ve světě" a neklade si otázku, jestli ho k takovému "vylepšování" Česká republika nebo Češi zmocnili. Chce motivovat azylanty, aby to zkusili v Česku a tím se snížil nápor na jiné země". Máme si prý "přiznat, že se Evropa mění". Pozoruhodné. Přiznámi-li si, že hoří, také nemusíme přilévat hořlaviny.

Autor anglicky psaných stránek podává vysvětlení své iniciativy česky zde:
Autor stránky věří, že je lidskou povinností před Bohem pomáhat potřebným. A to všem potřebným, bez rozdílu jejich původu, rasy a náboženství. Stránka není primárně v češtině (má variantu anglickou a arabskou), protože je určena uprchlíkům, kteří mají mezinárodní právo na azyl. Tito lidé jsou v největším ohrožení a jejich počet nemůže nechat naše svědomí klidné. Tito lidé utíkají z míst konfliktů, nebo oblastí katastrof, nebo politických perzekucí, dnes se jedná například o Syřany, Iráčany, Afgánce a Pákistánce z oblastí vzájemných hranic, Indy z okupovaného Kašmíru, Somálce, Libyjce, muslimy z Barmy i z Ruskem anektovaném Krymu. Stránka je zaměřena především na muslimské uprchlíky s právem na azyl, protože právě muslimové tvoří absolutně nejvíce obětí současného konfliktu v Sýrii a jsou ohroženi na životě ze strany místní vlády, zahraničních milic, IS a dalších skupin (jen za posledních 6 měsíců zabila vládní vojska diktátora Asada 7894 civilistů, tzv. islámský stát 1131). Je samozřejmostí, že azylant je azylantem bez ohledu na jeho náboženskou víru a měli bychom být soucitní se všemi bez rozdílu.

Ekonomická migrace je druhá věc, která je přirozená, jako lidstvo samo. Podléhá přísnější regulaci a společnosti mají právo se jí do určité míry bránit. Nepředstavujme si, že se v případě té dnešní ekonomické migrace jedná o útěk za „životem bez práce“, nebo „vyšším platem“. Spíše je to útěk z otrocké práce, kdy výdělek nestačí ani na jídlo a bydlení, útěk ze života bez možnosti vzdělání, léčby pro své děti, dokonce i dětské nucené práce atd. Tato migrace vychází zejména ze subsaharské Afriky, odkud utíkají křesťané, muslimové, animisté…všichni bez rozdílu.

V případě uprchlíků s nárokem na azyl, kteří tvoří například aktuální migrační vlnu ze Sýrie, je naše morální povinnost jim pomoci nezpochybnitelná. Země jako Jordánsko a Turecko přijaly a hostí miliony uprchlíků a jejich kapacity a možnosti jsou na hranici udržitelnosti. Malá část uprchlíků míří i do dalších zemí: několik desítek tisíc jich je v Řecku a Itálii, které na ně nebyly připravené a nezvládají procedury azylu a mezinárodní ochrany, stejně jako integrace a zabezpečení životních potřeb. Proto míří část dále do západní a severní Evropy, která je nejvyspělejší nejen ekonomicky, ale i kulturně a společensky svobodná. Jako Češi se sami nepovažujeme za východní Evropu – ale je-li to fakt, musíme to dokázat tím, že se tak budeme i chovat.

Motivace a cíle aktivity by se daly popsat takto:

A) Vylepšit obraz ČR a Čechů ve světě (Chcete-li tento obraz také vylepšit, sdílejte na anglických/arabských fórech a diskuzích).
B) Motivovat azylanty, aby to zkusili v Česku. Nejen, že to může alespoň trošičku snížit nápor na jiné země, ale je zde další hlubší myšlenka: Lidé se nejvíce bojí toho, co neznají, nebo považují své negativní předsudky a extrémy za znalost celku. Například emigrantů, nebo i muslimů, se bojí lidé nejvíce tam, kde jich moc není, a naopak tam, kde mají osobní zkušenost, taková předsudečná xenofobie a strach není. Dobře je to vidět třeba v rozdílech mezi západním a východním Německem, kde je západ s velkými komunitami emigrantů a muslimů, mnohem tolerantnější, než východ. I v Česku to začíná fungovat, když lidé nestojí proti „odosobněné hrozbě z ciziny“, ale najednou vidí rodinu na nádraží, nebo stojící u odstaveného autobusu, vidí matku, otce, dvě malé děti v ošuntělém oblečení, shánějící pleny… nevidí to, čeho se bojí, ale spíše jim to vžene slzy do očí a změní postoj.
C) Povzbudit a podporovat neziskové organizace a motivovat ty, kteří by mohli azylantům nějak pomoci. Doplněná česká verze má motivovat lidi u nás, aby byli hrdí na svou pomoc, nebo snahu pomoci a zároveň i zvýšit národní hrdost. A to tím, že budeme lidmi, se kterými chtějí ostatní žít, že chtějí být součástí naší společnosti, která vyznává svobodu přesvědčení a rovnost bez rozdílu etnického původu. Hrdost, že si utečenci vyberou právě naši zemi dokazující, že nejsme uzavřená, zaostalá, nepřející a pro ostatní svět odpudivá společnost."

28 komentářů :

 1. Chytit toho islamistu, zavřít do nejhlubší stoky a klíč zahodit do kanálu!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Terorismus a Islámský stát je dítě vytvořené U S A .Svalovci,bombometčíci,lháři,tvůrci chaosu a barevných revolucí,aby mohli ve svůj prospěch hrabat,krást a loupit na ůkor ostatního světa.USA-stát založený pro potřebu svobodných zednářů-válečných štváčů,plenitelů a ničitelů Země,nepoučitelných zabijáků lidí i planety...á po nás potopa.

   Smazat
 2. Drahonice, Bělá p. Bezdězem a jiné to snad jistí.

  OdpovědětSmazat
 3. Je to Debil,,,,,,,,,,,,,,,

  OdpovědětSmazat
 4. Ještě větší debil, než ten, kdo islám šíří, je ten kdo ho toleruje.

  OdpovědětSmazat
 5. tady je vše vysvětlené https://youtu.be/BUJIm6pgLBE

  OdpovědětSmazat
 6. Havloidi, vezměte si je domů.
  Ukažte, že si za vašimi názory umíte stát:-D
  Ale to vy neuděláte, protože umíte jen blbě žvanit u kafe nebo v davu mávat červenýma kartama, případně trenýrkama.

  OdpovědětSmazat
 7. Potvrzuje to, že o zrádce jsme neměli nikdy nouzi. Bohužel.

  OdpovědětSmazat
 8. To mohl napsat kocáb, halík nebo dientsbier .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. .. nebo nějaký jiný kolaborant!

   Smazat
  2. Podle mne to musel spáchat Hrdý Budžes.

   Smazat
 9. Šacoval bych to na pracovníka nějaké "spřátelené" tajné služby, na nějakého křesťanského blouznivce není text dostatečně slaboduchý a je naopak rafinovaně zavádějící včetně protiruskeho ostnu ohledně chudaku muslimů z Krymu. Nárok na azyl nemá z těch přívrženců mírového náboženství, které má za odpadnutí trest smrti, prakticky ani jeden, nebot jeden každý přešel přes nejméně jednu bezpečnou zem. Jak správně poznamenal jeden skopčácký čunitel, systém azylu v SRN byl nastaven na cca 2 000 jedinců ročně ( co prelezli zeď nebo prestrihali dráty). Luxusní podmínky byly udržovány podnes zřejmě proto, aby motivovaly co nejvíc kobylek k náletu na kýmsi nenáviděné evropské národy ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne! To napsal slaboduchý havloid, který z nás patriotů dělá zatvrzelá zaostalá nehumánní zvířata. Copak jsme byli nějak tvrdě proti migrantům z Jugoslávie či Ukrajiny? Ne právě naopak. Ono by mě migranti jako lidi ani tolik nevadili, ale vadí mi, že to jsou MUSLIMOVÉ. Toto barbarské militantní náboženství by mě ateistovi, mělo před nosem dávat okázale najevo svou víru v allaha a já bych k tomu měl ještě držet hubu? Čechy jsou ze 75% ateistická země. Zde bůh nemá na růžích ustláno, natož nějaký zaprděný allah. Když už nějaké uprchlíky, tak jen sýrské křesťany od těch nehrozí, že nám budou řezat hlavy a bouchat mezi námi bouchat.

   Smazat
 10. Naštěstí může Siréna lákat jak chce, ale pokud pořádně nezaplatí, tak mu sem nikdo nepůjde. A pokud stát zatím dává neziskovkám, které pečují o asi 7 tisíc imigrantům v nouzi plus platí svoje zaměstnance, kterých bude asi 10x tolik, asi 2 miliardy korun, tak představa, že se to naředí dejme tomu 10x musí být pro neziskovky, pokud si bláhově nemyslí, že stát jim bude dávat 20 miliard, docela frustrující.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je tady ten problém , že politici v Česku v jsou schopni sebrat peníze potřebným tzn. důchodcům ,invalidům ,matkám samoživitelkám atd . a dát je imigrantům . Jako bonus navíc se postarají o standart pro ně jako v Německu jak to požaduje šílená Merkelová . Bohužel všechno k tomuto scénáři spěje . Bláznivá Šabatová s Dinstbírem a stouto proradnou vládou to zřejmě uskuteční pokud prezident tuto sebranku neodvolá .

   Smazat
  2. Do prčic na co Zeman čeká. Ať rozpustí parlament a vypíšou se předčasné volby. Vždyť 3/4 společnosti je nasráno na to, co dělají naše /š/pičky a naše /j/elita, jak likvidují vlastní národ a zemi.
   Strana, která bude mít ve volebním programu STOP imigrantům, islámu, penězovodům neziskovkám. Která bude mít ve volebním programu zahrnuto, že o politickou funkci se nesmí ucházet žádná osoba z dvojím občanstvím /viz havloid Díntsbír a jemu podobní/. Bude mít ve volebním programu vystoupení z NATO a EU. Vyvlastnění pochybných a zjevně zlodějských privatizací. Tak tuto stranu bude ptřeba podpořit.
   P.S. Ruska se nebojím, bojím se islámu!!!

   Smazat
  3. pro 12:02

   souhlasím, nicméně, myslím si, že na nějaké větší akce pana prezidenta (rozpouštění parlamentu ap.) je ještě příliš brzo, spoustě lidí se stále ještě nerozsvítilo...

   A druhá otázka: koho volit?? dobře vím, koho volit rozhodně nebudu - ale vážně nevím, koho bych volit měl...

   Smazat
 11. Ještěže migranti nejsou blbí a vědí, kde je jaká životní úroveň. Německá městečka bojují o peníze na migranty - kromě ubytování a stravy cca 700 Euro/měsic. Kursy němčiny, zařazení dětí do škol... to všechno mají dávno propracované.
  A že jich je u nás málo? V každém nákupním centru je fůra prodavačů-černochů, všude jsou stánky s kebabem, směnárny, Václavák jich je plný.

  OdpovědětSmazat
 12. Pane Davide,většina autorů textů na webu Nová republika včetně vás staví na konspirační teorii bez důkazů,šíření hoaxů,populismu a demagogii.
  NR opravdu není pro každého čtenáře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano máte pravdu ČT je plná demagogie s plnou držkou multikulti, pseudohumanismu, pseudodemokracie. Chci se vás zeptat, čím nás tito běženci obohatí. Demokracií? Tolerancí? Humanismem? Kterou z těchto věcí islámští běženci aspoň trochu splňují? Odpovím vám, žádnou. To všechno jen požadují po nás. Takže milý človíčku toleranci tolerantním, demokracii demokratům, humanitu humánním. Nemyslíte, že je to dostatečné, když se řekne stop imigrantům a imigrant se rovná muslim a muslim rovná se islám. Né díky!
   Jarda

   Smazat
  2. Vaše informace,které čerpáte na téma uprchlická krize od NR či Parlamentních listů jsou zkreslené a zavádějící.
   Miloš Zeman si na rozdíl od jiných na přízeň českého mediálního mainstreamu včetně ČT stěžovat nemusí.

   Smazat
 13. Správně tu někdo napsal, že by s utečenci nebyl problém, kdyby nevěřilí šíleným výplodům beduinského pedofila. Náplní této ideologie je donutit všechny, aby ji převzali a ty co nesouhlasí prostě pozabíjet. Měli bychom usilovat o právní kvalifikaci pro islám úplně stejnou jako pro nacizmus.

  OdpovědětSmazat
 14. Není to tak dávno, co Švédka Mona Sahlinová musela kdysi odejít z politického života za to, že koupila plenky pampers pro svou dceru ze služební platební karty. Zajímavě to kontrastuje s tím, že lidé jako Merkelova nebo Holland , kteří neposlechli varování ani tajných služeb ani vlád muslimských zemí o tom, že mezi běženci jsou teroristé, a vyzývali k dalším migračním vlnám, teď nemusí nést absolutně žádnou zodpovědnost za to, že do Evropy přivolali tisícovky(jen skromný procentualně vyvozený odhad) radikálních džihádistů.

  OdpovědětSmazat
 15. Shlédla jsem tyto stránky včetně Facebooku a pochopila jsem bohulibý čin pana premiéra i jeho prohlášení o připravovaném ocenění členů neziskových organizací za boží počin vůči úprchlíkům i s jeho pozváním do Kramářovy vily 17. listopadu. Tato webová stránka byla zprovozněna rovněž v listopadu 2015. V dalších dnech tisk oznámil kdo je oficiálně pověřen organizačním řízením všech dalších subjektů včetně ČK, Lékařů bez hranic a dalších neziskovek.Tady opravdu není na místě vyvolávat zbytečnou paniku a nevraživost, vše se odehrává pod taktovkou premiéra s podporou EU. Z těchto důvodů je ztrátou času pátrat po zřizovateli stránek. Že je oficiálně otevřen další z mnoha tunelů, kdo se přiživí a kdo si vylepší svůj pošramocený morální kredit vůči EU ponechám vaší fantazii.

  OdpovědětSmazat
 16. Vítání migrantů v Německu a Rakousku je dáno tím, že tam žijí velké komunity muslimů, z jejichž řad vítačí jsou. Kromě toho muslimové ve všech zemích, kde je jich hodně, obsazují obecní zastupitelstva, infiltrují poradní sbory, akademické senáty, mediáoní rady, apod. Z těchto míst pak vytvářejí promuslimský tlak, ovlivnují média.
  Všimněte si jazykové vybavenosti migrantů: ne, že by se nedokázali učit cizí jazyk - ale pouze anglicky. Přestože chtějí hlavně do Německa, To svědčí jasně o tom, že se nehodlají integrovat do německé společnosti, ale zamýšlejí se izolovat. Vytvářet uzavřené státy ve státě, kde mezi sebou budou hovořit arabsky a jen navenek anglicky, když budou klást požadavky.

  OdpovědětSmazat
 17. Nemyslete si, že se nás expanze islámských fanatiků netýká. Moje žena dnes vyjmečně zašla do vnitřní Prahy a stavila se mě pro cigarety v trafice v pasáži mezi Vodičkovou, Vaclavákem a parčíkem. V trafice byli dva čmoudi, jeden strčil do druhého a ukazoval mu obrázek na mobilu. Jak šla kolem, zahlédla na obrazovce teroristu s vítězně zdviženým samopalem.

  OdpovědětSmazat
 18. řádí tady největší neziskovka v Evropě. Pár řádků se mi sem o ní snad vejde. Do Prahy se totiž podle našich exluzivních informací chystají elitní operátoři nebezpečné a podivné německé organizace Mensch Mensch Mensch e.V.i.G., což je německý provozovatel serveru Flüchtlinge Willkommen, anglicky Refugees Welcome [1]. To je původem dánská neziskovka s jednou osobou, která před několika měsíci začala zakládat národní pobočky Refugees Welcome v celé Evropě. Představitelem této podivné a donedávna neznámé neziskovky je Michala C. Bendixen. Pokud se podíváte na její osobní web [2], asi vám hned nedojde, o koho jde. Sluníčková paní, která chce sluníčkový svět? Původní profesí paní

  Bendixen je grafický design, ale o to více překvapí, že stojí v čele nejbohatší a nejtajemnější (co se týče zdrojů financování) neziskovky v celé Evropě.

  Uprchlíci, vítejte! Původem dánská neziskovka, dnes největší NGO kolos v Evropě… Refugees Welcome z Dánska začala již počátkem léta budovat organizační struktury (NGO outposty) v Itálii a v Řecku, kde se poprvé začala objevovat loga této organizace ještě v době zcela neznámé, kdy uprchlická krize nebyla krizí, ale pouze několik stovek migrantů připlouvalo na lodích. Organizace již tehdy zajišťovala nákupy stanů, proviantu a v Německu a Rakousku obstarávala ubytovací prostory pro migranty.

  Jedna neziskovka vládne všem Profil paní Bendixen na LinkedIN [3] končí podivně v roce 2014. Po tomto datu nic, mrtvo. Není v něm žádná zmínka o práci pro neziskové organizace, kromě aktivit v jistém programu pro zákaz kouření. Jak je možné, že se v roce 2015 stala z ničeho nic nejmocnější a nejlépe financovanou neziskovkou v Evropě? Víc si o ní musíte najít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti, kteří se zavážou v následujícím volebním období zrušit všechny cizí neziskovky na našem území a neziskovky, financované z cizích zdrojů, nebude se bát prosazovat tvrdě vystoupení z EU+NATO, ten má můj hlas ve volbách. Už žádný diktát cizích mocností.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.