Reklama

čtvrtek 26. listopadu 2015

Erdoganův syn, Šedí vlci a Islámský stát v LevantěVáclav Dvořák
26.11.2015

Na fotografii je kroužkem označen jeden ze střelců, kteří porušili Ženevské dohody a stříleli na ruské piloty snášející se na zem na padácích. Je to válečný zločinec a vrah jednoho z pilotů. Je vydáván za umírněného protiasadovského turkmenského povstalce, příslušníka turkické menšiny v syrském pohraničí, nad kterou prý Turecko drží ochranou ruku jako nad svými bratry.

To, že loni v dubnu byli Turkmeni hromadně vražděni zběsilci z Islámského státu ve městech Kobání, Mosul a Telafar, to bylo tehdy dnešnímu velkému patronu Turkmenů prezidentu Turecké republiky Recepu Tajipovi Erodganovi dost jedno. Proti ISIL nepodnikl nic, jeho přátelé v NATO říkají, že byl v tomto směru příliš pasivní, a to má přitom na povel nejsilnější a nejpočetnější armádu v regionu. Dnes mu osud syrských Turkmenů už leží na srdci. Copak se změnilo, že Erdogan pojal Turkmeny za své a hodlá je hájit i za cenu rozpoutání války s Ruskem?

Na tureckých sociálních sítích vyšlo mezitím najevo, že onen Turkmen v kroužku na fotografii není Turkmen, ale čistý Turek z Turecka, jménem Alparslan Çelik. Pseudoturkmen Alparslan je jedním z mnoha Turků přímo zapojených do bojových operací proti Syrské arabské republice. A jen pro dokreslení - hlásí se k ultrapravicové nacionalistické organizaci Šedí vlci. Na další fotografii je zachycen s dalšími vlčími spolubojovníky na syrské frontě při vlčím pozdravu:
 
Teď trochu z historie: jeden z Šedých vlků - Mehmed Ali Akça - zaútočil v roce 1981 v Římě na papeže Jana Pavla II. Neúspěšně. Papeže jen lehce zranil. Na to konto si pak v Itálii odseděl téměř 30 let. Celou dobu měnil Akça ve vězení výpovědi o motivu svého činu a vypadá to, že má v hlavě dost nejasno. Ostatní Šedí vlci mají ale jasno. Chtějí připojit k Turecku všechny oblasti obývané Turkmeny od afghánského Kandaháru, přes Írán až po syrské pobřeží středozemního moře. Çelikův twitter o tom mluví docela jasně.

Šedí vlci na rozdíl od německých nácků neříkají "Přijde den..." ale "Přijde noc..."

Alparslan Çilik, turecký fašista, příslušník Šedých vlků, operujících na syrském území, drží v ruce  madla táhel palubního katapultu ruského bitevníku. 
Prezidentu Erdoganovi se velkoturecká vize Šedých vlků zjevně líbí. Ale aby nezůstalo jen při choutkách a pokukování po území sousedních států. Další Erdoganovy motivy leží přímo v jeho rodině.

Symejje Erdoganová, jeho dcera a matka dvou dětí, již delší dobu pracuje jako dobrovolnice - prý jako zdravotní sestra, ale s prominentním platem 7500 dolarů měsíčně, v utajované vojenské nemocnici v těsné blízkosti turecko-syrské hranice. Podle jejího vyprávění sem denně několik nákladních aut turecké armády přiváží zraněné bojovníky islamistických skupin Džabchat an-Nusra a Achrar aš-Šam, a ona se o ně stará.

Symejje Erdoganová
Dcera autoritativního tureckého prezidenta vyvolala velkou nevoli turecké veřejnosti a opozičních stran, když oznámila svůj úmysl odejít pomáhat jako  dobrovolnice do Mosulu - jednoho z center Islámského státu.
Ale nejvíc v žaludku leží turecké opozici Bilal Erdogan, syn tureckého prezidenta. 
Na snímku je Bilal Erdogan zachycen v těsném objetí mezi dvěma polními veliteli Islámského státu.
Bilal Erdogan je tureckou opozicí a nepřímo i ruským prezidentem Putinem označen za jednoho z hlavních překupníků kradené syrské ropy. Obrat obchodu se syrskou ropou se pohyboval kolem 1,5 milionu dolarů denně. Pak přišli Rusové a začali kvetoucí byznys mladého Erdogana kazit. Vybombardovali mu sklady a překladiště, denně napadali kolony cisteren, kterými se kradená ropa převáží do Turecka. To muselo Erdoganovic rodinu silně nahněvat, i když otec Erdogan na veřejnosti prohlašuje, že obvinění jsou nepodložená a že je třeba "to všechno řádně odkázat". K dokreslení všeho se na sociálních sítích objevily fotografie, ukazující kdo že jsou oni polní velitelé, přátelé Erdogana juniora a terče ruských bombardérů.
 


Ano, jsou to vlivní předáci Islámského státu - uřezávači lidských hlav. Tím se nám obrázek rodiny Erdoganů dostal do správného rámu a souvislostí. Už chápete, proč musel být sestřelen ruský suchoj a zavražděn jeho pilot?
Jak by se asi tvářil otec turecké republiky Mustafa Kemal Atatürk, kdyby vstal z mauzolea a viděl, co mu s jeho republikou dělá neo-otomanský islamista Erdogan se svými dětmi?!

63 komentářů :

 1. Samej hajzl a Erdo je vede.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ten pozdrav je znamym pozdravem satanistu

   Vymazat
  2. ... jooo, zdraví tak i Barack Obama ;o)

   Vymazat
  3. Aha, to jsem nevěděl. Já jsem si naivně myslel že to znamená: Všichni jsme paroháči:-)

   Vymazat
  4. Turci srocení v zločinecké tlupě Šedí vlci,jsou již dávno v bohatém počtu v Německu ,kde mají na svědomí obrovské množství zločinů,včetně vražd.

   Vymazat
 2. Vlčí pozdrav?? PAROHÁČ????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je načase pomocí ruského Specnaz chytit toho vraha ruského pilota Alparslana Çilika - tureckého fašistu a příslušníka Šedých vlků, operujících na syrském území. Pak ho veřejně popravit oběšením!!!

   Vymazat
  2. 23:06 neblázni to by to měl moc jednoduchý a rychlý. Po kouskách ho posílat Erdogvi, aby si to oba vychutnali. A jako bonbonek bych vyrozuměl celou jeho rodinu a oni by si Erdogva podřezali sami.

   Vymazat
 3. To je strašný s jakým ksindlem je nutno počítat
  :-( hrůza..
  Co se týče chudáků pilotů,raději bych byla roztrhaná nakusy nádherným tygrem nebo jinou
  estetickou šelmou,než kulkou takovýhleho šupáka bez charismatu!katastrofa!
  jituš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jituš, jako se máš a jak se Ti daří? A co deprese a psychický nával? Už je to dobrý...?!
   Tvůj ctitel

   Vymazat
  2. Jituš, to je tak, když se někdo podepíše. Pak se do něj kdejakej anonym může navážet mysla si, jak je chytrý a vtipný.

   Vymazat
  3. Pro 23:12: Hele ty odborniku na vsechno, klidne si do Jitus plkej jak se ti zachce - zjevne je to inteligentni zenska, neco takoveho ji dozajista nerozhazi, navic od nekoho jako jsi nejspis ty. At budes kohokoli urazet tak obsah clanku nezmenis - ani ty fotky ktere jasne dokumentuji co a jak a kdo a s kym.

   Pro 22:40: Ahoj Jitus - je dobre ze tady jsi! Ja jsem doopravdy tvuj ctitel - i kdyz te zrejme nikdy nepotkam je jasne ze mas jasno v hlave.

   Vymazat
  4. :-))Děkuji Vám ,chlapci ,všem!!!:-)))
   moc jste mně potěšili svým zájmem jak o mou psychiku,která se momentálně těší relativní stabilitě,tak i všeobecnému fyzickému stavu.
   tzn.nožku už mám zdravou a lítám zase na podpatkách!
   ...vida a už zase shání,potvůrka jedna,co si vezme na sebe za šaty na Silvestra!
   pa a dobrou :-)!
   jituš

   Vymazat
  5. Pro 0:34 Jituš:
   Jituš, já jsem fakt Tvůj ctitel. Jak se Ti daří Jituš? A prosím Tě, lítej na těch podpatkách opatrně, aby jsi nedošla k nějakému úhonu. To víš, Jituš, mám o Tebe strach, jako kdyby si byla má nejmilovanější. Ty má hvězda májových nocí, prosím dej si na sebe pozor. Slibuješ? Fakticky fakt?
   Tvůj ctitel z Prahy
   PS: Jituš, doufám, že jsem nenasekal v té češtině moc chyb, protože já původně pocházím z rodné Bratislavy.

   Vymazat
 4. Turecký sultán si fakt myslí,že Putin blafuje :-) On fakt čeká od báťušky cara omluvu .Tomu se říká smrtelný omyl. :-)))

  OdpovědětVymazat
 5. Takže hola hej Evropská unie! Pohyb, pohyb!
  1) Rychle další miliardy do Turecka! Ať mají dost peněz na odesílání emigrantů do Evropy!
  2) Je potřeba uspíšit přístupové procedury Turecka do EU, dokud to evropská veřejnost ještě jak se lidově říká "sežere".

  Pokud EU vládne valná hromada premiérů - jsou toto úkoly pro vás pane Sobotko!
  A pro nás ostatní - někdy budou volby! Pokud je nepředběhnou defenestrace.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co, pane Sobotko, také obhajujete chování Turků a jejich představitelů, pokud ano, nemáte tam již co dělat a jste přímý podporovatel IS.

   Vymazat
  2. Tomu Sralbotkovi nepomáhá domlouvat, ale ho dát na malý dvůr a velkým bičem ho přehánět, dokud se neomluví za své lži a excesy!!! Tomu se říká výchova dutých politruckých hlav napříč politruckým spektrem!

   Vymazat
 6. Tak takové má Česká republika přátele ve zbrani. Jak zvrhle zbabělá musí být "naše" politická "reprezentace, když se okamžitě nedistancuje od takových zrůd.

  OdpovědětVymazat
 7. No není to nádhera,takoví spojenci v NATO a čekatelé na vstup do té naší veskrze lidskoprávní a demokratické,zcela pojebané EU!?!?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:57 Dokonalá nádhera to bude, až spolu s Tureckem vstoupí do naší vybrané společnosti také Ukrajina. Pak se teprve rozšíří svoboda, demokracie a lidská práva po celé zatuchlé Evropě a dojde k dokonalému kulturnímu obohacení o džihádisty a banderovce. Pak už nebude existovat žádná hnusota, která by v EU chyběla.

   Vymazat
 8. USA se již demaskovaly jako spojenci IS a nyní vytáhli karty i Turci, bravo, obranné nebo TO, NATO.Proč asi mesie Holland vytváří s Putinem společnou koalici proti IS, Proč nevytváří koordinaci se svými kámoši z USA a NATO?Protože USA je nepřímý spojenec IS a má jiné zájmy než Francie.Francie a Evropa nechce zažít další zabíjení, USA je asi jiného názoru, když vyzbrojují a cvičí ty, co řežou hlavy a pálí po katapultovaných letcích jako za Hitlera.Karty se pomalu obrací a média dlouho neudrží lživé a podvratné informování pro ty, co sledují a věří mainstreamu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. české zprávy si pouštím jen ke zkažení nálady :-)

   Vymazat
  2. České zprávy si pouštím jen proto, abych věděl jaké další lži a podrazy se na nás vyvalí.

   Vymazat
 9. Bylo by na čase poslat Turky zpět tam odkud přišli, tedy daleko za Bospor a tam ať se třeba mezi sebou pozabíjejí. Jsou to stejně jenom loupežníci, kteří se omylem dostali na malý kousek Evropské pevniny.

  OdpovědětVymazat
 10. doktor zajímavý vlčí pozdrav - kornuto zdraví kornuta (paroháč...)
  Jinak Turecko je náš spojenec v NATO a proto bychom mu měli pomáhat - nebo snad ne???Zeptejte se ozubené pleši nebo Stropnického- naše armáda je přece určena pro zahraniční mise...(bojím se , aby pak neskončila v zajateckém táboře na východní Sibiři-velitelé v asylu v USA)).

  OdpovědětVymazat
 11. Naše armáda by dokázala bránit Kroměříž 2 dny. :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak na to bych zrovna nespoléhal.

   Vymazat
  2. A já jim tak fandil :-(

   Vymazat
  3. Na Kroměříž by se akorát tak vyprdli. Zahraniční mise nebo nic, co byste ještě za ty svý daně nechtěli, holoto?!

   Vymazat
 12. O tajemném Turkmenovi alias Turkovi už jsem četla. O vypečeném synáčkovi pašerákovi také, jen o dcerunce ne, tak děkuji za rozšíření již tak zhnuseného obzoru.

  OdpovědětVymazat
 13. Je zajímavé porovnat, co vyhlašovali Turci a NATO, když Sýrie v roce 2012 nad svým územím sestřelila tureckou stíhačku.
  http://www.reformy.cz/zpravy/syrie-nad-svym-uzemim-sestrelila-tureckou-stihacku-f-4/
  http://www.rozhlas.cz/zpravy/svet/_zprava/nato-odsoudilo-sestreleni-tureckeho-letadla-odvetne-kroky-proti-syrii-nechysta--1078566

  Jak vystoupit z Bratrstva kočičí pracky a chránit se před nimi?

  OdpovědětVymazat
 14. Rusové a Srbové podporu separatistům / teroristům řeší oddělováním mužů od 15 do 65 let od rodin a jejich deportací do koncentračních táborů. Miloševič vyháněním a divokým odsunen albánského obyvatelstva z Kosova, Karadžič etnickým vyčištěním Srby dobytého území v bosenské Republice srbské, stejně jako Goran Hadžič v Republice srbská krajina. Abychom se nakonec nechovali stejně jako barbaři.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všechno, co tu píšete je 1/4 pravdy - postupujete přesně jako cynický propagandista, který ví, že kdyby napsal celou pravdu, byla by celá jeho propagandistická stavba v troskách. V koncentračních táborech bosenských muslimů, chorvatských novoustašovců a kosovsko-albánské mafie končili také. Na rozdíl od srbských táborů, kde seč bezpráví trestalo, byla fungující prokuratura, vojenská i civilní policie a soudy, na druhé straně u teroristů-separatistů vládlo čisté bezpráví. Dnes jsou před lžisoudem v Haagu, který je režírován CIA a MI5/6 souzeni pouze Srbové, i když se právě oni většiny zločinů nedopustili. Proto musí umírat na různé rakoviny, selhání srdce atd.. Například Šešelje, o kterém se toho propagandisté napsali až až, nejsou v Haagu schopni odsoudit ani za 11 let!!! Nemají důkazy!!! Tak si ty své kecy nechte pro kamarády z teroristických gangů, kterým zjevně fandíte. Břéťa

   Vymazat
  2. Jste roztěkaný Břeťo, jinak byste věděl, že jsem zde dával odkaz na Seznam koncentračních táborů v Bosně, ve kterém naleznete, kdo a kolik jich provozoval. Přesně 1/4 pravdy je, že se válečných zločinů dopouštěli pouze muslimové - "postupujete přesně jako cynický propagandista, který ví, že kdyby napsal celou pravdu, byla by celá jeho propagandistická stavba v troskách." Přiznejte si, že při rozpadu Jugoslávie se každý, kdo dané území ovládl snažil oblast etnicky vyčistit a nedělejte ze všech civilistů, kteří hlasovali pro nezávislost teroristy / separatisty.

   Vymazat
 15. doktor nastoupila noční směna....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak trochu smolík, že Strelkovem dovezenou techniku ruských začistek překazilo na Balkáně bombardování NATO. :DDD Představte si, že nebýt kapitulace jugoslávské armády, tak byla Bosna a Kosovo dosud součástí federace (SRJ) stejně jako Čečensko (RF).

   Vymazat
  2. Přitom to byla tajná ruská zbraň, která měla zachránit Jugoslávii nebo spíše Velké Srbsko, o které jsem se od místního admina dozvěděl, že ji Američané používali ve Vietnamu a za čtenáře dodávám předtím ještě Němci v Lidících (oddělování mužů od 15 do 65 let od žen, dětí a starců a jejich deportace do koncentračních táborů).

   Vymazat
  3. Pro nechápavého propagandistu, který se schovává za anonymitu 1:07 a který asi nebyl nikdy v armádě a o občanských válkách či operacích proti terorizmu neví nic, než co mu nakukají na CNN: Bojujete-li proti teroristům, kteří používají místní obyvatelstvo jako rukojmí, živé štíty, zdroj zpráv a pramen zásobování, pak musíte přistoupit k operacím, při kterých oddělíte civilní obyvatelstvo a vyvedete ho ze zóny bojů. Následně terén vyčistíte od teroristů a pak teprve obyvatelstvo vrátíte na původní místo. Co je na tom zločinného? To nesrovnávejte demagogicky s Lidicemi, kde nacisté vraždili. Tady jste se projevil jako demagog se špatnými úmysly a ne jako diskutér.

   Vymazat
  4. a) co je na tom propagandistického, že Srbové (pravděpodobně po vzoru Rusů v Čečensku) používali začistky b) naopak, každý kdo byl v armádě ví (narozdíl od vás), že civilní obyvatelstvo a zajatci (požívají ochranu mezinárodních konvencí c) naposledy jsem o oddělování a odvádění mužů v civilu stranou slyšel ve zprávách z Donbasu, také byli (ač neozbrojeni) označeni za teroristy / separatisty jenom kvůli tomu, že stejně jako většina Bosňáků v referendu hlasovali za nezávislost.

   V koncetračních táborech na území Bosny se nemučilo a nevraždilo, dáte za to ruku do ohně ? Rozhodně se neomlouvám, že ve mně pohled na vychrtlá těla vězňů evokuje vzpomínku na nacisty.

   Vymazat
 16. jen podotknu, že pozdrav není kornuto, jak si zde mnozí myslí, ale "vlčí hlava" (viz film s Jeanem Reno - Říše vlků)

  OdpovědětVymazat
 17. Možná se brzy dočkáme začistek Turkmenského civilního obyvatelstva na území Sýrie a server Kosovo on-line o tom napíše pochvalnou noticku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Větší blbost a urážku docela slušného webu jsem tu dlouho nečetl. Styď se, anonyme 1:19. Marek

   Vymazat
  2. Dovoluji si vás Marku upozornit, že se dostáváte na tenký led, když zpochybňujete začistky civilního obyvatelstva, jejichž účinnost v boji proti separatismu / terorismu o několik řádek výše obhajuje Václav Dvořák. Styď se, Marku, že nerespektuješ jediný správný názor administrátora tohoto webu.

   Vymazat
 18. Já jsem právě v Turecku, já se po něm zde podívám, paroháči jednom, být parohář a ještě se tím pyšnit, no co je toto za lidi. Je potřeba mu ty parohy sundat, ale i hlavou.

  OdpovědětVymazat
 19. Nejedná se o dvojí metr, na jedné straně odsoudit vraždu letce vyřazeného z boje a na druhé straně přitom omlouvat vraždění civilistů a zajatců v Srebrenici ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není, ve Srebrenici vraždil především tvůj miláček muslim Orič, kriminálník. Pobil přes 3600 civilistů v okolních vesnicích, které vyloupil, vybil a vypálil. Asi tvůj kamarád, že o něm skromně nepíšeš. Jestli někoho Srbové ve Srebrenici popravili, pak právě válečné zločince a vrahy. Prokazatelně popravených je 447, ne víc. Civilisté se dostali do bezpečné muslimské zóny, zajatci byli vyměněni, kolem 2000 vojáků muslimské 28.divize padlo na minových polích a v bojích s Armádou Republiky srbské, když se snažili ze Srebrenice probít. Doufám, že mi tu nebudeš operovat s čísly, které si muslimové vycucali z prstu. I když ty jsi tak omezený, že i toho jsi schopen. Břeťa. P.S.: měl jsi být na semináři o Srebrenici, který pořádala Nová republika a Nezávislá média. Tam by ses dozvěděl ještě pikantní detaily, jak se dělá propaganda a kde je pravda!

   Vymazat
  2. Nejsou váleční zločinci spíše vaši miláčci, když zde vystupujete v roli obhájce válečných zločinů a vysvětlujete motivaci pachatele ?

   Jinak přesná ukázka dvojího metru, sestřelení pilota vyřazeného z boje je vražda a povraždění 447 bosenských mužů a chlapců je poprava. Jako civilisty stejně jako Srbové vnímáte pouze ženy, děti a starce. Neudělal jste právě z těch civilistů zajatce, když jste prozradil, že se muslimská divize snažila probít ? Vražda a poprava, jak s tím Břeťa dokáže mistrnně žonglovat.

   A jste tak omezený, že se vám musí připomínat, že jsme spolu krávy nepásli.

   Vymazat
 20. Pro OSN i vikipedii.
  Umírněná opozice se vyznačuje tím, že dokáže rozstřílet pilota, který se katapultuje na padáku.
  Doporučuji tento znak jako identifikátor klasifikace umírnéné opozice, jak ji klasifikují USA, Kerry, a další, v ČT třeba p. Tvarůžková.
  Aby bylo jasno.
  Úkol pro ministra Zaorálka, alternativně po europoslance Štětinu!

  OdpovědětVymazat
 21. P R O Č tehdy zastavili britští křiváci a slizcí žabožrouti hrdinnou ruskou carskou armádu, která hnala před sebou a z Balkánu Osmanské prchající musulmany před Cařihradem? Škoda, že Rusové neprotáhli své tažení přes celou Malou Asii patřící Ř e k ů m .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bospor by byl pravoslavný, rusové v teplých mořích a v koloniích těch dvou koloniálních upírů. To přece nemohli dopustit.

   Vymazat
 22. No tak především by měli soudit ruské válečné zločince,kteří bombardují civilsty a zabíjejí ženy a děti.A to jak v Syrii tak na Ukrajině a Kavkaze.A tu mrtvolu odporného vraha měli hodit hyenám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo (vy)hodit i s vámi, vypatlanče! ...

   Vymazat
  2. 8:59 nechte ho dovádět, je to agent provokatér

   Vymazat
  3. 8:46 jste dusevni ubozak, je mi vas vazne lito.

   Vymazat
  4. Petra Procházková, Romancev a Štětina - smečka vyjící na měsíc.

   Vymazat
 23. Turecko a Islámský stát jsou opravdu dobří přátelé. Analýza odhaluje, v čem všem si pomáhají.
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Turecko-a-Islamsky-stat-jsou-opravdu-dobri-pratele-Analyza-odhaluje-v-cem-vsem-si-pomahaji-410128

  OdpovědětVymazat
 24. Šedí vlci na severu Sýrie už nejsou šedí, ale černočerní. Včera byla celá oblast postižena božím hněvem z nebes.

  OdpovědětVymazat
 25. Prezident Atatürk se v hrobě obrací... škoda, že nemůže vstát a vyměnit si s Erdoganem místo....
  Turecko je v NATO, ale přijato bylo Turecko Atatürkovo - ne Erdoganovo. co te'd s tím ???

  OdpovědětVymazat
 26. hh...dnes mal kolega pracovne stretnutie s Izraelcanmi a po mimo pracovne zalezitosti sa ich pytal, co si myslia o dnesnej situacii v ich lokalite...povedali, ze veduci predstavitel IS je momentalne ubytovany v Tel Avive...takze asi tak...nespekulujme...situacia je jasna...sme sucastou velkej hry, z ktorej v konecnom dolesdku vyjdeme prave my ako idioti a hadajte kto sa s nami hra...

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.