Reklama

sobota 21. listopadu 2015

Europoslanci z Bruselu, kteří by byli hanbou i doma


Lubomír Man
21. 11. 2015
Projev prezidenta Zemana na Albertově jsem sledoval od začátku do konce a zaznamenal jsem i jeho hlavní smysl. Byla jím prezidentem vyslovená starost o naši demokracii, v současné době stále citelněji ohrožovanou úpornou snahou jistých našich kruhů, aby byl u nás pěstován, povolován a médií šířen jediný názor, což je (i když to prezident nevyslovil, ale všichni to pochopili), názor pražské lumpen kavárny.Všechny názory ostatní aby byly tvrdě a nekompromisně zadupávány do země, respektive, aby jim byla vzata příležitost kdekoli zaznít, či kdekoli se objevit. Pěstování jediného názoru ve společnosti a potlačování všech názorů ostatních, patří ovšem do základní výbavy ideologie fašistické, takže lze po právu konstatovat, že prezidentův projev byl ve všem všudy odvážným projevem protifašistickým, za který mu byli hluboce vděčni nejen nadšeně aplaudující posluchači přímo na Albertově, ale též všichni demokracii oddáni naši občané, sledující prezidentův projev na TV obrazovkách, či z rozhlasu. Protože prakticky poprvé tak byla naším vysokým politickým a státním činitelem vyslovena obava z narůstajících tendencí fašistických, kterou sdílí i pociťuje značná část naší veřejnosti – jen jaksi – kromě soukromých debat či článků na několika málo internetových serverech – vládlo kolem tohoto závažného problému až dosud oficiální ticho po pěšině. Prezident to ticho porušil a potrefené husy – jak jinak - se pochopitelně okamžitě ozvaly.

Pět našich europoslanců - Šojdrová, Pavel Svoboda, Niedermayer, Polčák a nejcharakterističtější člen této skupiny i jejího ideového zaměření Štětina – adresovali prezidentu dopis, zaslaný samozřejmě i do všech médií a obviňující jej z toho, že svou činnosí (myšlen byl ale zřejmě hlavně jeho projev), prý vytváří podhoubí pro fašizmus české společnosti.

Takže si to shrňme: Prezident vytváří podhoubí pro fašizmus české společnosti tím, že českou společnost před hrozbou fašizmu co nejdůrazněji varuje.

Že se vám to nezdá? Jen počkejte. Až budete tak fanatickým fandou fašistického pluku Azov na Ukrajině, jakým je (nevím, ale možná) i isnpirátor tohoto pomateného dopisu Štětina, pak budete psát podobné hlouposti i vy. A pokud budete někým jiným, třeba ministrem bez ministerstva a též členem ČSSD Dienstbierem, který se do této strany vetřel zcela zjevně proto, aby jí odejmul voličskou přízeň, tak se k hlasu těch pěti potrhlíků jednoduše připojíte. A máte to!

21 komentářů :

 1. ano tihle poslanci kteří mají hájit zájmy česka totálně selhávají za jidášský groš by prodali i vlastní rodinu tak ti by byli ostudou i doma ale volič nezapomíná i když je u těchto zmetků xenofobní zapomínají však na to že i oni jsou smrtelní a doma to nebudou mít lehké

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,ukazuje se,že bruselští poslanci jsou opravdoví darebáci,tvůrci a podporovatelé zla,lumpové kteří zrazují za jidáš.groš,staronová sebranka pod vlivem židochazarů,banksterů,svobod.zednářů i Jezuitů,ženoucí bezhlavě lidi do nového vazalství,diktátu,válek a UTRPENí..

   Smazat
 2. Vím, že není nic staršího, než včerejší noviny, staré zprávy přebíjí nové. Chaos v politických informacích vytváří media.Ač ateista, díky Bohu začíná mi fungovat,ač nechtěně "sloní paměť.Teprve teď jsem pochopil, proč byl ve starších civilizacích preferován kult"stařešinů"možná nevidíte souvislost. Já ano.Jako v rodině rodiče děti plodí a prarodiče je vychovávají,to určitě znáte. Společnost založena na mládí a zisku je dekadentní. Co bude po dekadenci, ví to někdo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak!
   Ale když dneska skoro neexistuje úcta ke starším, není to dobré.

   Smazat
 3. Ano ,tito posranci jsou Darebáci,,,,,,,,,,,,

  OdpovědětSmazat
 4. To máte těžké. Všem těmto lidem léta fungovalo, že čím absurdnější lež, tím spíše jí lidé uvěřili. Je to jako v pohádce "Císařovy nové šaty". A když už nejen lidé, ale i sám "císař" řekne, že ty nádherné šaty mají přinejmenším spoustu děr, můžou se zlodějští "krejčíci" vzteknout.

  OdpovědětSmazat
 5. Davide, uz jenom to ze postujes hoaxy a zvaneni komunistickych primitivu jako je Man ukazuje, co jsi zac.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, že si pamatuješ jedno jméno je dobře a držím Ti palce aby jsi s přibývajícím věkem toho udržel víc. A tyhhle ( česky protože jsme v Čechách ) falešné zprávy a podvody v podobě popírání a překrucování historie a reálné realityVám ctihodný občane lejou do hlavy na stranické schůzi, nebo vás obráží stranická agitka?
   Lukáš 6 - Strom se pozná po ovoci. 41Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trámu ve vlastním oku si nevšímáš? 42Jak můžeš říkat svému bratru: ‚Bratře, nech mě, ať ti vytáhnu z oka třísku,‘ když nevidíš trám ve vlastním oku? Pokrytče, vytáhni nejdříve trám z vlastního oka, a tehdy prohlédneš, abys mohl vytáhnout třísku z oka svého bratra.
   43Strom, který nese špatné ovoce, není dobrý a strom, který nese dobré ovoce, není špatný. 44Každý strom se přece pozná po vlastním ovoci: z trní se nesbírají fíky a z bodláčí se nesklízejí hrozny. 45Dobrý člověk vynáší z dobrého pokladu svého srdce to dobré, zlý pak vynáší ze zlého pokladu to zlé. Co má na srdci, to na jazyku! ( to je z bible, ale tam je na vaší partu příliš mnoho pokory, soucitu a morálky )

   Smazat
  2. Karle, ač ateista, bibli znám. Dobrý ale reakci od 2:43 nečekejte, natož pokoru.

   Smazat
  3. To já přeci vím, že je to nad jeho možnosti.

   Smazat
 6. Lepší prezident než Miloš Zeman byl už jen Klement Gottwald.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je sarkasmus nebo doopravdy?

   Smazat
  2. 100% doopravdy, ačkoliv, ještě není všem dnům konec.

   Smazat
 7. Z Bruselu k nám dopis zaslaný
  nevidí jak už je národ nasraný.
  Na autory takových dopisů
  kteří jsou dávno k odpisu.

  OdpovědětSmazat
 8. Čím více budou prezidenta Zemana napadat, tím má větší naději na opětovné zvolení. ČSSD v dalších krajských a parlamentních volbách pocítí, jak svou vedenou politikou "nasrali" český, moravský a slezký národ.

  OdpovědětSmazat
 9. Dnes vidíme tu Štětinovu nově se rodící Evropu. Pane Štětino, fuj nechci.

  OdpovědětSmazat
 10. Brusel je prý centrem evropského terorizmu a černého obchodu se zbraněmi. V Bruselu je dnes nebezpečno, takže se připravte na hromadný návrat našich přeslavných europoslanců do relativního bezpečí. První zdrhnul fráternický Svoboda, protože mu asi v Bruselu zavřeli i katolický kostel. Ale všeho do času, brzy bude i Praha zcela světová, včetně no go zón, kam se bude bát i policie. A bude to i jejich zásluhou.

  OdpovědětSmazat
 11. Senátora Štětinu stejně jako prezidenta republiky Zemana spolčování s fašisty nic neomlouvá.
  Pane Man v rámci objektivity měřme všem stejným metrem !

  Kdo má zájem si na dané téma přečíst něco zajímavého doporučuji článek od novinářky Saši Uhlové:Od Sládka až po Zemana:
  http://denikreferendum.cz/clanek/21720-od-sladka-az-po-zemana

  OdpovědětSmazat
 12. Proč se rozčilujete.Většina našich politiků by prodala 5letou dceru do bordelu,jen když bude nějaký zisk.Ostatně někdo je tam zvolil.Musíte
  si podat toho,kdo je volil.Tím nemyslím fyzicky.Jejich voliče je potřeba
  seznámit s tím,že tato činnost nebude lidmi tolerována a budou nutně
  na pokraji společnosti.Zvláště voliči bývalého fanatického komunisty
  Štětiny.Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 13. Zdravím vás z dalekého. Japonska dnes zde na tv byli zpravy přes 6 minut::::pompézní přijetí Českého prezidenta Zemana v Číně - seřazené vojenske jednotky salvy z děl a Ceska hymna hrana armádním sborem všude venku Ceske prapory fakt paráda ALE : Ceska ČT ticho po pěšině je to opravdu do nebe volající sprosťárna! Něco bylo i na Pravdive eu!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.