Reklama

středa 4. listopadu 2015

Evropě hrozí válka. Merkelová pronesla závažná slova - Opravdu existuje tzv. „Kancléřský akt“? Je Merkelová řízena ze strany USA? - Ilegální imigranti na slovinsko - rakouských hranicích - agresivně útočí na policisty a vojáky

4.11.2015   Czechfreepress
Proti protestním shromážděním u příležitosti výročí 17. listopadu chystá provokace - Evropě hrozí válka. Merkelová pronesla závažná slova - Opravdu existuje tzv. „Kancléřský akt“? Je Merkelová řízena ze strany USA? - Ilegální imigranti na slovinsko - rakouských hranicích - agresivně útočí na policisty a vojáky - Schulz pohrozil ... použitím síly vůči státům, které se nepodřazují "zájmu společnosti" vs. Imigrantům - Vzniká prý nová bezpečnostní situace.Fico chce svolat summit V4 - USA evakuují teroristy Islámského státu, aby je chránily před Rusy - VE ŠVÉDSKU UŽ POŘÁDAJÍ MUSLIMSKÉ GANGY HON NA ŠVÉDSKÉ OBYVATELE ! - Ruské letectvo útočí na závody teroristů v Sýrii - Čína „odpovídá" americkému námořnictvu demonstrací stíhaček - Rusko otestovalo nový hyperzvukový letoun - Putinova tajná zbraň: pravda a diplomacie - Nastal očekávaný zlom v uprchlické krizi!
https://www.youtube.com/watch?v=NSrb259d3H8#t=2731.

14 komentářů :

 1. VYPADÁ TO ŽE NĚMCŮM OTRNULO A KOLEDUJÍ SI O DALŠÍ PŘES DRŽKU A TI NAŠI BLBCI SI NECHALI HAVLOZMRDEM ZNIČIT ARMÁDU TO JE HNUS ZA TUHLE ZRADU BY MĚLI VŠICHNI CO SE PODÍLELI OD HADROVÉ REVOLUCE NA LIKVIDACI STÁTU VISET!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to pravda . Všichni politici , kteří se podíleli po hadrové revoluci v 1989 na zničení toho co naši předkové po staletí budovali by měli být odsouzeni a potrestáni .Ale kdo je odsoudí a potrestá ? Česká soudní zkorumpovaná mafie ? Vyšetřování skončilo . Zapomeňte .

   Smazat
  2. No ,nemám sice Merkel v lásce.Vím ale jako většina lidí,že Německo je okupované na věčné časy.Takže musí plnit příkazy okupantů.A ti měli od války za cíl zničit Německo jako takové.Jak je vidět,tak se jim vše daří.Všude ,kam režim USA vpadl či zavedl tzv.demokracii ,tak vládne Islám.Proč asi?A kdo ve skutečnosti vládne Islamistům?

   Smazat
  3. Merkelová osobně je zodpovědná za vše, co se v současné době v Německu a celé Evropě děje. Je to naprosto bezcharakterní a panovačná osoba. I pro člověka, který by byl vydírán (pokud skutečně je vydírána), existuje čestné řešení, má-li tento člověk v sobě zbytky slušnosti a starost o vlastní národ a tím řešením je demise a stažení se z politického života. Pročpak toto Merkel asi neudělá?

   Smazat
 2. Proč se imigranti fedruji do Evropy, pěkně ve své knize vysvětluje RNDr. Nidal Saleh CSc.
  „V mé knize „Proč se vraždí v Izraeli“ jsem ve čtvrté části první kapitoly pod názvem „Kdo jsou dnešní židé“ podrobně uvedl chazarský původ východoevropských židů. Chazaři, polokočovný národ, pravděpodobně tureckého původu, se usadil na místech dnešního jižního Ruska mezi Volhou a Donem na březích Černého, Kaspického a Azovského moře. Židé, kteří byli byzantským panovníkem Lvem III. vyhoštěni z Konstantinopole, našli domov mezi pohanskými Chazary. Kolem roku 740 n. l. v konkurenci mezi křesťanskými a muslimskými misionáři
  získali židovští misionáři chazarského vládce pro židovskou víru. Arther Koestler, britský občan, narozený v Budapešti roku 1905, ve svém bestselleru z roku 1976 Třináctý kmen (The Thirteen Tribe) dokázal, že dnešní židé jsou z největší části potomky Chazarů, kteří kolem roku 740 n. l. přestoupili na židovskou víru.“ (RNDr. Nidal Saleh CSc.)

  http://vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Nedotknutelni-Nidal_Saleh.pdf

  OdpovědětSmazat
 3. Asi jo, válka, proto se stále více v EU staví Domy, které se dají bránit :
  https://www.youtube.com/watch?v=aKfUMm9akZY

  A ještě na to byla dotace 585 000,- Kč

  OdpovědětSmazat
 4. Hidžáb Mutti ví o čem mluví. Proto, že se na přípravě války v Evropě sama aktivně podílí.

  OdpovědětSmazat
 5. Když bude válka, tak kvůli této krávě!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte asi bohužel pravdu . Nedávno jsem někde zahlédl obrázek jak malá Makrela sedí Hitlerovi na klíně a tento jí říká :
   Angelo až budeš velká tak zničíš celou Evropu . Bohužel tato kráva , jak ji označujete dělá všechno pro to aby tento úkol splnila .

   Smazat
  2. Makrelka má asi tolik pravomocí, jako státní prezident Hácha. Jenom tolik, co uSSa okupant dovolí.

   Smazat
  3. Pan president Hácha pro český národ dělal jen to nejlepší, jeho vláda přijala a postarala se o utečence z Pohraničí, dostal zatčené studenty z vězení zařídil, že Češi nebyli bráni do Wermachtu a vládní vojsko bylo použitelné jen jako stafáž.
   To Beneš potřeboval , sedíce v bezpečí, co nejvíce obětí na životech.

   Smazat
  4. Češi nebyli bráni do Wehrmachtu, protože naprostá většina z nich by při první příležitosti přeběhla na stranu Rudé armády a toto Němci moc dobře věděli.

   Smazat
 6. Evropě opravdu hrozí válka a napětí opět, již po třetí, vytváří Německo. Líní a neschopní úředníci EU vůbec nechápou co se děje. Merkel pozvala všechny do Německa a teď to chce hodit na Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko a Makedonii.Že je mezi nimi jen křehký mír, vědí všichni. Takže jediné řešení vojensky uzavřít hranice Schengenu a všichni pozvaní do Německa. Ihned!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A vystavět betonové ploty na hranicích s Německem. Pak můžeme přijímat původní německé obyvatelstvo jako uprchlíky.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.