Reklama

pondělí 30. listopadu 2015

Exšéf vojenské rozvědky USA: Historie nás za Irák potrestá!

30.11.2015  První zprávy

Invaze do Iráku byla obrovskou chybou, která bude přísně potrestána, přiznal generálporučík Michael Flynn, který vedl výzvědné operace během války v Iráku.


V případě, že by USA nenapadly Irák, tak by teroristická skupina Islámský stát" (IS) nevznikla, řekl bývalý šéf zpravodajského oddělení ministerstva obrany, generálporučík Michael Flynn v rozhovoru pro Der Spiegel.

„Byla to obrovská chyba. Bez ohledu na to, jak krutý byl Saddám Husajn, jeho zničení nebylo v pořádku. Totéž platí pro Kaddáfího v Libyi, z níž je nyní zkrachovalý stát. Velkou historickou lekcí je, že strategická invaze do Iráku byla neuvěřitelně špatným rozhodnutím. Historie by neměla být a nebude k nám shovívavá," řekl Flynn.

Od roku 2004 do roku 2007 sloužil Michael Flynn sloužil v Afghánistánu a Iráku, kde vedl průzkum ve Společném velení speciálních operací USA. Zejména hledal Abu Musaba al-Zarkávího, vůdce Al-Káidy v Iráku, a zakladatele IS. Podle Flynna, se USA vždy snažily zničit vůdce v naději, že jeho nástupce bude méně úspěšný. Nebyla to pravda, připouští generál: místo bin Ládina a al-Zarkávího přišel „mnohem chytřejší" a „velmi nebezpečný" Abu Bakr al-Baghdadí, který povýšil úroveň regionálního konfliktu na světovou náboženskou válku.

Flynn řekl, že Spojené státy udělaly chybu, když byl al-Baghdadi v roce 2004 zadržen, a pak propuštěn. „Byli jsme příliš hloupí. Tehdy jsme nechápali, s kým jednáme," uvedl bývalý šéf americké vojenské rozvědky.

„Nyní, v každé evropské zemi má (IS) svou vlastní strukturu,“ konstatoval Flynn. „Totéž může být v USA, i když je nemůžeme najít."

Podle něj k porážce IS nálety samy o sobě nestačí a chce to pozemní operace. Rovněž je nutná konstruktivní spolupráce s Ruskem. „Rusko se rozhodlo zakročit vojensky v Sýrii, a to radikálně změnilo situaci. Nemůžeme říci, že Rusko je špatné a musí odejít. To se nestane, musíme být realisty," doplnil.

Flynn rovněž kritizoval neochotu USA spolupracovat v syrské otázce. „Francouzský prezident Hollande přijede do Washingtonu a požádal o vojenskou pomoc. Jako Američan myslím, že je to divné. Už dávno jsme měli přijet k němu a nabídnout mu pomoc," poznamenal Flynn. Tato pozice, vedla k tomu, že Hollande byl nucen jednat s Moskvou, dodal.

 
(kou, prvnizpravy.cz, spiegel.de, foto: arch. - Michael Flynn, exšéf vojenské rozvědky USA)
Související:
Rusko obvinilo USA z rozkvětu terorismu a Islámského státu! 

78 komentářů :

 1. Ač ten generál by měl být chytřejší,než mnoho jiných,ale podle mne nemluví pravdu.USA vůbec nejde o to,aby v tom BV,byl schopný,úspěšný stát,ale všechno rozvrátit a ovládat.Už jsou informace,že nejen podporovali Talibán,Al-Kaidu a co je jasné i IS,pořád jen proto,aby si podrobili Sýrii.Této příležitosti se chopilo i Turecko,je možné,že si konkurují USA s Tureckem v Sýrii.Co je podstatné,Rusko jim překazilo plány,tak se hledá východisko,jak Rusko pslabit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi má výčitky svědomí, že spolu s britskou rozvědkou rozehráli v Iráku sektářské násilí. Stačilo k tomu pár výbuchů, pomluv a střelba do obou táborů po vzoru Bruce Willice /Poslední zůstává/.
   Ostatně stejná manipulace jako na Majdánu.

   Zajímavé, že to jsou vždycky penzionovaní generálové a bývalí poradci, kteří začnou jakoby "zpívat" a ovlivňovat veřejné mínění, že by pokus o změnu kurzu ...

   Smazat
  2. Zasít nenávist mezi religiemi, národy, etniky, sociálními skupinami - to se jim povedlo v Jugoslávii. Potřebovali na to jen peníze a vyhrabat ze skříně staré dávno zasuté kostlivce (chorvatské ustaše, muslimský džihád, srbské četniky, albánský nacionalismus křížený s drogovoou a pašeráckou scénou). Od té doby to provádějí v dalších státech - Irák, Libye, Sýrie, ale i Gruzie, pobaltské státy, samozřejmě Ukrajina. I Šapiro a jeho 'novináři' a 'neziskové organizace' jsou totéž předvést u nás, kdybychom se chtěli cuknout z NATO případně z EU. Na to prosím nikdy nezapomínejte a zařiďte se podle toho!

   Smazat
 2. Flynn projevuje v rámci svých znalostních omezení solidní názory. Což teprve až sezná, že celá US zahraniční politika a její vojenská část byla jednou velkou lží postavenou na jedné velké lži 9/11? Což až zjistí, že on, jako vojenský rozvědčík, měl největší nepřátele doma v části CIA, NSA a jejích kontratktorech? A což až zjistí, že celý ten US vládně kontraktační spektákl byl principálován ze zcela jiných míst? Všichni Amíci nejsou pitomci a jednou jim to dojde - pak bude naděje, že pochopí, že lokální autoritář je lepší než globální psychopat a stínový válečník na první prioritě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste s prominutím naivní, pokud si myslíte že neví...
   Začalo foukat odjinud, takže je třeba ty ovce co káru tlačí jemně přesměrovat, aby si vlastně ani nevšímly že jedou proti směru který se původně hlásal. A až dojedou do místa odkud před lety "vyrazili", nikdo si již nebude nic pamatovat již z toho důvodu, že ovce které se po cestě narodily a vystřídaly ty staré jim neuvěří, a ti kteří pamatují budou raději mlčet, aby se nepřišlo na to, že jsou užitečnými idioty. Podívejte se třeba na naše přední socialistické umělce. Mnozí z nich podepisovali antichartu a dnes jsou zarytými antibolševiky...
   Theatrum mundi :-))))

   Smazat
 3. Rusko obvinilo USA z rozkvětu terorismu a Islámského státu!
  Odkaz malým písmem dole je možná zajímavější než částečné doznání exšpióna.

  OdpovědětSmazat
 4. Penzionovaní američtí generálové a tajní si najednou neberou servítky, ale stálo by za to zjistit, jaké byly jejich postoje a činnost v aktivní službě. Dnes je nám to platné jako mrtvému zimník. Osobně to hodnotím tak, že se pokoušejí alespoň mediálně napravit minulost, protože dnes už moc dobře vědí, co přichází !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 9:45: Takova vyhlaseni prichazeji (domnivam se) az po uvedomeni si ze byl dotycny pouzit jako nastroj a po uvedomeni si ze vladni protiatomove bunkry jiz nejsou k dispozici. Ze je to sekra pozde jim dochazi az ted.

   Smazat
 5. A mame tu dalsiho generala kterej je (a dozajista porad byl) komunista a Putinuv agent! Nejak se to s nima v uSSa roztrhl pytel v poslednich dnech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem si stihl povšimnouti, jakpak se ta epidemie komunistických, proputinovských agentů, ruské páté kolony v SSA rozšiřuje, na bývalé vojáky a agenty tajných služeb, ale i ty aktivní Snowden, Manning, spol a dokonce i na aktivní politiky viz. 31 emerických guvernérů a senát, bojující s Huseinem Ohavou kvůli jejich neochotě příjmat teroristy z ISIS do SSA, maskované jako uprchlíky:)

   Zvláště poté co budou dokonale PROVĚŘENÍ EMERICKOU TAJNOU SLUŽBOU :)

   Sami Emeričané mají v blahé paměti uloženo to jak se vždy posléze zjistí, že jejich tajné služby ZÁHADNĚ SELHALI :) a SPLETLI SE :)
   Viz 11:9:2001, útok na Irák, vznik ISIS, atd, atd, atd :)

   Pokud ovšem nebudou mít ve skutečnosti za úkol, přivézt do SSA, jenom a pouze, PROVĚŘENÉ BOJOVNÍKY ISIS s jejich rodinami :)

   Slunce v duši :)

   Smazat
 6. Podle mě by měl Putin z e Sýrie odejít. Zachoval se čestně, vždyť nebezpečí ISIL má téměř u hranic, aspoň tedy spřátelené bývalé svazové republiky. Západ mu však hází klacky pod nohy. Vždyť, jen opravdový naiva si může myslet, že Turecko sestřelilo bombardér bez odsouhlasu Amerikou. Prostě USA se rozhodlo, že Rusko zničí, a to tato země zla umí. Proto by se měl Putin vrátit domů a připravovat hlavně Rusko proti nepříteli. Je to smutná pravda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejlepší obranou je útok. Válka v Sýrii je válkou o vědomí lidí po celém světě - ukazuje, kdo je s teroristu, kdo je jejich faktický patron - jsou to USA, Turecko, Saudská Arábie, Emiráty, dnešní režim na Ukrajině a bohužel i Izrael, který na Golanách a v Palestině provádí velmi krátkozrakou politiku..

   Smazat
 7. Bohužel, pisatel 10.27 je naprostý hlupák a provokatér, který nemá jediný argument, jen opravdu debilní a primitivní bláboly. Příště mu neudělám radost a nebudu reagovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 10:29: Tva pitoma "reakce" svedci o tom ze 10:27 zrejme uderil hrebik po hlavice, vice zde:

   https://deutsch.rt.com/amerika/35791-analyse-neue-pentagon-richtlinien-sehen/

   Smazat
  2. Bohužel takovýmito indivudui 10:29, před kterými varoval prezident Zeman, kteří nerespektují odlišný názor, falešně nálepkují a sprostě uráží, se to na Nové republice jen hemží. K tomu si připočtěme mnohdy i rasistické nadávky, popírání a ospravedlňování genocidy, což je jenom vítr do plachet multikulturalistům z církví a rádobyhumanitních neziskovek podílejících se na organizování uprchlické vlny a zániku českého národa.

   Smazat
  3. 10:27 nechápe, že Putin už s Říší dobra začal válčit právě na území Sýrie a že zatím uchránil ruské území od toho, aby se změnilo ve válčiště, kde budou banderovci a jim podobní na příkaz loutkáře (pozor, to není Obama, ten je jenom tiskovým mluvčím loutkáře) dovádět v cizích službách

   Smazat
  4. Každý týden jsou v Dagestánu zneškodněny bojůvku radikálních islamistů, kteří přes Turecko přecházejí do Ruska. Takže když je Rusové bombardují na hranicích s Tureckem v Sýrii, ušetří si práci a životy mnoha svých vojáků a policistů doma.

   Smazat
  5. 12:04 Nejste vševědoucí ani jasnozřivý, abyste rozhodoval co kdo chápe nebo nechápe. Válku Ruska v Sýrii nazval dobrodružstvím a rizikem pro národní bezpečnost (z hlediska oslabení na afghánské, ukrajinské a podněsterské hranici) i Strelkov a při vší úctě k vám, jeho znalostmi a zkušenostmi nedisponujete.

   Smazat
  6. Pro 12:50: Jakakoliv vojenska akce je automaticky "rizikem pro narodni bezpecnost" - na to neni potreba mit nejake valne skusenosti aby to bylo vsem jasne. O "dobrodruzstvi" bych ale ROZHODNE nemluvil - akce Ruska je kompletne legalni a je zamerena na konkretni cil - likvidovat neregulerni armadu uSSa (IS) aby se dostrilela do Ruska - a byla tam i nadale podporovana NATO. V takovem pripade analyza JEDNOZNACNE ukaze ze NEzasahnout predstavuje mnohem vetsi riziko. V zhledem k tomu se tim padem jedna o sebeobranu a tudiz neni mozno mluvit o dobrodruzstvi.

   Smazat
  7. Z Afghánistánu, se kterým měli hranice a nebyl problém v zásobování armády, se Rusové museli stahnou před islamisty vyzbrojenými USA a doufejme, že v Sýrii, kde musí žádat okolní státy o povolení každého přeletu, nezabřednou do pozemní invaze.

   Smazat
  8. Afghánistán rozjeli idioti typu Brežněv. Geronti, obklopení idioty, naivky a alkoholiky. Dnes je situace v Rusku úplně jiná, politika je otevřenějíš, podstatně demokratičtější, lidé si uvědomují zájmy své vlasti a nebezpečí, která ji hrozí. Všimněte si, že Putin nerozjíždí žádnou studenou válku, ale se všemi chce vycházet, i když ví, že dnešní administrativy mnoha zemí jednají jinak. On ví, že u 'partnera' mohou vše změnit hned příští volby, netlačí na pilu, hraje o duši lidí v těch zemích. Lhaní korporátních médií se ukazuje i jejich konzumentům jako lež a manipulace. A to je z hlediska dlouhodobého jasné Putinovo, resp. ruské vítězství!

   Smazat
  9. Pro 13:48: Dle meho mate pravdu - jak jsem tady uz dozajista psal - je to debilni uSSacka propaganda ktere vdecim za to ze se moje Rustina podstatne zlepsila za poslednich asi 5 let! A at si tady uSSacti kolaboranti klidne vypisujou ze zeru Ruskou propagandu - jsem k tomu DONUCEN - nic jineho nezbyva - vzdyt si kouknete treba pervyj kanal - a uvidite co vsechno uSSacka propaganda cilene zamlcuje, co si vymejsli a to vsechno jenom proto aby si lide nevedeli spocitat dve a dve!

   Smazat
 8. Historie se na vás vykašle, jste pro ni nezajímaví.Zodpovídat se budete jednou Bohu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jakožto ateista určitě nebudu.

   Smazat
  2. Historie se na nás asi vykašle, ale bude sloužit našim potomkům jako zdroj poučení. Doufám, že nebudou tak hloupí a nepoučitelní, jako jsme byli my po roce 1989 (pro připomenutí - vykradení státu a jeho změna v kolonii, vstup do EU, vstup do NATO, 'svatý Havel' čili nekritické uctívání notorika a humanitárního bombometčíka, organizovaná krádež zvaná 'církevní restituce' atd. atd.)

   Smazat
 9. Nevěřím mu ani slovo.Tito lidé jsou křiváci.Budou se na vás usmívat a sypat si popel na hlavu,ale do zad jsou vám schopni vrazit kudlu a ani nemrknou.

  OdpovědětSmazat
 10. Ničení a rozvrácení nezávislých fungujících států ,jejichž vlády nechtějí být poslušnými loutkami USA ,Francie , a dalších bývalých koloniálních velmocí je přece základem zahraniční politiky těchto států NATO již desítky let.Nejedná se tedy pouze o Irák.Tato zločinná politika v současné době graduje.
  Naopak pokud stojí země se sebetvrdší diktaturou na straně USA a nechá se jimi řídit, je možné zde bez sebemenší kritiky páchat jakékoli zločiny proti lidskosti.Viz.popravy, ukamenování,sekání rukou ,absence práv žen atd.v Saudské Arábii nebo současné přetvoření Turecké republiky na tvrdou diktaturu a režim osobní moci..

  OdpovědětSmazat
 11. vykašlete se na generálovy krokodýlí slzy a přečtěte si toto http://aeronet.cz/news/v-v-pjakin-mimoradne-o-sestrelenem-letadle-3-svetove-valce-uprchlicich-evrope-a-turecku-video-a-cesky-preklad/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To stoji za přehrání. Asi nebyl ve formě nebo zešílel. Dokud si Pjakin povídal a glosoval o minulých událostech, tak to šlo ještě akceptovat. Když ale začal mluvit o Bosporu a Dardanelách, tak fakt asi přebral nějaké drogy.
   * To, že se Turecko rozpadne, je možné.
   * To, že průlivy budou Ruské, bude asi možné až po 3. nebo 4. světové válce.
   Tak vidím situaci já a vůbec bych s jeho myšlenkou nekoketoval na veřejnosti.

   Smazat
  2. 14:08 - tak nám to podrobně vysvětlete, o tom Bosporu a Dardanelách, když jste znalejší, než Pjakin (a bez drog).

   Smazat
  3. 14:15 Nejsem znalejší, jen jsem ho poslouchal. Tak tedy:

   1) Pokud nejste starej Veškrna (Vašek) nebo SpandaMumlavá (Kháárl), tak nemůžete schvalovat a podporovat vnější oddělení území nějakého státu.
   2) Pokud se Turecko rozpadne, tak se rozpadne na entity.
   3) Že by ale celý průliv připadl pouze Rusku, tak to asi nepřipadá v úvahu. Asi by proběhla minimálně Evropská válka.
   4) Pokud Rusko zabere silově stávající turecký průliv, tak už se nebude moci chlubit svou nerozpínavosti.
   5) Pokud bude tvrdit, že v 10 století mu to patřilo, tak já jsem pro obnovu říše po hranicích Sámovi říše, ale asi mi to území bez války taky nikdo nedá.

   Závěr:
   Tož tak.Krym se dá nějak okecat, ale Bospor to teda chci v OSN vidět, vážený pane.

   Smazat
  4. 15:42 Co takhle USA a Panamský průplav? Co udělalo OSN v roce 1989, když USA vtrhly do Panamy?

   Smazat
  5. 15:42
   Co chcete říci? Už si připadám jak kolovrátek. Já tvrdím, že:
   1) se buď Rusko stane agresorem (takže všechna tvrzení o hledání kompromisních řešení ve světě konstruktivního Putina budou plané kecy) anebo Bospor nebude Ruský. Agrese Ruska = přijde o podporu normálně uvažujících lidí, kteří ho dnes hájí před rusofoby. (tedy i o mou)
   2) Pokud se začne z důvodů vnějších útoků Ruska trhat Turecko, tak proč neroztrhat Česko, proč neroztrhat Slovensko apod. Zkrátka velmoc se rozhodne a je to. Protože to nechci, nemohu připouštět precedenty jinde. Poláci mají armádu, my máme ho.no. I Poláci si uloupli kus na severu Moravy. když Áda zabral Čechy. Chcete to?
   3) Pokud se Turecko rozpadne vnitřně jako ĆR a SR, je to jeho věc na kolik dílů. To, že by se Kurdové chtěli osamostatnit je jasné a svůj stát si dle mého názoru zaslouží. Mimochodem: To, že by ČR delegace při návštěvě 23.listopadu v Turecku Kurdy a lidská práva zmiňovala jsem nepostřehl
   4) Že by se Turecko samo rozpadlo na několik dílů a průliv s obyvateli by chtěl být Ruský, tak to pochybuji. Je mi také jasné, že průliv je slabé místo pro cestování černomořské flotily.

   P.S. Končím. Co furt já??? Ať Pjakin poví, jak Turecké obyvatele přeformátuje tak, aby s radostí přijali Ruské občanství. On s tou blbostí Bosporu přišel. Pošlete mu dotaz do jeho otázek.

   Smazat
 12. Turecký premiér zrovna lže na na ČT.24

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 14. Ondřeji,
  a pak
  jsou ale i tací,ze kterých idioti byli udělàni.
  A ti,až rozpoznají úmysl ,zničí dříve nebo později
  tyto idiotskè předskupiny..
  je to jenom otázka času..
  j.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Když mu dobře selektujete informace a jiné cenzurujete, jste schopen udělat idiota z kohokoli!!!! Viz ČT a ČRo - a my je ještě za to platíme!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  4. To je Ondřeji právě to .... do času...,!
   se může samozřejmě nechat zblbnout i rozumný člověk ,neblázni, však to známe..
   právě ten rozumný ale na to brzy přijde...
   pa j.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 15. Pro generála ve výslužbě.
  1) Každý by měl už jako dítě dostat klasický budík od rodičů.
  2) K tomu kleště a šroubovák.
  3) Zvídavé děcko budík rozebere.

  Velice brzy pochopí, že něco rosesrat je o několik řádů jednodušší, než to dát opět dokupy. Tento úkol by měli v dospělosti povinně a opakovaně dělat politici a generálové.
  To, že budík nejde přesně na vteřinu není takový problém, jako zbytek života koukat na hromadu koleček, ručičky a ciferník.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 16. noo pratele faktem je ze turecky sasula erdogan pod kridly jewsa a isaaklandu bohatne na rope z uzemi lS
  synek tohoto statnika vlastni dopravni spolecnost ktera distribuuje a kseftuje s ropou

  OdpovědětSmazat
 17. Panove, vojenske autority v Americe nejsou spokojene s administraci presidenta Obami a casto ji verejne kritizuji na internete. Admistrace je posle do penze a je na nejakou dobu pokoj, nez se objevi dalsi general a zacne znovu neco kritizovat..Generalove napr. kritizuji, ze Dollar je slaby a neni podlozeny zlatem. Ze rust ekonomie pokulhava za potrebou naroda a ze media, education a finance nejsou ve spravnych americkych rukou... Generalove potom zakonci karieru predcasnou penzi oduvodnenou nejakou hlouposti - ze ma general milenku, a nebo osidil kasino v Las Vegas... To je vsechno srandy kopec ! Americka armada vsak NEMA RADA ISLAM a jsem ji za to vdecny... Politicke nazory amricke armady jsou velmi totozne s 80 % ceske populace. Proto verim, ze mezi Ruskem a pristi administraci budou lepsi vztahy.
  ....nick honolulu, ktery je vyhozen z kazde diskuze...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 18. nick honolulu predklada k analyzovani vsem strategum v Cesku skutecnost, ze Rusko bude mit uz brzy 3 valecne FRONTY ! Na Armenske hranici, Ukrajine a v Syrii. Pravdepodobne pocita s pomoci Ciny... Na Ukrajine to vyhra, ale jak to dopadne v Turecku nevim... Na Ukrajine se Majdaniste ve vlade vzajemne kopou do hlavy a kousou do usi. Tyto "kulturni" naviky jsou pozustatky z Khazarske rise, ktera bojovala proti Slovanum pred 1000 lety... Ja za to nemohu, ale me se to libi ! Pripomina mi to moje mladi v pomocne skole a krome toho si myslim, ze je to krasna demokracie. ....nick honolulu, nedoceneny, utiskovany nestastnik - vyhazovan z kazde diskuze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 19. honolulu to Ondrej Dvorak...Oni me vyhodili 3 x z Aktualne CZ za moje psani o zverstvech proti belochum v Africe, kde jsem zil a pracoval za vlady ekonomickeho genia B.J. Vorstera... Mam malou inteligenci a nevedel jsem, ze kritizovat vrazdy belochu je zakazany rasismus...
  Je mi utechou, ze uz brzy na to prijdou sami, az bude Praha a Brno plne immigrantu z Afriky. Jo, a na Deniku CZ se me zbavili take, abych jim neslapal do ideologickych "babovecek", ale ja myslel , ze jsou to hovinka... nick honolulu - odsuzovany za pravdu o Africe..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 20. honolulu - ja nefnukam, ale musim o tom mluvit, Abych nevvypadal jako DEZERTER, ktery utekl z boje... Co si o me budou myslet spriznene duse . kdyz bez pozdravu zmizim ? Hmmm ?

  OdpovědětSmazat
 21. honolulu - ja nefnukam, ale musim o tom mluvit, Abych nevvypadal jako DEZERTER, ktery utekl z boje... Co si o me budou myslet spriznene duse . kdyz bez pozdravu zmizim ? Hmmm ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Ahoj Nicku!:-)
   máš v mnohém pravdu a nebabráš se s tím!
   jà màm podobné informace jako píšeš Ty a
   myslím ,že není třeba,abys někam mizel jenom kvůli tomu,že někomu Tvoje info nevoní..
   To bys mně zklamal...O zvěrstvech proti bělochům vím ,už léta je to na jihu (a nejen v Africe)velký problèm!
   Měj se hezky a dávej na sebe pozor,tam u vás to taky není sladkej perníček!;-)!
   jituš

   Smazat
 22. honolulu to Ondrej Dvorak.. t.zn., ze to delaji kazdemu, kdo je jim nepohodlny ! Pro budouci potrebu je treba zalozit INDEX KARTY s informacemi tech , kteri to delaji, aby po nasi vitezne revoluci reality, jsme je mohli poslat delat zamestnani primerene jejich Majdanske inteligenci.
  Vzpomel jsem si, ze pani indendatni na Smichove nadrazi WC rikala, ze potrebuje pomocniky... nick honolulu - neprijemny vsem utopistum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 23. honolulu to Ondrej Dvorak.. t.zn., ze to delaji kazdemu, kdo je jim nepohodlny ! Pro budouci potrebu je treba zalozit INDEX KARTY s informacemi tech , kteri to delaji, aby po nasi vitezne revoluci reality, jsme je mohli poslat delat zamestnani primerene jejich Majdanske inteligenci.
  Vzpomel jsem si, ze pani indendatni na Smichove nadrazi WC rikala, ze potrebuje pomocniky... nick honolulu - neprijemny vsem utopistum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 24. Proc je vsechno 2x nerozumim jak to pracuje ? Je to moc slozite a nevim jak psat pod znackou honolulu ?

  OdpovědětSmazat
 25. http://www.noveslovo.sk/c/Tulsi_Gabbardova_Druha_fronta_ocima_americke_kongresmanky

  „Tady je 10 důvodů, proč musí Spojené státy s válkou za svržení Asadovy syrské vládu přestat:
  Proto, že pokud se nám Asadovu syrskou vládu podaří svrhnout, otevře to dveře ISIS, al-Kájdě a jiným islamistickým extremistům, aby se Sýrie zmocnily. Nastanou genocida a utrpení rozsahu, vymykajícího se všem představám. Islámským extremistům padnou do rukou všechny zbraně, infrastruktura a vojenské kapacity syrské armády, a bude tak ještě nebezpečnější, než kdykoli dřív.
  Proto, že spolčovat se s těmito islámskými extremisty a pomáhat jim k dosažení jejich cílů je v rozporu s bezpečnostními zájmy Spojených států a celé civilizace.
  Proto, že peníze a zbraně, které CIA vkládá do svržení Asadovy syrské vlády, míří přímo či oklikou do rukou islamistických extremistických skupin, včetně odnoží al-Kájdy, al-Nusry, Ahraru al-Šam a dalších nepřátel Spojených států. Tyto skupiny tvoří na 90 procent takzvané opozice a na bojišti jsou naprostou dominantou.
  Proto, že naše snaha svrhnout Asada dodává a bude dodávat sílu ISIS a jiným islamistickým extremistům, a měnit je tak v ještě větší regionální i globální hrozbu.
  Proto, že tato válka a teror ISIS i dalších islamistických extremistů v Sýrii prohlubují chaos a krvavou lázeň, a soustavně tak zvyšují i počet Syřanů, nucených z vlastní země emigrovat.
  Proto, že bychom měli vyvodit lekce ze svých minulých chyb v Iráku a Libyi, kde války Spojených států za svržení sekulárních diktátorů (Saddáma Husajna a Muammara Kaddáfího) vyvolaly ještě větší chaos a útrapy a umožnily islamistickým extremistům, aby se těchto zemí zmocnili.
  Proto, že Spojené státy žádnou důvěryhodnou vládou či vládního předáka, schopné syrskému lidu přinést pořádek, bezpečí a svobodu, nemají.
  Proto, že i pokud se Spojeným státům Asadovu syrskou vládu svrhnout podaří, v nejlepším z možných případů je to bude stát tisíce miliard dolarů i životy amerických občanů v marné snaze vytvořit novou Sýrii. Právě o to jsme se dvanáct let snažili v Iráku a nepovedlo se. V Sýrii bude situace mnohem těžší, než v Iráku.
  Proto, že naše válka proti Asadově syrské vládě koliduje s naší válkou, mající rozdrtit ISIS, al-Kájdu a ostatní islamistické extremisty, kteří jsou naším nepřítelem skutečně.
  Proto, že naše válka za svržení Asadovy vlády nás žene do přímého konfliktu s Ruskem, zvyšuje pravděpodobnost války mezi Spojenými státy a Ruskem i riziko nové světové války.“
  Co takhle pozvat paní kongresmanku třeba do Otázek Václava Moravce?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tulsi Gabbardova je v Kongresu za Hawaii...Zde je videt , ze existuje napeti mezi armadou a administraci. Ona je totiz i v hodnosti vojenskeho majora... (Mimo to je to neobycejne hezka zena). Jeji nazory zdily hodne Amiku ...nick honolulu

   Smazat
  2. Ta kongresmanka je inteligentní žena...
   Díky 16:09 za nadějné info!
   jituš

   Smazat
 26. Tak se me zda Dvoraku, ze Tebe nevyhodi odnikud ! Oni maji radi v Cesku obute hemeroidy, kteri mluvi jazykem opic na Limpopu. (bla, bla, bla, blaba.) Chces mi rict myslenku ty primitivni paviane, nebo nadavat ? Mam, rad oboje . A uz brzy budu znovu vyhozen, nebot Te poslu verejne do pr..le, kdykoli se mi zachce.. Radej me Ty hnupe porad, jak to udelat, abych Ti mohl nadavat pod znackou honolulu a ne pod anonimni.. honolulu , ktery Te umlati klavesnici a zase BUDE VYHOZEN !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Což takhle napsat něco k lčáínku, pokud možno is myšlenkou? Nešlo by to místo téhle textové onanie?

   Smazat
 27. Nicku honolulu opakovaně prokazuje, že mu nejde o žádnou věcnou diskusi ale pouze o rozbíjení diskuse řešením vlastních mindráků. T oby chtělo spíš psychiatra než pokoušet se jej suplovat v diskusi.

  OdpovědětSmazat
 28. Máte zbytečné obavy-válka s Ruskem nebude když Baraka Obamu osvítil duch Václava Havla a řídi se humanitou a heslem že pravdou a láskou nad lži a nenávistí o 180 stupnu,Falmer.

  OdpovědětSmazat
 29. (16:21) Jsem silne sebevedomy ? Nevim co je to mindrak. Jak mam odpoved na bla, bla, bla, bla ? T.j. rec opic ! To neni ani Fanagalo, ani Zulu..Mas nejakou znacku nebo pseudonym ? Jak to, ze rikas "opakovane", kdyz jsem zde, ani ne tyden ? , Ktera informace Te nazlobila ? Nebo, ze by to bylo Tvoje budouci zamestnani ? Projev se baboone - bla bla bla. honolulu (baboon = druh opice)

  OdpovědětSmazat
 30. honolulu to Prazska vlastovka... Chcete-li ji videt zadejte do Google Tutsi Gabbard IMAGE.. Do zitrka ahoj, k uleve osla Ondreje Dvoraka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro honolulu.
   Já Vás vítám,hodně jsem do Vás vkládal nadějí,že Vám něco prozradí,ony věštkyně,které jste zmiňoval na blocích Akt.cz.
   Mne také vyhodili z Akt,co beru s úsměvem,protože si redakce Akt,už nevědí rady,ze změnami v informacích.O těch třech frontách,tak to už napadlo také,protože Rusko nesmí zvítězit v Sýrii,podle názoru Turecka i USA.
   zemedelec.

   Smazat
  2. Nicku,
   ona se jmenuje Tulsi...
   představ si,že je taky beránek jako já -narozená 12.4. já 14.4.
   rok říkat nebudu ...
   Oscar Wilde (cituji):
   "Žena,která prozradí svůj věk - prozradí všechno!"
   on byl génius!!!!!
   jituš

   Smazat
 31. Moje plody přinesli nejaké ovoce-přestali jste konečne reagovat na troli a to mně teší.

  OdpovědětSmazat
 32. 19:25 Falmere, začal jsi být moc průhledný (někdy i nesrozumitelný). Hloupost opravdových trollů je větší, ale není dávána najevo tak okatě. Zkus používat něco z ČT, to určitě zabere. Teď třeba zrovna Jiří Šedivý, velvyslanec ČR při NATO, mluví o tom, jak je Rusko vůči Turecku agresivní. Z takových lidí si ber příklad když chceš, aby tě normání lidé považovali za blba.

  OdpovědětSmazat
 33. Zemedelec - t.j. prekvapeni pane, ze Vas vyhodili take. Vy jste byl vzdy velmi slusny a zadne blaznoviny a provokace nedelal a skoncil jste tam, kde ja - a dokonce i Libor Stejskal, ktery jim to tam postavil k mezinarodni slave - byl vypovezen... Nebylo to proto, ze jste nemel TITUL ? Ti panaci jsou tam velmi namysleni na svoji indoktrinovanou menecennou osobnost...To je pevnost prazske kavarny plna "akademiku" - Oni semnou nekteri chodili do pomocne skoly... A Pepa Repa take zmizel. Cochtan je v Bavorsku domacim panem - ma tam nekolik domu. Islamiste mu z toho udelaji popelnice...Ja take starnu a premyslim jak zastavit cas. S vedmami z New Age si dopisuji. Oni se schazi v Sandusky (Ohio) a posilaji me rady abych se omladil a bylo mi zase 30 +/- . Budoucnost vypada tak blbe, ze hlavni americka carodejnice z Bostonu zakazala do ni nahlizet ! Ony ty devcata z New Age ted studuji CALANUS z Artidy. Jednou Vam o tom napisi, az to budete potrebovat - protoze jste ze stare party. Greeting... honolulu

  OdpovědětSmazat
 34. Pani Prazska vlastovko, vite co jste dostala do vinku, kdyz jste narozena 14.4. ? Nez Vam o tom jednou napisi, tak do te doby si dejte do pracovniho stolu, nebo do kabelky kartu z velke Arkany XIV - Tarots , ktera se jmenuje TEMPERANCE...Chrani Vas a prinasi stesti.
  Vzpomel jsem si na New age , kdyz se o nich zminil nick zemedelec.
  Ahoj zitra, honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý Nicku,
   na kartu se hned podívám a provedu řádný ponor do odpovídající literatury!
   abys věděl ještě něco o mně
   (mimo toho 14.4.) maluji obrazy...jsem malířka.Malba je těžké povolání ,vyčerpávající
   a bohužel dnes,v době likvidace střední vrstvy,musíš dělat buď jak šroub anebo mít více želízek v ohni ... je to bohužel můj případ,tak si umíš představit,jak se musím ohánět....
   no nic,já zas letím a díky za radu
   zase napiš:-)!
   jituš

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.