Reklama

pátek 20. listopadu 2015

Fašismus v USA - konec demokracie


Zdeněk Kořístka
20. 11. 2015
„Americká sněmovna proti přijímání uprchlíků z Iráku a Sýrie…
Americká sněmovna reprezentantů přijala návrh zákona pozastavující přijímání syrských a iráckých uprchlíků. Každý uprchlík ze Sýrie či Iráku bude prověřen ještě před svým příchodem do USA!“ Čtvrtek 19.11.2015 je temným dnem demokracie. Náš velký vzor za oceánem nepochopil vstřícnost Evropy, a zradil všechny „vítače“ uprchlíků. V Kongresu razantně převážili protiuprchlické hlasy nad rozhodnutím prezidenta Obamy přivítat desetitisíce vzdělaných a pro pracovní trh v USA přínosných uprchlíků. Poměr 289:137 otřásl všemi demokraty. Co jste nám to američtí přátelé udělali? Stavidla fašismu byla otevřená…

Situace pro EU, a zvláště pro Českou republiku, nepředstavitelná. Každý den se na nás valí propaganda, že uprchlíci jsou přínosem, že je musíme přijímat, že naše obavy o bezpečnost jsou liché, že tito lidé nepřinášejí jen islám, ale i vzdělání, pracovitost. Ti občané, kteří těmto nesmyslům nevěří, a oprávněně poukazují na obrovské civilizační ale i bezpečnostní riziko pro Evropu, dostávají nálepky - islamofob, xenofob a v poslední době oblíbené fašista, fašizující hnutí...

Jak s touto situaci naložit?

Očekávám razantní kroky směrem k USA, které tyto demokratické hodnoty svým skandálním hlasováním pošlapalo. Kongres USA by měl být označen za hnízdo fašismu.

Očekávám razantní vystoupení od našeho lidskoprávního ministra Dienstbiera, který se na protest ihned vzdá svého amerického občanství, a počastuje kongresmany nějakou formulkou o fašistech.

Očekávám, že ČR navrhne Evropské unii zavedení sankcí vůči USA. Fašismus nesmí zůstat nepotrestán!

Očekávám smršť odsuzujících prohlášení jak od politiků v čele s pány Štětinou, Schwanzerbergem a Zlatuškou, tak i komentátorů v čele s pány Pehem, Mitrofanovem a Honzejkem a jiných ochránců práv nelegálních migrantů, kteří nás každodenně přesvědčují, že být proti je čiré zlo.

Očekávám vyjádření úderné „české pětky“ europoslanců v čele s pánem Polčákem, který slovo fašizující používá pro všechny, kteří islamisty odmítají.

Takže vážení vymývači mozků z veřejnoprávní České televize a Českého rozhlasu, vy v mainstreamových mediích, konejte. Poukažte na nedemokratický krok Sněmovny reprezentantů, označte kongresmany za fašisty. Prostě zachovejte kontinuitu a dejte je na pranýř. Na stejný pranýř jako to činíte s námi, s občany české země, s prezidentem Zemanem. Odsuďte je stejně jako to činíte s cca 80% ČR , kteří odmítají islamizaci Evropy a České republiky. Ti všichni jsou podle vašich kritérií xenofobové a fašisté. Přidejte tedy mezi nás i USA.

22 komentářů :

 1. Nastala doba, kdy "demokratické" USA se zcela demaskují a budou nadále odmaskovávat.Donedávna kritika EU za zdrženlivost přijímání imigrantů.Nastává doba, kdy vyjde na povrch, jak to vlatně naši největší kámoši, myslí a co s Evropu měli a mají v plánu.První vlaštovky přicházejí, Holland požádal Rusko o koordinované nálety, zmírnění sankcí a myslím, že to bude pokračovat.Vrcholem všeho je označování xenofobním chováním občanů, odmítající islamizaci vygradující džihádem.Nyní ti, co chtějí útočit, jsou díky trěmto politikům již mezi námi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KOŘISTKA SE TAK JEDINĚ MŮŽE POSADIT V PRAŽSKÉ KAVÁRNĚ SPOLU S UTEČENCI A NAPSAT ZVORÁLKOVI

   že je správné nepožadovat jako Poláci,aby z uprchlíků byla vytvořena armáda,která je osvobodí od IS,ale naopak MUSÍ poručit ČSSD,aby poslala naši zuboženou armádu bojovat za ALLÁHA a sám si může na pimprle přivázat bombu.

   Smazat
  2. 14:52 za náštěvu u psychiatra se neplatí a když vyrazíte brzy stihnete ještě akci v LIDLu (pokud tam nezůstanetevpřes noc)

   Smazat
  3. 15:07 Vždyť má pravdu. Vzpomeň si, kdo to je. Vidí vlnu a koryto. O lidi mu nejde

   Smazat
 2. Taky by jsme měli mít zákon označující vítání ilegálních islamistů a s tím související činy za protistátní zrádcovskou trestní činnost s příslušnými trestními sazbami.

  OdpovědětSmazat
 3. Pan Zaorálek by si měl neprodleně povolat do své kanceláře na MZ velvyslance USA, vyjádřit mu "znepokojení pravdoláskařů" k rozhodnutí Kongresu a důrazně ho vyzvat k nápravě !
  Vždyť Ti kongresmani už jsou ve svých výrocích "tvrdší", než náš pan prezident Miloš Zeman.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ten Zvorálek zaleze do díry a odtud bude štěkat,že radši konvertuje k islámu a pošle naši armádu bojovat za ALLÁHA než,aby doporučil jako POLSKO,aby z utečenců vytvořila MAKRELA armádu,která by bojovala proti IS,který je vyhnal a vybúril jim baráky.

   Smazat
 4. Sluníčka to je týden: nejdřív pan prezident a deset tisíc antiislámistů v Praze (na třech místech) pak celosvětová ikona sluníček Walesa proti a teď vaši chlebodárci z USA proti uprchlíkům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zbabělý spermiový dělostřelec USA zplodil uprchlíky a ted se k otcovství nechce znát.

   Smazat
 5. Chci to konečně i v TV debilizátoru slyšet jak označují USSA fašisty.

  OdpovědětSmazat
 6. Ale.... ale,.... copak se to v USA stalo...?? Mají kongresmani strach z hněvu američanů ?? Už jim to docvaklo ??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všichni, včetně pana Kořistky, by si měli uvědomit, že je to tak spávně, protože jedny pravidla diktují USA celému světu a druhá mají sami pro sebe. Je to zcela logické, že musejí mít úplně jiná pravidla, protože jsou vyjímečným národem (viz Obama, kap. IV, verš pátý). To pouze nevděční podlidé a nelidé označují tuto praxi zcela nesprávně za americkou politiku dvojího metru.

   Smazat
 7. USA náš vzor a nikdy jinak! Akorát nechápu proč nám sem před lety poslali svoje emisary (kteří dokonce před kamerami přeřezávali českou vlajku z překližky), abychom zbourali ten plot v matiční ulici a sami staví tak ohromný plot na hranicích s Mexikem. Je fakt, že v Matiční nebyl podle texaského vzoru.

  OdpovědětSmazat
 8. Soudě, podle jednání Ameriky, až doposud, tak jí to asi nebude bránit v dalším motivování Evropy, aby byla v přijímání vstřícnější. Možná zainvestují nějakou částku na kus, aby naše elity dál radostně plnily svěřený úkol. Za ty prachy, budou jistě i vymýšlet omluvenky pro Ameriku. P.K.

  OdpovědětSmazat
 9. Vysvětlení je zcela prosté: podle demografického průzkumu budou v USA po r. 2050 běloši v menšině, a proto USA chtějí pomoci Evropě (pokud ta chce i nadále splňovat podmínky transatlantického partnerství) dosáhnout stejného výsledku co nejrychleji (nejsou na to stovky roků jako v Americe), což se snad dobře splní, protože cesta z Afriky je do Evropy daleko kratší a kapacitnější a na hranicích s Arábií neční neprostupná stěna jako mezi USA a Mexikem. Ten rok 2050 se proto reálně stihne i v Evropě.

  OdpovědětSmazat
 10. Ač správně chápu Kořistkovu výzvu k zásadové švejkárně jako výsměch dvojmetrážní politiky, osobně preferuji věcné články o faktech. Doba je totiž již za hranicí, kde je srada lékem a pohlazením. Situace je natolik vážná, že ke znevažování je pouze krůček.

  OdpovědětSmazat
 11. Jsme podlidé, ovládaní nadlidmi z USA a brzy slimáky, kteří jsou nadlidé také.To už tady jednou bylo před 70 lety.Situace je velmi vážná, mám obavy, že Evropa je určena k likvidaci a nastolení pořádného chaosu.USA mohou být spokojené, povedlo se rozdrbat i klidnou Evropu.Zbývá ji zatáhnout do konfliktu s muslimy, jak tady, tak poslat vojáky a nejlépe i záložáky do Sýrie a Iráku, poté souběžně vyvolat konflikt s Ruskem, pomocí obranné NATO, které mělo s Varšavskou smlouvou skončit na propadlišti dějin.K čemu NATO s vedením USA vlastně je?K rozvracování a šíření teroru?K provokování na východní hranici?Jak říkal Friedman ze Stratforu, jsme pány všech světových oceánů, musíme odříznout spolupráci Německa s Ruskem atd.Jde z toho strach, co USA má s Evropou v plánu, prohlásil, také, že Nyní budeme válčit v Evropě.A k tomu není co dodat.

  OdpovědětSmazat
 12. USA se projevil jako již bývalý zbabělý hegemon, končící na propadlišti dějin.Co na to ČT a její objektivní moderátoři?Evropě lifrují a nakazují přijímat imigranty po milionech, samy odhlasovaly zákaz přijímání.To je vrchol všeho.A co na to evropští politici, schvalují to nebo jsou proti.Tady asi bez komentáře.Nikdo z těchto elit si nedovolí proti hlasování kongresu USA ani ceknout.A co Protektor Čapirou?

  OdpovědětSmazat
 13. To co nyní v Evropě zažíváme, bylo naplánováno před několika desítkami let, zakladateli společné Evropy:
  http://leva-net.webnode.cz/products/migracni-krize-evropy-je-plne-rizena/
  A zde můžeme vidět, jak plnění plánu probíhá:
  https://www.facebook.com/czech.WeAreHereAtHome/videos/1504725843161712/
  Z prvního odkazu je patrné, že evropští a nejspíš i národní politici, jsou s plánem srozuměni. Nejspíš, za tu všivárnu budou dost odměněni.
  Takže, pokud se nám to nelíbí, musíme protestovat. Jinak budou politici nadále zajišťovat nerušený tok migrantů. Vláda, která neumí hospodařit, bez zadlužování se, již schválila první miliony, pro Charitu ČR, která je bude začleňovat. To je ten jejich přínos, pro nás? P.K.

  OdpovědětSmazat
 14. Pokud pan Kořistka očekává protesty Štětináčů , Kocábů ,Kchárlů a jim podobných tak se dočká jen ohlušujícího ticha od těchto zrádců .

  OdpovědětSmazat
 15. Vsechno jsou pouha divadla pripravovana v USA a jeho nejblizsim spojencem. Ostatne nemusime ani sedet v sidle jejich tajnych sluzeb a
  divime se, ze pocet zabitych nejen v te Parizi, ale z letadel a jeste pred tim v New Yorku nemluve o Iraku, Afghanistanu,Syrii mnohanasobne prevysuje pocet zabitych v Parizi.Proc ale nejvice se place nad zabitymi v Parizi - Odtud se musi dostat do vsech svetovych medii a vyvolat tak strach. I ten vyraz terorista nebo terorismus nebyl
  jeste pred 30ti lety tak rozsiren. Lide se musi bat tak jako se boji stado treba ovci, by je mohli nahnat za plot.Strach donuti lidi, aby
  nepremysleli a poslouchali ty, kteri jim slibi zniceni teroristu.
  Asi tak jak to prohlasil Bush ml. kdyz vytlacil slzy v New Yorku a zaroven prohlasil, my ty teroristy s Al Kajdou najdeme a znicime.
  Znicil Irak, Afghanistan,Syrii,Lybii a jak je mozne, ze ty utoky neustale pokracuji . Duvod je jasny- stale udzovat lidi v napeti a ve strachu.
  Budou se bat letat, budou se bat velkych shromazdeni, chodit do divadel a pak uz to nebudou lidi ale nemyslici ovceProc, aby souhlasili se vsim i se svetovladou podle tisiceletych prani.
  P

  OdpovědětSmazat
 16. hrabě Kocharowski21. listopadu 2015 20:54

  Dnes jsem byl v Kafelandu, konala se tam sbírka potravin pro chudé a sociálně vyloučené. Dle rozdávaného letáku je 15% obyvatel Čech a Moravy ohroženo chudobou a sociálním vyloučením.
  A já myslel, že jsme bohatá země, a můžeme přijímáním desetitisíců afrických vzdělanců vyřešit problém hladovějící Afriky!

  Alespoň bych tak usuzoval podle vyjádření soudruha Samstaga, který kritizoval pana prezidenta Zemana.

  Stejně je dost zvláštní, že všichni ti, kteří spílají Zemanovi do fašistů, kvůli jeho negativnímu postoji k přijímání afrických vědátorů, že se jaksi
  nezajímají o naše vlastní potřebné. 15% z 10,5 milionu je bratru jeden milion pět set sedmdesát pět tisíc lidí, našich vlastních lidí, Čechů a Moravanů, kterým patří tato země.

  Jeden milion pět set sedmdesát pět tisíc občanů naší země nestojí těm dobrákům, kteří by "pomáhali" africké verbeži z našich daní, kteří se po nás drze a sprostě soplí, ani za psí štěk. Jak je to možné?

  Kde se v té sebrance bere takové opovržení vlastním národem? Co je to za zmrdy, kteří slouží za jidášský groš cizím zájmům?

  Pan Kořistka má plnou pravdu. Akorát je třeba, aby bylo úplně jasno,
  připomenout, že

  Třetí výbor Valného shromáždění OSN přijal rezoluci o boji proti glorifikaci nacismu, neonacismu a jiných praktik, které přispívají k podněcování současných forem rasismu, rasové diskriminace, xenofobie a souvisejících netolerancí.

  Šokující je, že ty země, které hlasovaly proti anebo se zdržely, jako EU, se neustále zaklínají demokracií, svobodou a hodnotami euroatlantické civilizace. Patří k nim tedy i oslavování nacismu?

  Za dokument předložený Ruskem hlasovalo 126 zemí - členů Organizace spojených národů, proti se postavily čtyři státy: Kanada, Palau, Spojené státy a Ukrajina. Dalších 53 zemí, včetně členů Evropské unie, se zdrželo hlasování. Tuto ostudnou pozici i České republiky by měl pan Zaorálek a premiér Sobotka vysvětlit.

  Zde je třeba ještě zdůraznit, že USA nechtějí přijímat uprchlíky ze Sýrie a Iráku, které rozesraly, a kde je skutečná válka, těch je pouze cca 15%, o ekonomických migrantech z jiných zemí už není vůbec řeč.
  To by odpovídalo přístupu USA ke zmíněné rezoluci v OSN.

  Ale co ti "naši" parchanti? Kteří mají plnou tlamu keců o fašizmu, kterým nálepkují bezmála celý národ, ale když je rezoluce v OSN proti fašizmu, tak se zdrží hlasování! Nejsou nemocní? Co Samstag, co Dienstbier, co Zaorálek?

  Člověku je z toho prolhaného bezcharakterního dobytku na blití, fujtajxl.


  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.