Reklama

čtvrtek 19. listopadu 2015

Generál Emil Vestenický : Z 200 migrantov može byť 100 útočníkov !

19.11.2015 Extratéma  
Hosťom v najnovšom vydaní diskusnej relácie Extra téma bol Genmjr v. v. Emil Vestenický, člen prípravného výboru strany Práca slovenského národa. Moderátor Radovan Kondrlík spolu s Emilom Vestenickým okrem iného diskutovali o migrantoch smerujúcich do Európy, medzi ktorými môžu byť vycvičení vojaci.













18 komentářů :

 1. Z 200 poslanců může být až 100 mafiánů. Pardon, ono to asi bude krapítek víc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vývoj naší legislativy, a skutčnost že se v parlamentu ještě hlasuje, jsou důkazem, že je to nad 50%.
   Příklad, jeden ze stovek:

   http://www.korupcejakoparazit.cz/clanek/recept-20-zruseni-sverenskych-fondu/

   http://zpravy.e15.cz/byznys/finance-a-bankovnictvi/cesko-se-otvira-penezum-z-muslimskeho-sveta-1088893

   http://nazory.ihned.cz/c3-62440820-060000_d-62440820-hleda-se-nahrazka-anonymnich-akcii

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pospisiluv-zakonik-skryva-fintu-na-ulivani-majetku-Je-to-horsi-nez-anonymni-akcie-sili-Bradacova-ale-nejspis-marne-320385
   Děda.

   Smazat
 2. Malá domů: http://www.literarky.cz/politika/svet/21023-wikileaks-bily-dm-ma-skandal-s-financovanim-zbroja-svdek-zastelme-ty-lidi

  Organizace WikiLeaks disponuje třicetihodinovým záznamem dokazující miliardový korupční skandál Bílého domu, do kterého jsou zapleteni jak bývalý prezident George Bush ml., tak současný Barack Obama. Navíc se skandál týká zpronevěry peněz určených pro zaměstnání padesáti tisíc postižených osob… AbilityOne je největší americký program určený pro postižené a pověření zaměstnanci federální vlády mají v tomto roce v rozpočtu na pomoc postiženým 3 mld. dolarů. Server organizace Wikileaks uvádí: „Většina uniklých peněz byla převáděna na vojenské účely, a to pro společnosti jako jsou DoD, Northrop Grunnman, Lockheed Martin & Boeing, které jsou mimo jiné partnery neziskové organizace SourceAmerica.“ Právě přes fond SourceAmerica mělo uvedeným firmám přijít na konto celkem 2,3 mld. dolarů z pomoci postiženým.
  Z rozhovoru Jean Robinsonové je patrný systém, nepodobný mafii, který zaručoval prospěch z podepisování smluv některým federálním úředníkům spravující veřejné finance a jejich přátelům. V rozhovoru Jean Robinsonová popisuje, jak se nadřízení ze společnosti SourceAmerica snaží utajit svůj střet zájmů a zvýhodňování určitých subjektů.
  Robinsonová mluví o tom, jak byla okamžitě upozaďována, když se snažila dát do pořádku veřejné věci. V rozhovoru odsoudila lidi, kteří pletichaří a nazvala je mafií a „strojem“ na přidělování peněz sobě a svým známým, a to pomocí uzavíraním lukrativních smluv, nevýhodných pro stát…Zajímavé na celé věci je také to, že redakce Literárních novin původně nechtěla tuto zprávu publikovat (byla zveřejněna v pondělí 16.11.), neboť jsme chtěli čekat na její rozšíření a teprve ji komentovat. Zjistili jsme, že tato poměrně závažná zpráva o korupci na nejvyšších místech USA je z neznámých důvodů našimi médii zatím ignorována.

  OdpovědětSmazat
 3. http://www.noveslovo.sk/c/Je_to_nahoda_ze_teroristicky_utok_v_Parizi_bol_planovany_v_Bruseli

  OdpovědětSmazat
 4. Ochrana Schengenského prostoru v praxi https://www.youtube.com/watch?v=SaGNoOBfYDU

  OdpovědětSmazat
 5. http://www.literarky.cz/komentare/ostatni/21018-a-co-pestat-k-vyroi-qsametove-revoluceq-lhat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je krásné jak ty islamisty omlouváte, chápete je. To co nenávidí ono nenávidíte i vy, to co chtějí zničit oni chcete zničit i vy. Rozdíl? Žádný. Stejní psychopati.

   Smazat
  2. 14,16 nehodí se ti do krámu PRAVDA? Není snad pravdou, že startovním výstřelem k radikalizaci islamistů a k migraci byla šílená politika západních imperialistů? Kolik džihádistů bylo v Iráku za Husajna? Jak to že se do Evropy nehrnuli takové proudy migrantů a mezi nimi teroristů před tím než se koalice západních zločinců jala šířit mír, demokracii a svobodu v sekulárních státech (t.j. před jejich vpádem do Iráku, Libye a před hybridní válkou Západu v Sýrii?

   Smazat
  3. Startovním výstřelem je to, že mladí arabští frustráti sedí ve svých západních bytech u svých PC s internetem, jsou zcela neúspěšní, zbyteční, nic neumí, nemají žádnou budoucnost. A místo aby se svou situací něco prospěšného a užitečného dělali tak brouzdají po netu a hledají koho by za jejich posrané životy obvinili a jak by se mu za to pomstili. Na webu je dnes takových kterých jim vše náležitě vysvětlí a instruují je dostatek. Za vše může zlý, dekadentní, nevěřící západ a je třeba se mu pomstít. A tak tito psychopati najdou smysl jejich života.

   A jaký je rozdíl mezi islamisty a vámi? Sedíte doma, frustrovaní brouzdáte po netu a hledáte koho byste obvinili za vaše posrané, zbytečné, neúspěšné životy. Na webu je spousta stránek jako AC24, Aeronet, Nová republika,... kde vám vysvětlí, že za vše může zlý západ. Už zbývá jen abyste se mu pomstili.

   Co takhle s islamistama spojit síly?

   Smazat
  4. 14,43 a proč tam sedí? Jak se tam dostali a proč? Proč nesedí spokojeně u nich doma, v pohodlíčku a komfortu?

   Smazat
  5. 14:52

   To je jiná věc. Já jen popisuji motivaci těch teroristů, kterou NENÍ nějaký útok na Afghánistán nebo příkoří západu jak tu blábolí ten v 14:30 a blbec v literárkách.

   Smazat
  6. 15,06 Ale ono to velice úzce souvisí. Někdo si je anebo jejich rodiče z nějakého důvodu natahal do "Společenství uhlí a oceli". A pak o nějakou dobu díky technologickému pokroku začalo ubývat práce a země jejich dědů začali "demokratizovat a osvobozovat" pod falešnou záminkou civilizovaní imperialisté. Frustrovaní a nezaměstnaní najednou dostali impuls. Mstu za prolitou krev statisíců lidí z jejich původní domoviny. A už to jede. Krev plodí krev, násilí plodí násilí, zlo plodí další zlo.

   Smazat
  7. 14:43

   Napsal frusrovaný brouzdač po internetu hledající koho by obvinil za svůj, posraný zbytečný, neúspěšný život;)

   Toto je servr člověka který vystudoval medicínu, byl členem vlády a má za i před sebou úspěšnou kariéru ve více oborech, já mám také vysokoškolské vzdělání, jsem zaměstnán i podnikám, vedu ekonomicky a společensky klidný život;)
   Zde, jako většina z nás, jsme proto, protože hledáme pravdu, bez ohledu na to KDO ji říká a KAM nás zavede;)
   Z kvality většiny zdejších příspěvků je zřejmé nadprůměrné vzdělání a vyjadřovací schopnosti většiny zde přispívajících, také roste počet těch, kteří se zbaběle neschovávají za anonymní příspěvky;)

   Na rozdíl od místního frustráta, také máme funkční rodiny a přátele;)

   To, že jsme členy západní civilizace, NESMÍ znamenat, že budeme popírat vinu západu na nynější situaci!
   A protože jsme poctiví hledači pravdy, soudíme padni komu padni;)
   Vyjadřujeme své názory slušně a pouze příležitostně použijeme hrubou záplatu na hrubý Josífkův pytel;)

   Prvním důvodem, proč sem chodíme je hledat pravdu a diskutovat o svých názorech, bohužel daní za internetovou svobodu je to, že se zde musíme potkávat s pacienty psychiatrických léčeben na útěku jako je Josífek Vyskočilů;)

   Ten tady chodí aby se tzv "bavil", tedy rozšiřoval nenávist a vztek, protože to jsou jediné věci kterých má na rozdávání;)

   Všem poctivým pravdy hledačům, slunce v duši;)

   A Ty se Pepíčku už opravdu polepši;) Ty už jsi sice s muslimskými teroristy síly spojil, ale ještě pořád se můžeš vzpamatovat;)

   Smazat
 6. Odkdy je byvaly komunisticky lampasak expertem na terorismus ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Die komunisten-Judenboslchewiken jsou experti na f š e c h n o přece, zapomněl jsi?

   Smazat
 7. Víte proč se cejchy vypalovaly? Protože někteří jsou skutečně nenapravitelní.

  OdpovědětSmazat
 8. 14,41 Co se ti nelíbí? Wiki "Od roku 1991 pôsobil na Veliteľstve Východného vojenské okruhu v Trenčíne vo funkcii zástupcu veliteľa okruhu a kariéru ukončil vo funkcii veliteľa pozemného vojska. Roku 1994 dosiahol prvú generálsku hodnosť." Máš stejné námitky proti Pavlovi, Šedivému etc? Kolik asktivních generálů nesloužilo a nestudovalo před hadrákem?

  OdpovědětSmazat
 9. ...ale také může být 180 pilných pracovníků u německých, francouzských, korejských, čínských, amerických, holanských výrobních linek a pásů a 20 ženských každoročně rodících nové a nové budoucí zaměstnance pro potřeby daní, sociálního a zdravotního pojištění v tzv. Česku. Vivat!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.