Reklama

středa 18. listopadu 2015

Hlavní město Ukrajiny je nabídnuto jako azyl pro ISIL: Účastník ATO na Donbasu vidí v teroristech spojence

18. 11. 2015     zdroj a zdroj
Ukrajinský nacionalista, účastník ATO na Donbasu Dmitrij Korčinskij vyjádřil názor, že Kyjev by měl poskytovat útočiště teroristům "Islámského státu", organizace, která je v Rusku a v řadě dalších zemí zakázaná. Svým prohlášením bývalý vůdce radikální strany "UNA - UNSO" šokoval uživatele sociálních sítí.


Na summitu velké dvacítky hovořili vedoucí představitelé západních zemí s moskevským teroristou, jako by to byl člověk, a žádali ho, aby záměrně bombardoval pozice ISIL. To znamená, že jejich postoj k teroristům je pragmatický.

"Zpravodajské služby Ukrajiny by měly být pragmatické a efektivní - napsal Korčinskij na své stránce na Facebooku. Nemají právo zatýkat islamisty, nepřátele Moskvy. Má cenu je jen požádat, aby přesně stříleli na moskevské teroristy na Kavkaze a v Sýrii. Bohužel, SBU někdy zadrží nebo deportuje kavkazské verbíře, kteří přicházejí ze Sýrie do Moskovii, za příslušnost k ISIL. To není rozumné. Proč se má Ukrajina hádat s islámem? V současné době jsou utiskované národy post sovětského impéria a proletářské národy na Blízkém a Středním východě naším jediným aktivním spojencem ve válce proti moskevskému imperialismu. Musíme jednat ve svůj vlastní prospěch. Každý, kdo bojuje za osvobození svého lidu od imperialistického jha Moskvy, má právo na azyl."

Toto prohlášení vyvolalo bouřlivou reakci veřejnosti. "Co je to za blábol??? Větší nesmysl jsem v životě neslyšel!" rozhořčil se jeden z uživatelů internetu.

"Co jsi za idiota, reagoval jiný bloger. Celý svět bojuje proti teroristům a ty jim nabízíš pomoc."

Dmitrij Korčinskij je známý svými opakovanými skandálními prohlášeními. Letos v létě tvrdil, že ukrajinská armáda musí bombardovat obytné čtvrti a zahnat obyvatele DLR a LLR do koncentračních táborů. Podle něj může být Donbas vrácen pod kontrolu Kyjeva pouze tímto způsobem. Inspirovalo ho, že většina domů v Německu byla během druhé světové války zničena anglo-americkým letectvem kvůli příkazu "bombardovat obytné oblasti s cílem podrývat morálku německých vojáků na frontě."

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

26 komentářů :

 1. Jestlipak to ČT nebo NOVA vměstnají někam mezi nově narozenou pandu a králíčka azurita?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedivím se ničemu. Vždyť jeho kamarády, kteří zabíjeli kijevské policisty a házeli na ně molotovovy koktejly, odvážela Česká republika na léčení do nejlepších českých nemocnic. V době, kdy nejsou peníze na léčení českých dětí a dělají se na sbírky, byla tato vysoce nadstandartní péče zdarma. Tak proč by jiným teroristům nemohli pomáhat zase oni?

   Smazat
  2. Nejhorší lump na americký způsob,zmutovaná sebranka,nic víc.

   Smazat
  3. Pro 19:26:
   Toto svinstvo zorganizoval socdemacký blb Zavorálek z našich chudých daňových kapes! Už za podporu fašizmu měl být dávno poťahovaný a vzatý na osobní odpovědnost! JaKTO

   Smazat
  4. Mohu ti zaručit, že jak ČT tak NOVA to do programu určitě nedostanou. Tomu idiotovi bych přál, když tak chce do Kyjeva muslimy - příslušníky IS, aby mu některý z nich vysvětlil to přátelské soužití s nimi, nejlepe s ostrým nožem v ruce a přiloženým na jeho krku. Pak by mu to možná došlo, i kdy já osobně o tom pochybuji.

   Smazat
 2. Tenhle Korčinskij je ta nejabsurdnější pouliční směska absurdního 21.století,jaká se mohla vyskytnout:Chazar skřížený banderovcem a vahábismem,mající plnej rypák řečí o proletářích ze Středního východu,kde se díky ropě nic nevyrábí,než fugasy a bomby,odpalované mobilem....

  OdpovědětSmazat
 3. Ten Bzuk by si náramně rozumněl se Štětináčem. Není to jeho mladší brácha? Slovník má z dob SSSR, jen se mu to v hlavě nějak zpřeházelo. Štětinovi zrovna tak.

  OdpovědětSmazat
 4. Rusko bude nyní likvidovat teroristy i jejich sponzory a podporovatele, bez ohledu na to, kde se nacházejí. Čokoládový králíček by si měl dávat velikého majzla na to koho si tam zve, teď už mu nepomohou ani svěcené chcánky ušatého pygmeje, teď už ne .....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A najsmutnejšie je to, že sú dotovaný z EU, teda z mojich aj vašich peňazí. Treba im uťať financie a možno by sa spamätali

   Smazat
  2. Chce ušetřit petrolej, Putinu.

   Smazat
 5. Tenhle imbecil je bohuzel typickou ukazkou tzv. zapadniho Ukrajince, tedy vypatlaneho Banderovce, ktery si ani neuvedomuje, ze bez SSSR by zadna Ukrajina jako samostatny stat neexistovala, byla by ciste rolnicka, on by nemel vzdelani a nebydlel by ve meste, kde mu tece tepla voda. Zkratka takovy retardovany krypl, neco jako Pepek.

  OdpovědětSmazat
 6. K článku. Holt pomatený nacista. Co jiného čekat od vygumované palice?

  OdpovědětSmazat
 7. Typický pravdoláskař. Tak dlouho lže a lže, až se z toho zblázní.

  OdpovědětSmazat
 8. ANO - jedni i druzí jsou zralí ke "spolupráci", jsou z podobné líhně a k lizu se dostali shodně za pomoci složek USA.

  OdpovědětSmazat
 9. Věřím, že to nebude tak dlouho trvat a přijde doba, kdy se i tento nácek, Dmitrij Korčinskij, na chvilku ve své slávě pohoupá.
  Totiž na špagátě ...

  OdpovědětSmazat
 10. Pane Bože,KDY??????? už to skončíš????já se chci už probudit do NORMÁLNÍHO SVĚTA!
  jituš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do normálního světa máme hóoodně daleko. Ale určitě si to většina přeje jako Vy. Kyjev je tak zakomplexovaný a navíc s fašistickými náladami, že se už nedivím ničemu. Kyjev je nebezpečný sám sobě. I nedávno nějaký ten primitivní vládní buran dokonce vyzýval lid, aby v případě, že znají jména ruských pilotů, tyto jména uvedli na jím zřízený web, který by tak informoval IS o těchto pilotech. Pro možnost pomsty. Nedovedu vůbec pochopit jak se takoví představitelé určitého státu můžou vyskytovat na této planetě. Kyjev oficiálně sympatizuje s IS !

   Smazat
  2. Jituš pochybuji že se toho dočkáš a my všichni ostatní taky . Protože i Církev svatá ve jménu tohoto Boha vedla války . A Bůh to neviděl . A nevidí to ani dnes .

   Smazat
  3. Bůh to už ani vidět nechce, protože by musel začít mezi svými služebníky, protože sami jeho zástupci (flanďáci a černoprdelníci) žehnají zbraním a vojákům, kteří s nimi zabíjejí lidi.

   Smazat
  4. To je dobrá otázka, odpověď spočívá asi v tom, že nejde na lusknutí prstů vyléčit 7 miliard bláznů.

   Smazat
 11. Korčinsky chce do pekla.... pomozm mu....

  OdpovědětSmazat
 12. Možná příjde chvíle kdy bude nutné bombardovat Kyjev jako uctívače IS. A možná i jako možnou líheň bojovníků IS. Už několik prohlášení z Kyjeva dává jasn3 tušit, že IS jsou pro ně kámoši.

  OdpovědětSmazat
 13. Kdyby si ten pablb Korčinskij trochu přistřihl knír a obarvil vlasy, byl by dokonalou kopií Adolfa.

  OdpovědětSmazat
 14. Ale my máme také jednoho cvoka, který mluví obdobně - HEČ.

  .....z komentáře Petra Zídka ("Žijeme v bezpečném světě") v dnešních Lidových novinách:
  ...Ve srovnání s tím, jakou hrozbu pro západní civilizace představoval Sovětský svaz, je tzv. Islámský stát jen naprosto zanedbatelným lokálním problémem. ... Politický význam radikálních islamistů je na rozdíl od komunistů naprosto zanedbatelný...

  OdpovědětSmazat
 15. Jeho slova uveřejnit ve všech světových mediích a zdůraznit,že je Ukrajinec

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nezávisle demokratické media nikdy si to nedovolí, to je v rozporu z evropskými hodnotami.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.