Reklama

čtvrtek 5. listopadu 2015

Hnutí Pegida: 10 požadavků na německou azylovou politiku

5.11.2015   Zvědavec
 
1.) Žádáme okamžité zastavení příjmu žadatelů o azyl a schválení německého krizového azylového zákona – bez odkladu!
Naše azylové zákony byly vytvořeny po válce pro zvládnutelný počet cca 2.000 uprchlíků ročně a nikoli pro masu 1,5 milionu lidí, množství, jakého má uprchlická vlna dosáhnout již koncem tohoto roku!

2.) Žádáme přísné hraniční kontroly! Požadujeme okamžité pozastavení Schengenské dohody na všech hranicích Německa!

Jiné země EU kontrolují své národní hranice – a vzhledem k tomu, že zcela selhalo dodržování Dublinské dohody, nese nyní téměř všechny dopady uprchlické krize Německo. Dočasné znovuzavedení hraničních kontrol během summitu G7 ukázalo, že hraniční kontroly jsou vhodným prostředkem proti nelegálním přechodům hranic, proti vzkvétajícímu podnikání pašerácké mafie a proti vstupu kriminálních živlů na naše území.

3) Žádáme, aby byla skupina "bezpečných zemí původu" rozšířena na VŠECHNY členské země Rady Evropy!

Rada Evropy sdružuje 47 členských zemí s 830 miliony občanů a více než 1800 evropských úředníků.

Všechny její členské státy se zavázaly k dodržování demokracie a právního státu i základních a lidských práv. To by mělo postačovat k jejich zařazení na seznam bezpečných zemí!

4.) Žádáme dočasné azylové právo pro válečné uprchlíky!

Samozřejmě, že skutečným uprchlíkům z válečných zón a přijatým žadatelům o azyl se musí zajistit dočasná ochrana a plné pokrytí nezbytných nákladů. Ale jakmile se situace v jejich zemi zlepší, budou muset tito lidé naši zemi opustit.

5.) Žádáme závazné roční limity pro příjem žadatelů o azyl tak, jak je určíme my sami tj. hostitelská země Německo!

Tato zásadní otázka o budoucnosti naší země musí být rozhodnuta prostřednictvím přímé demokracie - v referendu!

6.) Nakonec požadujeme čestnou diskuzi o integraci a ukončení červeno-zeleného sociálně-romantického příběhu se záměrem integrovat zde masy mužů - afrických žadatelů o azyl!

Nikdo si to nepřeje.

Zelení socialisté používají uprchlíky k zázračnému vytvoření červeno-zelených pracovních míst pro absolventy bakalářských žvanivých věd. Patologický altruismus a předstíraná empatie dobráků je neviditelným morálním pláštíkem, který má zakrýt mega-lukrativní trh s migrací.

7) Požadujeme okamžitý odsun všech odmítnutých žadatelů o azyl a stovek tisíců nelegálních přistěhovalců!

Opakujeme: Žádáme MASOVÉ deportace - a to hned!

8) Požadujeme, aby byl problém uprchlíků řešen lokálně v jejich vlastních kulturách!

Naši takzvaní zástupci lidu by měli konečně narovnat páteř a donutit Saúdskou Arábii, Katar a Spojené arabské emiráty k převzetí odpovědnosti.

Tyto bohaté, obrovské šaría-ráje jsou pro umístění davů muslimských žadatelů o azyl mnohem vhodnější než nevěřící Evropa!

A konečně potřebujeme, aby bylo azylové řízení prováděno v zemích původu. Dokonce i v severní Africe se musí rozhodovat urychlená řízení žádostí o azyl v Německu!

9.) Požadujeme, aby zahraniční zločinci, kteří jsou napojeni na islámské teroristické organizace, byli okamžitě deportováni!

To samozřejmě zahrnuje i přijaté "syny a dcery" německého ministra vnitra, de Maizière, všechny tyto džihádistické navrátilce a všechny známé a násilné Saláfisty - tito lidé musí být bez průtahů deportováni mimo Evropu!

10.) Dá se očekávat odpor Bruselu u každé změny v naší azylové politice – musíme opustit tuto šikanující prodejnou EU!

Budoucí francouzská prezidentka Marine Le Penová to shrnula výrazem "musíme zničit tuto EU“.

Jen tato radikální cesta bude fungovat! Současná EU nebude nikdy reformovatelná - kdo by sám sobě omezil vysoce placená pracovní místa?

Žadatelé o azyl, kteří jsou vedeni pouze ekonomickými důvody – tu NEJSOU vítáni!

Křesťanští uprchlíci, zvláště ti, kdo jsou utlačováni vražednými islamisty, jsou v Německu vždy vítáni a zajistíme jim veškeré přístřeší, jídlo a životní podporu, jakou budou potřebovat, protože Němci mají v povaze pomáhat svému bližnímu.

Pro všechny ostatní: DRŽTE SE STRANOU!

My, lidé evropských národů, se musíme sjednotit, abychom bránili a zachovali naše hodnoty, naši kulturu a naši svobodu. Musíme se spojit proti samozvaným králům a královnám z Bruselu.

My, němečtí občané, potřebujeme mezinárodní podporu proti našim vlastním politikům v našich německých parlamentech.

Naši politici chtějí změnit formu vlády Spolkové republiky Německo, chtějí zničit stát německých lidí v Německu a nahradit nás multikulturní společností, chtějí vytvořit mnohonárodnostní stát na německé půdě - to je jednání naprostých zrádců!


Zdroj: https://www.facebook.com/pegidaevdresden/posts/979362725435484:0. Přeložil Maru - děkuji.

20 komentářů :

 1. No tak toto je jasná řeč! Tak by to mělo být!

  OdpovědětSmazat
 2. https://www.youtube.com/watch?v=xTbB9ySADFU

  OdpovědětSmazat
 3. Jsou to zcela logické požadavky. Ale až Německo uzavře hranice, tisíce uprchlíků zůstanou u nás.

  OdpovědětSmazat
 4. Tyto požadavky by si měl dát slizký Bohuš za rámeček a řídit se podle nich taky .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť se podle nich - tedy podle zdravého rozumu řídí. Co mu konkrétně vyčítáte? V tom strašném zmatku se chová skvěle. Řvát a jinak nedělat nic jako Zeman a Okamura je velmi snadné a umí to každý populistický křikloun.

   Smazat
  2. 9:07
   Hm, docela slušný pokud o provokaci;)
   Ať dělá to co dělají Orbán s Ficem;)
   Stojí na straně svých národních zájmů a nehrbí se z neznámého důvodu (měl by podporu 90% voličů) před EU.
   Slizkému Bohušovi, vyčítáme KONKRÉTNĚ toto;)

   A já budu volit toho nejschopnějšího POPULISTU, vláda POPULISTŮ je vládou LIDU, protože populisté musí dělat to co NÁROD chce aby dělali a tak to, jako rozený DEMOKRAT, chci já;)

   Smazat
  3. To se mi libí SPM ...

   1: PRAVDA není populismus
   2: vláda populistů je vláda LIDU

   Demokracie - je řeské slovo - demos - kratos - LID má MOC a ne elity. Tady vzniká problém pochopení celého hlavolamu - v tom případu se musíme nezbytně dostat k závěru že komunisté byla demo-kracie ..... nebo-li zajištění toho aby vláda elit byla ukončena a počal vládnout lid a ne elity - čili DEMOS - KRATOS. Elity zrodily 1 i 2 sv válku - elity Rothschildových vrahů kontrolují banky a terroristické skupiny .... Elity zrodily Ukrajinu, Jugošku etc. Elity kontrolují FED a zbankrotovaly USA .....Elity kontrolují EU - nevolení Jesuité... atd atd....

   Zbavit se Elit by znamenalo začátek vlády LIDU A PRÁVA ..... Tzn MERITO-CRACIE což je VLÁDA-SCHOPNÝCH. Asi tak jako je HOKEJOVÝ či FOTBALOVÝ tým.....

   Nemáš na to, tak se prostě do týmu nedostaneš a za Plzeň či Spartu si nezahraješ ..... konec.

   Nový systém prověrek - už i do politických stran ne jenom do vlády ..... všichni lídři musí projít DETEKTOREM LŽI a testů tak jako hokejový hráč musí projít testy se dostat do týmu podle svých výkonů ....

   Smazat
  4. Bravo 9.07
   Skvěle se zachoval Bohuš ve sviňárně s byty OKD . A taky to bylo vynikající se sliby před volbami s církevními restitucemi ! Díky těmto slibům vyhráli socani volby a pak sprostě voliče podvedli . Taky se řídili zdravým rozumem ???

   Smazat
 5. Proč příznivcům tohoto hnutí dávají nálepku fašistické? Že by jen proto, že už je horší pojmenování lidu, který hájí svá práva neznají?
  ---
  Když už nic, tak občanská aktivita lidí z bývalé NDR, a nejen jenom z ní, se mi dnes na těch Němcích líbí. To narozdíl od našich, kterým (zatím?) postačuje zabrblat si u bedny či v hospodě ...
  Jám vím, u nás stále ještě taky nemáme tu přímočarou Merkelku. Jakkoliv ti naši slimáci jsou ještě nebezpečnější. Jsou totiž kluzcí víc než si myslíme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkrátka MY a oni, že, Františku? Do hospody evidentně nechodíte, tam je spousta cizích lidí a všichni víme, jak to tenkrát dopadlo s Palivcem, tak se tam řeší jiné věci. Takže brbláte na NR, že spoluobčané jen brblají, což se Vám nelíbí. A propos, které slimáky volíte? Nechcete si někde přečíst, co je to politika jako umění možného? Nazdar

   Smazat
 6. Přestaňte šířit nesmyslný strach z Ruska, vyžeňte americké okupanty a staňte se zase svobodným národem, pokud to ještě vůbec budete umět. A pak si navolte vládu, jež vám toto vše zařídí! Q.

  OdpovědětSmazat
 7. http://www.hlavnespravy.sk/nemecka-kancelarka-zmenila-stanovisko-je-potrebne-obmedzit-priliv-utecencov/704467

  Nemecká kancelárka Angela Merkelová vesluje preč od utečeneckej krízy, no ostáva bez plánu: po prvýkrát hovorí, že počty utečencov sa musia znížiť. Jej jedinou nádejou však je zefektívnenie procesu deportácií...

  OdpovědětSmazat
 8. Plný souhlas s programem Pegidy. Toto by měl být i náš program a ať si politici vyberou s kým chtějí jít. Jestli se zaprodanci a zrádci nebo se svým národem.

  OdpovědětSmazat
 9. "Neziskovky" už se perou o zisk z uprchlíků: http://domaci.ihned.cz/c1-64825090-uprchliky-by-mela-mezi-cechy-zaclenit-charita-navrhuje-ministerstvo-vnitra-ostatni-neziskovky-jsou-proti?

  OdpovědětSmazat
 10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 11. Jsme s váma poprvé od války . Vyhnali jste Ruskou armádu vyžente i americkou . Neničte evropskou rasu !

  OdpovědětSmazat
 12. Všechny požadavky Pegidy jsou stručné a jasné.Měli bychom je podpořit pokud chceme,aby Evropa zůstala zachována. A frau Merkel by měla co nejdíve odejít z politiky než zcela zničí Německo.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.