Reklama

pátek 6. listopadu 2015

Jestli tohle Hamáček schválil a podepsal, musí jítLubomír Man
 6. 11. 2015                            
A jestli měl k uvedenému pověření od ministra zahraničí a předsedy vlády či od kohokoli jiného, musejí jít i oni. Protože to, co se na setkání devíti představitelů zemí východního bloku NATO ve středu v Bukurešti schválilo a podepsalo, je nejhanebnější válečnou provokací od doby zvacího dopisu z r. 68, žádajícího Moskvu o zásah proti našemu obrodnému procesu. 

Inspirováni a pod taktovkou zástupce generálního tajemníka NATO Alexandra Vershbowa osm prezidentů Litvy, Lotyšska, Estonska, Polska, Rumunska, Maďarska, Slovenska a Bulharska, a spolu s nimi i náš předseda poslanecké sněmovny Hamáček vyhlásili, že by NATO mělo posilovat své východní křídlo, protože prý působení Ruska na Ukrajině a v regionu „podkopává bezpečnostní architekturu Evropy“. V tomto smyslu pak uvedení prezidenti osmi států a pan Hamáček za ČR podepsali „Společnou deklaraci o spojenecké solidaritě a sdílené odpovědnosti“.

Protože požadavek „posilování východního křídla NATO“ nemůže být ničím jiným než požadavkem vstupu vojsk NATO na území jmenovaných devíti států včetně ČR, jedná se v případě Hamáčkova podpisu na uvedené deklaraci o vlastizrádný čin, který by měl být příslušnými úřady takto posouzen. A naskýtá se i další otázka: Jak mohl náš účastník bukurešťského zasedání devíti zemí mlčet ke lživé formulaci, že „působení Ruska na Ukrajině a v regionu podkopává bezpečnostní architekturu Evropy“ když musí přece dobře vědět, že Majdan, jež ukrajinskou krizi vyvolal, nezorganizovali Rusové, ale pět miliard dolarů vhozených do akce Washingtonem, a podpořených osobní intervencí proslulého válečného štváče senátora McCaina v Kyjevě i ohnivými vystoupením našich výtečníků Schwarzenberga, Füleho, Kocába a Štětiny přímo v pekelném kotli majdanského náměstí?


Cožpak tohle všechno Hamáček neví? Nebo ví a je mu to jedno? Kde zůstalo jeho svědomí? A kde uvědomění, že podepsal něco, k čemu větší polovička našeho národa nemůže nikdy dát svůj souhlas? Anebo sociální demokracie už přestala být demokracií? A odkdypak se její představitelé cítí být povinováni asistovat u válečnického štvaní, ke kterému Vershbow své vazaly do Bukurešti svolal?

64 komentářů :

 1. Nejsme jako oni! Ale jste! Jste úplně "stejní". Postupně zavádíte totalitu, proti které byla totalita komunistů růžovou zahradou. Komunisti lidi alespoň nezadlužili, nevtáhli stát do válek, nevyráběli bezdomovce, neodevzdali stát cizincům a nezadlužili jej. Komunistům vadila Svobodná Evropa, vám stejně vadí Russia Today, komunisté napsali zvací list, vy jste napsali již dva zvací listy. Jste větší zaprodanci než byli komunisté - ti nám alespoň uchovali stát a zajistili lidem nějakou perspektivu, vy dokážete pouze rozkrádat a prožírat dědictví jako kobylky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, perspektiva, že život v podmínkách zajištěných existenčních jistot, se bude zlepšovat a zlepší, byla zásluhou vývozu svobody, podvodů a lží, totálně zničena a nahrazena perspektivou života v nejistotách, perspektivou vlády chaosu a totální devastace soudobé civilizace.

   Smazat
  2. To stejně nepůjde, to by tu u nás bylo úplně stejné jako v ´68.
   A myslím, že si toho vláda je vědoma a jediné co nepotřebuje, jsou nepokoje po celé republice.
   Různé protesty na migranty a tak se zatím odehrávají jen ve třech, čtyřech největších městech, tohle by bylo celonárodní, navíc by se to spojilo s emigrantskou krizí a protesty by dostali sílu a nakonec by se to ještě všechno mohlo obrátit v protiamerické protesty a to by tahle vláda padla.
   Ale Sobotka je blbý na to dost, aby se o něco takového pokusil a Babiš příliš naivní a v politice neohrabaný a myslí si, že národ funguje jako zaměstnanci - dostaneš příkaz a splníš.
   Já myslím, že si tahle vláda sbírá, začíná dělat věci, které se lidem už opravdu zajídají, ať jsou to migranti, špehování, přitahování šroubů, různé omezování, EET, teď cizí vojenské základny.
   Uvidíme jestli vůbec doslouží v termínu....

   Smazat
  3. 13,21 To se netýká pouze současné vlády ale také vlád, které předcházely. Od hadráku máme jeden kurz - rovnou do pr...!

   Smazat
  4. Naprostý souhlas.
   A je s podivem, že je tak málo lidí jako je např. pan Ivan David, kterého jsem jako ministra prakticky nezaregistroval. Ale to jak píše a mluví po jeho vládní praxi je úžasné. Jako zázrak. (ale též i další lidé, neb jsou tací, naštěstí) Díky.

   Smazat
  5. Měl zam jet M.Zeman ale ten místo aby tam narovinu řekl nepodepíšu Rusko není nepřítel! Tak ten srab a obdivovatel NATO a vražedných dronů místo sebe poslal Hamáčka(nadporučíkHamáček z Černých baronů byl stejná existence jako Hamáček šéf parlamentu)

   Smazat
  6. HAMAČEK JE BUDOUCI MINISTR VÁLKY

   namisto toho dnešního,který si zas zahraje ve filmu RADŠI DALEKO OD MOSKVY kde bude hrát v převlečení za zajíce

   Smazat
  7. Hamáček už byl na školení v USA, takže má povolen přístup do vládních funkcí. P.K.

   Smazat
  8. Všechno je komplot. Nyní se rozhodli pro amerického řiťolezce Hamáčka. Ten chlapec se pod ochranou svých protektorů cítí na vrcholu moci nad většinou. Nevěřím, že se jeho cesta na schůzku NATO konala bez souhlasu Hradu, jmenovitě Zemana. Prezident jezdí navštěvovat idioty z venkova a svými tlachy odvádí pozornost. Nikdy nekritizuje zrůdnosti kapitalismu a válkychtivost NATO. Proč by to dělal, když nás sám do sraček zatáhl? Pane Mane, ještě vám to nedošlo?

   Smazat
  9. JAK VÁM HAMÁČEK ZAJISTI STÁT KALIFAT

   PRVNI KROK.Neomezený proud pžistěhovalců v počtu 1,5 milionů ROČNĚ.Start ihned,cil zničení naši kultury a státu.

   DRUHY KROK.Žádný stát nesmi disponovat nerostným bohatstvím.Veškeré zdroje budou privatizovány a budou patřit NWO-USAcož platí zejména pro PUTINA,kterému to ukradne NATO a naše tanky.
   TŘETI KROK.Ničim neomezený tok kapitálu do USA,prostřednictvím nákupu dluhů USA a EU bankou ČNB.Stát se tomu NESMÍ postavit a osoby vyvijejíci odpor budou zabity.

   ČTVRTY KROK.Žádný stát se nebude bránit mírovému nasazení americké armády a instalaci jejich základen na jejich území.Pro odpůrce musí být vybudovány koncentrační tábory pod krycim názvem FEMA.Pro zacházeni s odpůrci je už připraven FEMA MANUÁL US Army,který si každý může prohlédnout,když do hledáčku Seznamu dá heslo FEMA-MANUAL

   Smazat
 2. Kdo tam poslal Hamáčka, kdo rozhodl, kdo mu dal mandát podepsat jménem ČR něco takového?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zrádná a podlá ČSSD, točící se jako korouhvička podle toho, kam fouká vítr názorů voličů. Stále kolem dokola - odvoláváme co jsme odvolali a slibujeme co jsme slíbili.

   Smazat
  2. 12,54 Nesmysl. Voličů se nikdo nezeptal jestli zde chtějí základnu okupanta.

   Smazat
  3. Nezeptal ale podepsal.

   Smazat
  4. Ach, jo! Hamáček tam jel z titulu funkce, jak Ústava ČR kázala jemu. Posuzovat, zda podepsat či nikoliv, mu nepříslušelo. Když nevíte, co je politika jako umění možného, tak čtěte, ale nepište. Platí i pro autora. Copak nejste schopni vnímat to hlavní sdělení a jeho obrovský dosah? Hlava České republiky a Vrchní velitel její branné moci poslal ten naco šumit k šípku. To není jenom skóre, to jsou body, vážení. Pro někoho možná záporné, ale není to ohnutý hřbet ČR, tak co tady nadáváte. Nazdar

   Smazat
  5. Ach jo, než něco takového podepsat z titulu funkce, raději se vzdát funkce.

   Smazat
  6. KRIEGEL TAM NENÍ ŽÁDNÝ .Námi zvolení šmejdi podepíšou ve jménu svých prebend cokoli .

   Smazat
 3. A nemám já takový dojem, že nejvyšším velitel vojska je náš prezident?
  Že by tedy Hamáček jaksi neměl ani pravomoce cokoliv takového schvalovat, či dokonce podepisovat, natož se nějak k tomu vyjadřovat?
  Je to jen poslanec, šéf sněmovny, co se týká vojska a obrany, tak tomu asi příliš nerozumí a sněmovna mu, pokud vím, nic takového neschválila. Pročpak tam nejel Stropnický?
  Jak to, že vůbec o tom, jestli v nějaké zemi budou či nebudou cizí vojenské základny rozhoduje jeden jediný člověk?
  Možná už bychom měli vzít naši českou Ústavu opravdu vážně a připomenout vládní elitě na jakém základě vládne a jak má podle Ústavy vládnout.
  Možná bychom to měli udělat už i proto, že se čím dál objevují zákony, které porušují naši Ústavu a bohužel, jsou nějaká pravidla pro ústavní stížnost a pokud proti porušení Ústavy někdo tu stížnost nepodá, tak zákon platí i když Ústavu porušuje.
  Jo a na to se ti naši vládenci spoléhají.

  OdpovědětSmazat
 4. Je potřeba dobře si je zapamatovat - Zaorálka, který podporuje fašisty, Hamáčka, Schwarzenberga, Vondru, Havla, kteří podepisují zvací listy pro cizí okupační armádu. Vyhodíš je dveřmi a za chvilku je máš v okně. Budou to zkoušet do té doby až se v ČR okupant a hlavní světový mezinárodní zločinec pevně usadí.

  OdpovědětSmazat
 5. Kdo se zeptal lidí? Kdo se jich zeptal vůbec na vstup do NATO? Opět je to "O nás bez nás!" Rozhoduje pár papalášů, píšou zvací listy, ohánějí se demokracií při každé příležitosti a na lidi a jejich názor vyjma voleb úplně serou. Lid o ničem nerozhoduje, rozhoduje parta "kluků co spolu mluví". A tak je to správně, tak to má ve správné demokracii být.

  OdpovědětSmazat
 6. Jasný akt vlastizrady. Je třeba žalovat a soudit.

  OdpovědětSmazat
 7. Začínám zjišťovat, že tahle vláda se tady usadila a bez ohledu na zájmy lidí, zájmy země prostě jede tak, jak jí to nalinkovali zvenčí.
  A když se podívám na některé okolní státy, je to obdobné.
  Vláda prostě jede jak nalajnovaná, nehledí doleva ani doprava, všechno je jí ukradené. Má své příkazy a ty musí splnit za každou cenu, děj se co děj.
  A lidi, pché....v dnešním soukolí je člověk jednak lidský zdroj, to za prvé, daňový poplatník za druhé a spotřebitel za třetí. A to dohromady dává slovo ekonomika, což je to nejdůležitější na tomto světě.
  O ničem jiném nejde řeč.

  Jako by vládla opravdu jakémusi stádu v ohradě.
  Tam to je stejné, farmář si tam ty ovečky drží, dá jim nažrat, pravidelně je svleče z kůže, ale ten farmář ví jak má s těmi ovcemi zacházet a ty ovce s tím nic nenadělají.
  Opravdu, zlatí komunisti, zlatá doba té éry. Byla stokrát větší svoboda než teď, spokojenost, každý mohl bez obav plánovat svoji budoucnost, každý měl kde bydlet, prostě zlatý časy.

  OdpovědětSmazat
 8. Nová Mnichovská dohoda o nás bez nás.
  Zeman to tušil,proto tam nejel,Hamáček dostal od Sobotky svolení,ať to podepíše.Víme jaký ohledně utečenců má názor Hamáček,tak se nedivím,že si ho oblíbil Schapiro.Vrtá mě neustále v hlavě,už ten zmatek kolem té schůzky na hradě po parlamentních volbách,tam je počátek vlivu USA,aby byl premiérem Sobotka a Hašek se musel vyšachovat.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, jest-li Zeman tušil. Buď se vyzul sám nebo pravděpodobněji byl vyzut souborem kývalů.
   Ivana

   Smazat
  2. Není to nový Mnichov, tam byli zástupci ČSR v předpokoji a čekali, jak se mocní dohodnou. Zde byl český zástupce, předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček přímo v sále, spolurozhodoval, podepisoval. V tomto případě se nelze vymlouvat na Němce, Italy, Brity a Francouze, byl tam reprezentant nemalé části českých voličů a českého volebního a vůbec politického systému. Není možné se vymlouvat, je to na nás, nikoli na cizincích.
   KR

   Smazat
 9. Hamáček, i když by plnil jen pokyn premiéra (který NENÍ jeho představeným), do toho spadl. Jednoho dne za to bude stát na propadle.

  OdpovědětSmazat
 10. Je třeba používat i ty zbytky zákonů, které zde jsou. Pokud nemá v kompetenci, jde o porušení pracovní a i jiné povinnosti. Nejsem právník, ale snad i kdejaký student práv by tohle mohl vědět. (vyjma těch plzeňských). Pokud nekonají ti, kteří se jinak bijí v prsa "za národ" pak je to z jejich strany falešný ryk, tah na voliče apod.
  Nelze samozřejmě vinit dobrovolné aktivisty, kteří dělají co mohou sami a nemají platy ani prostředky, na rozdíl od těch kteří je mají.
  Často však ti mimo dosáhnou více než ti které "kojí" systém.
  Logicky.
  To už je velmi vážné, pokud si to necháme líbit, přijdou další a mnohem horší věci. To mi věřte.
  Ti co z pozadí řídí loutky české vlády, vidí nulový odpor a budou tlačit na pilu.
  Lidé nejen bděte, ale začněme konat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že se u nás už něco formuje. Zatím jen na ochranu před útočnými migranty, domobrana pana Obrtela, ale taková domobrana se dá využít i při obraně země proti vpádu cizích vojsk, pokud obranu nezajistí oficiální státní vojsko.
   To bude druhý 68. rok, to si pište. Jenže tentokrát to bude jiné...

   Smazat
 11. V roce 1988, po 11 létech v pořadníku- jsem obdržel souhlas s obýváním garsonky s oknem na severozápad. Do převratu zbýval rok a za tu dobu soused nelenil a napsal na mne udání tzv. občanskému výboru, (výboru předsedal můj nadřízený), že poslouchám Hlas Ameriky (to byl nesmysl) a že vlastním psací stroj a pravidelně na něm píšu (to byla pravda). Režim drželi hyperaktivní udavači , kteří ve skutečnosti hájili sebe a nějaká sociální spravedlnost jim byla ukradená, jinak bych nepadal v bytovém pořadníku na poslední místo (bydlel jsem jeden čas i v garáži) , zatímco komunistické komise v přidělování bytů upřednostňovaly i pologramotné jedince. Žádné demostrace se nekonaly. Náměstí republiky 28.října 1989 tonulo ve tmě jako při náletu a ve městě Plzni byl klid.Jen v srpnu 1989 kdosi podpálil budovu 49 eletrotechnického závodu Škoda, což následně prezident Havel amnestoval. Tehdejší žháři dnes mohou hlásit občany, kteří zpochybňují naše spojenectví s NATO , popřípadě kritizují našeho spojence největšího.Já tu, samozřejmě, rád uvidím jeho základny (stejně už tu zázemí má, jenom o tom nevíme), nebo to alespoň budu říkat, nechci znovu bydlet v garáži...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14,24 Láďo, lepší bydlet v garáži než na ulici. Lepší poradník na bydlení s jistotou že jednou byt od státu bezúplatně dostanete než hypotéka s dluhem na zbytek aktivního života, s možností, že o bydlení přijdete, dostanete se do exekuci a vykopnou vás i s rodinou na ulici. Já zde, na rozdíl od vás nechci vidět základny hlavního mezinárodního zločince a teroristy světa. Proč chartisti (ještě nevymřeli) nepíší dnes Několik vět, proč nějaký Mňačko nenapíše o tom jak chutná moc, proč nějaký další Havel nenapíše druhý díl moci bezmocných? A proč, když se najdou kritici toho svinstva co tu dnes vládne nemají podporu lidskoprávníků, neziskovkařů, mírových hnutí, proč je nepropaguje svobodná Evropa?

   Smazat
  2. Nějak nechápu v roce 1988 jsem měl dva psací stroje /vlastně tři - jeden stařičký), poslouchal jsem to co jsem chtěl, vím jak fungovaly občanské výbory a nikdy to nebylo o tom, kdo jim předsedá (staraly se o brigádnické akce, když byly osloveny tehdejší policií například při žádosti o zbrojní průkaz, nebo od soudu psaly vyjádření o chování dotyčného v místě bydliště - alkohol, bitky, spolunažívání se sousedy, atd.), ještě se staraly o uzavírání závazků na zlepšování okolí. Byty dostávali lidé opravdu podle pořadníku a pak podle profesí (například lékaři, vojáci, atd), nebo v rámci bytové politiky podniků, také si je stavěli svépomocí a s pomocí zaměstnavatele a výhodných půjček i nenávratných a nebo podmíněně návratných. Pro dojíždějící a bez bytu byla spousta ubytoven za velmi laciný peníz. Jen hlupák může napsat "komunistické komise v přidělování bytů", pologramotné jsem v té době nepotkal.
   A navíc stačilo napsat, kde jste bydlel do roku 1988 o garáži oprávněně pochybuji, vzhledem k tomu že se nezmiňujete o rodině, tak jste žádnou neměl a svobodnému garsonka stačí.
   Volič-Vilč

   Smazat
  3. Aha, tak pan Šmíd souhlasí s tezí "působení Ruska na Ukrajině a v regionu podkopává bezpečnostní architekturu Evropy“? Proto by tu chtěl cizí vojska? Schvaluje tím pádem banderismus a fašismus na Ukrajině? Jestli je havlista, tak i ten slíbil, že už na našem území žádná cizí vojska nebudou. To s ním pan Šmíd nesouhlasil? Banderismus a fašismus je snad trestný a může ho schvalovat jen šmejd.

   Smazat
  4. Co to plácáte o VOA? To poslouchali prakticky všichni, v létě samozřejmě s otevřeným oknem. Znělka ve 21:00 zněla celou republikou. Ostatně: Ivan Medek, Hlas Ameriky Vídeň byly de facto pokyny k jedné z prvních barevných revolucí, posléze nazvané sametová. Myslete trochu, člověče. Změna trasy průvodu studentů z Albertova byla prý spontánní, ale náhodou šel s nimi "Růžička". Na Národní týž Růžička ulehl jako mrtvý "student Šmíd", Uhl to zatepla meldoval VOA, národ to okamžitě z VOA zvěděl a režimní sdělovací prostředky hlásily, že národ je pobouřen do té míry, že Polibdíro už to může konečně vyhodnotit jako dostatečně pádný důvod ke svému pádu, s podmínkou, že nebudeme jako oni. To JIM umožnilo, za dohledu instruovaného VH, se převtělit v MY, a jelo se dál, močálem černým, podél bílých skal. Poněvadž čeští šťourové, smějící se to bestie, žádného chybějícího studenta Šmída nevyšťouraly, svedl to Uhl na Hradskou, takže Parlamentní komise 17. Listopadu to musela zachránit sdělením, že Hradská si to vymyslela. Tak se estébák Zifčák (Růžička-Šmíd) komisionálně dověděl, že je celej vymyšlenej, a šel podnikat. „Já nic, já muzikant Uhl“ nám sděluje prapodivné pravdy dodnes. VOA už nám neradí. Lezlo to do peněz a stejně už máme svobodu. Nazdar

   Smazat
  5. 15,33 Havel slíbil, že zde žádná cizí vojska nebudou a žádal (původně) rozpuštění NATO. Tento veřejný podvodník později sám podepsal zvací list č. 2, všemožně obhajoval a žádal zřícení základny mezinárodního teroristy a zločince - okupanta v Brdech, všemožně prosazoval účast v NATO a všechny její "humanitární" zločinné agrese.

   Smazat
  6. Zdravím reagující, zejména ty, kteří mi nepodsouvají sympatie k Banderovi či zahraničnímu vojenskému dohledu a povšimli si nadsázky. Ostatní jsou ale moje reálné zkušenosti, se kterými v nové podobě můžeme počítat i dnes. (o požáru jsem si nedávno četl v archivovaných novinách, přece jen se čtvrt roku vyšetřoval).

   Smazat
  7. Pane Šmidle, váš příběh o garáži jsem četl na OM. To je jediná vaše velmi divně znějící historka. O tom, co bylo na Hlasu Ameriky nebo ve RFE se otevřeně mluvilo v 80ých létech a nikdo za to popotahován nebyl. U nás nejdokonalejším znalcem obsahu vysílání byl bratr zaměstnance KV KSČ. U nás v obci i nyní je pořadník na byty. Když se něco uvolní, rozhodne komise sama, komu byt přidělí. Na pořadník kašlou a KSČM u nás nevládne.

   Vaše stránky budu navštévovat častěji. OM upadá.

   Smazat
 12. Kto dal Kiskovi za nas Slovakov na to mandat,Kiska najväčši zradca naroda,za vlastizradu bol vždy trest najvyšši.Je treba zacat zradcov brat na zodpovednost,necakat na povestne božie mlyny

  OdpovědětSmazat
 13. Proč se tak všichni rozčilujete. Tito lidé pro "své" blaho udělají vše. Neuvědomují si, že by měli dělat vše pro blaho "všech". Ani volby nic nevyřeší. Zase se tam dostanou "ti skalní" a nováčky brzy naučí co je to politika. Vzpomeňte na Bělobrádka. Ještě neměl funkci a už musel "pro blaho všech" na "stáž" k našemu "velkému bratrovi".

  OdpovědětSmazat
 14. Hamáček je jeden z těch, který byl dosazen US ambasádou v Praze jako kovaný Havlista, třeba chce také mít svůj ksich v americkém kongresu vedle svého idola. Napsal jsem mu hned ráno dopis na jeho e-mailovou adresu, co je za ksindla a potom ještě na Sobotku, je mi z těch lidí na zvracení, Kde se v nich bere ta arogance mluvit za lid této země, této 20% pijavici. Bože, Paroubku vrat´ se, ted´ ovládají ČSSD chazarské struktrury. Napište Hamáčkovi alespoń jedno fuj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čapiro je jinej sekáč s kosou, než jeho předchozí kolegové.Všichni musí poslouchat, vždyť jste naše US kolonie.

   Smazat
 15. Měl tam jet Zeman ale ten to srabácky přehodil na toho Hurvínka,aby Zeman nemusel říct svému milovanému NATU Rusko není nepřítel.Tímto se prezident a milovník dronů odkopal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:00 Teď celkem o nic nešlo, deklarace jsou jen prázdné plky. Až se bude jednat o konkrétních opatřeních, tak se Zeman určitě zapojí (alespoň doufám).

   Smazat
  2. Zřejmě další hřebíček do rakve pro socany a tuto vládu . To hraje Zemanovi do karet . Asi proto tam nejel .

   Smazat
  3. Hurvínek tam také nemusel jet.

   Smazat
  4. To zarývání tupců do prezidenta svědčí o tom, že s takovými kretény, které neumíme eliminovat, si všechen ten blahobyt s nezaměstnanými, s bezdomovci a s Araby v Teplicích - brzy všude - jenom zasloužíme. to těm omezencům hra na debily byla málo? Ta se hraje tak, že masa omezenců jde na Letenskou pláň a cinká klíčema.

   Smazat
 16. Vzpomínám si na starý Jiránkův vtip (politik povídá asistentovi):
  "Neříkejte mi, že jsou lidé nespokojení. Přijďte mi říct, až budou nasraní."
  Mám pocit, že se ta doba blíží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já mám někde ještě vystřižený Jiránkův vtip z doby kdy začínal a ten je přímo třeskutě současný.
   Stojí chlap za televizí se šroubovákem a praví pánovi v křesle: "Obávám se, že to není porucha - ten člověk opravdu tak hloupě kecá."

   Smazat
  2. 19:13 Jo, ten je taky dobrý. To by mohlo jako podtitulek běžet na ČT pořád.

   Smazat
 17. toho hnoje ve správě česka už je tolik že je nutné vykydání DEFENESTRACÍ jinak si ti zmrdi z nás budou dělat prdel opravdu nevím jestli je tolik ovčanů v česku kterým to nevadí !!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 18. Tak to může podepsat třeba bába na záchodě na záchodu,nebo co??????? To je vlastizrada,okamžitě pryč!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 19. Pozdrav Sobotkovi od bratří z ciziny! http://vzdor.org/?p=1800#more-1800

  OdpovědětSmazat
 20. Začíná to nenápadně, rrradarrr jste nám nepovolili, tak to zkusíme znovu a jinak.Nejdřív podepíšete neškodné memorandum o obraně proti napadení a agresivtě Ruska.Potom uděláme větší sněm TO NATO a tam vyšlete ministra války, ten podepíše, že Brdy připadnou armádě USA, no a v konečné fázi SOC.ANO, bude líp, odhlasují kasárna pro cca 250 US Yankeeů na věčné časy.Je to velmi zjednodušeně podané.To, že si EU nedovede uchránit vnější hranice a kalašnikovci sem volně bez dokladů a na pozvání frau Makrelen proudí, jako teče voda v Dunaji, to nikoho nezajímá.Chce to víc Evropy a větší solidaritu v islamizaci.Války, bombardování, chaos a kroucení rukou neposlušných politiků.

  OdpovědětSmazat
 21. Zjednodušeně: za každým svinstvem ve světě hledej mandelinku pvuhovanou.

  OdpovědětSmazat
 22. Já, kdybych byl Hamáček, a měl tam jet, tak bych sebral na smeťáku nějakého bezdomáče, umyl, ožral, aby se nevzpouzel takovou hambu podepsat, a slíbil bych mu celoživotní rentu, a hodil bych se marod. Kdo uteče, ten vyhraje.
  Doufám, že ti musulmani, co nám je sem naši spojenci nakonec nacpou, prosadí vystoupení z nato. Od našich zmrdů se toho asi nedočkáme.
  PB

  OdpovědětSmazat
 23. Toho bych se nebál. Turecko již USA do NATO nacpaly - asi proto že je to země se "židokřesťanskou tradicí". Nyní se Makrela snaží realizovat dávný sen amíků a nacpat turecké musulmany do Schengenu výměnou zas to, aby neposílali migranty využijíc Makrelinu blbost do Německa. Nakonec EU dostané pověstné 2 v 1. Migranty i se sedmdesátimilionovým Tureckem jako bonusem. Pak se rozlezou jedni i druzí svobodně po celé Evropě. (Béda)

  OdpovědětSmazat
 24. doktor bojím,bojím......

  OdpovědětSmazat
 25. neviem - stále tu meliete čosi o Krieglovi, občanovi CCCP, tak ten nemohol nič nepodpísať, rusi ho k tomu ani nepustili, chceli ho rovno obesiť, nebol dokonca ani s ostatnými, až na prosenie - neskôr Svobodove ho vykopli do ČSSR - preto jeho podpis chýba, nikto oň nestál, zasa vyrábate hrdinov, ktorý žiadnymi neboli, nám stačí Jánošík, dokonca sme potichu uznali že Dubček bol hlupák, a dosť...

  OdpovědětSmazat
 26. Vzhledem k tomu, že ve sdělovacích médiích se opoziční názory objevují jako nepřátelské a ČT a ČRo je političtější jak bylo Rudé právo, moc pěkné vyhlídky nás nečekají. Je logické, že se to zase přesune na chaty, do hospod a soukromých bytů. Mávat americkou vlajkou dnes může jen stejný magor, který tehdy mával tou sovětskou. Co se může zkazit, zkazí se.

  OdpovědětSmazat
 27. A konečně bude vytvořen ten SS sanitární koridor mezi Ruskem a Německem jak po něm volali ze Stratforu. Tam si to východní, západní a jižní Slované můžou mezi sebou rozdat a vymlátit se a pak konečně zavládne v Evropě stabilita. Rozděl a panuj!!!!!

  OdpovědětSmazat
 28. podíval jsem se na profil Hamáčka...podívejte a pochopíte..
  Víte kde je chyba?Není tu žádná silná osobnost a moc politiků.Snad jedině pan Obrtel,co má odvahu.
  Z jedný strany musulmani a z druhý banderovci,ještě scházejí ustašovci..asi mi Glock nepomůže jako jednotlivci..chlapi..ozvěte se pplk.Obrtelovi..jde vážně o týdny.
  mimochodem...ekonomicky motivovaní čmoudi jsou na Cínovci..už a to je zatraceně blízko.

  OdpovědětSmazat
 29. Vážení, jak vás tady všechny čtu, tak vy jste ještě nepochopili, že na světě již neplatí žádná pravidla. Pokud jsou napsána tak jen proto, aby si lidé mysleli, že se podle nich někdo řídí

  OdpovědětSmazat
 30. podíval jsem se na profil Hamáčka...podívejte a pochopíte..
  Víte kde je chyba?Není tu žádná silná osobnost a moc politiků.Snad jedině pan Obrtel,co má odvahu.
  Z jedný strany musulmani a z druhý banderovci,ještě scházejí ustašovci..asi mi Glock nepomůže jako jednotlivci..chlapi..ozvěte se pplk.Obrtelovi..jde vážně o týdny.
  mimochodem...ekonomicky motivovaní čmoudi jsou na Cínovci..už a to je zatraceně blízko.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.