Reklama

pondělí 9. listopadu 2015

Jurij Selivanov: Zdá se, že Kerry se prořekl9. 11. 2015     zdroj
Poté, co ruská vláda oznámila přerušení leteckých spojů s Egyptem, je s konečnou platností jasné, že příčinou zkázy A-321 nebyla žádná technická závada. A zdá se, že někdo o tom věděl dávno předtím, než ruské letadlo na Sinaji spadlo. Chceme-li se o tom přesvědčit, stačí se podívat na novinových archivů. Tak například 2. října letošního roku, měsíc před tragédií informační portál "Eurasia daily":


"Ministr zahraničí USA Kerry trochu zastřeně Rusku pohrozil a slíbil mu "vážné problémy se sunnitskými zeměmi v regionu." Experti v Rusku pochopili toto prohlášení jako hrozbu teroristických činů."

Zde je ještě jedna "upřímnost" téhož Kerryho dřívějšího data - 29. září. Tady už nejsou jen náznaky možných nepříjemností Ruska, ale i přímé uvedení toho, co konkrétně se má stát:

Kerry: "Rusko může v Sýrii spatřit svá padající letadla."
Šéf ministerstva zahraničí John Kerry oznámil, že Rusko by se mohlo stát dalším cílem islamistů IS. S ohledem na toto nesmí Rusko samostatně provádět jakékoli vojenské akce proti IS. Toto prohlášení Kerry učinil v rozhovoru s televizní stanicí MSNBC.

Ministr zdůraznil: "Pokud se nám nepodaří najít způsob, jak se sjednotit v boji proti islamistům IS a Rusko s nimi začne bojovat samo, domyslete si, co se stane? Rusko se stane terčem IS. Rusko spatří i lidi s přenosnými systémy protivzdušné obrany, i letadla padající z nebe. "
Samozřejmě že John Kerry se příliš nepodobá proroku Nostradamovi a ani nebyl dosud spatřen při podobné prorocké činnosti. Proto skeptici určitě řeknou, že není nic nadpřirozeného v jeho prohlášení a že nebylo těžké se dovtípit o možnosti odvetného úderu od "Islámského státu" po zahájení ruského bombardování.

Nebudu se přít. Vskutku, aby se dospělo k takovým předpokladům, nemusí být člověk Nostradamem.

Ale něco přece jen zaráží. Zaprvé, fráze D. Kerryho, že negativní důsledky pro RF přijdou pouze za zcela konkrétních okolností:

John Kerry oznámil: "Rusko by se mohlo stát dalším cílem islamistů IS. S ohledem na toto nesmí Rusko samostatně provádět jakékoli vojenské akce proti IS."
To znamená, že na základě formální logiky dospíváme k závěru, že Kerry podmínil ruskou bezpečnost tím, že bude na Blízkém východě postupovat přesně podle pokynů USA a pohrozil nepříjemnostmi, pokud se jimi Moskva nebude řídit. Jinými slovy řečeno, ministr zahraničí USA fakticky Rusku garantoval absenci problémů, když se bude patřičně chovat! Podle mého názoru, aby člověk poskytnul takové záruky a aby při tom nevypadal jako primitivní žvanil, musely mít americké úřady situaci zcela pod kontrolou. Až po možnost vydání příkazu vykonavatelům - dát bombu na palubu ruského letadla, nebo ne. A proto musí být minimálně v přímém kontaktu s těmito vykonavateli, to znamená s tímtéž IS! A mít pevné záruky od této struktury, že jakýkoliv příkaz USA bude bezvýhradně splněn. Vždyť pokud budeme předpokládat, že IS je opravdu zcela samostatná banditská formace, jaký rozdíl pro ti znamená, jak proti ní Rusko bojuje - samostatně, nebo pod velením USA? Tak jako tak je to nepřítel, kterého je zapotřebí odstřelovat. Ale zdá se, že "igilovcům" to až tak jedno není.A odstřelovat mohli Rusko pouze v případě, že se přímo nepodřídilo USA.

A ještě jedna věc v těchto prohlášeních Kerryho se mi zdála divná: "Rusko spatří i lidi s přenosnými systémy protivzdušné obrany, i letadla padající z nebe." Pokud jde o "lidi s přenosnými systémy protivzdušné obrany", to je zajímavé samo o sobě. Protože nikdo tyto specifické zbraně s výjimkou samotných USA a jejich vazalů teroristům nemůže dodat, neboť odpovědí by byly ty nejkrutější represe. Stoprocentním potvrzením tohoto je úplná absence přenosných systémů protivzdušné obrany u teroristů až do nedávné doby, nehledě na již více než rok trvající "válku" s USA. To znamená, že USA spolehlivě blokovaly celou tu dobu kanály pro jejich dodávky, aby neriskovaly svá letadla. Vypadá to, že Kerry přímo vyhrožoval Rusku, že budou uvolněny kanály na dodávání protiletadlových prostředků banditům!

Ale ani toto není to hlavní.

Otázkou je, proč právě "padající z nebe letadla" spatřil v budoucnu ministr zahraničí USA? Proč ne vyhozené moskevské metro nebo zbourané obytné výškové budovy nebo konečně proč ne jadernou elektrárnu? Vždyť možností ke spáchání teroristických činů je vždy hodně a teroristé nikdy nepostrádali krvelačné fantazie. Ale Kerry opakuje stále jen to o padajících letadlech! Žádné varianty! Takže půjde přece jen o nového Nostradama? Nebo byl prostě plně informován o nadcházejících událostech, které byly plánovány a připravovány v samotných USA, ale v důsledku blížící se stařecké demence nebyl s to držet jazyk za zuby a prořekl se?

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

62 komentářů :

 1. Příkladná shoda slov a zlo-činů...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Autor spojuje slova s událostmi, které proběhly. Já bych například, v té době pronesená slova o padajících letadlech, spojoval s letadly vojenskými.

   Smazat
  2. No to možná s ruskou protiraketovou obranou není zdaleka tak lehké, jako umístit bombu do civilního letadla, když máš ty správné lidi na správných místech, kdo ví. A hlavně by to tak neotřáslo ruskou veřejností, o což šlo zejména. Ale ať už se ten lebkoun prořekl či ne, asi nikdo nepochybuje o tom, že to minimálně věděli, ale daleko spíš to rovnou organizovali a financovali.

   Smazat
 2. Kdyby neměl moc,byl by to ubožák. Takhle je to nebezpečný ubožák.

  OdpovědětSmazat
 3. Zkáza, pane Davide, nikoliv skáza....

  OdpovědětSmazat
 4. Nečekám nic povzbuzujícího v Sýrii a něco podobného jsem předpokládal,že si to Usáci nenechají líbit.Také nám to dosvědčuje,že plně ovládají bojovníky IS a po celém BV.Takže co nejdřív s nimi zatočit,jinak nadělají hodně problémů.

  OdpovědětSmazat
 5. Jenom nechápu, proč se stydí Kerry za svůj původ a původní příjmení svých rodičů (Kohen). Rodné vsi ve Slezsku ani neodpovídá na zvací dopisy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A už tam opravili synagogu a židovský hřbitov? Měl by se poklonit předkům.

   Smazat
 6. Taky nemusím být Nostradamus,aby mi bylo jasné, že bude ještě hůře.
  Doba, kdy jsem si myslel, že SSA režim přece nemůže být až tak šíleně brutální už bohužel pominula. Oni jsou schopni všeho. Úplně všeho.

  OdpovědětSmazat
 7. Tak jasně, už jen to, že nebyl útok veden na americká či britské letadla ale na letadlo RF, jasně vypovídá komu angažmá v Sýrii leží nejvíce v žaludku.Nebo, že by bombardování ISIL koalicí doposud islamistům nevadil? A proč tedy se stále tvrdí, že RF bombardují pouze tzv. umírněnou opozici? To by znamenalo, že za pádem letadla na Sinajským poloostrovem stojí tato tak slušná a umírněná opozice?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:29 Správná, logická úvaha. Vy asi nejste pravičák, co?

   Smazat
  2. To přece nemá s levicí nebo pravicí nic společného! Pavel P.

   Smazat
  3. 20:22 Ale má, a velmi. Všimněte si, jak je u většiny pravičáků logika deformovaná, podřízená sobectví a účelovosti.

   Smazat
 8. Vypadá to tak ,že v Sýrii si budou Rusové s Ušáky vyřizovat účty . I když Ušákům by se to líp hodilo v Evropě tedy co nejdál od USA . Nic dobrého z toho nevzejde . Rok 2016 se nezadržitelně blíží a tím i zkáza Evropy jak to předpověděla věštkyně Vanga .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V podstatě ano, ale ta Vanga také předpověděla, že rok 2016 může být pro Evropu úspěšný. To bude záležet jen a jen na evropanech. Zatím to vypadá, že Evropa, potažmu EU půjde do kytiček. Jestli se ovšem nevzpamatujeme. A to hodně brzy.

   Smazat
  2. když se podívám na kolozubého Evropana Sobotku, tak o úspěchu Evropy (a Česka zvlášť) velmi pochybuji

   Smazat
  3. Pro SS by bylo velmi přínosným poznáním přenesení konfliktu na jejich území. Nutně potřebují vlastní zkušenost jak je bolestivé když se cizí ozbrojené, nebo militantní síly beztrestně pohybují po jejich území a ničí vše podle své libovůle. Pro občany SS a jejich elity platí, že není nad vlastní tragickou a bolestnou zkušenost. Jinak prostě nedají světu pokoj.

   Smazat
 9. Určitě se měl západ sjednotit s Ruskem v boji proti islamistum . Jenže západ se snaží Rusko oslabit . Už to není jak za měkkého Jelcina . Putinto tam srovná . P. S . : Pane Kalousek to co jste řekl dnes o hornicích a jejich důchodech by neřekl žádný západní politik . Věřím že vy a váš Karel budete jen v opzici . A přeji vám dožití věku pruměrného věku horníka .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nejen to, velice bych mu přála, aby taky dožil s minimálním důchodem a bez nshrsbsných peněz.

   Smazat
  2. Nevím co řekl, ale horník ať fárá max. do 50 let, pak může dělat něco lehčího na povrchu. Proč by měl jít do důchodu dříve nechápu. Je tu spoustu jiných fyzicky náročných povolání jako např slévač atd.

   Smazat
  3. Je sice spousta fyzicky náročných povolání, ale žádné se nedá srovnat s prací v dole. Horník je nustále ve stresu, jestli se z práce vrátí živý. Stálé nebezpečí výbuchu metanu, otřesů, výronů jedovatých plynů, všudepřítomná vedra, prach, obrovská vlhkost atd. postupně ničí člověku zdraví. Brácha má teď 45 let a dělal přes 25 let v dole, odkud jej nedávno vyhodili k vůli zdravotním problémům s šestinásobkem odstupného. Je z něj troska s podlomeným zdravím, kterou nikdo nechce zaměstnat a to má jít podle MPSV do důchodu až v 60 letech. Peníze mu z odstupného pomalu končí a co bude dělat ještě těch 15 let, když má podlomené zdraví?

   Smazat
  4. V 50 létech má horník podlomené zdraví . V Polsku mají duchod po odfarání 25 let . Pokud to nesplňuje tak jde po dovršení 50 let do duchodu . Dožívají se sotva 60 let . Mám odfaráno 31 let a farám v Polsku . Dělají se mnou mladí kluci . Jsem jejich DĚDEK . V Česku fárají mumie . Není perspektiva není dorost .

   Smazat
 10. Tak se tak neostýchejte, vy bando bolševických idiotů. Řekněte to na plnou hubu a ne pouze v náznacích. Všechny teroristické útoky na celém světě spáchali a páchají USA. Také všechny revoluce a převraty páchají USA. Svět je pak pro vás, rudé blbečky, mnohem jednodušší, nemusíte moc přemýšlet. Vaše nenávist pramenící z frustrace z vašich neúspěšných životů se pak může jednoduše koncentrovat do jednoho bodu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stou Amerikou jste to trefil náramně...

   Smazat
  2. Neboj hajzle 16:14,na tebe taky dojde..

   Smazat
  3. vlast tě (16:14) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  4. Pro 16:14. Píšete tady o frustraci a bolševismu, máte zřejmě velkou fantazii. Skutky USA hovoří samy za sebe. Nikdo nemusí být nutně frustrovaný, nebo bolševik, aby s Vámi nesouhlasil. Ale spíš s Vámi cloumá rozezlenost, že se lidem konečně otevřely oči.

   Smazat
  5. Patrně nějaký neúspěšný inteligent. Holt kapitalismus je neúprosný.

   Smazat
  6. Prosim Ta, ked si tak chytry. Vysvetli mi ako je mozne, ze ked USA a 60 krajin koalicie urputne bojuje proti ISIL ako v Iraku a Syrii a RF podla USA bombarduje ken umiernenu opoziciu, tak po mesiaci naletov IS spacha atentat na ruske lietadlo? Ved im Rusi ze vraj neskodia. Nemalo nahodou padnut americke? Ale tie nam akosi nepadaju. Skus mi to vysvetlit chytrak!

   Smazat
  7. Ty jsi obrovkej genitál,argumenty nikde,ale nádávky máš pořád.....genetickej potrate fotra Khárlasráče!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  8. 16:14 ...vraj "rude blbecky"...co to znamena? myslis komunizmus? uvedom si ani za cias sovietskeho zvazu u nas nebol komunizmus dosiahnuty a aplikovany...nikto z nas tu nie je komunista... nase nazory su zalozene na agresivite USA zahranicnej politiky, ktora si nesie znaky absolutne zhodne so spravanim sa nacistov za druhej svetovej vojny!!! nikto z nas si nezela aby sem napochodovali Rusi, nikto z nas tu zucastnenych by im nebozkaval ruky, ale kazdemu z nas je jasne, ze Rusko dnes zaujalo obrannu formaciu! nie obrannu pre teroristami, ale obrannu pred NATU, ktore sa ako cierna tekutina rozlieva vsade okolo ruskych hranic. Iran a Syria su posledni spojenci Ruska spomedzi arabskych krajin. Cesko a Slovensko sa stali politickou prostitutkou zapadu a prosim nenahnevajte sa na mna zatial co slovenska vlada je zatial len znasilnovana, tak ceska vlada uz sama od seba ponuka anal, oral a vsetky sluzby, ktore sa daju za darmo...ja osobne nie som ani rusofil ani amerikanofil, ja sledujem situaciu a činy, sledujem uroven arogancie oboch stran a vysledok je jednoznacny...amerika beha po svete, vyvolava konflikty, v krajinach, ktore su dostatocne nezavisle a sebestacne vykonava s dostatocnym predstihom podvratnu cinnost, financuje rozvracacov krajin, financuje ozbrojene prevraty, vyhraza a vydiera sposobmi, ake sa nepouzivali ani v stredoveku...nikto koho poznam neciti ziadne nebezpecenstvo zo strany Ruska, ale zapach americkej krvavej ruky je citit vsade, u nas a vsade po celom svete. Naco su im tie zakladne, naco su im rozvratene krajiny, ktore sa budu z nastolenia novej "demokracie" na islamsky sposob budu zotavovat najblizsich 100 rokov? oni potrebuju cudziu krv, lebo iba s bombami su schopni za svoje hranice exportovat dolar. Ak dolar nebudu schopni bombami a ropou drzat na zive, okamzite skolabuju a v slavnej slobodnej amerike, ktorej sloboda je zalozena na dlhu, zacne obrovska obcianska vojna!A mam taky pocit ze obcianska vojna v amerike by znamenala zrutenie planov globalneho prediktora....

   Smazat
  9. Pro trolla z 9. 11. z 16.14; a jejej pán prožil ach tak "úspěšný" život, jak píše, no tak nám něco povykládej o tom svém "úspěšném" živůtku, v českém mafiánském kapitalismu, ať se od tebe poučíme :-D. Jen se ptám, jestli jsi opravdu takový neskonalý trouba, nebo se za doláče (nemající ani cenu toho potištěného papíru) od šapitó jen takovým blbcem děláš?!

   Smazat
 11. Vsechny ty "demokraticke " akce smrdi vzdy s nejakou intrikou a nejhorsi je, ze ty vykonavatele pritom zabiji nevinne lidi i deti.Ponechame-li stranou vsechna predtim spadla letadla, kde vysvetleni nikdy nebylo dokonceno, pak u toho dosud posledniho zverstva zarazejici proc iss-/muslimove/ nenapadli zadne americka nebo zapadni letadla, ktera take musela letet pres Sinai. v tom pripade
  za tu dobu nekolika let meli mnoho prilezitosti.
  To, ze zabili pres 200 ruskych turistu vcetne deti ukazuje, co jsou schopni ti, co ridi svet delat, jak se ukazalo ve vsech arabskych zemich.Kazdeho musi napadnout co tim chteli udajne muslimove ziskat a dokazat.? Snad ne ruskou odvetu a event. vyslani ruskych vojsk proti nim. ? Na stesti Putin jiz davno tyto spinave hry prohledl
  a nijak se k te "jejich" akci nevyjadril - asi proto, ze nevi, kdo tuto akci naplanoval a platil.To vubec nemusel byt muslim, ale obycejny
  zamestnanec na letisti, ktery naklada kufry a na jeden kufr magnetem
  tu bombu s nastavenym case pripojil.Jak snadne slibit takovemu individeu stovky dolaru a i pripadne tajne ubytovani na pr. v USA se vsim zajistenim.Tim se zaruci, ze ho nikdy nikde nenajde.
  Navic k tomu ihned davaly zpravy tajne sluzby, aniz by mohl nekdo
  vedet, co bylo pricinou tak pry to byla ta muslimska organizace
  .Typicka prace tajnych sluzeb .- byl to muslim ale pres usilovne patrani
  zmizel a nikdo nevi kde je.Kdo ho asi uschoval a kde ho brzy oddela.
  Podobne to bylo s atentatem na Kennedyho -tak se nezjistil vrah -
  asi ho odbouchnul jak se pak uakazalo nejaky chlap, ktery nemel s tim atentatem nic spolecneho - zaplatit vraha a pak se ho zbavit.
  To jsou ohavne sluzby horsi nez naciste.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak nějak.
   Ještě není nic vyšetřeno, ale - kdo první hlásal, že ví, jak to bylo? Aby nevěděl, když to udělal. Kdo s nimi souhlasí? Presstituti, trollové, pražská kavárna a to je taky hnus. Zločinci bez svědomí.

   Smazat
  2. Mrkněte sem, třeba se něco dozvíte.
   http://www.czechfreepress.cz/rusko/rusko-se-odvaznym-letem-do-jemenu-zmocnilo-agentu-cia-kteri-sestrelili-ruske-letadlo-v-egypte.html

   Smazat
 12. "Osa zla" je tam, odkud hlásá krvelačná bestie svoje výhrůžky. Strašidlo z fotky kdybych potkal, položím peněženku na pařez a uteču )))

  OdpovědětSmazat
 13. 16:14 = лишний человек

  OdpovědětSmazat
 14. Myslím, že to nikoho nepřekvapilo, dalo se to čekat. Proto je více než smutné, že se tomu nedokázalo předejít. Tohle Rusové silně podcenili, přece dobře vědí, s kým mají tu čest a že ti jsou všehoschopní. Proč se "preventivní" opatření přijímají vždy až s křížky po funuse?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No samozřejmě,že tam mají pracky ti špinavci,co k nim Kerry/Kohn patří,ti mají tu všivou musulmanskou partu IS pod patronátem,jsou to jejich nádeníci na špinavou práci při rozesírání světa a to už 40 let....Kdyby to nebyla pravda,tak by tzv.boj USA + mezinár.koalice proti IS měl po tom roce a půl výsledky,za které by se jim IS mstil a né Rusům....Je to jasný,jako facka a jen opravdový debil to nechce pochopit.
   Je tudíž teď na Rusech,aby dotáhli věc do konce,ať se to tomu kreténovi s tím kobylím ksichtem líbí,nebo ne....

   Smazat
 15. Aby Amerika byla nejlepší a nejzajímavější zemí pro úschovu všelijakého (ne)nakradeného majetku pro vybrané (vyvolené) z celého světa, tak musí systematicky rozesrat celý zbytek světa, systematicky rozvracet jednotlivé státy, poštvat jejich obyvatele, aby se mydlili mezi sebou. Jenom tehdy bude AMERIKA RÁJEM NA ZEMI.

  OdpovědětSmazat
 16. http://svobodnenoviny.eu/lekari-bez-hranic-americke-letouny-strilely-na-zamestnance-kdyz-utikali-z-nemocnice-v-kunduzu/ tady po nich střileli a na donbase je vyhodili pro pašování narkotik....

  OdpovědětSmazat
 17. Probůh co to tady furt melete o nějakých 224 lidech, to jsou nějaké počty? My amíci počítáme v miliónech, milión támhle, milión onde.
  Samozřejmě pokud nejde o někoho umírněného, za takovým budeme stát vždycky.i kdyby měl být sám.

  OdpovědětSmazat
 18. Poškodit Rusa za každou cenu, to je aktiuální úkol pro nejdemokratičtější a nejsvobodnější vládu (tedy poskoky)! Už začínají do politiky zatahovat i sport! Chtějí Rusko vyloučit navždy z atletiky včetně olympijských her a to kvůli dopingu! Že nenavrhly před lety vyloučit cyklistiku, konkretně zrušit Tour de France a další toury. Začínají toho být plné noviny a ČT, tak je to jasné, odkud fouká vítr!

  OdpovědětSmazat
 19. Ubozí kokoti, zase se proti vám všichni spikli. Ale to nevadí. Gosudar Putin usopořádá vlastní olympijské hry a opět zesměšní celý západ v čele s USA :-D

  http://sport.idnes.cz/atletika-doping-rusko-0u7-/atletika.aspx?c=A151109_151537_atletika_tny

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jseš ale čilej, studuj a posílej sem zajímavé články, hlavně ale klikej, máme čtenost 30 tisíc a rádi bychom to trošku pozvedli, takže se snaž a neumdlévej. My si můžeme dát oraz.

   Smazat
  2. V USA nikdo nedopuje,nefetuje atd. Sport je busines

   Smazat
  3. Očekávám brzké, odsuzující vystoupení (minimálně v české lžibedně) paní Věry Čáslavské. Od té doby, co dostala (jako zálohu) osvobození pro svého syna-otcovraha, tak se musí angažovat ve prospěch Říše dobra.

   Smazat
  4. Je strašně zajímavé, že s tím vyrukovali zriovna v této době, když atletika vlastně "spí" zimním spánkem. A propó: Všichni, kteří jsou na bedně jdou na antidopingovou zkoušku. Jak je možné, že je IHNED NEDISKVALIFIKOVALI? Nebo na nic nepřišli? A nebo že by výsledky dorazily teprve minulý týden? Mnoho otázek, žádná odpověď, jen najednou velký humbuk! Proč to asi je a zrovna v této době. Kdo ví, co se objeví za týden, třeba že v Rusku žerou malý děcka.

   Smazat
  5. 17:03 No vidíš, už začínáš vidět realitu: "Putin .... opět zesměšní celý západ v čele s USA". Ještě si zapoměl dodat, že tu aféru zorganisoval Putin, aby dal ťafku oligarchům, kteří špičkové sportovce sponsorují a také, aby ušetřil za výjezdy sportovců.

   Smazat
 20. Kerry je stejně jako Nulandová představitelem Pindostánu. Pindostán má v rukách celý "state department". Přitom Pindostán je v opozici proti Holywoodu, jehož čelným představitelem je Obama.

  OdpovědětSmazat
 21. Ivan David z tech konspiracnich teorii uz uplne zkokotil. (To je v jeho pripade lekarsky termin, znamenajici naprostou debilitu).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To máš od svého lékaře? Ať ti dá silnější prášky, nějak se ti to nelepší.

   Smazat
  2. Čti kdo to napsal. To nebyl žádný David. Nauč se rozumět textům, blbíšku.

   Smazat
  3. 18:38 Nemusíš všem dokazovat , že jsi jen pouhý nastrčený provokatér, taková zbytečná hnida !!!

   Smazat
 22. Reálně.
  Kolik by zaplaceno od Kadafiho za zmařených životů více jak 200 amerických vojáků nad skotským Lokerbie?


  OdpovědětSmazat
 23. 18:38 = лишний человек

  OdpovědětSmazat
 24. Nic nového, jen pokračování v zločinech USA:http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

  OdpovědětSmazat
 25. Tak přesně tohle mě napadlo hned když jsem to četl na netu už právě před tim měsícem. Uplně jak pěst na oko to bylo jasný, vyhrožování.

  OdpovědětSmazat
 26. Kurňa, co je na tom! Vždy´t je známo, že USA podporují své "revolucionáře" ("umírněné" řezače hlav) bojující v Sýrii za "demokracii", to jest za islámský chalifát. Další podporu mají tito "humanitární" bojovníci od Saudské Arábie a kataru, což jsou místní spolubojovníci západní "demokracie" sloužící islámským radikálům a teroristům jako pokladnička, prostředník dodávající zbraně, duchovní sílu aláhakbaristům a velitelské kádry. Na blízkém východě se spojili západní korporátní fašisti s nejhoršími diktaturami, islámští teroristi se státními teroristy, řezači hlav s kamenovači a kroutiči rukou, největší podvodníci s nejbrutálnějšími zločinci. Nemají to lehké ani Rusové ani Asadovi bojovníci.

  OdpovědětSmazat
 27. Zdá se, že bude platit rovnice
  Ruský airbus 321 = Malajsijský boeing :

  http://orgo-net.blogspot.cz/2015/11/ruske-letadlo-bylo-sestreleno-islamskym.html
  http://orgo-net.blogspot.cz/2015/11/ruske-letadlo-sestreleno-za-asistence.html
  http://orgo-net.blogspot.cz/2015/11/rusko-odvaznym-letem-do-jemenu-zadrzelo.html
  http://orgo-net.blogspot.cz/2015/11/michail-lesin-emisar-vyslany-putinem-do.html
  http://orgo-net.blogspot.cz/2015/11/ruske-letadlo-sestrelily-letecke-sily.html

  Zdá se, že se Kerry prořekl správně.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když ty články čtete, tak se také podívejte na zdroj těch zpráv. Problémem je, že ten zdroj http://www.whatdoesitmean.com je velice nespolehlivým zddrojem a Orgo.net to ví, přesto jejich zprávy publikuje jako věrohodné. Jejich zprávy se zdají napohled jako věrohodné, protože obsahují moře odkazů, ale když si kliknete na ty odkazy, zjistíte, že k obsahu zprávy nic nepotvrzují.

   Sorcha Faal je řádem (nevím jaké církve) jenž byl, podle jejich webu, založen v roce 588 př.nl v Tara, County Meath, (Irsko) a údajně jejím zakladatelem byla nejstarší dcera krále Sedechiáše, Tamar Tephi. Jméno, Sorcha Faal, pochází ze starověkého Gaeilge z větve Goidelic, irského jazyka a znamená:
   Sorcha: ta, která přináší světlo
   Faal: tmavému, temnému místu

   Řád Sorcha Faal se skládá z 18 klášterů v Irsku, Rusku, Egyptě, Libanonu a USA. Podrobnosti: http://www.whatdoesitmean.com/index7381.htm

   Z tohoto úhlu pohledu je nutné hodnotit pravdivost jejich zpráv. Dle mého názoru jde o klasický, umně vypracovaný hoax.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.