Reklama

sobota 21. listopadu 2015

Kancléřský akt - Německo naprostým vazalem USA

20. 11. 2015
s českými titulky

35 komentářů :

 1. Konečně - Japonsko je na tom stejně ..... mimo to Japonsko musí odvádět mafii ve Washingtonu roční finanční dávky, samo sebou za oponou. O Německu nevím .... ale CIA Langley má ve Frankfurtu obchodní platformu kde perou většinu špinavých peněz z drog a krádeží na akce jako jsou NGO v Čechách.... Ukrajinský puč ...... podpora Syrské teroristické ISIS atd ....

  Reality tě pohltí pokuj ji neznáš a nečelíš jí přímo .........

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od letoška budou pro Američany budovat armádu, hlavně námořnictvo pro boj o suroviny v Jihočínském moři.

   Vymazat
 2. Jsou 4 teroristiké organizace na světě kterým dnes čelíme -

  1: Vatikán - se svojí odnoží ¨jezuitů¨ a kontrolou stolice tzv Černou Nobilitou
  2: Bankovní systém západního světa - aka Rothschild mafia
  3: USA
  4: Israel

  ??????
  Ostatní elementy ať již Zednáři atd, jsou pod různými kontrolami a návaznostmi z jedné či druhé strany této globání mafie ....

  OdpovědětVymazat
 3. To vypadá věrohodně, ostatně Američani si vždycky všecko dokázali smluvně zajistit, takže tohle vypadá logicky. Ale co s tím, majetek tady už je germánský, Skoda das auto už je taky jejich, takže snad jenom to, že budeme vědět odkud vítr fouká, to nás může připravovat na další průšvihy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co americké TTIP?to zacloumá s ekonomikou EU hodně a rovnou do propasti.

   Vymazat
 4. NWO - jednoduché vysvětlení complexních geo-politických tahů .. angličtina ....

  https://www.youtube.com/watch?v=u-bTeV6i55A

  ::::::
  redakce - tohle by bylo fajn dát na stránku

  OdpovědětVymazat
 5. Tohle tvrdím dávno,že je Německo v područí USA ve všem.
  Jak píše nade mnou,Japonsko to samé,všichni víme,jak po válce,se hospodářský rozvíjelo,tak ho USA udusili a teď se plácají na úrovni Koreje.
  Jde si povšimnou,že většina atentátů se děje před důležitými jednáním,jak NATO,EU,G7,G20,vyvolat u politiků úplně jiný postoj.Mohl by to redakce také vysledovat a zveřejnit.
  zemedelec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "všichni víme,jak po válce,se hospodářský rozvíjelo,tak ho USA udusili a teď se plácají na úrovni Koreje."

   Zemědělče, to ovoce žer nezkvašené.

   Vymazat
  2. Teď jsi se právě prozradil,že jsi blb...Každý ví i malé dítě(na rozdíl od tebe),že zkvašené ovoce teprve nabírá na intenzitě,ale to ty blbe nemůžeš vědět,že?!!!!

   Vymazat
  3. A ještě jednou ty hlupáku,co by jsi asi tak jedl,kdyby nebyli ti tzv.zemědělci!
   Co asi konzumoval tvůj idol Havel?Asi to co ty hňupe!!!!

   Vymazat
  4. Anonymní 12:16
   Víme o koho jde,většinou na něj nereaguji,nepoučitelný.
   Podle všech příznaků,má jen za úkol rozbíjet diskusi.Co je jasné,začínají moc prudit,situace se pro ně nevyvíjí dobře.
   Jinak díky,vydržet.
   Zaznamenal jsem,Brusel,největší cetrála terorismu,jen nenapsali,kde sídli.Jestli mysleli centrálu EU,centrálu CIA,nebo pobočku CIA bojovníci IS.
   zemedelec.

   Vymazat
 6. Jen je mi divné, že o kancléřském aktu Rusové 70 let nevěděli. Tak to vypadá, že opravdu právně svobodní jsme jenom my - bývalý východní blok.
  Ještě zajímavější by byl právní rozbor SRN/NDR. Vztahuje se kancléřský akt na území bývalé NDR? Může se dnešní Německo stát právním nástupcem NDR - zbavit se kancléřského aktu? Jistě o něm nebyla řeč při jednání o sjednocení Německa?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud to uplatňují USA,proč by to nemohlo uplatňovat Rusko.Buď platí výsledky a ujednání po druhé světové,nebo jen pro někoho.

   Vymazat
 7. Smlouva nesmlouva, Východní Blok na tom byl podobně, ale ten se již od poválečné sféry vlivu oprostil, Západní Blok to teprve čeká.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To snad ne , teď jsme na tom hůř než pod SSSR !

   Vymazat


  2. Anonymní21. listopadu 2015 17:07

   To snad ne , teď jsme na tom hůř než pod SSSR !
   =============================================
   V současnosti jsme na tom PODSTATNĚ hůř než pod SSSR!
   K.S.

   Vymazat
 8. K II. WW. Další kamínek do mozaikyo vychcanosti jednoho iméria. V době války, kdy se rozhodovalo ootevření druhé fronty, se spojenci vymlouvali na kde co, protože nedovedli odhadnout výsledek války. Teprve v okamžiku, kdy bylo jasné, že tehdejší SSSR válku vyhraje bez ohledu na pomoc "spojenců", se ti rozhodli jednat. Ne ale z důvodu, aby urychlily pád Hitlera, ale aby se mohly podílet na rozdílení Evropy! Takže ne snaha o zachování míru, ale geopolitické záměry řídí politiku "denokratického státu", který si uzurpoval právo rozhodovat o všem a o všech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JJ, jenže v tomhle jel hlavně "Čerčil" - to je prostě staletá politika prováděná anglány - rozesrat lidi mezi sebou a pak to jen kočírovat. Plán na rozpoutání WW II má také kořeny u anglánů. Cílem bylo poštvat proti sobě germány a SSSR, počkat, až se pobijou a pak je spáchnout. Proto zradili nás a nepomohli pšonkům. Jen Áda je trochu vypek, že po Polsku nešel na "Rusa", ale zmastil před tím frantík y a vůbec většinu Evropy. Gebls měl v jednom pravdu - anglán je ochoten bojovat do posledního Čecha, Poláka, Francouze ..... Podívejte se, kolik nácií ve WW I zahynulo. Kde jsou amíci a angláni?
   Druhé světové války se účastnilo 61 států s 1.700.000.000 lidí, což představovalo 80 % obyvatelstva naší planety. Válečné operace probíhaly na území 40 států a ve zbrani bylo ve všech zemích asi 100.000.000 vojáků. Válka si vyžádala více než 50.000.000 lidských životů – 20.000.000 občanů SSSR, 6.000.000 občanů Polska, 5.000.000 občanů Číny, 1.706.000 občanů Jugoslávie, 1.000.000 Filipínců, 653.000 občanů Francie, 375.000 Britů, 360.000 Čechoslováků a 300.000 Američanů a statisíce občanů dalších národů. Výše materiálních ztrát všech států za druhé světové války dosáhla 4.000. miliard dolarů – vše ve jménu nadčlověka a jeho životního prostoru – NELZE ZAPOMENOUT !!!

   Vymazat
  2. 12:33-s tou 2.sv.válkou uvádíte toho Chrchlala,co v to jel.ale toho "nadčlověka" máte na mysli "německého určeného prozřetelností,aby vládl světem",nebo to ho "ýbermenše vyvoleného bohem"???
   Ono je to krapet složitější,než se to všeobecně hlásá a učí ve školách a zřejmě Vám uniká spousta důležitých faktů a souvislisti mezi nimi........

   Vymazat
  3. 12.33 když se na ty ztráty podíváme,tak víc jak polovina ztrát připadá na SLOVANY.A ted nás chtějí a nebo už rozeštvali proti sobě.Ale já určitě proti Rusům bojovat nebudu.Plná polní pro modroknížkářestropnického-hybaj do riti,nebo na ukrajinu či do sýrie.

   Vymazat
  4. Mezi Slovany je nutno zařadit Prusy / ti žili tam, co je dnes Polsko/, Sasy, Pomořany,........takže z německé armády cca 1/3.
   Mimochodem, v Německu měli "Ústav rasových studií", který určoval "typický portrét", u všech Evropanů se jim to jakž-takž povedlo, jen ten Čech se ne a ne vyloupnout, furt se jim tam ukazoval kříženec Bavoráka, Sasa, Prušáka.....

   Vymazat
  5. To samé se teď děje v Syrii !!

   Vymazat
 9. To,co píše Vlastimil vědí všichni,kteří to vědět chtějí.!!!!
  vytvořili si také na svoji ochranu svoje zákony,aby byli proti OPRÁVNĚNÉ kritice nedotknutelní a mohli trestat odpůrce až po totálnî ničení jejich existencí...jsou to všechny ty průhledné neprůhledné" demokratické zákony" a jejich následky od
  podpory bankovních systémů až po holocaust..!
  všechno ,co od nich (viz.čtveřice nahoře)pochází je lež a podvod,ktere (i historicky viděny) končily v hrůzách a krveprolitích...
  jituš

  OdpovědětVymazat
 10. pravdivé video politici kteří zrazují národ patří ke zdi nevím na co ještě čekáme a ti zmrdi v bruselské žumpě co se naváží do prezidenta smrdí od hlavy až k patě bruselským hnojem opravdu jsou všechny důvody zřizovat domobrany aby premiér nazýval svůj národ xenofoby to už je vrchol tenhle křivej zmrd patří ke zdi i s ostatními šašky !!!!!

  OdpovědětVymazat
 11. Kancléřský akt sem, kancléřský akt tam. Česko ho (možná) nemá, ale ti naši se chovají, jako kdyby se upsali ďáblovi svou vlastní krví.

  OdpovědětVymazat
 12. Existenciu kancelarskych aktov vlastne potvrdil v jednom televiznom vysielani nemecky minister financii Wolfang Schäuble,ked povedal,,Nemecko nebolo od okamziku konca vojny ani den slobodne,,Udajne odmietol tento kancelarsky akt podpisat len Willi Brand,ale zrejme inak to neslo,Pokial sledujeme jednanie terajsej kancelarky,mözme povedat,nejedna v zaujme Nemecka,nemeckych obcanov,Tu moc,ktoru jej pripisuju media nema,Poslucha.Inak by dobrovolne neruinovala nemecke hospodarstvo sankciami proti Rusku,nepozyvala by dobrovolne do Nemecka cely svet,na skodu celej Europy.M.

  OdpovědětVymazat
 13. Tak mě napadá - PROBOHA nepodepsal také nějaký vázací akt s USA SOBOTKA, když tam byl návštěvě? Vždyť se chová úplně stejně jako Angela!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, že ano. Premiér dobře ví, kdo je jeho nadřízený v globální pyramidě moci a co si může dovolit. Jen odsud posud. Jinak .........
   I pan prezident to ví.Ale nemá tolik pravomocí.
   I ministři to vědí.Když usedl do křesla ministr Bělobrádek z KDU - ČSL , následně letěl do USA na akt zasvěcení.
   V globální pyramidě moci jsou stupně zasvěcení od 1. - 99. stupně. Nejvýše u vrcholu pyramidy jsou církve a jejich tajní nejvyšší rabíni. Jsou utajeni veřejnosti. A kdo vše řídí z vrcholu pyramidy to nikdo neví.
   Údajně se Obama zodpovídá papeži a papež nejvyšším rabínům.
   Podívejte se na dokument, kde papež přikazuje Pentagonu, aby neposlouchal Obamu.
   Pentagon je pod novým velením a nerespektuje příkazy vlády USA.
   Papež František v tomto civilním rozkaze psaném jeho právním zástupcem RUŠÍ korporaci Spojených Států Amerických (která de jure patří Vatikánu), jmenuje generála Hama Obamovym nástupcem a všem úředníkům státní správy, vojákům, agenturám a jiným institucím nařizuje neposlouchat Obamovy rozkazy.
   https://www.faceuni.com/document/307/civil-orders-anna-maria-wilhelmina-hanna-sophia-riezinger-von-reitzenstein-/

   Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/zpravodajsky-archiv/

   Vymazat
 14. A nepodepsala obdobný "vázací akt" taky EU - tedy její byrokrati? Blbí jsou na to dost! To by mnohé vysětlovalo!

  OdpovědětVymazat
 15. Před několika lety vyšla v ČR kniha, kde se mluví nejen o tomto kancléřském aktu, ale hlavně o tom, že USA s Německem DOPOSUD neuzavřelo ani mírovou smlouvu - takže ty dva státy jsou vlastně stále ve válečném vztahu!

  OdpovědětVymazat
 16. podpísaná bola jedine kapitulácia - viac nič, žiadna povojnová zmluva o spolupráci, nič, len plána - pre celú Európu - Marschallov - a keďže gréci sa pokúsili riešiť svoje problémy inak, tak na nich zaútočili, a šak vieme

  OdpovědětVymazat
 17. každý budoucí kancléř musí před nástupem do funkce podepsat „kancléřský zákon“ (Kanzlerakt), podle kterého musí každé zásadní zahraničněpolitické nebo ekonomické rozhodnutí předem konzultovat s americkým velvyslancem, bez jehož schválení nemůže toto rozhodnutí přijmout. Německo je zahraničněpoliticky podřízeno USA, samo však ovládá a ekonomicky drancuje další protektoráty, jako je Česká republiky, Slovensko, Polsko i další země, ze kterých se tak staly kolonie druhého řádu.

  Miliony obětí za obou světových válek nebyly nic platné, naše vítězství jsme si nechali ukrást tím, že jsme vstoupili do NATO a Evropské unie a jsme opět protektorátem. Pokud má náš národ přežít, je třeba se postavit na odpor a z obou těchto zločineckých organizací vystoupit.

  OdpovědětVymazat
 18. pravdu se asi nikdy nedozvíme, stejně jako to, kdo zavraždil JFK. To jsou holt příliš tajné věci.

  OdpovědětVymazat
 19. Kdo zabil JFK není tak důležité jako to, kdo si tuto vraždu objednal. Když vyjdeme z toho, že pár dní před tragedií rozhodl o vytvoření národní banky spravované státem (FED je banka soukromá), aby stát vyprostil z moci bankéřů, vysvětlení je namístě. Taky nechtěl pokračovat s válkou ve Vietnamu, a to také o něčem vypovídá..
  Ale zpět k aktuálním událostem: Právě jsem si na liště na ČT24 přečetla dvě zprávy: sankce vůči Rusku se prodlužují o 6 měsíců ( proč asi), a že velký výbuch na Ukrajině způsobil, že Krym je bez elektřiny. Začíná otevřená válka proti Rusku? Kam se přikloníš,náš občane?
  Zdravím všechny, Pavla

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.