Reklama

pondělí 9. listopadu 2015

Kolik civilních letadel ještě musí spadnout?...


Lubomir Andrassy
9. 11. 2015
Tak ještě jednou... Už jsem se tu jednou ptal, kolik civilních letadel ještě musí spadnout, než tupci, co k nám zvou na trvalo NATO, začnou používat mozek?
Podle západního zpravodajství to vypadá, že USA, nebo alespoň CNN a redaktoři České televize jsou zřejmě členy vyšetřovacího týmu řešícího katastrofu ruského Airbusu v Sinajské poušti. Pánbů zaplať, nejsou! 


Ale chovají se tak. Celý den jsem neslyšel z televize nic jiného, než "bomba teroristů IS na palubě"! NĚKDO CHCE, ABYCHOM TÉTO VERZI UVĚŘILI!

A Rusko správně mlčí.
Jenže, čím víc do mě média své verze hustí, tím méně jim věřím.

Shrňme si tedy některé dosavadní novinářské informace a před body níže si představme slovíčko prý:

1) Letadlo se rozlomilo už ve vzduchu - tomu věřím. Dosud se nenašla ani všechna těla obětí, rozsáhlé území nálezu trosek a trosky samotné, tuto verzi podporují.
2) Došlo k výbuchu na straně pravé části paluby letadla - ano, tomu také věřím, ale o bombě IS na palubě mě tak agresivně nepřesvědčujte!
3) US satelity zaznamenaly tepelnou stopu v době katastrofy - je to pravda. Ovšem, proč najednou US satelity vidí to, na co nechtěly "koukat" v případě sestřelu letu MH17 na Ukrajině? Protože máme věřit bombě na palubě? Aha...
4) Britové věří, že v ruském Airbusu byla bomba - tak tohle byl ten podnět pro mě, abych se do toho šťoural, protože tuto větu jsem včera slyšel snad stokrát. Obávám se, že až vyšetřovací komise promluví, budeme se ještě všichni moc divit! Takže, než napíšu bod pátý (který je pro mě zásadní a nutí mě, abych měl obavu z výsledků vyšetřování), na chvilku si odskočme:

Modrá vlajka (Blue flag) 

To je název vojenského cvičení, přátelé! A hádejte, kde právě probíhalo? Jedná se o společné cvičení vzdušných sil letectva Spojených států Air Force, Izraelského letectva (stíhačky F15), dále Polska a Řecka (stíhačky F16), které probíhalo na jihu Izraele s domovskou základnou Eilat. Teď bych doporučoval podívat se na mapu a představit si na ní dráhu letu nešťastného Airbusu.
Tohoto cvičení se zúčastnilo i Německo a Anglie, jejichž účastníci zde figurovali nikoli jako stíhací piloti, ale jen jako pozemní a řídící personál. Základním tématem tohoto cvičení byl nácvik vzdušných a řídících operací proti silám fiktivního nepřítele, přičemž, podíváte-li se do detailů dosud zveřejněných zpráv, důraz byl kladen cituji: "více na otestování odvahy pilotů a řídícího personálu, než na technické možnosti jednotlivých stíhaček". Samozřejmě byly využity střely vzduch-vzduch, které měly být vypáleny na fiktivní cíle. Jedná se už o druhé podobné mezinárodní cvičení - první probíhalo v roce 2013.
Cvičení bylo plánováno a oficiálně mělo probíhat ve dnech 18. až 29.10.2015. Všimněte si slovíčka "mělo".
K pádu(?) ruského Airbusu došlo v tuto sobotu dne 31.10. Až dosud se zdá být vše v pořádku. Ale není, a tím se dostávám k avizovanému poslednímu bodu:

5) Proč izraelský novinář a vojenský korespondent Juda Ari Gross tvrdí, že cvičení mělo být prodlouženo až do 3.11.2015?! Proč ve svém článku na portálu TIMESOFISRAEL.COM navíc dále uvádí že cituji:

"cvičení skončí tento čtvrtek", což by bylo včera dne 5.11. a znamenalo by to, že bylo prodlouženo přesně o týden? Zdůrazňuji, že článek byl napsán den před katastrofou Airbusu! Bylo toto cvičení skutečně prodlouženo? A pokud ano, tak proč? Co o tom ví egyptská protivzdušná obrana (Velení PVO)?
Dále už se raději neptám.

Ani my nejsme členy vyšetřovacího týmu a nemáme právo tady psát konečné závěry o tom, jak se tato tragédie stala. Tentokrát spoléhám na objektivitu vyšetřovací komise (i jiných satelitů) a doufám, že ve výsledku nesdělí, že letadlo bylo ve skutečnosti sestřeleno. Protože důsledky takové zprávy by mohly být velmi zlé!

Jako vždy - odkazy na příslušné zdroje uvádím v diskusi na svém facebooku pod článkem. Přiložená fotografie není ilustrační, ale pochází právě z popisované operace Blue Flag, a to ze dne 27.10.2015. Pokud by se našel někdo, kdo by měl k této vojenské operaci podrobnější informace, budu rád za názor.

Tímto článkem netvrdím, že Airbus byl sestřelen raketou! Pouze hledám odpověď na výše položené dotazy a především mě zajímá prodloužení operace Blue Flag. To, co se po zveřejnění tohoto článku objevuje na českém internetu, z toho jdou na mě mrákoty a nechci být s tím spojován! Viz konspirační teorie o zatčení agentů CIA v Jemenu a podobně (zmiňuji níže v diskusi na svém facebooku). Letadlo bylo ruské, počkejme si na závěry ruských vyšetřovatelů! Alespoň z úcty k zabitým pasažérům. Média, ať si píší co chtějí!
Klid duším 224 obětovaných!

Zdroj: https://www.facebook.com/lubomir.andrassy/posts/920964794649528
Odkazy:
Článek, který uvádí informace o operaci Blue Flag, s daty konání 18.-29.10.2015 - http://www.lakenheath.af.mil/news/story.asp?id=123462236
Článek izraelského portálu, který období operace protahuje o celý týden - http://www.timesofisrael.com/israel-hosts-its-largest.../

81 komentářů :

 1. Super článek. Díky!

  OdpovědětSmazat
 2. asi brzo někdo dostane pořádně po čumáku: http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3263-jim-stone-sokuje-ruske-letadlo-sestrelily-letecke-sily-usa-izraele-behem-vojenskeho-cviceni-v-izraeli

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebo to je jinak?
   http://www.czechfreepress.cz/rusko/rusko-se-odvaznym-letem-do-jemenu-zmocnilo-agentu-cia-kteri-sestrelili-ruske-letadlo-v-egypte.html

   Smazat
 3. Mám poměrně odvážný názor:)

  Rusko se bude snažit ututlat sestřelení svého letadla, stejně jako tutlalo potopení Kursku (zřejmě omylem vystřeleným americkým torpédem, v oblasti byly dvě americké ponorky a jedna byla poškozená, vyfocena v přístavu, tuším den poté) protože, Ruské vedení NENÍ plné válkychtivích kokotoidů a Panu Prezidentovi Putinovi, je jasné, že jeho lid by po zveřejnění takové informace volal po spravedlivé a mohutné odvetě.
  Tato vražda nebohých cestujících měla zatáhnout Rusko do války, nejlépe proti celému západnímu světu.

  Rusové si to s námi, ovšem, za tento náš teroristický zločin vyřídí jinak, tajně, ale důsledně.

  A jen doufám, že ne recipročně :( , ale cíleně, na zadavatele a vykonavatele zločinu.

  To jestli byla v letadle bomba a nebo bylo sestřeleno raketou už dávno ví, úplně každý na místě přítomný znalec, stopy po výbuchu, rezidua výbušniny či stopy po zásahu raketou, třeba v kinetickém modu ( raketa zasahuje cíl a hlavice NEVYBUCHUJE, pouze kineticky ničí cíl " umí to Stinger" a snaží se zasáhnout nejteplejší část letadla a to je asi co???), tyto stopy jsou tak typické a nepřehlédnutelné, že je evidentní, že musí být důvod proč se stále tak z Ruské a Egyptské strany mlží a já si "myslím" "otevřeně spekuluji", že důvod je ten, že Rusko strašně moc NECHCE aby muselo přiznat teroristický útok na své letadlo a MUSELO adekvátně vojensky a politicky reagovat!!!
  Prostě se NECHĚJÍ nechat tímto zločinem VYPROVOKOVAT.

  Takže přesvědčují Egypt aby s nimi za NĚCO spolupracoval a proto naopak naše média pořád chrlí info o BOMBĚ!

  Tak klidně do mne, pokud to bude věcná kritika, nevadí, přiznávám, že spekuluji na základě střípků informací a subjektivního hodnocení chování zůčastněných stran, nicméně, takhle mi to vychází.

  Jenom prosím nekrmte Josefa Vyskočila pokud mi něco hezkého napíše, skutečně mě zajímají Vaše názory na věc a nerad bych aby zanikly v hromadě vašich spravedlivých názorů na něj;)

  Slunce v duši:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko to nechá v klidu v jednom jediném případě, že za to dostane jako protislužbu od slavného západu královsky zaplaceno !

   Smazat
  2. podle této analýzy, je prý válka v plánu až na r. 2017 http://politikus.ru/articles/61958-rotshildy-zoloto-i-tretya-mirovaya-2017-go.html

   Smazat
  3. 12:07

   Myslím si, že takto to proběhlo s Kurskem, ale tam to byl "zřejmě", omyl, ukvapená reakce, vystresovaného amerického kapitána v ponorce, který bubliny unikající z Kursku po neplánované srážce s druhou americkou ponorkou, vyhodnotil jako otevírající se Ruské torpédomety a prostě v kovbojském stylu, vystřelil první.
   Proto zůstala příď Kursku pod vodou. Vsadím se, že je na ní vstřel odpovídající rozměrově americkému torpédu.
   A ano myslím si, že Rusko dostalo od nás západu, za tento incident a to, že udrželi nervy a nerozpoutali válku, dobře, nějak, zaplaceno.

   Ale dnes je to jiné, tady se MŮŽE jednat o CÍLENÝ útok na Ruské civilisty a tady peníze, protislužby, přístup na trhy, stačit NEBUDOU!!!

   Pokud jsme to udělali My, zaplatíme a já jen doufám, že trestem za naši zbabělost a neschopnost postavit se diktatuře a válkychtivosti 1% nebude zbytečně reinkarnace.

   Smazat
  4. Rusko se zoufale brání provokacím pro rozpoutání války za svobodu - jak kvokala poslankyně TOP 09, čili -atomové války s Ruskem. Čeho všeho jsou USA schopny, pro dosažení svých cílů, to po obětech 11. září, si nikdo neumíme ani představit. Nikoli slova ale skutky dokazují, že USA jsou nástrojem nejhoršího zla samotného satana. Z říše zla USA, má vzejít planeta zla - země.

   Smazat
  5. Nevím jak to bylo s Kurskem doopravdy, ale zde se zatím jeví jako fakt, že přizváním USA vyšetřovatelů nejspíše chce RF potvrzení nějakého nálezu i z druhé strany. Kdyby se jednalo o technickou závadu nebylo by takové stanovisko z USA nutné. Pak už jen přichází v úvahu buĎ sestřel nebo bomba. V případě bomby, si troufám opět tvrdit, že by RF nepotřebovala posvěcení z druhé strany, proč taky? Takže sestřel? No a zde by šlo právě o jasné určení druhu rakety. To zda se jedná o USA výrobek či výrobek Izraelský. Každopádně se také domnívám, že vyšetřovatelé již vědí co se stalo nad Sinajským poloostrovem

   Smazat
  6. Ano, Rusko musí jednat rozvážně. To však neznamená, že ten teroristický útok jen tak spolkne.
   Už po několik dnů jsou z Egypta masově vraceni občané RF. Údajně jich tam pobývalo na 70 tisíc. Z nich ca. 15 tis. je zpět.
   Pokud Rusko z té oblasti evakuuje své lidi, mohlo by tam na ně být příliš horko.

   Smazat
  7. Jsem přesvědčen, že máte pravdu. Jak znám ruskou mentalitu a i uvažování jejich tajných služeb, je nepochybné, že i kdyby pád letadla v Egyptě byl v režii USA (o čemž nepochybuji), Rusové nikdy celou pravdu nezveřejní. Je to kvalitní materiál k protiútoku, nebo protislužbě. Ale současně taky (a to je třeba si obzvlášť pamatovat) NIKDY to pachateli nezapomenou! NIKDY! Takže se kdykoliv má na co těšit. Už aby to bylo.

   Smazat
  8. Teď psali na ruských novinách, že egyptští vyšetřovatelé našli na části z ocasu letadla díru, vzali vzorky z okrajů, ale nic tam nebylo a nemůžou říct, jak tam ta díra vznikla, mají pouze dvě hypotézy - buď nějakým výbuchem nebo únavou materiálu. Nedá se to ale zatím zjistit, protože okraje díry neobsahují žádné usazené látky, které by svědčily o nějakém výbušném materiálu.
   Z černých skříněk je jasné, že to všechno se odehrálo tak rychle, že piloti vůbec nestačili zareagovat, prý se to odehrálo ve vteřině. To jsou zatím nejnovější zprávy.

   Smazat
  9. Nechal bych konspirace chvíli v klidu. Rusové nemají žádný důvod cokoliv tajit, ať by se jednalo o technickou závadu, bombu nebo raketu. Přizvání expertů z USA je logické, kdo zná lépe konstrukci letadla? Já bych "na citovku" sázel na bombu. Verze s raketou ať pozemní nebo leteckou mi přijde dost nepravděpodopná. Dnes už by o tom muselo být více důkazů. JL

   Smazat
  10. 18:24 Proč zvát USA když A-321 není Boing??? To tedy vysvětli.

   Smazat
  11. 21:14 S Airbusem máte pravdu, děkuji za upozornění, beru zpět. Mohou tam být přizváni jako příklad, jak má vyšetřování vypadat (ve srovnání s MH17), navíc USA nebudou moci závěry vyšetřování překroutit nebo zpochybnit. Obojí je pro Rusko výhodné. JL

   Smazat
 4. Egypt by normálně s Ruskem asi moc aktivně nespolupracoval (jako žebrák a otrok musí poslouchat Saudskou Arábii na slovo), ale po výstražně rychlém a nenadálém stažení ruských turistů (dočasně na věčné časy !?) bude Egypt muset chtě nechtě s pravdou ven, jinak je bez ruských turistů ekonomicky kaput.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale no tak ty kapute.rusáky prostě nahradí turisté,kteří do Egypta nejezdili právě kvůli ruské chátře.

   Smazat
  2. 13:03

   POZOR TROLL Z PIČÍNA JOSEF ONAN VYSKOČIL, NEKRMIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  3. 13:03 - je přesvědčivá ukázka výlevy rasistické svině. I tací žijí mezi námi.

   Smazat
  4. Až do cca 10 dní Rusko vyveze do bezpečí všechny svoje turisty (o víkendu za den stihnuli vyvézt z Egypta 11 tisíc), tak se počítám dočkáme nějaké ruské odvety. Jsem zvědav, kam tentokrát (a jestli vůbec to bude chtít tentokrát stihnout) odstěhuje Amerika svoje žoldáky ze svého Islámského státu. Vsadím se, že tentokrát Obama (coby reprezentant Holywoodu) nebude s Pindostánem (Cheney, Nulandová, Bush) spolupracovat a nechá je k dispozici Rusku, aby je vyhladilo.

   Smazat
  5. Vidím,že je potřeba věci uvést na pravou míru:je potřeba si uvědomit,že ruské letectvo bombarduje kozomrdy z mezinárodního "Muslimského brůdršaftu",jehož egyptská odnož vyhrála před několika lety volby s Mursím v čele,který je dnes v doživotním arestu po voj.puči.
   Celý SV i ostatní země s muslim.menšinami jsou v ohrožení ze strany MB....V Egyptě má MB stále vysokou podporu a Rusy tam otevřeně nenávidí a napadají i v hotelech (proto se těm idiotským turistům divím,že tam vůbec jezdí utrácet,když je nenávidí,to je důkaz,že lidi nesledují,co se děje a jsou vrcholně nezodpovědní..)Proto je dobře,že ty sebestředný a samolibý blby Putin žene jako stádo domů....
   Prostě jde "do tuhýho" a konzumní zblblíci plní prachů by si
   měli začít hledat jiný způsob,jak se prachů zbavit,než je prolítat jumbama od "hovna k hovnu" ....ta doba už skončila a týká se to hlavně Evropy....až sem dorazí ta Sorosova tsunami,budou po sobě žrát hovna..a vo to tu šlo od samého začátku.....svět a hlavně EU se bude velice rychle měnit a změny většina obyvatel "neskousne"....

   Smazat
 5. Dobrý den, v létě jsem na naší zahradě našla obyčejný prasklý balonek s obrázkem a spětnou adresou na Německo-Holandské hranici. Balonek za několik dnů uletěl cca 1000 km.
  Ještě před pádem letadla nad Sinají jsem se v článcích na netu dozvěděla. že IS vypouští výbušninu na balónech - metereologické balony stoupají vysoko a nesou zátěž, přitom jsou asi levné a dostupné. Vítr je nevypočitatelný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... zpětná adresa ...!

   Smazat
  2. balonky jsou neefektivní. Za WW2 japonci posílali balony se zápalnou složí na západní pobřeží USA s tím, že způsobí požáry. Bylo to fiasko.
   Takže z toho bych strach neměl.
   J.

   Smazat
 6. Exkluzivně: Rusko odvážným letem do Jemenu zadrželo příslušníky CIA, kteří sestřelili letadlo v Egyptě
  By Redakce lis 08, 2015

  • USA
  Ruská Zahraniční výzvědná služba (SVR) dnes oznámila, že vyslání letadla za účelem odvezení dvou zajatých příslušníků CIA, o nichž se domnívá, že zorganizovali sestřelení letu 9268 nad Egyptem minulou sobotu za využití teroristů Islámského státu, bylo „vysoce úspěšné“; jakmile se „chráněné/řízené“ letadlo Leteckých sil opět vrátilo do vzdušného prostoru Ruské federace, president Putin okamžitě na radu ředitele Federální bezpečnostní služby Alexandra Bortnikova zakázal veškeré přelety v té oblasti.
  Funkční hypotéza ruské SVR o této tragédii, která se stala nejvražednější v ruské historii, což je fakt ignorovaný západními novináři, snažícími se při každé příležitosti vyvolávat rozruch, je, že let 9268 byl sestřelen raketou země-vzduch britské výroby, poskytnutou Saudské Arábii a jí předanou teroristům Islámského státu; ti ji použili a přihlásili se k odpovědnosti za tento čin; letadlo bylo předtím dvěma příslušníky CIA a jejich zařízením navedeno, aby letělo v nižší výšce než mu ukazovaly přístroje. Tito příslušníci CIA byli za několik hodin po útoku zadrženi ruskou speciální jednotkou Specnaz operující v Jemenu.
  Po zadržení těchto dvou agentů a jejich vysoce sofistikovaného zařízení vyslalo ruské Ministerstvo pro naléhavé záležitosti (EMERCOM) do jemenského hlavního města Sanaa „speciální let“, který tam úspěšně přistál pod rouškou jednoho z nejsilnějších cyklónů, jaký se kdy vyskytl v historii tohoto státu.
  Po přistání tohoto speciálního letu EMERCOMu v Sanaa nastoupili na palubu oba agenti CIA i jejich zařízení, společně s jednotkou Spetznz, která je zadržela, ale saudským letectvem jim bylo odmítnut odlet; saudskoarabské letectvo ovládané Obamovým režimem blokuje a bombarduje tento stát až do úplného a naprostého vyhladovění.
  Avšak během několika hodin dosáhla úspěchu protiopatření ruských Leteckých sil použitá proti Saudům, což umožnilo speciálnímu letu EMERCOM odletět ze SANAA a bezpečně se vrátit do ruského vzdušného prostoru.
  Zpráva dále uvádí, že president Putin nemohl zakázat všechny lety do této oblasti dříve, než byli dnes ráno úspěšně z Jemenu „vyzvednuti“ příslušníci CIA a jejich zařízení, jejichž speciální let byl chráněn/maskován rovněž iránským dopravním letadlem Herkules C-130 letícím do Sýrie, které zmátlo radarové systémy západních armád. Ruská federace se obávala, že Obamův režim se pokusí tento speciální let ENERCOMu zničit, poté, co Američané vyslali na svou leteckou základnu v Turecku letku bojových letounů vzduch-vzduch F-15, jejichž jediným posláním v této oblasti má být svévolné zaměřování ruských letadel útočících na teroristy Islámského státu.
  Jak pokračuje zpráva, je velice udivující, že do 72 hodin od sestřelení letu 9268 nad Egyptem jak CIA, tak Saudové ohlásili, že poskytnou islámským teroristům operujícím v Sýrii více přenosných raket schopných sestřelit civilní letadlo. Britská vláda je si dle zprávy plně vědoma, že let 9268 byl sestřelen jejich raketou, a Obamův režim plně ví o spoluvině CIA; proto není překvapením, že tito západní spojenci nyní zaplavují svůj propagandistický tisk „historkami“ o tom, že tato katastrofa byla způsobena bombou. Toto prohlášení ruská SVR nepřijala a ruské Ministerstvo vnitra bylo nuceni k prohlášení, že je šokováno tím, že tito západní válečníci mají tajné informace o nebezpečí pro letadla, ale nehodlají je sdílet.
  Je velmi důležité, i když to není součástí zprávy, že Rusko nyní pokládá zničení letu 9268 za politickou událost, na niž jsou aplikována „pravidla studené války“. To znamená, že celou pravdu o katastrofě se svět doví poté, co pachatele stihne pomsta ruských sil.
  Zdroj: org.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čeho všeho jsou USA schopny, pro dosažení svých cílů, to po obětech 11. září, si nikdo neumíme ani představit. Nikoli slova ale skutky dokazují, že USA jsou nástrojem nejhoršího zla samotného satana. Z říše zla USA, má vzejít planeta zla - země.

   Smazat
 7. Aj ponorka Kursk bola zasiahnutá zvonku v čase cvičenia NATO. Stačí si pozrieť foto. Vyšetrovali to Holanďania, a čo zistili.... no predsa nič!

  http://survincity.com/2010/08/the-death-of-the-kursk-kept-secret-is-no-more/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. POZOR TROLL Z PIČÍNA JOSEF ONAN VYSKOČIL, NEKRMIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 8. Já jen napíšu,že mám strach. Konec našich životů,jak je známe se blíží. Konec je neodvratný .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. .....Už je taky načase.....

   Smazat
  2. 12:26:Nechcete to nějak urychlit?Za vašema mizernýma životama nikdo plakat nebude.A v Čechách a na Moravě bude bez vás krásně.

   Smazat
  3. 13:25:Ani tu Americkou základnu nebudeme potřebovat.

   Smazat
  4. 2015 13:25

   Pepku, krásně by bylo bez retardovaných imbecilů tvého typu. I když ty za to nemůžeš, prostě jsi podědil IQ tykve po fotrovi. A teď vyskoč!

   Smazat
 9. Nevím nevím, ale i když obsah článku na adrese http://www.czechfreepress.cz/rusko/rusko-se-odvaznym-letem-do-jemenu-zmocnilo-agentu-cia-kteri-sestrelili-ruske-letadlo-v-egypte.html, je pro mě trochu fantaskní, nemohu jej úplně odmítnout. Ruské KGB, je takové akce schopno. Vím o tom svoje. A že by o tom mlčeli jako hrob o tom není žádná pochybnost. Dokonce jsem toho názoru, že skutečnosti s tímto spojené nikdy oficiálně nespatří světlo světa. Byly by a budou (pokud se celá věc zakládá na pravdě), využity jako prostředek k výměnnému obchodu na politické scéně. Mimochodem fascinuje mě, jak urychleně Velké Británie poskytla Rusku zpravodajské informace v této věci, což by podle článku, jehož adresu zmiňuji výše, bylo pochopilné. Nástroj (raketa) byla britská a ruka, která tento nástroj vedla byla americko/saúdsko-arabská. A VB se chce z toho co nejrychleji vyvinit. Nemůže přece za to, kdo nástroj použil či zneužil. Tak si počkejme. Ještě bude veselo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda bývá mnohem jednodušší.

   Smazat
  2. Takže KGB???Vždyť k vyvolání války bohatě by postačily akce CIA, neštítící se obětovat cca 2000 amerických životů 11. září.

   Smazat
 10. http://zpravy.idnes.cz/fbi-bude-vysetrovat-pad-ruskeho-letadla-na-sinaji-fby-/zahranicni.aspx?c=A151109_101813_zahranicni_mlb

  Ajaj... Co včíl, soudruzi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aby potvrdili americku raketu-----

   Smazat
  2. Ano přesně tak, aby potvrdili sestřel USA raketou, nebo raketou významně spolupracující země s USA.

   Smazat
  3. 12:55

   Přestože nejsem Tvým SOUDRUHEM, i když nás tak oslovuješ a předpokládám, Ty Jsi Pepkem Vyskočilovic ;) odpovím Ti ;)
   Neb šílíš prozatím, pouze mírně;)

   Geniální zah Ruska, Američani budou MUSET potvrdit vše co řekne Rusko, NEBO;)

   Jak jinak a kde lépe, přitlačit kluky jedny ušatý Emerický do kouta, když ne právě teď a právě na místě havárie ;)

   Pro svět, DŮKAZ Ruské TRANSPARENTNOSTI, pro tajné služby, příležotost zatlačit na sebe;)

   Putinův tým koumal až vykoumal, dokonalé řešení situace PRO Rusko ;)

   Smazat
  4. FBI a vyšetřovat pád ruského letadla na Sinai...?!?!? Ti můžou vyšetřovat tak akorát"babkynu píču" anebo ztrátu nějaký menory z pražské synagogy....

   Smazat
  5. :-D
   Sluníčkáři, Rusové prostě a jednoduše využili nabídku na pomoc od Amíků, protože si sami neví rady. Tak jednoduché to je. Amíci nic nemusí, nejsou nikým nikam tlačeni. Amíci se sami nabídli, chápeš? Nechápeš, viď? To nic. Komu není z hůry dáno... Hlavně že jsi zase něco "chytrého" vymyslel :-D

   Smazat
  6. To mně připomíná jako když se řekne, že "zloděj křičí, chyťte zloděje" !

   Smazat
  7. A proč soudruzi z FBI nevyšetřují MH 17 ? Mohli se na tom předvést, jak jim to jde od ruky, i satelitů nad ukRuinou měli více než nad Sinají

   Smazat
  8. Ono to pozvání USA vyšetřovatelů,má i snahu,aby o tom vědělo více lidí a nemohli zpochybnit výsledek šetření.Pevně věřím,že důležité stopy,budou uchovány v trezoru.Také bych v tom viděl,až půjde do tuhého,Rusáci budou tahat důkazy,jak karty z rukávu.

   Smazat
  9. Pepku, ne každý je tu soudruh, i když tvůj fotr byl soudruh, tys měl taky našlápnuto, jen tě pro blbost nechtěli vzít ani do toho SSM. Co jsi vlastně chtěl říci tím překopírováním linku? Že jsi retardovaný? Ale to tu přeci všichni už dávno vědí. A teď vyskoč, soudruhu!

   Smazat
  10. Nedělejte si iluze, vždyť silové struktury Ukrajiny už skoro dva roky řídí přímo FBI.

   Smazat
  11. Myslím si, že je pro RF dobré mít na místě trestného činu zástupce teroristů. Odpovídá to Putinovu jednání na 20 tahů dopředu.

   Smazat
 11. Jedna dobra zprava . Jemenske vojsko bývalého prezidenta proniklo 4 km do Saudi Arábie a ženou Saudi dal ato přesto ze na nohou maji vietnamský slapky! A já všem přeji zahnat az do Rijadu!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Rijadu bude jaro.

   Smazat
  2. http://eurasia24.cz/zpravy/207-tak-si-to-autori-arabskeho-jara-nepredstavovali-jemenske-vlajky-v-saudske-arabii

   Smazat
  3. Dobrá ? Není dobrých zpráv

   Smazat
  4. Dobrá zpráva bude,až vypálí Ryjád a pověší všechny ty středověký,pouštní deneneráty,co odtamtud podesírají...

   Smazat
  5. Dobrá je už i tato zpráva, samozřejmě, že lepší bude to vypálení Ryjádu ale nejlepší pak už bude jen vypálení US šmejdů.

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:12 Ty šmejde! Ty dopadneš moc a moc mizerně. Brzy se dočkáš.

   Smazat
  2. 13:12

   POZOR TROLL Z PIČÍNA JOSEF ONAN VYSKOČIL, NEKRMIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  3. 13:18:ještě slintej lůzře.

   Smazat
  4. Pojem důstojná diskuse některým nic neříká. Asi chyba rodičů

   Smazat
  5. Noo, pro začátek by stačilo, že se občané EU budou bát létat, takže se soustředí na "blízké zahraničí". Našinci se vrátí na své chaty a budou utrácet jako vždycky-zvelebovat vlastní majetky. I v německých dírách je spousta volných chalup za babku, už se rozjely v TV pořady, za které by se Přemek Podlaha stydět nemusel. Pat a Mat jsou neporazitelní hrdinové.

   Smazat
  6. ??? A kde se skrývá nějaká myšlenka?

   Smazat
  7. Pepku, Pepku, jsi názorným příkladem, jak postižený jedinec, který v podstatě nemůže za své IQ, neboť rodiče prostě neměli na to, aby se složili na IQ alespoň 60, neboť ani jeden z nich ho nedosahoval, může svoji tupost dokonce zvyšovat, i když je to téměř neuvěřitelné. Pokud máš po napsání podobného slintu ze sebe dobrý pocit, tak si dojdi za taťkou, ať ti za odměnu opět poví, jak v Jáchymově mlátil vězně, až zuby lítaly. A teď vyskoč!

   Smazat
  8. Zavři tlamu matkomrde ! Za to, že jsi dementní, poděkuj svým incestním rodičům.

   Smazat
  9. 13:12 Moc hezké. Být tam "Sieg Heil" na závěr tak by jeden ani nepoznal, že to není z protektorátních novin..

   Smazat
 13. Na ruském netu jsem se dočetl o tom, že jim letadlo sundala z nebe Saudská Arábie (jeden z hlavních sponzorů Islámského státu) a že právě toto království se brzy dočká "návštěvy z nebe".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přiletí Alláh? Nebo Ježíš Kristus s železnou holí?

   Smazat
  2. Toto feudální království středověkého typu se už začíná rozpadat samovolně zevnitř, stačí si na to samotná princátka, kterých už je přespříliš a která se budou mydlit mezi sebou. Za příklad si vzali nepálské království, kde se vládnoucí dynastie vyhubila téměř do nuly na jednom sezení. O saudské účty v zahraničí je už dopředu postaráno, dostanou je ti nejpotřebnější, americké banky.

   Smazat
 14. Středověk je třeba vyklučit :-)

  OdpovědětSmazat
 15. Po 9/11 začal západ instalovat do produkce leteckého průmyslu jednotky dálkového řízení, které mají zabránit zneužití civilních letadel k útokům na klíčové cíle. Problém je ale v tom, že tyto elektronické jednotky občas selžou (viz tzv. sebevrah Lubitz). Někdo šel ale asi o krok dále a integroval tyto jednotky i s výbušninou přímo do motorů. Krásný příklad toho, že i ten, kdo bojuje s terorizmem, je faktický terorista. Zdar létání !

  OdpovědětSmazat
 16. no a k ruským turistom - zažil som v Turecku - čakali v Lare na rusov a nič, i boli z toho turci dosť najedovaní, keď som obchodníkovi povedal. že to čo mi chce predať za 20 euro kúpim doma za 18, neveril - náhodou som zabalil do reklamného letáku dajakú hlúposť, a ukázal som mu ceny u nás - bol ticho, kšeft s rusmi čo berú všetko bez jednania skončil -

  OdpovědětSmazat
 17. BTW, kdyz zmizel vloni v breznu let MH 370 tak na draze letu v Jihocinskem mori probihalo take rozsahle vojenske cviceni, o kterem se taktne mlcelo. A kdyz onen den vecer (MH370 zmizel brzy rano) mluvil na tiskovce sef vietnamskych patracich a zachrannych operaci tak rekl ze nasli kus ocasni casti ktera odpovidal B777. Tato zprava se vsak doslova vyparila a uz se o ni nikdo vic nezminil.To jen tak naokraj jedlikoz jsem tu tiskovku sledoval v primem prenosu. Ohledne dvou udajne v Jemenu zadrzenych hochu od CIA mam pochybnosti jako o vsem co prinese Sorcha Faal alias "What does it mean: a vesele pretiskne Orgonet. No a ze Saudska rodina jsou vlastne Zido-Chazari si uz suskaji i sami muslimove a zacinaji pochybovat o ucelu putovani do Mekky jak jim kaze jejich vira. Jo dockame se jeste veci....

  OdpovědětSmazat
 18. Musím se smát na rozumem zdejších lidí v diskuzi :D Všichni jak se zdá milujete Rusko, tak se tam k nim naserte a netahejte to sem. Tento článek myslím vysvětluje vše http://www.bbc.com/news/world-europe-32070184 . Pořád se opíráte o to že ISIS je jen díky USA ale to co dělá Rusko na Ukrajině je v bledě modrém a vy ignoranti tomu ještě tleskáte... USA je cvičili kvůli převratu a ne aby z nich udělali celosvětové teroristy a totéž dělá Rusko. Mám rád západ a vím že USA nemá čisté ruce ale to co vy přehlížíte kvůli zášti je neskuteční. Lidi jsou všude stejný viz Čína ta zas dělá ramena testováním jaderných zbraní. Ale dávno vím ne že byste to nepochopili ale nechcete to pochopit. Mmjn v historii kterou tak milujete Rusko mělo větší negativní dopad na ČR ne USA. Více k tomu opravdu nemám co dodat.

  OdpovědětSmazat
 19. Velmi oceňují rozvážnost a uváženost Ruska. Tím si na svou stranu získaly i významnou část občanů EU. Navíc už není možné přehlédnout činy a záměry destruktorů světa - USA. Jediné co je možné očekávat je, že Rusko už pracuje na strategickém tahu o kterém nedá vědět, jen si znovu trpělivě počká na příležitost a pak západu rozbije držku. Neočekávm, , že to bude pěstí, ale pravděpodobně se situace dostane do stádia kdy si tu držku destruktoři z USA rozbíjí vlastní nohou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by bylo fakt dobrý, navíc amíky znemožnit :) Koledujou si o to dlouhodobě tihle chamtivý rádoby soudci světa !

   Smazat
 20. 20:34 - Dej si žádost, aby ti už přestali vymývat mozek. Jo a nekoukej na ČT24, protože tam, kde končí signál této skvělé stanice, začíná pravda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak jsem předpokládal od prorusáků "urážky" na nic víc se nezmůžeš. Na ČT se podívám maximálně 20x do roka a to jen když dávají hokej či fotbal. Tvá představa o vymývání mozku je asi tak reálná jako že se mezi námi nachází mimozemské existence. A když už se bavíme o mozku tak ti ho vřele doporučuji zapnout. Míru zdar Ombré

   Smazat
  2. Prorusáci. Co to je zač? Lidé co nevěří mainstreamu? Lidé, co čtou mezi řádky, jako za minulého režimu? Upřesni Hombre, por favor!

   Smazat
  3. Jestliže si nejsi schopen slovo "proruský" vyhledat na blbým google kde ti už napomáhá nápověda tak se ani raději nebudu ptát kde bereš informace ze světa. Hned mi je jasné proč jsi proti USA. Rád bych tě informoval o tom že jsme v 21.století

   Smazat
  4. Bože, bože, co to je za hňupa - tenhle 'informovaný' googlista z Googlestanu.

   Smazat
  5. Jestliže je více lidí u nás jako jste vy tak se ani nedivím proč je v Česku tolik proruských občanů. Na západě by vás studovali jako laboratorní krysu. Zahnout takto od tématu naznačuje že zřejmě nemáte slov.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.