Reklama

pátek 20. listopadu 2015

Lech Walesa: "Pokud Evropa otevře brány, budou se jednou stínat hlavy i tady"


20.11.2015  CzechFreePress
 

"Chápu, proč Polsko a Evropa se bojí jejich přílivu," řekl Walesa. "Oni přicházejí z míst, kde jsou lidem stínány hlavy. Obáváme se, že totéž se jednou stane i nám. My v Polsku máme malé byty, nízké platy a skromné důchody. Při sledování uprchlíků v televizi, jsem si všiml, že vypadají o moc lépe než my. Jsou dobře živeni, velmi dobře oblečeni a možná dokonce bohatší než my.

Já jim rozumím. My Poláci byli také přistěhovalci a uprchlíci během komunistického režimu. Ale kdekoli jsme přijeli tam jsme vždy respektovali místní kulturu a zákony. Tito přistěhovalci jsou jiní. Dokonce i druhé nebo třetí generace - podívejte se například na Francii, - Ti co dostali dobré vzdělání a výdělky se neustále obracejí proti hostitelské zemi."

Nemáte pocit empatie k nim?

"Dostal jsem nabídku od komunistického režimu, abych opustil Polsko a stal se uprchlíkem. Odmítl jsem. Zůstal jsem a bojoval za to, v co jsem věřil. Je pravdou, že část těchto uprchlíků a přistěhovalců odešlo ze své země, protože se obávali o své životy. Ale mnozí však emigrovali, aby si pouze zlepšili svoji životní úroveň a kvalitu života. Je to problém. Pokud Evropa otevře své brány, brzy přijdou miliony a až budou s námi žít tak začnou praktikovat své vlastní zvyky, včetně stínání hlav. _____________________________________________________________________________
Poznámka: Nezaznamenal jsem žádnou zmínku o tomto prohlášení v mainstreamovém tisku. Možná je pro ně těžké se otočit, poněvadž Lech Walesa je uznávanou ikonou dobra, obdobně jako Nelson Mandela.

17 komentářů :

 1. Poznámka k poznámce.
  Divím se Vašemu údivu. Mainstream široce komentuje jen to co mu vyhovuje, případně to, co může překroutit. Toto prohlášení bývalého polského prezidenta lze překroutit jen těžce. Navíc, z Polska zřejmě povane trochu jiný vánek, než na jaký byli bruselští bezmozci zvyklí. Ale nezoufejme, myslím si, že ten mainstream už něco vymyslí, jak zvládnout i tuto šlamastiku. Vůbec nemám obavy, že by velká část těch mainstreamových pisálků nenašla časem inspiraci ve svých archivech z dob, kdy nám do hlav vlévala tu jedinou a správnou socialistickou morálku. Mitrofanov, Rejžek a zcela jistě i další, kteří prohlédli jistě něco vyštrachají. Takže bez obav. František

  OdpovědětSmazat
 2. To je super a co na to sluníčkáři? Jejich Havel na vždy obdivoval Walesu z celou chartou.Včetně Dienstbiera ministra bez práce.Budou havloidi&kocábníci tvrdit o celosvětové sluníčkářské ikoně že je rasista a xenofob?Jejich polský idol začal tvrdit to samé co jejich nepřítel Zeman!To je prdel.Díky za ten článek.

  OdpovědětSmazat
 3. Proti muslimům je nejlepší kolem hranic rozvěsit na stromy cédéčka. Jak se cédéčko třepotá ve větru a pouští prasátka, muslim se zalekne a uteče.

  OdpovědětSmazat
 4. Tak z tohotohle videa se mi udělalo nevolno. Ale podívat by se měl na něj každý.

  http://video.aktualne.cz/dvtv/kuras-terorismus-nam-ma-nahnat-strach-kulturni-dzihad-nas-uk/r~7939c4268e1011e58dc0002590604f2e/

  OdpovědětSmazat
 5. Každý zahrádkář vám řekne, že slimáci v zahrádce jsou pohroma. Jedna věc je soucit s dezertéry, a druhá přiznat si, že to jsou muslimové, což je od kořene slimák.

  OdpovědětSmazat
 6. K názoru pana Lecha Walesy lze přidat jen to, že po masívní migraci zabijáků z jiné kultury a zcela nepřijatelného středověkého vyznání, které nám bude brzy vnucováno, přijde odveta v podobě džihádu.IS je díky Schengenu s AFRIKOU a BLÍZKÝM VÝCHODEM v Evropě, nyní stačí zformovat spící buňky, připravit plány a zbraně, poté to začne.Vyúčtování se poté pošle islamizující matce mutti frau Merkel, mesie Holland, mistr Juncker a dalším bruselským přisluhovačům.USA kritizovaly přístup EU k imigrantům, teď oni nikoho nechtějí přijmout, zajímavé skutečně.USA a NATO nesou přímou zodpovědnost za migrační vlnou a zničení fungujícího severu Afriky, Iráku a dalších zemí Blízkého východu.Zajímavé je ještě chystající se spolupráce Francie s Ruskem při bombardování cílů IS.Jaktože to není spolupráce s největším kámošem a podporovatelem IS-SS?USA skončí v propadlišti dějin jako světový agresor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady zase nastává zajímavá situace a do sporu se dostávají dvě skupiny sionistů:americká větev si chce zachránit svojí dosavadní dominanci rozbitím a podmaněním Evropy na úkor té skupiny evropských sionistů (mezi něž patří jak Walesa,tak většina evropských věrchušek) a připomíná to situaci těsně před 2.sv.,kdy ta evropská to projela a značným dílem "vyletěla komínem",dílem se přemístila dělat bordel na SV a dílem,k nemalé radosti a značnému odpotu emigrovala do USA a okolí.
   Evropští sionisté se tu desítky let prali o to,aby vládli Evropou a až se jim to konečně po 89.podařilo,tak jim ji zase zaplevelují jejich souvěrci jejich vlastním zrcadlovým odrazem a konkurentem v rasisticko náboženském chápání své vyvolenosti k vládnutí světem - muslimy....No není to k nasrání,to si ti chudáci evropští Židi přeci nezaslouží a proto jsou první v řadách těch konvičkovců ,ač to dělají tak,aby na sebe příliš neupozorňovali.....A Zeman je sionista tělem i duší,žádný český vlastenec,nenechte se jím mýlit.
   To,že to říkám neznamená že straním musulmanům,naopak,ale nechat si vládnout cynickými zavilými sionisty není o moc lepší.To je vidět na stavu tohoto veskrze zhovadilého světa,kde mají většinu agendy pod palcem právě oni.

   Smazat
  2. 10:09 Přestaňte už číst Mein Kampf a jděte se někam projít, nebo vám z těch sionistů hrábne (pokud se tak už nestalo).

   Smazat
  3. Jednou si na mě vzpomeneš,ty "Mein Kampfe" a chytneš se za ten svůj raťafák....

   Smazat
 7. Lech Walesa má zúžený pohled na svět.
  Uprchlíci z Blízkého či Středního východu nebudou polským problémem.
  Už nyní by se měli Poláci obávat neofašistů za nedalekými hranicemi s Ukrajnou, které si již tři roky hýčkají.
  .... až ti se vrhnou do Polska...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se,uprchlíci budou a už nyní jsou problémem celé Evropy a proto je sem taky ženou....

   Smazat
 8. Scénář islamizace Evropy

  1. Radikální muslimové provedou teroristický útok, „vyprovokovaný“ nějakým zlem Západu.

  2. Umírnění muslimové se distancují a zdůrazní, že jde jen o nepatrnou menšinu radikálů.

  3. Titíž umírnění muslimové si postěžují na zesílenou vlnu islamofobie namířenou na mírumilovnou většinu a varují, že by mohla vyprovokovat další terorismus.

  4. Mainstreamoví politici s pomocí umírněných muslimů v boji proti islamofobii zavedou represivní opatření omezující svobody nemuslimů.

  5. Média, kultura a školství zavedou dobrovolnou autocenzuru, aby nebyly z islamofobie a xenofobie obviněny, a z téhož důvodu policie, soudy a veřejné instituce přestanou stíhat zločiny muslimů.

  6. Umírnění muslimové, s důvěrou přetolerantnělých nemuslimů, získají větší mocenský vliv a nemuslimové si libují, jak se jim společně daří mír.

  7. Po období zdánlivého klidu radikálové provedou další teroristický útok.

  8. Celý cyklus se opakuje pokaždé o oktávu výš, čili s větší razantností proti islamofobii a předáním většího vlivu umírněným muslimům. Frekvence cyklů se zrychluje, mezery mezi nimi zkracují.

  9. Po několika takových cyklech neislámská společnost zjistí, nebo si třeba ani nevšimne, že prakticky odevzdala moc umírněnému islámu.

  10. Radikální muslimové převezmou moc od umírněných muslimů a islamizaci dokončí, v tradičním stylu represe, masakrů a zotročení nemuslimů.

  Západní Evropa se už náměsíčně nachází mezi fázemi 8 a 9, střední Evropa se začíná šprajcovat mezi fázemi 4 a 5.

  OdpovědětSmazat
 9. Evropa je prý na rozcestí, akorát se zatím neví, kterou cestou se vydá. Tou jednou cestou je muslimizace Evropy (evropský kalifát), tou druhou fašismus. Ani jedna není moc hezká. Ta první varianta je ale asi spíše dlouhodobá perspektiva. Osobně se dnes kloním k té druhé variantě, protože jak známo politiky zajímá pouze řešení krátkodobých cílů a protože dnes masmédia kupodivu masírují hlavy ovčany jenom tou první variantou. Z toho usuzuji, že skutečnost je jinde a že se už začal realizovat následující osvědčený a ověřený pětibodový postup přípravy na globální krizi:
  1) růst a neustálé stupňování psychózy mezi obyvatelstvem a to i s využitím teroristických akcí,
  2) následné rušení demokratických práv a svobod (Patriot act),
  3) elita převádí sociálně-ekonomické problémy mediálně (elita je má pod palcem) do rasově-náboženské roviny,
  4) přenesení viny za selhávání vlastního systému na imigranty,
  5) výsledkem je fašizace Evropy.
  Ve skutečnosti se jedná o přípravu na opravdu velkou celosvětovou krizi, situace graduje v ekonomice. Muslimové tvoří jenom takovou zástěrku.

  OdpovědětSmazat
 10. Odborníci v Bruselu (Merkelová, Holand...) ale i v Praze (Sobotka...)
  dřou jako koně aby splnili vůli svých voličů. Oni nás zachrání ! Nezradí !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pokud jste volič a zároveň oligarcha, pak vás zcela určitě zachrání

   Smazat
 11. Ve Švýcarsku tvoří 25% obyvatelstva imigranti. Jsem zvědav, kdy náš Knížepán odvodí Kalouskovskou logikou, že chceme-li se mít jako ve Švýcarsku, musíme přijmout cca 2,5 milionu imigrantů. Teprve pak u nás vypukne skutečný blahobyt.

  OdpovědětSmazat
 12. Zase jeden z těch, kdo by měl už raději mlčet. Vždyť jde o člověka, který se ještě pořád dokonce považuje za jakéhosi prvního rozbíječe minulého světa. To nebývá nijakou zásluhou, rozbít to, co je. Jedinou skutečnou zásluhou je dokázat vybudovat něco skutečně lepšího. Což se vůbec, ale vůbec nepovedlo minimálně v oblasti bezpečnosti. Současně je svět pro všechny lidi mnohem nebezpečnější, než byl ten předešlý. A to nemluvím o tom, že pomalu, leč naprosto nezadržitelně, vzniká taková nadvláda globálních korporací, že vedle nich tak zvaná totalita byla docela slušným světem.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.