Reklama

pondělí 16. listopadu 2015

Má útok v Paříži americké pozadí? A skončí to nakonec Stalinovým průlivem?

Radmila Zemanová, Kopecká
16.11.2015  ISSTRAS
I když útok v Paříži není v poslední době ojedinělou akcí, pod kterou se podepisuje Islámský stát, vyvolal nejvíce hysterie. Proč? Protože se stal v Evropě a evropské vrchnosti došlo, že ten, kdo to zosnoval, se už nezastaví před ničím. Ale co je to vlastně Islámský stát? Žádná média, snad kromě ruských se nezmiňují o tom, že k útoku došlo hned dva dny po tom, co Francie úspěšně letecky udeřila na ropné vrty v Sýrii, které byly pod kontrolou IS. Koho tím ale Francie nejvíc poškodila?Zde se dostáváme k jádru onoho pověstného „pudla“. Dnes už skutečně není tajemstvím, že USA a další země (třeba Turecko) nakupují od Islámského státu ropu po 10 USD za barel. A že by po tom ještě někdo snad věřil, že USA mají zájem bojovat s IS?

Tento obchod je oboustranně výhodný. USA, ale i další země, dostávají levnou ropu, která patří Sýrii, čímž a) poškozují syrské hospodářství, b) několik bilderbergských mocných si opět namastí i bez toho v tuku plovoucí kapsu.

Dá se tak říct, že Islámský stát pracuje ve prospěch USA s tichými společníky, a Francie si dovolila tento obchod když ne zmařit, tak značně poškodit. A hlavně, tím Francie dala najevo, že USA už pro ni nejsou všemocní. A především toto bylo třeba na místě ztrestat.

Běženci jsou zločineckou invazí vytvořenou rukama USA, Anglie a Bilderbergu

Celý ten tyátr s „chudáky běženci“ je od počátku zinscenovaný tandemem Anglie – USA s požehnáním Bilderbergu. Jen blázen by si snad mohl myslet, že Anglie, která je v tichosti přítomna u každého světového svinstva, by se vyhnula možnosti škodit zrovna na Blízkém Východě, plném surovin. Už slyším vypečené sluníčkáře – kde máte důkaz? Důkaz je přímo před očima. Stačí si povšimnout, že žádní běženci neproudí v davech do Anglie, ani do USA, kolébky demokracie. Cílený útok byl zaměřen na Evropský kontinent. Bylo totiž třeba v Evropě vyvolat strach, protože jen vystrašený dav se dobře ovládá.

Zatímco Merkelová, vázaná „kancléřským aktem“ si moc proti USA vyskakovat nemůže, Holland už pochopil, že jestliže se nevzepře, skončí než jako hrdý gálský kohout spíše v roli kapouna, kterého urožní jeho vlastní národ. Navíc, to pro něj byl stav bez prohry. Útokem na ropná pole oslabil výdělek Islámského státu, a tedy i jeho zdroje k vyzbrojování a výplatám žoldáků. A na druhé straně oslabil i pozice USA, které stály a stojí za imigrační vlnou Arabů a Afričanů do Evropy, z níž už Francie doslova úpí. Nejspíš proto se rozhodl pro letecké útoky.

Ale ty peníze pro emigranty nekde Amerika s tichými společníky brát musí. Jinak by se mohlo snadno stát, že naštvané migrační vlny zamíří i do anglosasských destinací. A přísun levné ropy je velmi dobrým zdrojem pro financování teroristů v podobě běženců, tedy pro financování skryté invaze.

Američané musí držet Evropu ve strachu

Trest za „drzost“ proto následoval okamžitě. To ale už nebyl rukopis islamistů, ale autorů takových „projektů“ jako byla například „dvojčata“ 11. září. V pozadí obou projektů stojí potřeba vyvolat strach. Protože kdyby se přestala bát Francie, mohlo by se to snadno rozšířit i do dalších zemí Evropy. Tím spíš, že slovanské země jsou z hlediska loajálnosti vůči Američanům a Britům velmi nestabilní a místo strachu se tam objevují typické příznaky pořádného slovanského vzteku. Okradené a znásilněné národy toho mají už prostě plné zuby.

Proto přišel teroristický útok vzápětí po francouzských náletech na syrské vrty kontrolované IS. Jako kdyby někdo chtěl říct: „Tohle si vy, evropské myši, dovolovat nebudete. Budete se bát a budete poslušné, protože jinak na vás pošleme ty „muslimské vrahouny“.“

Vlastizrádným vládám v Evropě začíná zvonit hrana

Otázkou zůstává, jak dlouho to bude ještě zabírat. Úspěchy rusko-syrské protiteroristické koalice, potažmo opět prezidenta Putina jsou nesporné a kus za kusem odkrajují Islámskému státu jeho působiště. Opravdu v této souvislosti nikoho nenapadlo, že ruské letadlo a pařížský útok mají stejný rukopis? – „Každé vítězství na válečném poli bude poznamenáno vraždami vašich žen, dětí a řadových občanů. A tím ve vašich lidech vyvoláme strach a ve vládcích pocit viny“. K tomu, aby se však naplánovalo sestřelení letounu nebo provedení teroristického útoku jako v Paříži, je ale třeba více zkušeností. Minimálně takových, jakými byla „dvojčata“ 11. září. A na takovou logistiku, řekněme si upřímně, Islámský stát prostě zatím nemá.

Vvolat strach je klasickou druhou fází teroristického nátlaku. A právě nyní se tato fáze intenzivně rozbíhá. Otázkou zůstává: budeme se bát, nebo se postavíme těm, kdo toto produkují? Česká vláda deklaruje svým chováním, že na to, aby se postavila strašákovské zlovůli, prostě nemá nebo nechce mít. Navíc hledá jakýkoli důvod, aby nemusela přiznat, že jediným, kdo kromě Sýrie bojuje skutečně s Islámským sátem je Rusko. A je mi naprosto jedno, jaké k tomu mají členové vlády osobní důvody. Jestliže na to tito vlastizrádci nemají, musejí být co nejdřívě „odejděni“ a musejí přenechat místo těm, kteří se bát nebudou. Těm, pro které bude Rusko spolehlivý spojenec a ne bubák, na kterého dnes ovšem nevěří už 80 % českých občanů. Těm, pro které bude důležitější vlastní země a její národ, než nějaké evropské pseudopanství.

Jestliže se lekneme pařížské mutace teroristických hrátek, budeme se bát pořád a všeho

USA dělají vše pro to, aby vtáhly Rusko do války, kterou nutně potřebují, nemají-li v dohledné době zkrachovat. Je ale evidentní, že se Rusko vtáhnout nedá. Je proto třeba ho připravit o jakékoli, i nepřímé spojence, jako byla například Francie, která začala hájit své zájmy a tím se nepřímo postavila po bok syrské koalice.

Pomineme v tuto chvíli nechutnost českých médií, která krmila diváky, posluchače i čtenáře hrůzností pařížského útoku, když před tím přešla velmi nedbale 240 mrtvých při úroku na ruské letadlo a 45 teroristických vražd v Bejrútu den před pařížským atakem. V tuto chvíli je třeba zkrátka konstatovat, že pařížská akce je pouhou mutací jiných útoků, a není ničím nečekaným a nepředpověditelným. Strůjci útoku bylo Evropanům dáno jasně najevo – kdo se bude chtít postavit americkým zájmům kdekoli, bude vystaven strachu z teroru. Otázka zní, kdo všechno a jak dlouho se bude chtít ještě Američanů bát, ať už používají ruce a zbraně Islámského státu nebo jiných teroristických organizací.

Výslednicí teroristických útoků se může stát průliv mezi Kanadou a Mexikem

Proto klíčovou věcí, kterou by si Evropa i zbytek světa měly uvědomit je, že teororistou číslo 1 jsou USA, kde Anglie a Bilderberg jsou tichými společníky. A Američané by měli pro změnu vzít na vědomí, že může pohár světové trpělivosti přetéct a průliv mezi Kanadou a Mexikem se tak stane velmi žádanou variantou pro nastolení trvalého klidu a míru po celém světě. A že čas světové trpělivosti se výrazně krátí S KAŽDÝM DALŠÍM TERORISTICKÝM ÚTOKEM.

O tom, že takzvaný „Status 6“ , který jakoby „náhodou“ unikl z Rady bezpečnosti Ruské federace, není nic nového, svědčí skutečnost, že bylo schéma vytvoření tzv. „Stalinova přůlivu“ mezi Kanadou a Mexikem navrženo tak oblíbeným na Západě akademikem Sacharovem, dalším z „mírotvorných“ nositelů Nobelovy ceny. Pravda, Kurčatov byl údajně první, kdo to navrhnul, ale technické zpracování patří peru akademika Sacharova. A stačí na to prý jen dvě ponorky.

34 komentářů :

 1. K tomu nejprve politovani nad osudem syrskeho naroda, ktery zbyl jako posledni k porazce vsech okolnich arabskych zemi. Je to proto, ze na rozdil od Iraku,Afghanistanu a Libyie zrejme vetsina naroda stoji za svym legalne zvolenym presidentem a jeho anglickou manzelkou.
  Kdyby se nechali tak rychle zblbnout jako ty ostatni staty, tak uz tam byla dosazena nova Americany schvalena vlada ale nepokoje by stejne neustaly jako je to v tech znicenych zemi, kde umira vice lidi nez pod
  byvalym vedenim.
  Ke vsemu se jedna o zem, kde Rusove a jiz pred tim SSSR meli sve zajmy a Syrane je nezradili jako Egyptane.,To je pro ne nestesti, kdyby vyhnali Asada a s nim ruske poradce a souhlasili s americkymi, pak by tolik milionu nemuselo utikat.
  Otazka je pak - bylo by to spravne, aby tisice kilometru vzdalene USA tam melo misto ruskych svoje zakladny.?????
  Nejlepe nikdo, ale to nejde Rusove jeste jako SSSR tam investovali miliardy a nelze se divit, ze nebudou chtit ustoupit.Dosud ustupovali
  vsude a vsude nastoupili Americane.
  A tak je mir v nedohlednu - a kdo trpi obycejni lide a jsou ve stejne situaci jako 70 let Palestinci.

  OdpovědětVymazat
 2. Kdyby tak pánbu dal, už aby to bylo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pánbů ještě nikomu nic nedal ale jen odebral / černý zradcovský prdele je potřeba vyhladit a nenechat blbnout ještě naše děti !!!

   Vymazat
 3. Dobry clanek, diky!

  OdpovědětVymazat
 4. Stalinuv pruliv by mel pokracovani napric Evropou od Skandinavie az po Balkan. V Ceske kotline by byla takova hlubsi tun. S touhle predstavou bych si nezahraval, z toho vice nez mrazi. Fuj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V české kotlině (pražské kavárně) stačí, když bude vařit kafe Maryša.

   Vymazat
 5. Proč každý zapomíná na masakr v Ankaře, kde turecká tajná policie nechala zmasakrovat rukou džihádistu ze Syrie 102 Kurdů? To turecká vláda má zásobu sebevražedných muslimů, se kterými může manipulovat a posílat je do Evropy vraždit. Ten pravý pachatel útoku v Paříži je USA + Turecko

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas! Po zvážení různych mezinárodních souvislosti také jsem dospěl k závěru, že pravým pachatelem útoku v Paříži jsou USA a Turecko. Tito dva agresoři svůj teroristický čin provedli přes IS a jeho teroristické islámské samovražední buňky.

   Vymazat
 6. Jasně, že je to divný. Nejdřív ruský letadlo - "udělal to?" ISIL, potom Paříž - "udělal to?" ISIL - mainstream má hned od počátku jasno a valí to na nás ze všech stran. Nebylo to letadlo jen cíl mající připravit názory na pachatelství v přichystané Paříži?
  Nemají démograti a jejich služby v těchto lumpárnách letitou praxi - viz "Operace gladio".
  Komu to prospělo? Rusku? Ne, to tím nic nezískává. ISIL? Nic nezískává. Proč Paříž? Pro těch pár markýrovaných útoků? Ne, vždyť ti gauneři byli vyslání do Paříže dřive, než Francie s novými útoky začala. Kdo teď může začít projevovat "rozhodnost" a získávat politické body, když předtím jen ztrácel? Kdo tím získá, je asi jasné.

  OdpovědětVymazat
 7. Moc tomu nerozumím. Teroristické akce vždy předcházejí potřebu USA nějakou zemi rozbombardovat. Území ovládané IS dost dlouho Američané šanovali. Ke koordinaci akcí s Rusy nejevili žádné chtění a stále oblbovali jakousi umírněnou opozicí. Další dění po teroristické akci hodně napoví. Reakce asimilovaných muslimů ukazují o možné integraci imigrantů velice mnoho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA je spojenec kdejaké světové svině. KGB + hvězdy a pruhy.

   Vymazat
 8. Ano, takhle nějak si představuji, že imámové v mešitách vymývyjí palice těm muslimským frustrátům. Rozfoukávají v nich podobnými hovadinami nenávist k západu a USA. Ti pak jdou a začnou střílet nebo se někde odpálí. Islámský frustrát je stejně nebezpečný jako jako bolševický frustrát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tvůj frustrát je také nebezpečný

   Vymazat
  2. Možná, že k tomu žádný imám není až tolik potřebný, možná jim stačí statistika - kolik muslimové za posledních dejme tomu 50 let zabili "křižáků" a kolik muslimů zabili "křižáci"? Není to ani antiami, to se jen ty, frustráte, snažíš vyjádřit k něčemu, co tvá mozková buňka není schopna pochopit.

   Vymazat
  3. 20:01 Píšeš to furt a furt je ti to prd platný. Pravdu o tom, kdo teroristům "fandí" a kdo si je v Afghanistánu, Čečensku, Albánii, Kosovu, Iráku, Libii a v Sýrii vypěstoval nezměníš.

   Vymazat
  4. Pozor, zplozenec pekla 20:01 vyhrábnuj z ami řitě zase kus smrdutého lejna - "Cíle má stejné" "dělá špinavou práci za ami" - prdněměž na něj ;-)

   Vymazat
 9. Divný jsou i ty sebevražedný výbuchy. Nebyli sebevrazi vybuchnuti? Třeba na dálku. Kým? Kdo je "ohrožený hrdina", který musel být evakuován?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A taky proč někdo z IS dělá problémy pojídači šneků a syrových ústřic,který se bojí i uprdnout,aby neměl bláto na hřišti,když je tu statečná,svět zachraňující armáda masajského náčelníka s ohanbím ukrytým v optimisticky dlouhé bambusové trubičce,trčící ještě optimističtějí k nebi s nápisem "trident (ale bez dentů) a té si nikdo nevšimne i když údajně masakruje IS-kozomrdy po stovkách a to už celé dva roky?!?! Tady etwas neštimuje.....mám za to,že ta dobračka,co napsala ten článek,je blízko vysvětlení....
   Divný svět

   Vymazat
  2. Pro 19:45:
   Hele, nestačí jenom klást otázky, ale vyjadřovat své názory a odpovedě k věcní témě toho-kterého článku. Takže se nad tím zamysli a makej jako včelka Mája!

   Vymazat
 10. Porad se tu mele jen o ruskem letadle a masakru v Parizi. Ale ze ve ctvrtek v Keni rucnikari pozabijeli dalsich 130 lidi, vesmes studentu, o tom se mlci.

  OdpovědětVymazat
 11. Bahrajn, Katar, Saudská Arábie - to je osa islamistického zla, a s tureckým ocáskem.

  OdpovědětVymazat
 12. Turci mají myšlenky stejně zahnuté, jako jejich šavle.

  OdpovědětVymazat
 13. Před 89. jsem se nebál o svoje blízké, neměl jsem v žádném ohledu strach o budoucnost. Taková tedy jsi, ty "vycinkaná demokracie", že se musím bát nejen o sebe, své blízké, ale dokonce musím mít strach i z možného zániku evropské kultury? Tož, "něch si demokraciu pichnú do riti"!!!

  OdpovědětVymazat
 14. 18:47 Jo, kdyby Rusové byli tak stateční jako Syřané, tak se nemusíme rozčilovat a v klidu chytáme ryby na Kančatce. Dovolil bych si připomenout, že aspoň půlka islamistů v Syrii je domácího původu a ti chudáci utečenci jsou zběhové.
  OdpovědětVymazat
 15. Z diskuze je zřejmé, že naprostá většina z Vás pojala nadpis článku "automaticky", ale vůbec neví, co je tím "myšleno" ...
  K "poznání Vám doporučují se podívat na úvodní obrázek originálu článku na http://www.isstras.eu/cs/2015/11/15/ma-utok-v-parizi-americke-pozadi-a-skonci-to-nakonec-stalinovym-prulivem/

  OdpovědětVymazat
 16. Úvahy v článku jsou realitě tak blízko, že blíže ani nemohou být. Opět musím konstatovat, že dokument o zločinech USA, trvajících více jak 200 let nelze pochybovat. Zločinci zůstanou zločinci a všichni ti, kteří s nimi spolupracují, jsou též zločinci a nic jiného. A když si uvědomíme před 17. listopadem, dnem převratu v Československu, tak stopa opět vede do USA. A tyto zrůdy udělaly převrat, prý demokratický v naších zemích. Propagandistické vymývaní naších mozků.Většina občanů se nechala oklamat a podlehla falešnému kouzlu kapitalismu. Každý, kdo tento dokument přečte, musí pochopit, že vše je dílem zločinné politiky USA od jejího vzniku:http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu,ale "zkuste volovi říkat o sobotě,když jde v pátek na jatka..." Je jich tu v zemi spousta a myslí si,že když chodí po zadních nohách a mají volební právo (od slova vůl,nikoli vůle),že nejsou za vola a nebo rovnou volem....

   Vymazat
 17. USA svými vojenskými akcemi vývozu demokracije rodrbala celý Střední výchd, polovinu Asie a celou severní a střední Afriku. Lidi kteří odtamtud utíkají díky jejich akcím, ale USA přijmout nehodlá ani jednoho.

  http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/386583-staty-usa-odmitaji-prijmout-syrske-bezence.html

  OdpovědětVymazat
 18. Pryč s islámem a všemi jeho podporovatelů,Dientsbierem,Kocábem, Šabatovou a jinými a vzít ssebou neuvěřitelně zlovestneho Kalouska,který se nestydi pokládat květiny 17.listopadu,zřejmě jeho vypity mozek zapomněl co dělal a jak se angažoval před tímto datem.Hanba by ho měla fackovat a měl by projít dlouhou řadou, aby si mohl každý přidat.

  OdpovědětVymazat
 19. Pryč s islámem a všemi jeho podporovatelů,Dientsbierem,Kocábem, Šabatovou a jinými a vzít ssebou neuvěřitelně zlovestneho Kalouska,který se nestydi pokládat květiny 17.listopadu,zřejmě jeho vypity mozek zapomněl co dělal a jak se angažoval před tímto datem.Hanba by ho měla fackovat a měl by projít dlouhou řadou, aby si mohl každý přidat.

  OdpovědětVymazat
 20. Ministr obrany USA kritizoval Evropu za nízké náklady na obranu.

  Do boje proti radikálům z Islámského státu se musí zapojit více zemí, včetně evropských, prohlásil americký ministr obrany Ash Carter. Současně zkritizoval jejich vlády za to, že mají mnohem nižší výdaje na obranu v poměru k státnímu rozpočtu než Spojené státy.

  http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/386586-ministr-obrany-usa-kritizoval-evropu-za-nizke-naklady-na-obranu.html
  ---------------------------
  Že jim není hanba. Napřed rozdrbou celý svět a pak Evropo makej ať to dáš do pořádku.

  OdpovědětVymazat
 21. Ostatní môžu aj zomrieť, Ameriku to nezaujíma
  Na zasadaní Chicago Council on Global Affaires dňa 4. februára 2015 vysvetlil  Friedman politiku a záujmy Spojených štátov. Prezradil, že hlavným cieľom Washingtonu je likvidovať všetkých, ktorí aspoň trochu môžu ohroziť postavenie USA ako svetového hegemóna. Amerika pociťuje nebezpečenstvo zo strany Ruska a EÚ, ale aj nevyspytateľného Nemecka, a preto Friedman bez okolkov priznáva, že Washington nesmie dopustiť žiadnu spoluprácu a bližšie vzťahy Nemecka a Ruska. Tiež pokojne prezrádza mnohé účinné metódy amerických tajných služieb, politikov a médií. Jeho logika je dojemne jednoduchá: „Všetko, čo je v prospech Ameriky, je dobré, a ostatní môžu aj zomrieť. Ameriku to nezaujíma.“ Friedman potvrdzuje taktiku „dvojitého metra“ – čo je dovolené Amerike, nemôže robiť niekto iný. V politickej diplomacii obhajuje starý dobrý americký postoj: „Je to síce lotor, ale je to náš lotor.“ Ilustruje svoje slová súčasným vedením Ukrajiny. Friedman ďalej pokračuje: „USA dodávajú zbrane do Pobaltia, Poľska, Rumunska, Bulharska a, samozrejme, na Ukrajinu. Konajú mimo rámec NATO, lebo v NATO musí byť stopercentný súhlas a ktorákoľvek krajina môže vetovať čokoľvek. USA sú pripravené vybudovať sanitárny koridor okolo Ruska. USA majú zásadný záujem mať pod kontrolou všetky oceány sveta. Vďaka tomu môžeme napádať ľudí, zatiaľ čo oni nás napadnúť nemôžu. Udržať si kontrolu nad oceánmi a vesmírom je základom našej moci. Najlepší spôsob, ako poraziť nepriateľskú flotilu, je zabrániť v jej výstavbe. Briti to zariadili tak, že žiadna európska sila nemohla vytvoriť flotilu, pretože prinútili Európanov útočiť na seba navzájom. Odporúčam viesť takú politiku, akú viedol Ronald Reagan proti Iránu a Iraku. Podporoval obe strany a zaistil tak, že nepôjdu proti nám. Je to cynické, nemorálne, ale funguje to. Británia neokupovala Indiu, zabrala len niektoré indické štáty, poštvala ich proti sebe a dodala im britských dôstojníkov a zbraně.“ Tu máme ako na dlani taktiku USA na Blízkom východe – proti ISIS verbálne bojujeme, v skutočnosti ich však podporujeme.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.