Reklama

sobota 14. listopadu 2015

Merkelová po pařížském masakru volá po ,, toleranci " k migrantům !

14.11.2015  AC 24
Německá kancléřka Angela Merkel reagovala na pařížský masakr voláním po „toleranci“ k migrantům a po respektu k „právu každého člověka usilovat o život a štěstí,“ když se její politika otevření ke statisícům uprchlíků stala předmětem nových revizí.
„Věříme v právo každého člověka usilovat o svůj život a štěstí s respektem a tolerancí ostatních,“ řekla Merkelová. „Víme, že náš svobodný život je silnější než kterýkoliv terorista. Dejme teroristům odpověď životem vedeným věrohodně podle našich hodnot. A tím, že tyto hodnoty v celé Evropě upevníme. Dnes více než kdy jindy.“

37 komentářů :

 1. S Islámem je to prosté - když vám pod prdelí nevybuchne dnes, tak za deset let, a když ne z deset, tak za dvacet. Jisté je jen to, že to prostě někde zase bouchne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zvorálek ji prý navrhne,aby ty masy muslimu vycvičila a poslala osvobodit pod velením Bundeswehru jejich země,odkud je vyhnala IS vytvořená nevěřícími psy z USA

   Smazat
  2. Merkelová plní úkol. A dělá to dobře. Lidé se ozbrojují a stavějí domy, které se dají bránit : https://www.youtube.com/watch?v=aKfUMm9akZY

   Smazat
  3. To jí Zaorálek nemusí radit, to již ona dělá. Buduje velkou německou armádu. Poslat je do boje s ISL je dobrý nápad, kolonie s naftovými poli by se Německu hodily. Prostě hitlerovy plány se stávají skutečností. Koho zájmy Zaorálek hájí?
   BV

   Smazat
 2. Zlatá slova. Hlavně, že i ti muslimové s tím jejich džihádem věří též v právo každého člověka usilovat o svůj život a štěstí s respektem a tolerancí k ostatním.

  OdpovědětSmazat
 3. Angela je regulérní blázen - stejně jako náš Štětina, Palata, Honzejk a další "mravokárci".... jo - například také Bělobrádek a další čeští výtečníci!

  OdpovědětSmazat
 4. Ty vole ať ji konečně někdo hodí polonahou do uprchlického tábora .... po té co ji 100 znásilní za noc možná prokoukne ... idiot fašistický

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to snad přeháníš - ne? Něco takového bych znásilnil leda v bezvědomí.

   Smazat
  2. 1:27 uprchlíci si prý stěžují na nedostatek sexu. Pohozená Makrela by stejně musela mít předpisovou burku, ze které koukají pouze oči a paty.

   Smazat
 5. Vůbec ne. Pozítří se odpálí sebevražední atentátníci v Berlíně a v Hamburku - nebo že by počkali až na adventní trhy, které budou v každém větším městě, kam se sjíždějí taky mraky turistů? A Markelová si hodí mašli, protože nebude moci unést míru zodpovědnosti, ale media zveřejní, že u ní byla zjištěna nevyléčitelná nemoc. Tím unikne veřejnému lynčování. Zapoměla na vzácnou pravdu, v niž jsme byli léta vychováváni a sice " kdo nepracuje,ať nejí". To bylo v dobách, kdy společnost byla normální. Jak je to teď, kdy je společnost zvrácená? Že každého, kdo mi vtrhne do domu, jsem povinen živit a šatit, protože on má právo usilovat o své štěstí? Tak to jsem nevěděl. Kam mám já jít usilovat o své štěstí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naopak, frau und mutti Merkel si žádnou mašli házet nebude, ještě více Evropy, ještě více USA, ještě více semknutí, ještě více imigrantů.Německo a ostatní země zažívají socialismus takového ražení, že Milouš Jakeš může dnes, jen závidět.Konec EU a pom atenců v Bruselu, sedících na diamantových židlích, se krátí!!!!

   Smazat
 6. Já si myslím, že Merkelová je příčinou veškerého současného neštěstí v Evropě. Ačkoliv je zřejmě dobře informována o situaci, uplatňuje svůj scestný osobní názor a její odpovědnost ji natolik zblbla, že už není schopna najít ze své situace logické východisko. Každý normální člověk má zadní vrátka, kterými v bezvýchdné situaci ustoupí. Ona ne, něco má podobného s Hitlerem, ten měl taky chorobné vize o vítězství a způsobil smrt desítky milionů němců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Merklová moc dobře ví, co dělá. Buduje si armádu. Německo je vyzbrojováno nejnovějšími zbraněmi, ale chybí mu pěšáci. Již dlouho se na migranty připravuje budováním bytových buněk i organizováním, placením a zvaním hlavně mladíků přes Turecko. Teď, kdy už má kontingent naplněn, zastaví slučování rodin a zavře hranice. A hlavně, co nejvíce šířit informace, jak za vše mohou jen USA.
   Merklová chce přebudovat Evropu na "Svatou říši římskou národa německého". Ekonomická germanizace Evropy je již dokončena, teď ji potřebuje pojistit vojensky.
   BV

   Smazat
 7. Pane doktore Davide, chtěl bych se zeptat jestli paní Merkelová náhodou netrpí schizofrenií anebo nějakou utkvělou představou. Ještě "včera" pro ni migrace byla nepřípustná a dnes je nepřípustné odmítnout ji ani když se ukazuje, že byl politický omyl otevřít ji dveře a náruč dokořán a že jde v podstatě o plíživou ekonomickou, politickou a populační sebevraždu. Není tato osoba zralá na ústavní léčbu?

  Mimochodem, co to plácá o „toleranci“ k migrantům a po respektu k „právu každého člověka usilovat o život a štěstí“ ...? Jsou snad migrující muslimové občany Německa a voliči Merkelové? Kde zůstalo právo na štěstí občanů Německa? Jakým právem vnucuje Merkelová své politické představy obyvatelům jiných evropských států? Kdo ji k tomu dal mandát? Kde zůstalo právo na štěstí voličů Merkelové a občanů ostatních států EU? Kdo se jich kdy zeptal, jestli souhlasí s migrací cizí kultury a dogmatické nenávistné ideologie do svého prostředí? Kdo se jich zeptal jestli chtějí na dluh živit miliony příchozích ze svých sociálních systémů a daní? Je snad netolerantní pomáhat těm běžencům v jejich přirozeném prostředí, tam kde jsou doma?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka   Je to prostě zaťatá, stará, neplodná kráva, které se po přechodu zřejmě zpřeházely v makovici rychlosti. I když tahle komsomolka tíhla k levicovému terorismu od útlého mládí a tak není divu, že ji inspiruje i terorismus islámský.

   Přesně o tomto mluvil velmi moudře Robejšek v Právu.
   Není možné, aby si ilegálové do Evropy chodili pro to, co jim chybí. Doporučuju k přečtení.

   Smazat
 8. Vlastenka  Ať už na tu pomatenou starou krávu hodí někdo konečně síť, než stihne zlikvidovat celou Evropu!

  Její prohlášení mě nijak nepřekvapilo, čekala jsem to.
  Ona, Hollande, Juncker a další unijní pijavice nikdy nezmění svůj způsob uvažování. Dál nám budou cpát svoje pomýlené teze o tom, že je "většina muslimků hodná a mírumilovná" a teroristické zločiny "nemají nic společného s islámem".


  Z čeho mi je ovšem nejvíc k zblití je to, že multikulturní gauner jako Dientsbier, má drzost klást květiny u francouzské ambasády.
  Krev těch mrtvých má přece na rukou i on a vůbec mu to nedochází!

  OdpovědětSmazat
 9. Šílené Makrele už dávno měli nasadit svěrací kazajku .Pokud se tak nestane bude ještě hůř .

  OdpovědětSmazat
 10. Podle MV Německa de (anebo von?) Maziére není prý možné spojovat ty útoky s migrací. Ani když se k nim přihlásil islámský stát, útočníci prý předtím než se odpálili pokřikovali Aláh Akbar, našel se vedle jejich roztrhaných těl syrský a egyptský pas... Pan Maziére bude mít pro výkon své funkce asi stejnou odbornost jako umělecký ministr války Stropnický v ČR.

  OdpovědětSmazat
 11. No ale také nezapomeňte, že téměř všechno co čtete, je vždy jen v úrovni blábolu. My nikdo z nás nevíme, jestli něco takového Merkelová opravdu řekla, protože nikdo to autenticky neslyšel. Zmiňuje to vyfabulovaný blábol kdesi napsaný - kdysi se od úst k ústům předávaly drby, z nichž pravdivá bývala tak desetina, zbytek hnusné pomluvy v nichž si lidské plemeno libuje, a drby dnes nahradil psaný a tištěný bulvár. Kdo se občas podívá na server Super cz, který provozuje společnost Seznam cz. stejně jako provozuje Novinky.cz, tedy kdo to občas zkoukne, nutně musí mít dojem, že ty šílenosti píší zvrácení úchylové a duševně nemocní lidé. Je kdosi, kdo fotografuje vybraným celebritám z výstřihů vypadlá ňadra a rozkroky,píší šílené sračky o umělých celebritách, které vůbec neznáme, a takový pisák (picák?) jménem David Zápal, který také zapříčinil sebevraždu Ivety Bartošové, je ujetý chlívák, který by patřil zavřít do prasečího chléva, občas vykydat hnůj a krmit skrze mříže pomyjemi. Má nižší inteligenční úroveň než prase domácí, přesto je mu dovoleno své hnusné sračky psát a zveřejňovat a - opravdu!!! kdosi to zřejmě rád čte. Žijeme ve zvrácené, hnusné době, která se vymkla z rozumných rukou, a takových "krav" potažmo neplodných krav jako je Merkelová jsou fůry. Fůry fúrií - jenže se o nich nepíše. Myslíte, že taková Jourová nebo Marksová či Langšádlová jsou lepší?

  OdpovědětSmazat
 12. Merkel-ova je jen loutkou tech, co chteji ovladnout svet. Vi dobre, ze odpor muze znamenat nejen pad z funkce ale ze zivota. Kennedy tak dopadl a skutecni vinici se nezjistili.
  Ukol ktery dostala zni - snizit pocet lidi na Blizkem vychode a tim
  navzdy odstranit obavu tech co tam chteji vybudovat raj.
  Suroviny nesmi byt v rukach jinych a ti co tam zustanou budou otroky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně -světová duchovně zprzněná a zdegenerovaná miliardářská světová mafie vládne celému světu skrze politiky všech vlád, kteří jsou dosazeni nebo po zvolení schváleni. Prezidenti, kteří se nenechali vyměnit dobrovolně, byli zabiti. Teď se hrajou šachy o Assada - jakým právem? Jak je to možné - řekl by si každý logicky uvažující člověk - ve světě, kde se tak hojně žvaní o porušování lidských práv? Jakým právem kdokoliv cizí kušní do poměrů jiné země, jakým právem cizí země přepadá jiné země a zabíjí tam vlády a občany? Politiky, prezidenty a premiéry dnes už celého světa neovládá rozumné politické myšlení ve prospěch občanů svých zemí - ovládá je jediné - STRACH. Dnes už ne jen o funkci a koryto, ale o holý život. Jednou se za dobré prachy, a dobrý pocit sebevědomí upsali světové mafii, a ta umí jedině poroučet a v případě neuposlechnutí zabíjet. Hitler - jehož bestiální vraždění lidí světovou mafii neznepokojovalo a dočkal by se obrovských ocenění a poct, kdyby byl vyhrál válku a porobil Evropu světovému otrokáři, k čemuž byl najat a zaplacen, ale protože si dovolil válku prohrát, je przněn, dehonestován a byl by samozřejmě popraven - proto měli všichni tito váleční pohlaváři od svých mafiánských vůdců dovoleno v zubech ukrýt kapsli cyankali, aby byli ušetřeni potupy - to bylo jediné milosrdenství. Je to pořád stejné, pořád stejný švajneraj a mafiánská okupace celé planety Země. Před vyhubením všeho obyvatelstva Země to neskončí.

   Smazat
  2. Zajímavé je, že tzv. vývozci demokracie umetají svrháváním anebo podporou svržení sekulárních režimů cestu islámskému chalifátu, podporují teroristy se kterými jakože bojují a spojují se v tažení za demokracií s nedemokratickými státy jako jsou S.Arábie, Turecko, Bahrajn...

   Smazat
 13. doktor už jí jebe......Ukázka co způsobuje zanedbaný sex.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty? Kdo jebe tebe? I ty jsi ukázka, co způsobuje zřejmě zanedbaný sex nebo impotence - jinak bys takový píčoviny nepsal. Je to hloupý, trapný, nic to neřeší a k problému, který stojí před celou Evropou, zcela irelevantní. Nebo ty máš pocit, že by zkvalitnění sexu německé premiérky migrantskou krizi, organizovanou, řízenou a placenou ze zámoří, vyřešilo? Když už serie hnusných intrikánů, špinavců a vrahů investuje prachy do dvounohých zbraní, očekává adekvátní výsledky, čímž má být devastace a zdegenerování Evropských hodnot, které jim dlouhodobě leží v žaludku. Celé ty hry na přátelství, schůzky a politická jednání je jen divadlo a mediální politická fraška.

   Smazat
 14. Do Německa bylo tajne dopraveno přes milion strelnich zbrani sreliva a výbušnin s tichým souhlasem Merkelove ! V Německu by mel vypuknout teror migrantu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano - to byl účel zběsilé migrace. Tím to začíná. Paříž a letadlo byly testovací objekty a působiště. A bude to pokračovat. Je to řízeno přesně. Narafičené útoky najatých přivandrovalců - občanů Francie - bezejmenné oběti mají zvednout vlnu občanského odporu, která se namíří logicky proti skladištím barevných hub, a ti se chudáci musejí nějak bránit proti bílým xenofobům a rasistům - ne? Proto budou vyzbrojeni. A někdo další vyzbrojí bílé xenofoby. Evropa se vymlátí bez jediného výstřelu od sprostých a úchylných vrahů se zámoří, kteří už zaplatili všechny ty migranty jako živé zbraně. Je jim jedno, kolik jich zařve a kolik zařve nevinných bílých lidí. Z politických zrůd, které toto dovolily, nezařve žádná, ty budou odklizeni do bezpečí i s potomstvem a příbuznými - s tím počítají, to mají zajištěné. Svá tučná konta uplatní jinde, nikde strádat nebudou. A v evropském pekle se obyčejňáci usmaží - tohle pro evropský svět naplánovala světová politická mafiánská břečka. Odvrátila by to jen ještě horší přírodní katastrofa - to by nám musel pomoci sám stvořitel - nebo sám ďábel? Abychom mohli volat jako kdysi dávno kutnohorští havíři, když začali rebelovat proti rozkrádání vytěženého stříbra od cizáckého panstva a hrozili, že to pojedou říci panovníkovi a předloží důkazy. Ta hnusná zlodějská chátra se rozhodla, že všechny havíře upálí zaživa přímo v dole ( jak je vidět, zbohatlická chátra a zmrdi jsou stále stejní) a zapálili všechny východy ven. Rozpoutalo se příšerné peklo a pak - začalo pršet! A co - pršet - přímo lejt! A zachránění havíři volali "peklo je proti nám,ale ďábel je s námi". Jsme na tom stejně. Moc zlobíme a nechceme se nechat plně zotročit. Zbohatlická břečka se rozhodla nás zničit, připravují pro nás peklo - kdo bude s námi?

   Smazat
  2. Milá Moniko , ten teror taky brzo vypukne . Blíží se totiž Vánoce a ty machometáni moc nemusí . Tak je budou chtít nevěřícím psům znepříjemnit . Měli by je ale znepříjemnit šílené Makrele , jejímu mopsíkovi Hollandovi a jim podobných . Na ty ale bohužel nedosáhnou . Tak jsme terčem my obyčejní a bezbranní lidé .

   Smazat
 15. Tak to byl projev z dob Ježiškových . Paní Merkel na co čekáte ? Na vánoce s ohňostroji made in islamija . Miloševiče jste nenáviěla a pdporovala ustaše a alkajdu v Bosně . Teď se vám to vráti mute arabia .

  OdpovědětSmazat
 16. Lidi stavějí domy, které se dají bránit : https://www.youtube.com/watch?v=aKfUMm9akZY

  OdpovědětSmazat
 17. Šílenství Merkel jenom potvrzuje mou teorii,že po válce měli být všichni
  Němci zlikvidováni.Ona je toho zářným důvodem.Nebyli by války na Balkáně a nebyla by tzv EÚ.Rozhodně ne taková,jak si ji vytvořilo
  Německo s Francií.Že budou rozkazovat a ostatní poslouchat jejich
  nařízení.Ale vládci jsou schováni za zdmi svých paláců,tak to odnesou
  ti druzí.Vládce chrání zdi a ochranky.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Němci dvakrát rozpoutali světovou válku a pokaždé dostali přes držku. Jsou fakt nepoučitelní a teď ji přes babu Merkelovou rozpoutali třetikrát. Ale my, Slované, opět zvítězíme nad germanským plemenem!

   Smazat
 18. Oprava:nebyly bu války

  OdpovědětSmazat
 19. Všichni se domnívají, že paní Merkelová zrazuje Německo a nakonec i EU ve prospěch USA, nebo dokonce, že je šílená, nebo že ji USA vydírají. Skutečnost bude asi prozaičtější, protože nynější Frau Merkel může být klidně jenom dvojnicí původní Merkelové, která byla německého původu. Na to právě asi musel doplatit zdravím i Helmut Khol. Ověřit to lze zcela jednoduše. Ta původní Frau Merkel se totiž trošku domluvila česky, protože tu před mnoha lety asi rok pracovala v ČSAV. Pochybuji, že dvojnici učili něco česky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No teda teď jste tomu nasadil korunu .Že by Němci nepoznali , že mají co do činění s někým úplně jiným ? V takto vysoké funkci to není možné aby někdo byl nahrazen někým jiným byť navlas podobným . Je možné pouze jej nahradit dvojníkem při nějaké jednorázové akci kde by mohlo jít originálu o život . Myslím si , že jste to teď kapánek přehnal .Nevěřím tomu .

   Smazat
 20. ta svině musí viset !!

  OdpovědětSmazat
 21. Frau Makrelen, mesie Holland, Junckere, Bruseli, podporujete imigraci islámistických zabijáků, v podstatě jim pomáháte, tím pádem jste také na jejich straně.Do 2 let končíte i s celou více Evropy a evropskými hodnotami.Jediná evropská hodnota je podle vás, islamizace evropského obyvatelstva, nastolení chaosu a podvolení se požadavkům satanovi zpoza Atlantiku!

  OdpovědětSmazat
 22. Pane doktore Ivane Davide.Vy jako odborník, co byste řekl o psychologickém profilu frau Merkel, je skutečně psychicky při smyslech nebo jen klaun, plnící rozkazy?Děkuji Vám za odpověď, čtenář a příznivce NR.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.