Reklama

čtvrtek 5. listopadu 2015

Moskva navrhne Západu sladit seznam teroristických skupin v Sýrii

5. 11. 2015    zdroj
Rusko plánuje sladit se zainteresovanými stranami seznam teroristických organizací v Sýrii.

5. listopadu to oznámila novinářům oficiální mluvčí ministerstva zahraničí Ruska Marija Zacharova. Informovala o tom agentura RIA Novosti.

Podle ní bude návrh předložen na příštím zasedání ministrů ve Vídni. "Máme v úmyslu utvářet společné a jednoznačné chápání toho, které z ozbrojených skupin jsou teroristické a také vnést světlo ohledně společné delegace syrské opozice pro jednání se státními orgány," řekla Zacharova.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

7 komentářů :

 1. Kam patří bratři Mašínové? :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. bratry M. můžeme opatřit jakýmkoliv přívlastky....., ale jsou ..... naši!

   Smazat
  2. Tam, kam by je zařadilo Rusko.

   Smazat
 2. "Moskva navrhne Západu sladit seznam teroristických skupin v Sýrii "

  Pochybuji, že západ prozradí pozice svých velitelů...

  OdpovědětSmazat
 3. Putin není tak naivní, aby doufal, že jeho iniciativa bude přijata. Byl přece vypoklonkován ještě před zahájením ruských útoků, když navrhoval širokou protiteroristickou koalici. Jde mu jen a jenom o to, co nejvíc demaskovat skutečnou činnost USA a jejích nohsledů Sýrii a na celém Blízkém Východě.

  OdpovědětSmazat
 4. Proč něco slaďovat? Zahodit zbraně, nové volby a kdo se nepodřídí je terorista připravený k likvidaci.A nikoho nešetřit, on už si to Aláh tam nahoře přebere.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.