Reklama

úterý 10. listopadu 2015

Muslimská rovnoprávnost

10. 11. 2015

19 komentářů :

 1. Mužska čast zeny neuznává jsou to podradne osoby a nemaji pro ne zadnou cenu pouze každým rokem porodit!! Jinak podložka nohou!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:07 Přesně o toto si koledují přihlouplé sluníčkářky s vypatlanými mozky . Tak ať si to potom užijí . My kteří jsme ještě normální tak už máme připravené brokovnice .

   Smazat
  2. https://www.youtube.com/watch?v=V-tPsXgW0Fk

   A ještě jeden fór co nás čeká.

   V Teplicích říká Somálec prvnímu chodci, kterého potká: "Děkuji Vám pane Čechu za to, že mě živíte. Ten pán praví : "Já nejsem Čech, já jsem Rom". Černoch to říká dalšímu a ten odvětí "já nejsem Čech, já jsem Vietnamec. Třetí pán odpoví,"já nejsem Čech, já jsem Arab". Somálec potká dámu a když mu odpoví, že je Ukrajinka, zeptá se: "A kde jsou Češi"? Ta se podívá na hodinky a řekne: Teď jsou všichni v práci".

   Smazat
  3. 21:17 Všichni v práci nejsou . Někteří sedí v parlamentu a v Pražských kavárnách . Už brzo je odtud čmoudi vyženou a zaujmou jejich místa .

   Smazat
 2. Pořád je mi záhadou proč feministky a gayové podporují islám a invazi muslimských ilegálů, pseudo-uprchlílů, z bezpečných zemí jako je třeba, feministické, gay-friendly, Turecko, do Evropy?

  Tedy alespoň jsem prozatím neslyšel žádnou pseudo-sluníčkářskou feministku, nebo Šápirova duhového gaye, řádně protestovat proti islámu a nelegálním ekonomickým vyděračům.
  Třeba na takové gay-pride by se nějaké to heslo o lidských právech pro gaye a ženy, třeba v Saudské Arábii, hodně hodilo, nebo ne;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...protože jsou přírodní protispolečenskou anomálií,závistivou škodolibou zakomplexovanou "suchou větví",mají nasráno v palicích a jsou na to rozvracení přirozeného chodu věcí loutkářem zneužíváni a za to placeni a zvýhodňováni...

   Smazat
  2. Také je mi to záhadou. Nedomýšlejí, co je čeká? Rovněž nechápu, proč bychom dle přerozdělovacích kvót měli přijímat utečence z Iráku a především z Eritreje? Jaká válka probíhá v Eritreji?

   Smazat
  3. V Eritrei neprebieha vojna,ale podla vsetkeho muzi nie su prilis pracoviti,tak stat prisiel na myslienku,ako ich prinutit pracovat.Maju povinnu vojensku sluzbu,ktora trva aj viac rokov,ale ti muzi musia robit vo vsetkych odboroch,kde stat potrebuje,a dostavaju plat.Totiz,Svajcarsko ma okolo 44 tisic azylantov z Eritrei.Asi 85 percent im nepracuje,aj ked. mözu.Ale na dovolenky chodia domov.Svajcarska TV robila reportaz v Eritrei z tohoto dovodu/nemozem ju teraz najst/Vysledok asi taky,pre Eritreicov je vyhodnejsie nic nerobit v emigracii,a dostavat peniaze.

   Smazat
 3. přece se ti bojovníci Islámského státu neponesou s nějakými zavazadly, když to nejsou jejich osobní zbraně. Ta žena s dětmi je k nim pouze přidělena jako křoví pro zvídavá média

  OdpovědětSmazat
 4. Článek z http://medzicas.sk/fotka-ktora-sa-stane-ikonickou/, z kterého je tato fotka, je mnohem zajímavější .. Fotografie byla zřejmě vyrobena a zincenována na "objednávku". Vždyť někteří s těch jejích "dětí" jsou zřejmě přibližně stejně staří nebo starší než než ta žena ...
  Obecně mi mnohé "obrázky imigrantů" většinou připadají spíše než "uprchlíky" - "turisty, kteří právě před chvílí vystoupili z autobusu".
  Vyspaní, umytí, oholení, napapaní, vybavení mobily a penězi, plní odhodlání studovat v Evropě medicínu, jazyky, IT, ...., apod.
  A jak jsou "skromní a milí".... L.S.  http://medzicas.sk/fotka-ktora-sa-stane-ikonickou/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta žena může mít tak 45 let, ti kluci kolem 20, takže to klidně může být rodina.

   Smazat
  2. Pochybuji, klidně si tu rodinu pozvěte na byt,stravu,apod.
   k sobě domů ....

   Smazat
  3. Pochybuji, že se jedná o rodinu. Tu ženu jim přidělili pro vyvolání patřičného soucitu. Vypadá staře, ale věk těžko odhadneme, jejich ženy stárnou mnohem rychleji. Mladí chlapi s rukama v kapsách a bosá žena vleče tři děti. To je tedy obohacení.

   Smazat
  4. Tato fotografie by měla "obletět" svět..
   Měla by se tisknout na transparenty mítinků a viset v Bruselu při zasedání evropských elit. Je zcela vypovídající..

   Smazat
 5. doktor obvyklé pořadí :muž,syn,velbloud nakonec žena a dcera,při průchodu minovým polem obráceně. Praktické a účelné.

  OdpovědětSmazat
 6. verabože - je to tak, ale ženy s odstupom - cca 3m - čo keby -

  OdpovědětSmazat
 7. Rakousko:
  https://www.facebook.com/video.php?v=819951678103802

  OdpovědětSmazat
 8. Holt gentleman se pozná na první pohled.

  OdpovědětSmazat
 9. Jak to ,že jde ta ženská první ,naaranžováno,jinak by šla 5 kroků zanima i s těmi malými bombometčíky!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.