Reklama

sobota 14. listopadu 2015

My všichni jsme…Islámský stát


Pavel Omelka
14. 11. 2015
Že tomu tak není? Ale kdeže, je tomu přesně tak. Od rána slyšíme v naší úžasné veřejnoprávní televizi velkohubá prohlášení politiků a názory těch správných analytiků. Velký smutek nad oběťmi útoků, které se stali v pátek. Taky je mi jich líto. Zbytečné oběti naprosté neschopnosti logicky myslet.


Pominu-li to, že je od začátku všem jasné, kdo že je strůjcem útoků, tak nelze než se zeptat, kde byli všichni tihle pánové, když se na Sinaji stalo obětí stejné skupiny teroristů letadlo, bohužel s turisty z nesprávné země.

Vezmeme-li za skutečnost, že oba útoky opravdu spáchali teroristé z ISIL (dejme tomu), tak musíme vzít za skutečnost i pro nás dost tvrdá fakta.

Již 20. září jsem v článku „Co by možná měla vědět BIS“ upozorňoval na skutečnost, že podle v Evropě již usazených lidí ze zemí, kde je převaha Islámského náboženství se děje toto:

Vybírá se od Muslimů daň na aktivity ISIL, spolu s uprchlíky sem proudí velitelé ISIL, vyrabované památky ze Sýrie a Iráku se prodávají v Londýně a Evropa čile obchoduje s ropou, kterou ISIL těží.

Spolu s neuvěřitelnou finanční podporou Muslimů po celé Evropě prostřednictvím sociálních dávek, příspěvků všem muslimských organizacím, se EU stává majoritním donátorem ISIL.

Aby toho nebylo málo, tak je třeba podporovat aktivity ISIL i dále. Tak se dozvíme, že je potřeba poslat peníze ISILu přes Turecko, tak se tam nasypou miliardy. Poté nás vrchnost podráždí domluvou na Maltě, že se ještě peníze nasypou do Afriky. Kde asi skončí peníze je jasné. Pokud k tomu přičteme ještě peníze putující z ropných monarchii, tak se o zdroje ISIL bát nemusíme. Sečteno a podtrženo, ISIL si vydržujeme MY SAMI! Nikdo jiný to za nás nedělá, je to práce námi volených nebo tolerovaných elit.

Popravdě řečeno, je to trochu na hlavu, protože realita je taková, že nic jako Islámský stát není. Stát je dán nějakými atributy ( např. území, obyvatelstvo, hranice, státní moc) a tyto atributy nesplňuje IS ani okrajově. Co tedy ISI ve skutečnosti představuje a kdo to je? Kdysi na začátku to byla nesourodá skupinka pomatených bojovníků, která mohla maximálně ovládat nějaké území a terorizovat místní obyvatelstvo. Pak se ovšem objevil sponzor ve formě ropných monarchii, které se snaží prostřednictvím této organizace uplatnit svůj vliv. A nakonec jsme to vzali do rukou MY, členové spolku dragounských jízd a fandové bombardování nemocnic, Že ne? Ale ano, to my jsme z neorganizovaných bojůvek vytvořili pod taktovkou NATO a velkého bratra super proxy armádu. To je dílo stejně moje, jako tvoje Karle, Hynku, Helmute, Pierre, Henry, Enrico. Celá Evropa chodí k volbám a dávno mohla tomuto svinstvu udělat přítrž. Jenže proč? Vždyť ono je to tak daleko….Sýrie, Irák, Bělehrad, kde to vlastně je? Bydlí tam někdo?A jsou tam lidi?A koho zajímají?

Když si poslechnu všechny ty pomatence z televize, tak je teď nejdůležitější, aby se nestalo nic imigrantům. O tom, jak moc jsou elity a tito lidé vzdálení realitě snad jeden komentář z dneška: Uprchlíci nejsou naši nepřátelé, jsou to lidi, které postihla stejná válka, která teď v Paříži dostihla i nás. Jsme pro Islámský stát společným nepřítelem. Proto buďme i spojenci. A společně ho vymažme z povrchu světa. Jinak on vymaže časem nás.Luboš Palata

Pane Palato, uprchlíci nejsou naši nepřátelé. TO MY JSME JEJICH NEPŘÁTELÉ. A ano, jsme pro Islámský stát společným nepřítelem. Jsme společným nepřítelem uprchlíků (ale nic takového v Evropě není) a Islámského státu. Vytvořili jsme si bestii a tato bestie nás za to nenávidí. Vytvořili jsme si migranty a ti nás ze stejných důvodů nenávidí dvakrát tolik.

My nejsme xenofobové,my nejsme fašisti. My jenom chápeme, že každá akce vyvolá reakci a ta nás bude zatraceně bolet. Věřte tomu, pane Palato, že lidi jako vy, až splní roli užitečného idiota, budou první na řadě. Jakýkoliv pokus o omluvu těmto lidem, jakýkoliv projev vstřícnosti bude považován za projev slabosti a ten se trestá smrtí, jiná alternativa není. Ani pro sluníčka.

Západní Evropa je ztracená a s lidmi jako Hollande, Merkel a Obama se zachránit se nedá. A je otázka, zda je vůbec vůle k záchraně. Vzpomeňme si na zlatá slova Serge Boreta Bokwanga. Svoje odmítání „uprchlické politiky“ Evropské unie vyjádřil velmi drasticky: „Afričané, jež nyní vidím v Itálii, jsou doslova vyvrhelové a odpad Afriky. Prodají cokoli a kohokoli a (smazáno redakcí pro porušení Etického kodexu) i sami sebe. Tito lidé vystupující po ulicích jako kramáři a slídící ulicemi měst za kořistí v žádném případě nejsou Afričani v Africe, bojující za obnovu a rozvoj svých zemí. Vzhledem k tomu se ptám sám sebe, proč Itálie a jiné evropské země a také arabské země dovolují a tolerují, aby se na jejich národních územích takové osoby zdržovaly. Pociťuji silný vztek vůči těmto přistěhovalcům z Afriky, jež se chovají jako krysy napadající města v Evropě, a silný stud za ně. Pociťuji ale také silný vztek a stud vůči těm vládám v Africe, které tomuto masovému odchodu svého odpadu do Evropy také ještě napomáhají.“ Toto stanovisko jednoho představitele Spojených národů zná patrně i vláda Německa. A navzdory tomu je i nadále snahou dostat do Evropské unie tohoto „odpadu“ co nejvíc. A politici se dokonce nestydí tvrdit o něm, že to jsou „kvalifikovaní odborníci“

Ale ať vládě Německa nekřivdím. Oni už dávno pochopili, že to ti jaderní vědci, doktoři a inženýři nevytrhnou. V posledním záchvatu smyslu pro realitu odstavují jaderné elektrárny, stavějí (saknce, nesankce) automobilky v Rusku, vyklízejí vojenské základny (zbraně tam nechají, k čemu by vědcům byly) a realisté se stěhují na východ. Kontrolní otázka, jaká je třetí největší menšina v Kazachstánu? Ano, Němci. Taky už pochopili, že bojovat s drakem se s prakem nedá, zvlášť s drakem jaderným. Proto se bombové útoky objeví tu v Londýně, tu v Madridu, tu v Pařiži, ale kupodivu v Berlíně se neděje nic. My Němci neprotestujeme, kdepak, my Němci už víme, že nás stejně nakonec amíci dorazí, tak si raději žijeme už 70 let v protektorátu. Dvakrát jsme málem vyhráli a potřetí to zkoušet ani nebudeme. Je to škoda, teď by měli šanci.

A co my? Co bude s námi? Staneme se z periférie EU opět normální zemí, nebo budeme pokračovat ve šlépějích staré EU a zanikneme stejně jako ona? Staneme se útočištěm posledních zbytků bílého obyvatelstva Německa a nástupištěm pro útok na vojska Evropského Chalifátu? Provedeme v Evropě novou Reconquistu nebo se necháme po „borgovsku“ asimilovat? Jak se zachováme?

Kromě miliónu blábolů dneska v televizi zazněla několikrát tato zásadní slova: Je důležité, jak se připraví samotné obyvatelstvo. Ďábel vždy vězí v detailu a tento je z celé páteční tragédie nejdůležitější. Co nám vlastně chtějí naše elity sdělit? Já to vidím jako jasný vzkaz nám všem. Připravte se na náraz, bude to bolet a jste v tom sami!My vás v tom necháme.

Na pomyslných hodinách v Berlíně a v Paříži je 11:59:59. U nás je asi tak 11:57:00. Není to moc, ale ještě je čas něco s tím dělat. Chce to jen vůli a plán. Ale o tom zase příště.

15 komentářů :

 1. Islám je jen jeden. Korán taky. Zabíjet nevěřící je dobrý skutekza 70 panenek, nebo čeho.

  OdpovědětSmazat
 2. Domobrana. Na hranice. SOS - stráž obrany státu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ONO BUDE STAČIT SE PTÁT OVČANŮ KTERÝ NIČEMA
   VOLIL NA PŘ.TOP TERORISTY

   ANO ti co chtějí bojovat za jejich svobodu,atom.pumami,nebo pana ANO,BUDE LÍP,který se chvasta v Parlamentu,že souhlasi s našim rabováním po miliardách a ne jak ODS po milonech,To realizuje asi OSOBNĚ po projednáni s vládou prostřednictvím ČNB a nikdy nedoporuči presidentovi,aby GUVNOWERTHA vypálil na chodnik a poslal na prcak.

   NO A ZNOVU VOLTE I PRASEČIHO CHLUPA,KTERÝ NA VÁS POŠTVE FAŠISTY Z KYJEVA,POTÉ CO DINSBIR ZABLOKUJE ZAS TEN ZÁKON O REFERENDU Z ČSSD.

   Smazat
 3. Česká republika, ani EU není schopna garantovat bezpečnost občanů. Nemá morální právo, zakazovat občanům bránit se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano -a proto se to právě děje. Takových přivandrovalců a socek bylo vytaženo z domovů a zaplaceno fůra, aby nadělali v Evropě bordel, a ono v podstatě se děje hovno? Evropa si je nejen rozdělí a ufinancuje, ale dokonce je máme vítat a integrovat mezi sebe? Tak museli světoví vrazi přitvrdit. Najali pár pitomečků, kteří za dobré prachy pro své hnědé chudé rodiny ( žijí ve Francii už určitě dávno) udělali šlechetný čin a oběťi těch pár desítek lidí? No a co? Co je to pro světové sprosté vrahy milionů civilistů v různých zemích pro které nikdo nesmutí.? Konečně - v tom sestřeleném letadle zemřelo více lidí a žádné slzy politiků.Politici tohle vědí - vědí i to o Paříži - vědí, že budou zabíjeni jen bezejmenní lidé na tržištích a diskotékách - na politická a zbohatlická sídla atentátníci najímáni nejsou, to je jistota všech současných přizdisráčských evropských politiků. Prozatímní. Proto ta ubrečená prázdná gesta - jim je fuk, kolik lidí je pozabíjeno. Cílem světovrahů je docílení občanské odvety. Zapalování emigrantských táborů, ještě větší nenávist vůči islámu ( nakonec se vše svede na náboženství, jako je to od pradávna) - lidi se konečně poštvou navzájem proti sobě, pak stačí dodávat zbraně oběma stranám a světový vrah a zabiják si nemusí ve válce a zabíjení lidí umatlat pracky. Zase zůstane čistý a neposkvrněný, a bude zdálky sledovat,jak se v Evropě zabíjí, mučí a vraždí civilisté. Barevní proti bílým - přesně tak to prorokovala Sibylla a také to, že plemeno barevné vyhubí plemeno bílé. Nemáme šanci. Přesně tak to bude. S podporou americké zbohatlické a politické lůzy. Teď - v Paříži to začalo, a nezastaví se to. Je to zorganizované, zaplacené a řízené. Nikdo neunikne, paradoxně ani přizdisráčští, zbabělí, pokrytečtí politici ani zbohatlíci ne. Začnou skučet a shánět ochranu, ale to už bude pozdě. Už včera bylo pozdě.

   Smazat
  2. Článek je skvělý a komentář 22:42 taky....

   Smazat
 4. Plán je jasný, vytvořit novou levicovou stranu, jejímž základem bude ochrana zájmu českých občanů, něco jako Syrizu, a potom požadovat demisi vlády a nové volby. Já jsem na straně Okamuru a Národní demokracie. Chce to celé vzít odznovu a pořádně, tedy vymést to smetí, které se tu naneslo od 1989. Českou televizi už jsem nesledoval asi 3 roky, ale zase jim pravidelně píši. Je nutno chodit na demonstrace proti současné vládě, jen tak se věci u nás pohnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6.22 Okamůra už v Parlamentu byla a nic nezajistila.Má vadný Program.Bude zase za cirkusaákového klauna.Jedině HzNR je třeba volit,Hnutí za NOVOU REPUBLIKU a hotovo.Konečně se podívejte všichni na jeho iniciativní hodnotný a srozumitelný HzND Program.

   Smazat
  2. 14:57 Ale copak, máte za úkol odrazovat voliče SPD ? Co to je to hnutí za novou republiku. Nikdy jsem o něm neslyšel, to získá určitě spousty procent ve volbách.

   Smazat
 5. Dnes se musíme vykálet na levici i pravici a zvolit jednotný blok proti islámu a až zabezpečíme hranice opustíme EUa NATO.Z levicovopravicovým světem je konec.Musíme volit lidi kteří budou dbát na křesťanské hodnoty,rodinu(heterosexuální) a vlast.Ostatní jsou věci na oblbování blbů v tomto národě jako konzum,levice,pravice a slevy v lidlu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsme ve stavu, kde u slova rodina musíme do závorky napsat heterosexuální. Přitom jiná rodina neexistuje. To, co se nám zdá rodinu roky odsouvá, muž-muž.....žena-žena, je jen dekadentní přátelství.......a je to součástí plánu rozkladu tradiční společnosti.

   Smazat
  2. 9:23 Máte naprostou pravdu. A to je prý v plánu další z perel made in USA. Legalizace pedofílie. To se máme na co těšit, co říkáte?

   Smazat
 6. Kdyby se tento masakr stal v Moskvě tak by Západní politici nesmutnili . Stejně tak jako nesmutnili po zvěrstvech v Oděse .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obyvatelé Ruska nejsou pro naše politiky a média asi lidé. Proto taky nemusí smutnit. Jsou pro ně nepřátelé, proti kterým je potřeba nejprve postavit v Brdech radar (že pane Klvaňo), pak proti nim poštvat další slovanský národ jako na Ukrajině (že pánové Štětino a Schw.) a ještě k tomu vycvičit budoucí teroristy pro boje v ulicích Grozného (Čečensko), Cchinvali (Jižní Osetie) nebo i na Krymu (který anektovala Kateřina II.).

   Smazat
  2. Proč nikdo z Pražáčků nešel po sestřelení ruského letadla uctít dvě stovky obětí, před ruské velvislanectví, položit kytičku a zapálil svíčku? Proč? To už máme tak vymyté mozky, lživou propagandou proti Rusku? To jsou snad nějací podřadnější lidé, než Francouzi? Je to naše velká ostuda a cosi to vypovídá o tom, kde nás oni mocní chtějí mít a že se jim to daří. Hanba!!!!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.