Reklama

.

.

úterý 10. listopadu 2015

Náměstek ředitele FSB informoval o počtu teroristů v "Islámském státě"

10. 11. 2015     zdroj
V řadách teroristické skupiny "Islámský stát" (IS), která je v Rusku zakázaná, bojuje asi sedm tisíc Rusů a osob, pocházejících ze zemí SNS. Uvedl to náměstek ředitele FSB Jevgenij Sysojev. Informovala o tom agentura RIA Novosti.


Podle něj dosáhl počet teroristů IS v polovině roku 2015 80 tisíc osob, z nichž 50 tisíc působí v Sýrii a 30 tisíc v Iráku. Mezi nimi je asi 30 tisích teroristů ze zahraničí, z nichž většina pochází z Blízkého východu a severní Afriky.

Sysojev rovněž poukázal na to, že jen v r. 2015 bylo na území Dagestánu, Ingušska a Kabardino-Balkarie zlikvidováno sedm zločineckých skupin, jejichž členové dříve přísahali věrnost "Islámskému státu."

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

22 komentářů :

 1. A nevrátí se žádný

  OdpovědětVymazat
 2. Jak to tak dobře a přesně může vědět? To proto, že ja tam Rusi sami vyslali. Aby se mohli pod záminkou boje proti IS nasomrovat do Sýrie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě :- Rusové stvořili ISIL ,aby mohli umírat v Sýrii :-) Se nudili

   Vymazat
  2. Člověče z 20:52,Vy jste vskutku debilní....O tom nasomrování máte bezpochyby pravdu,ale platí to na USA & Comp.,Rus,ten dostal oficiální pozvání !!!!!
   Nemarněte čas čtením takových věcí a přemýšlením o nich a běžte si raději někam do kouta hrát třeba s šulinkem....

   Vymazat
  3. Netapetuj zde své nesmysly! Mají mnoho děr a nelogičností. Jdi do perdele, homunkulu debillis!

   Vymazat
  4. 20:52 Mohou to tak dobře a přesně vědět, protože ruská FSB tam jistě pár svých lidí infiltrovala. Jakákoliv záminka pro "nasomrování se" do Sýrie je zbytečná, Rusko tam mělo vojenskou základnu už před vznikem IS. Nebojte se i příště zeptat, rádi vám pomůžeme dosáhnout alespoň minimální informační gramotnosti.

   Vymazat
 3. 20:56

  Ale samozřejmě, že ano;)

  A taky zorganizovali za peníze SSA a EU na Ukrajině Majdan (kluci jedni šikovní, ušetřili;) ), chodili tam rozdávaz koblížky a tak;)

  No a poslední tři roky nedělali nic jiného než to, že posílali každému kdo chtěl zbraně, vybavení a poskytovali výcvik, kdejaké skupině šulínků, která potom podepsala přestupní lístky k ISIS i veškerou výzbrojí a výstrojí;)

  Jo, jo, je to jasné, protže SSA a EU propaganda na to, že Rusko stvořilo ISIS upozorňuje už několik let;););););), vlastně, NEUPOZORŇUJE :D:D:D:D
  Tož, jsem jediný, kdo je z toho jelen, do prfele střelen :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

  OdpovědětVymazat
 4. http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/putin-rusko-chce-novinku-poradi-si-s-kazdou-protiraketovou-o/r~1265da6a87d911e5a896002590604f2e/

  Tak toto je to naše mírumilovné Rusko od kterého nehrozí vůbec, ale opravdu vůbec žádné nebezpečí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obkličuje Rusko Nato? Nebo NATO Rusko? Momentálně mě ohrožují více cikáni než rusáci :-)

   Vymazat
  2. Panu z 22:57 doporučuji zjistit si kdo tu "studnici moudrosti" aktualne.cz provozuje.
   Je to jedna z nejvíce zapáchajících propagandistických žump na území protektorátu.
   A pokud na to nepřišel,je k politování...

   Vymazat
  3. 23:04

   Útočné jaderné balistické rakety vs. Obranný protiraketový deštník

   Popřemýšlej o tom.

   NATO obkličuje Rusko? Odkud? Z jihu? Z východu? Ze severu? Rusko je "oblíčené" pouze Estonskem a Litvou, tzn asi z 1% jeho hranice. Nebuď směšnej.

   Vymazat
  4. Obranný deštník bez zrušení vlastních jaderných raket představuje zvýšenou hrozbu pro druhou stranu. To je axiom. Putin už před rokem odpovídal americkému novináři zhruba toto:
   "USA jednostranně neplní smlouvu o omezení protiraketové obrany. My touto cestou nepůjdeme. Je to příliš nákladné a vzhledem k rozloze Ruska i nemožné. Zvolili jsme levnější řešení pro odrazení potenciálního útočníka. Máme rakety, které proniknou libovolnou protiraketovou obranou".
   Ani mě nepřekvapuje, že naši novináři řeknou jen polovinu pravdy. Slova "útočné" rakety a "obranný" deštník jsou cílené a fungují jen na poněkud slabomyslné jedince. Mimochodem nejedná se o balistické rakety, je to něco úplně jiného. Jestli máte strach z Ruska, dejte si mokrý ručník na hlavu a podívejte se na toto:
   https://www.youtube.com/watch?v=rzJaOmjznI0
   A doporučuji připravit si čisté trencle, budete je potřebovat.

   Vymazat
 5. 23:47

  Takže Putin uvedené neprohlásil? Nebo co z článku konkrétně není pravda? Snažíte se zcela zbytečně odvést pozornost z podstatného na nepodstatné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy ste ale kretén bezmozek.

   Vymazat
  2. 0:55
   Když nemáš nic relevantního napsat k věci tak raději drž hubu, ty vymaštěný čuráku.

   Vymazat
 6. Amíci si doposud nepřestali pohrávat s myšlenkou bleskového jaderného Blitzkriegu vůči RF. proto soustavně přisouvají k hranicím RF jaderné rakety a PRO, která by po překvapivém mnohačetném jaderném útoku (tento plánují již od konce 2 SV ve které demonstrativně 2x po sobě předvedly jako jediné útok jadernou zbraní) byly schopny zlikvidovat ruskou odvetu. Rusové na to reagují zaváděním rychlejších, chytrých (manévrujících hypersonických pohlcujících radarový signál, vypouštějících klamné cíle...) raket, vylepšenou PRO, vývojem suprtichých ponorek osazených jadernou výzbrojí, vylepšenými prostředky radioelektronického boje, pravděpodobně kosmickými protiopatřeními a možná i vývojem typu zbraní (o kterých se oficiálně nemluví - s účinky podobnými jako HAARP...)

  OdpovědětVymazat
 7. Všimli jste si,že nám tady Genitál Chujmer sioce v jiném článku svěřil,že dělá pro Mossad:-))))))) To je debilita hodná potrata Khárlasráče a havloidní kavárny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kdyby to tak bylo,generál Moše Dajan vstane z hrobu a bude ho osobně kopat do prdele celou cestu až do USSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kašlete na toho debílka, ztrácíte jenom vzácný čas a ještě vzácnější nervy

   Vymazat
 8. Americký vrtulník chránil při přesunu konvoj Islámského státu.
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/americky-vrtulnik-chranil-pri-presunu-konvoj-islamskeho-statu/

  OdpovědětVymazat
 9. IS to nejsou jen teroristé ale i slušní lidé(!), kteří jen nemají rádi bílé!!! Citace z nezapomenutelného cintátu Ondry Neffa. Toto mě utvrdilo v tom, že ač nemám rád negry a cikány, jsem stále slušný člověk...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, slušný člověk přece nenávidí rasisty stejně, jako negry, cikány a židy. To dá rozum (Neffův).

   Vymazat