Reklama

neděle 15. listopadu 2015

NATO se důrazně distancuje od ochrany hranic EU. K tomu prý NATO NENÍ. Tak k čemu tedy NATO je Evropanům dobré?? Komu a k čemu má sloužit?

Vladimír Valenta
15. 11. 2015   Rukojmí
Zaregistroval jsem rozhovor paní redaktorky Zity Senkové, jak to vidí pan RNDr. Václav Cílek, CSc.
Migrace je mocná zbraň proti západní civilizaci. Statisíce ba miliony běženců do ráje vyvolávají potíže ve všech zemích, kterými se provalí jejich nekontrolovatelná lavina. Extrémně liberálním Švédskem dovede zatřást, ba i německým hospodářským zázrakem. Tam je slabina celé Evropy.
Tahounem hospodářství EU je nepochybně Německo. A kam směřují statisíce běženců ? Skandují: "Germany, Germany!", kdykoliv narazí na překážku...


."Někdo" je v uprchlických táborech vybudil lákavou představou německého či EU ráje na zemi, kde se jim splní všechny sny. "Někdo"vyhecoval davy v beznadějném postavení uprchlických táborů fatamorganou Alláhova ráje v Evropě. "Někdo" jim stále hlasitěji našeptával "Dejme se na pochod! "Kdosi, cosi " přimělo jindy tak racionální političku a ekonomku paní Merkelovou, aby absurdně rozevřela svoji mateřskou náruč für alle Flüchtlinge.. .. Kostra ve skříni?

Aféra s CIA odposlechy rychle vyšuměla, aniž cokoliv objasnila. Teprve pod tlakem jiných politiků paní kancléřka nemastně neslaně "zpřísňuje" imigrační politiku. Ale to už se jich na milion, nikdo neví kolik, potlouká po Evropě.

Brusel lhal až totálně selhal. NATO se slovy jeho generálního tajemníka pana Stoltenberga důrazně distancuje od ochrany hranic EU. K tomu prý NATO NENÍ. Tak k čemu tedy NATO je Evropanům dobré?? Komu a k čemu má sloužit? Schengen je naservírován vetřelcům ke zhltnutí jako otevřená ústřice či hlemýžď s citronem bez ulity.

Z migrace se stal vysoce prosperující byznys se závratnými zisky turistických kanceláří. Jeden z migrantů se asertivně vlámával přes zátarasy, vykřikuje, že za to zaplatil převaděči 6000 USD, tj. v přepočtu 150 000 Kčs, což je celoroční příjem české prodavačky či pomocného dělníka. Někdo by se mohl zeptat, kde na to vzali, či kdo byl jejich sponzorem? Ať tak či onak zisky převaděčů se už točí v miliardách.

Naočkované primitivní sny se většině běženců nesplní. V náhle se přivalivší milionové mase davů je to nemožné i kdyby na ně Evropané pracovali 24 hodin denně. Do EU se jich už dostalo kolem milionu.

Někdo tvrdí, že mnohem víc, jiný že méně. Přesně to nikdo neví a ani nemůže spočítat. Nekontrolovaně se vyloďují na nekontrolovaných plážích jižní Evropy, jejich davy táhnou Balkánem či Itálií, válcují folklorní policisty a drtí bezmocné cínové vojáčky. Po "schengenu" se volně rozbíhají a prozkoumávají terén. Ty, které policie náhodou zachytí, byli jen v nesprávný čas na nesprávném místě.

Kdo chodí pěšky nebo jezdí po Praze "sockou" a chodí si sám nakupovat do obchodů, sám vidí, kolik nápadných fyziognomií náhle"zmultikulturalizovalo" tolik opovrhovanou fádní tvář regni bohemiae.
Vesměs rychle mizí, postřehnou-li něco, co připomíná stejnokroj. Jedna dvojice, slušně oděný pár kolem 30 let, ona v muslimském, něco chtěla ode mne vědět. Mluvili dobrou angličtinou. Na němčinu nereagovali. Když se dozvěděli, co chtěli, bez dalšího rychle zmizeli.

Miliony běženců budou v zimní Evropě brzy nespokojeni. 22 mladých Iráčanů nedávno u nás už hrubě manifestovalo svoji nespokojenost. Proč utekli z domova? Nechtěli nastoupit do irácké, tedy Američany zdemokratizované, armády proti IS. Prostě dezertéři. Ale kdo má jejich zemi, jejich vlast osvobodit od islamistů pod černým praporem smrti?

Ti běženci jsou většinou ve "vojenském věku". Jsou mladí, silní až násilní. Aktivních islamistů IS mezi nimi nemusí být mnoho. Vemlouvavým psychologům, strhujícím demagogům se podaří ovládnout a vybudit nespokojené masy k činu. Že nemají zbraně a výbušniny? K napadením a menším přepadením stačí pěsti, klacky, nože, sirky a kameny. Pro sabotáže a teroristické akce větších dopadů mají teroristé zbraně a výbušniny naservírovány u privátních obchodníků se smrtí minimálně chráněných muničních skladech – jako jsou bývalé chlévy a stodoly zemědělských podniků nebo obyčejné domy. Experti říkají, že po privatizaci vojenských opraven a skladů, v privátu je více tanků, samopalů, výbušnin a munice, než má celá Armáda ČR. Snad se ještě nezapomnělo na žhavé špičky ledovců - Vrbětice a Slatiňany.

Nespokojené davy vždycky někdo strhne na šílenou ideologii. Vždycky tomu tak bylo. U národa velikého Johanna Wolfganga Goetha stejně jako u lidu myslitele Lva Nikolajeviče Tolstého. Proto je správné nacvičovat blackout, obnovovat dovednosti civilní obrany (CO). Opět se zajímáme a čistíme vysmívané kryty z dob války a studeného míru.

Nabíráme zálohy, protože 15tisícová armáda se třemi tanky je sotva schopná střežit hranice, natož likvidovat terorizující bandy nebo dokonce blackoutové úderné bojůvky v zázemí. Ještěže má mediálně profláklé pandury.


50 komentářů :

 1. Tento článek je na pokraji poplašné zprávy...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi na hraně debility, spíš za ní, lojzo.

   Smazat
  2. Tvore, vždyť ty propaguješ Hitlera. Počkej, co se bude v Evropě dít, to bude mazec!

   Smazat
  3. Dát na jednu rovinu Hitlera a Rusko (SSSR) je do značné míry zavádějící.

   Smazat
  4. Ty jeden "okraji poplašné zprávy",vytáhni si laskavě hlavu z vlastní prdele,protři si oči a začni se kolem sebe dívat,ale ne přes TV,to je škoda času a elektriky.
   Před rokem jsem si prodlužoval zbroják a tak se mě doktorka ptala na co mi je na starý kolena,já jí odpověděl,že to brzo začne a tak abych u toho nebyl,jako malej kluk a ať se připraví taky a zopákne si ošetřování střelných poranění,zastavování krvácení atd.Málem na mě zavolala zřízence z místního blázince a když jsem u ní byl posledně,tak si na to vzpomněla a omluvila se....už i ona nepochybuje o tom,kam se to šine....Budeme tu mít Somálsko,ani lufťáci nebudou muset jezdit nikam daleko,aby si užili exotiky a adrenalínu....a mastňáci,pokud nemaj nasraný v makovicích,tak už dneska kopou místo pazénů bunkry....

   Smazat
  5. "NATO se důrazně distancuje od ochrany hranic EU. K tomu prý NATO NENÍ."

   Ledaže by byly s Ruskem ...
   Jen BLB si může myslet, že bude blokovat své vycvičené jednotky, že jim bude bránit k plnění jejich úkolů, leda tak na oko, aby to nevypadalo tak blbě.

   Smazat
 2. Tato organizace a její funkce byla dostatečně rozebrána panem Obrtelem, přidám k tomu, že budování amerických základen, manévry u Ruských hranic k vyvolání konfliktu provokováním a dragounské jízdy pro odstrašování obyvatelstva a ukázky, kdo je v Evropě pánem.Jižní směr je děravý cedník, každým dnem lze očekávat, kdy přijedou vyzbrojené Toyoty Hilux s kulomety na korbě a obrněná technika IS do Evropy na návštěvu s doprovodem ozbrojené pěchoty převlečené za imigranty.IS využije každé příležitosti sluníčkářů, laxnosti a otevřenosti jižní hranice k dalším útokům.Přijdou nečekaně, aniž by si toho někdo všimnul.NATO je k ničemu, mělo by být rozpuštěno a ohned založit společnou evropskou obranu bez vměšování USA.Přijde mi, že provokování NATO u východní hranice má odpoutat pozornost tomu, co se děje na jihu a USSA chtějí zřejmě právě to, aby v EU nastal ještě větší chaos.EU rozloží imigranti, kalašnikovci a samopalníci z IS a americká TTIP na prach.Tak se USA zbaví obávaného konkurenta a stanou se hegemonem celého vesmíru.

  OdpovědětSmazat
 3. A k čemu NATO vlastně je? Proč děláme sankce proti Rusku které způsobuje, že se obyvatelé vracejí do rodné země? Tam kde vládci USA zavedli "demokracii", se nedá žít. Demokracii bych postavil mimo zákon stejně, jako fašismus. Co mám zkušenost, je tzv. demokracie pěkné svinstvo.

  OdpovědětSmazat
 4. Pokud příští cíl bude obsazení atomové elektrárny, vyřazení chlazení reaktorů a ochran, máme se na co těšit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vláda by se mněla poradit s Kocábem a Dienstdírem, znají řešení.

   Smazat
  2. Myslím, že tito sluníčkáři budou brzy odstaveni od svých projevů a označeni za spolupracovníky a komplice teroristů.

   Smazat
  3. O tom nepochybuj 23:37 Kromě obsazení těchto cílů jsou na ně už pečlivě zaměřeny rakety a v případě konfliktu , který je už víc než pravděpodobný na ně dopadnou . Není nutné bombardovat obyvatelstvo , stačí zlikvidovat tyto strategické cíle a všechno přestane fungovat a nastane tma jak o tom píše Ondřej Neff . Potom ti co přežijí se pozabíjejí mezi sebou navzájem .

   Smazat
  4. Kocáb by měl se svojí kapelou Tatrman, uspořádat v Bělé pod Bezdězem vánoční koncert pro své kamarády z IS.

   Smazat
 5. 23:22
  Nemáš pravdu, tento článek nemá s poplašnou zprávou nic společného. Je tam ale jeden dobrý postřeh. Na co nam je v Evropě NATO, když nemůže střežit hranice EU. K čemu takovou armádu udržujeme? Že by jako obranu proti Rusku? Tomu se mi nechce věřit. Přece nemužeme mít z Ruska takový strach? Není přece důvod. Rusové se nikam necpou a nestaví vojenské základny po celém světě jako USA, oni Rusové je nepotřebují. To co chtějí to zvládnou i bez těch základen. Ale oni Rusové zatím nechtějí a chtít nebudou, to jen USA chtějí pořád - hlavně dělat bordel v celém světě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě doplnění. Pokud armády NATO nejsou schopny bránit účastnické země před náporem (zatím) neozbrojených civilistů, kteří kráčí přes hranice, aniž by je kdokoliv obtěžoval (kromě Maďarů), jak nás mohou bránit před Ruskem? Potom nepotřebujeme ani armádu, ani "oblíbeného" ministra Stropnického.

   Smazat
 6. Praha už je multikulturní až až..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak,tak. Na Vaclavaku cestinu neslyset.

   Smazat
  2. Za chvíli tam bude znít jen Alláhu Akbar!Šarija, Šarija.Kamenování neposlušných evropských manželek a popravy nevěřících, budou probíhat na témže místě po odstranění koně.

   Smazat
  3. Hoši, hoši, v Praze se pořád mluví česky, i na Václaváku, jen pár černoušků a Arabů tu nabízí kurvy a drogy. Ale to je věc Magistrátu, který vede Slovena - před ní chlapec z Holomóca - a Policie, kterou vedou také venkované. Pražák, který nechodí po lumpenkvárnách.

   Smazat
 7. Čím dál víc se nyní začne projevovat a vyplavovat na povrch, jak to vlastně USA s Evropu-svými kámoši myslí.Můj názor přiložím, že hodlají nečinností a vyhrožováním Rusku, odvrátit pozornost od vnějších hranic Schengenu.Nelze se pak divit, že válka s Ruskem a vpuštění zabijáků z jihu má EU budoucnost spočítanou.NATO nepomůže, je určeno k nastolování chaosu a rozvracování států.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V době nedávné proti sobě stály dva vojenské bloky Varšavská smlouva a Nato. Když se rušila Varšavská smlouva, tak to šlo ráz na ráz, ale bylo také řečeno, že se tím zruší i Nato. Jak jsme byli bláhoví. Nato naopak posílilo o všechny státy bývalé Varšavské smlouvy a Rusové na vše zůstali sami. Zpočátku to určitě neměli lehké, ale jelikož USA nevěděli jak na tom Rusové jsou a proti čemu by stáli, tak si zautočit netroufli. Rusové to ale bravurně zvládli a dnes to je tak, že i posílené Nato včele s USA jen a jen štěká, ale kousnout Rusko má opět strach. A toto naše republika podporuje? fuj hanba.

   Smazat
 8. V Evropě nastane mazec, kdy se zabijáci bez pasů s dekami přes ramena a s houskou v ruce od sluníčkářů chopí zbraní. zformují a vyvolají chaos v Evropě, Orbán je nazval armádou 20-30 letých.Západ se má na o těšit.USA pak mohou ještě vyvolat válku s Ruskem.Tomu už ani mutti Merkel nezabrání.A ještě rychle podespsat TTIP.Konec se zřejmě blíží.Je čas na zbrojní průkazy a domácí vyzbrojování.Tohle nedopadne dobře.Tisíce samopalníků se formují k mnohem větší akci, než provedly tyto osmnáctileté děti.

  OdpovědětSmazat
 9. Nastává období gerilových válek, jež se přenesou do ulic mezi civilisty.Pálení z jedoucích aut na davy lidí, přestřelky mezi policií a kalašnikovci budou na denním pořádku.Juncker prohlásil, aby země EU nadále přijímali zabijáky a pokračovaly v islamizaci.Brusel, EU a pomatené elity to mají zřejmě spočítané.Nelze udržet tento stav v Evropě.Hrát si na sluníčkáře.Aleš Brichta je borec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. V Německu dlouhodobě sílí levice, což je předzvěstí, že by se Řecko-Španělská levicová "horečka" mohla přenést i do centrální Evropy a odtud už by se nezadržitelně šířila všemi směry. Stačí se podívat na Anglii a Jeremy Corbyna, který nyní vede Labour party a je to Socialista každým coulem. Samozřejmě mainstream o něm mlčí, protože Anglická šlechta z něj má hnědo v kalhotách. Netají se plány znárodňovat a Socialismus mít jako měřítko společenských změn. Tj. je potřeba v socializující se Evropě způsobit chaos, který tyto procesy upozadí. V okamžiku, kdy by se Evropa přehoupla k socialismu, měl by to Americký kapitalismus napůl spočítané, a to nehodlá připustit, proto v Evropě, dokud tu budou levicové tendence, bude podněcovat chaos, a upevňovat kapitalisticko-feudální metody řízení a správy. Kapitál potřebuje chaos k přežití, v míru se konsoliduje Socialismus.

  OdpovědětSmazat
 11. Třeba co nejdřív vyměnit vládu, vystoupit z EU a NATO, vyhlásit neutralitu, upevnit státní suverenitu a zvýšit ostrahu hranic. Začít spolupracovat s BRICS, zejména s Ruskem a Čínou.

  OdpovědětSmazat
 12. NATO je armáda amerických bankéřů a spojené severoatlantické kapitalistické neofeudální oligarchie a plutokracie - takhle jednoduše. Jestli ta má zájem, aby se novodobí nevolníci zaobírali namísto sociální spravedlností invazí šílených muslimů, tak je sem naopak bude vozit, což zřejmě i dělá, přes různé "neziskové humanitární lidskoprávní organizace" ... tyhle všechny sluníčkové kluby jsou civilní jednotky NATO, které dělá to, jak rozhodne kapitalistická aristokracie.

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. www.prehravac.rozhlas.cz/audio/3510528
   Václav,Cílek. o blackoutu se Zitou Senkovou a nácvik mezi dobrovolníky

   Smazat
 14. Z pořadu: pro případ, že budete muset opustit bydliště, berte důležité dokumenty s sebou. Já dodávám: ofotografujte (oskenujte) všechno , co můžete pro prokázání své totožnosti a majetku využít (na datovou kartu SD, nejlevnější 4 GB úplně stačí) a každý rodinný příslušník ať má svoji kartu.Vrátíte-li se do obsazeného domu, máte podklad pro další jednání.

  OdpovědětSmazat
 15. Řekněme si to na rovinu a otevřeně. Celé NATO je obyčejnému člověku úplně na HOVNO! Je to:1/ permanentní vysavač peněz 2/ vůči povinným plátcům, kteří je musejí financovat nemá žádné závazky, nic jim neposkytuje (tedy kromě permanentního vytváření bezpečnostních hrozeb

  Nejlépe je to vidět nyní v epoše imperiálních válek. NATO zahajuje další a další války, rozvrací další a dlaší státy v zájmu velkého kapitálu. Výsledkem jsou vylité oceány migrantů, rozvrácené a zadlužené země, destabilizace států NATO (s výjimkou několika málo které stojí mimo ohniska konfliktů, z nichž jeden má klíčovou a řídící roli v NATO - celé NATO je jeho servisní organizací.) NATO je relikt studené války a pro běžného občana znamená pouze hrozbu a zátěž. Nejlépe je to vidět nyní za uměle vyvolané migrační krize. NATO dál provozuje války, napadá cizí země a udržuje v nich války a obranu EU odmítá. To jasně demaskuje tuto organizaci jako útočný válečný a nikoliv obranný vojensko - politický spolek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Stanislav Hošek, se tu nedávno zamýšlel nad proroctvími. Ona ta proroctví jsou takové bójky, které ještě není na obzoru vidět, ovšem tak nějak se má za to, že se k nim pluje.

   Jedna taková bójka, která se organizace NATO týká takříkajíc existenčně, je:

   Izajáš 2:4 - "... I překují své meče na radlice, svá kopí na vinařské nože. Pronárod nepozdvihne meč proti pronárodu, nebudou se již cvičit v boji."

   Smazat
 16. http://outsidermedia.cz/nato-dva-mírové-mýty/ článek je ze 7. září 2014 a je v něm "v kostce" všechno o této "mírotvorné" "bezpečnostní" organizaci.

  OdpovědětSmazat
 17. NATO je taková organizace, která dohlíží na to, aby každý členský stát odevzdával minimálně dvě procenta rozpočtu na nákup vyspělých amerických zbraní, je to takový shop, který organizuje malou domů. A to, co si tyto státy nakoupí, pak mohou použít jenom tam, kam jim ukáže americký generál.

  OdpovědětSmazat
 18. Pro vystoupení z Nata by se musely dát dohromady dva-tři státy, jinak to nemá cenu. Jednoho opovážlivce by zašlapali podpatkem. Pokud by to udělaly první vlaštovky, následoval by pak houf. Evropa se prostě neměla nikdy nechat zatáhnout pod "křídla" velmocí, vždy´t Evropa má snad na to, aby byla sama světová mocnost. A kdo se ještě po tom všem nechává oblobovat, že nás chce zachvátit Ruskoje opravdový hňup. Rusko si může počkat až jej Evropa začne sama prosit o pomoc. A další věcí je,že Německo nemělo být nikdy puštěno ze řetězu, sjednocením Německa začaly evropské problémy a můžeme si srovnávat - hitlerovské Německo vedlo ke skáze národů Evropy potažmo světa a nynější merkelovské Německo připravuje stejný pád - rozvrat Evropy a je do toho vtažena Asie i Afrika. A samozřejmě by rádi zatáhli do malérů i Rusko. A ještě na okraj - poslední dobou začínám být přímo alergická na slova - evropské hodnoty, slyším to pořád dokola, ale nikdo zatím jasně neřekl "čo si pod tým slovom evropské hodnoty máme predstavit, Kefalín?"
  Sims.

  OdpovědětSmazat
 19. NATO slouží zejména USA. SSSR už není,NATO není potřeba. K čemu jsou moderní zbraně,když protivníci mají život věčný a smrt je odměna. Porazit takové lidi jde pouze jejich úplným vyhlazením.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Největší průser je, že toho "věčného" nesmiřitelného nepřítele si ti blbci z NATO (zejméně z jeho amerického vedení) sami svými válkami a neustálým vměšováním vytvořili. Kdyby to nedělali, dodnes byl v okolí EU i uvnitř EU klid, mír a pořádek. Rozpustit a vedení poslat do Haagu!

   Smazat
  2. Ty svině,co ničí tenhe svět válkami,nemá cenu nikam do Haagu tahat,ale chtce to je pověsit namístě a ty naše tupý přicmrndávače,jako je ta píča Langšádlová,nebo Schláffendreck nakopat do těch jejich tlustejch a knížecích prdelí hned při prvním potkání...

   Smazat
  3. Americký "přítel" má celou škálu donucovacích a vydíracích možností. Kupř. (připomíná to mafiánského výpalníka) - uměle způsobí migrační záplavu, bezpečnostní nejistotu a chaos, pak "nezištně" nabídne svoji pomoc - větší špiclování, víc vojáků, víc moderních zbraní, které by jinak neměl komu prodat, větší "ochranu". Krom vžhodných obchodů, posílení své geopolitické pozice bude jako mírný ústupek požadovat schválení "oboustranně" výhodné TTIP = zavedení korporátní totality. Jinou jeho zbraní je finančnictví (FED, ratingová hodnocení - všechny přední ratingovky jsou americké, papaláši z amerických nadnárodních bank jsou v čele MMF, SB...), další je "pomoc" se šířením "demokracie, humanity a lidských práv" , skrze síť svých pátých politických kolon ovlivňujících dění a přípravu státních převratů v různých zemích, pak je zde širove rozvětvená síť masmediální propagandy - americká tisková a TV impéria, školení novinářů a redaktorů při pobytových zájezdech v USA, americké filmy, zpravodajství a dokumenty, vydírání politiků - sledování a vyhledávání vydíracích materiálů etc..

   Smazat
 20. NATO má posloužit USA k útoku na Rusko tak jako sionistům posloužilo Německo pro ten samý účel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak.NATO slouží k vyprovokování konfliktu s Ruskem.Co od založení NATO udělalo dobrého?Války, chaos a teror, ozganizovaný USA.

   Smazat
 21. USA se již podařilo dostat svého rivala a konkurenta do chaosu.Tento chaos bude neustále zesilovat plánovanými útoky kalašnikovců, kteří sem připluli na gumových člunech a přepadli Evropu k přenesení blízkovýchodního konfliktu a chaosu do Evropy, za pomoci ďábla za oceánem.Konečná fáze rozvratu evropského "Západu" dokoná TTIP.USA
  , korporace a korporátní právníci se již těší na evropské tučné sousto.Pro pochopení situace, co ZAMÝŠLÍ USA SE SVÝMI KÁMOŠI Z EVROPY, BOHATĚ STAČÍ UPŘÍMNÝ PROJEV GEORGE FRIEDMANA ZE STRATFORU, KTERÝ SE NETAJÍ TÍM, ŽE USA BUDE VÁLČIT V EVROPĚ.JESTLI HORKÁ NEBO HYBRIDNÍ, O TOM UŽ NEMLUVIL.

  OdpovědětSmazat
 22. Nezbývá, než vystoupit z NATO, když nám k ničemu není. Zbytečně do něj rveme spoustu peněz. Jenže to bychom museli mít jinou vládu a poslance.

  OdpovědětSmazat
 23. toto je pro místního blbečka (6:28): je těžké mluvit s hluchým, ukazovat pravdu slepému a diskutovat s idiotem

  OdpovědětSmazat
 24. Nabíráme zálohy, protože 15tisícová armáda se třemi tanky je sotva schopná střežit hranice, natož likvidovat terorizující bandy nebo dokonce blackoutové úderné bojůvky v zázemí. Ještěže má mediálně profláklé pandury./ kolik je jich bojeschopných 5000 je hvězdičkovej aparát další 4000 personál no a zbytek se připravuje na válku s ruskem v Evropě vládne BLBOST ŽELEZNOU PĚSTÍ toho vypatlanýho pavla udělali užitečným idiotem a vize pro normální občany opravdu temná
  proto přijďte vyjádřit svůj hněv do prahy je 5min po 12té necháme-li ty zmetky ve vládě dál likvidovat česko tak končíme !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co lžeš? :-) Máme prý 30 tanků. Naše armáda je tak malá,že vpadne případnému útočníkovi do týla.Protože ji ani neuvidí :-)

   Smazat
  2. stát má 3 tanky, ten rozdíl, těch 27 tanků si koupily soukromé osoby, parkují je na zahradě a jezdí v nich na pivo

   Smazat
 25. těch mrtvých je nám líto ale plnou odpovědnost za to nesou ti co na BV zasévají násilí a mezi ně Francie bezesporu patří takže nějaké vládní fňukání a vyjímečný stav už nepomůže / pomohlo by konečně vytáhnout hlavy z usáckýho análu a vyhnat usáky z Evropy včetně ambasád a to slavný NATO přejmenovat na vojsko EU s povinností chránit hranice EU co si ten stoltenblbec myslí? je to zřejmě materiál pro diag ústav !!!

  OdpovědětSmazat
 26. Autor článku se ptá: " .. Tak k čemu tedy NATO je Evropanům dobré?? Komu a k čemu má sloužit? .."
  Už se taky ale mohl dávno dovtípit, že NATO není na obranu lidu obecného. Je tu proto, aby po světě šířilo ty .. "hodnoty". Ohněm a mečem.
  A o tom, co je a co hodnotou není, přece nerozhoduje jakázi loutka (Stoltenberg aj.). O tom se přece rozhoduje úplně jinde než-li v té bruselské centrále. Té, co tam stojí ta železná růžice či kříž se svatozáří. O tom rozhodují ti za oceánem ...

  OdpovědětSmazat
 27. doktor Armádu máme na stejný prd jako je nám i členství v NATO.Když nemá chránit státní hranice členů, tak tedy slouží pouze jako štafáž amerických neúspěšných podnikatelských záměrů.To platí i pro "naši" armádu.Takže se každý občan musí starat sám o sebe a musí být připraven na vše.Jinak dále dle hesla "plány islamistů zhatí,čeští vepři boubelatí..."

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.