Reklama

pondělí 9. listopadu 2015

Německé město: Migranti dělají výtržnosti v kostele, kradou v obchodech a vyprazdňují se na zahradách

9.11. 2015   Svobodné noviny  
Obyvatelé, kteří kritizují chování žadatelů o azyl, jsou označováni jako „nacisté“.
Obyvatelé německého města Ellwangen si stěžují, že tisíce migrantů, kteří nedávno přicestovali, se vyprazdňují na jejich zahradách, vyvolávají nepokoje v kostele a kradou v místních obchodech, mezitím co se policie snaží vyrovnat s tímto chaosem.
Německé město Ellwagen, které má populaci asi 23.500 silné katolické komunity, nedávno dostalo 4.500 žadatelů o azyl, kteří pobývají ve starých kasárnách na okraji města.
Původní plán byl přidělit pouhých 500 přistěhovalců, ale tento počet se rychle zdesetinásobil, díky čemuž začaly ve městě „vážné masové rvačky a konflikty“, což vedlo k tomu, že je velmi často volána místí policie. Německá vláda je připravena vyčlenit 5.100.000 eur z peněz daňových poplatníků k renovaci a rozšíření těchto kasáren.

Místí obchodníci se údajně potýkají s problémy dělat jakoukoli činnost, protože se lidé bojí kvůli migrantům jít do města.

„Četl jsem o závažných problémech s krádežemi v obchodech, kde „uprchlíci“ prostě vejdou dovnitř, vezmou si, co potřebují, a jednoduše odejdou bez placení,“ píše místní jedinec. „Na počátku, obchody s potravinami volali policii, ale s tím už také přestali, poté, co jim bylo řečeno, aby sepsali ztráty a kontaktovali někoho z místí obce, a požádali o uhrazení škody.“

Ženy se zase bojí jít do města bez doprovodu, poté, co zprávy informovaly o znásilnění ženy a o tom, že byla sexuálně obtěžována 10letá dívka.

„Nejvíce znepokojující zpráva, o které jsem byl informován, byla ta, že tzv. uprchlíci chodí do kostelů, aby narušily bohoslužbu. Oni prostě jednoduše vejdou dovnitř a začnou dělat výtržnosti. Tito lidí nás prostě chtějí zničit, a to doslova,“ tvrdí místí obyvatel, který je velmi vzdělaný obchodník, ne někdo, kdo by chtěl podněcovat nenávist vůči uprchlíkům. Většina lidí, kteří žijí v tomto městě a okolních vesnicích, jsou upřímní, tvrdě pracující lidé, kteří se snaží konat dobro a být prospěšní, a nyní jsou nuceni sledovat, jak je jejich město a jejich živobytí ničeno rozhodnutím vlády, přijmout lidi, kteří jsou násilně protichůdní a jsou proti německé a křesťanské kultuře.

Ve zprávě místních médií se také uvádí, že obyvatelé byli nuceni vyvěsit cedule, kde žádají migranty, aby nekáleli na jejich zahradách, což je běžnou praxí. A aby místo toho použili toalety.

Podle místního obyvatele, každý, kdo kritizuje chování migrantů je okamžitě označen za „nacistu“. Místí obyvatelé jsou tak rozzuřeni, že na prahu starosty umístili mrtvou kočku.

Zatímco Rakušané nakupují brokovnice, místí obyvatel rovněž dodává, že mnozí Němci nakupují pepřové spreje jako prostředek sebeobrany.

Podobné příběhy zaznívají z celého Německa a z malých vesnic, a měst, které začínají pociťovat dopad migračního přílivu. V níže uvedeném příspěvku, německá žena vypráví o znásilňování, krádežích, zabíjení domácích zvířat, obchodu s drogami, a to vše až po příchodu žadatelů o azyl.

45 komentářů :

 1. Jak už jsem řekl: Jsou to cikánu s koránem v ruce. A pod vedením pedofila Mohameda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ovšem na rozdíl od cikánů jsou muslimové duchovně organizování jak v středověku (sunniti, šiíti a jejich podnože), věří, že jsou nadlidé vůči nám, nás mají za otroky, prosazují právo šárija a chtějí okupovat celou Evropu!

   Smazat
  2. Jen přes moji mrtvolu.

   Smazat
 2. doktor už jenom aby si Němci našli nového Mesiáše (mají v tom tradici a situace je pro Německo srovnatelná s následky Versailského míru..).....No a pak je v rámci očisty vyženou k nám....Ukažte mi někoho z vlády, kdo má "koule" něco rozhodnout,aby se proti tomu postavil.....

  OdpovědětSmazat
 3. Nakonec to dopadne tak, že MI Evropané se k migrantům začneme chovat tak, jak se ONI chovají k nám a jak by se k nám chovali kdyby došlo k tomu, že by jsme MI Evropané (křesťané) přišli k nim a dělali to co dělají ONI (muslimové) tady. Bedeme muset vzít do rukou zbraně a bez ohledu na to co nám káže církev a na to co tvrdí naši vrcholní představitelé, se začneme bránit silou podle hesla "Oko za oko, zub za zub" a začneme je střílet jako škodnou. Buď jsme blbí A) MI všichni, nebo B)jsou blbí všichni naši vrcholní představitelé. Řekl bych, že B je správně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možno napsat, že jsi vypotil hlavolam na blití a humus!!! Že ti není stydno, vole?!

   Smazat
  2. Jestli to nechápeš, tak jsi vůl ty. Nauč se česky a pochopíš.

   Smazat
  3. 21:15 Správně je C) Blbí jsou ti, kdo mají názory jako ty.

   Smazat
  4. 22:10
   To jsi rekl krasne. Urcite mas na nocnim stolku fotku Vaclava Lahve. Tak mu dej pusinku a nech dospele, at se bavi. Ty si pust nejakou pohadku.

   Smazat
 4. Není nad trochu multikulturního obohacení, navíc když jde o pomoc nebohým uprchlíkům z válečných oblastí...

  Sorry, ale tenhle režim EU nejvíce připomíná bezhlavého rytíře, který si zapoměl hlavu někde ve skříni.

  OdpovědětSmazat
 5. Asi nechápete (tedy dle příspěvků), že přemýšlíte přesně jak je po vás požadováno. Migranti nejsou problém, problém jsou ti, které každý 4 roky z mě neznámého důvodu volíte.
  Vždyť je to pořád stejný: vytvoř problém a pak nabídni řešení....
  Zase řešíte důsledek. Ach jo.
  Six

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už to tady zaznělo: Kdyby mohli volby něco změnit už by je zakázali.

   Smazat
  2. 21:15-V 1.osobě čísla množného ve tvaru MY,se píše "Y".....,
   jinak i když naši politici vědí,jaké "i" mají psát,podle toho ,co předvádí s imigranty atd.,se o nich rozhodně dá říci,že "jsou blbí"anepo spíš naprosto zhovadilí a zkorumpovaní-naše chyba,my je zvolili,budiž nám to poučením před dalšími volbami....
   Jsem buran z venkova,proto mám své vidle už nachystané,máš i Ty nachystané nějaké,až ten Augiášův chlív začnem čistit,nebo to chceš dělat rukama,nebo zas jen hubou,jak je tu poslední dobou zvykem ?!

   Smazat
  3. Ono je to trochu jinak, před rokem 1989 pod taktovkou východu , po roce 1989 pod taktovkou západu a je téměř jedno, kdo je u vesla. Je pouze klika, že Schwarzenberg a spol. této zemi nevládnou, to už by se zde řešily stejné problémy jako v Německu, Švédsku atd. Je však a pouze otázkou času, kdy Německo uzavře hranice a uprchlíci převálcují i Česko

   Smazat
  4. Pro 21:38. Typická výtka nechápavosti od nechápavého, který není schopen domyslet vlastní myšlenku. Podle vás existuje správná volba. Svatá prostoto! Nazdar

   Smazat
 6. Čechům vládne odkaz zesnulého Velekněze sluníčkové slepoty Havla a živého Velekněze státních rozkrádaček přejmenovaných na transformaci, Klause. To je prostě faktický, tristní stav, se kterým se jen tak nepohne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přímé ohrožení vlastních životů pohne i zbabělcem.

   Smazat
  2. Snad máte pravdu a hne to jím celým,ne jen že pohne svěračem ve směru jeho uvolnění.....

   Smazat
  3. Pro 21:47:
   Vrať se do hrobu, kronikáři, a neopruzuj zde svými smyšlenými nesmysly!!!

   Smazat
  4. Odkaz starého Veškrny dnes dříme jen v zákoutích pražské lumpenkavárny :-o)

   Smazat
  5. 22:15
   Ty budes asi bejvalej STBak, ze?

   Smazat
 7. Lidé 2.kategorie ve vlastní zemi - Italové se musejí stěhovat ze svých domů do stanových táborů a byty dostávají „uprchlíci“ Video je v Italštině s německými titulky, i bez překladu je patrné, o co jde:
  https://www.youtube.com/watch?v=aEjQ-4OfV0s#t=445

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám,že to není pravda.

   Smazat
  2. 22:44 Tak to doufáte MARNĚ !!!

   Smazat
 8. Toto, co se děje v Německu, přijde k nám a ti naši zbabělci/politici nebudou schopni ochránit české lidi. To jsem zvědavý jak to dopadne. Bojím se, že nejhorší scénář, rozvrácení naší vlasti, se naplní během krátké doby. A co se stane s našimi politiky? Soudit je za vlastizradu? Kdo bude mít tu odvahu? To jsme to dopracovali po 25 letech budování "západní demokracie". Stydím se za naši dnešní vládu a poslance, kteří pouze sedí a hlídají si svoje koryto.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Válka prostě bude. Tak se připravím

   Smazat
  2. 22:40 Co se stane s našimi politiky? Ti už mají určitě za tyto zrádcovské všivárny proti vlastním lidem, slíbené teplé místečko někde mimo Evropu. Hádám někde v USA. Co si myslíte?

   Smazat
  3. Naši vládní představitelé a poslanci co bude mají u prdele. Tito lidé mají v předstihu informace o budoucnosti naší země a v případě ohrožení země se prostě zdejchnou i s rodinami. Dovolím si tvrdit, že drtivá většina politiků vlastní k vůli tomu ještě pasy cizích zemí aby měli kam utéct.

   Smazat
  4. Halík s Dukou vymyslí syntézu Křesťanství a Islámu, a budou jezdit světem a vyprávět o tom, jak je Islám jenom jiná cesta k Bohu. Čeští fouskové budou vstávat ráno v pět, a pracovat za minimálku ve fabrice. Trio Bakala, Babiš, Kellner bude nadále vlasnit svoje tvrdou dřinou vydobyté majetky, a Češi si budou pochutnávat na stále sladších koblihách.

   Smazat
 9. A jestli budou dál volit chazarskou soudružku Merkelovou, tak si nic jiného nezaslouží!

  OdpovědětSmazat
 10. Čeští ovčané se snad probudí až jim tito čmoudi začnou kálet na jejich zahrádkách a do bazénků /tam se toho vejde / . Měli by začít u politiků například před bytem Bohuše Otíka na který si nakradl . Ideální by to bylo na tu jeho plešatou hlavičku . Tetka Makrela by ho asi potom po ní už nehladila .

  OdpovědětSmazat
 11. článek není nutno vůbec komentovat. Je to snůška rádoby informací s jasným záměrem. Takové hlouposti a výrazy jasně ukazují na nevzdělanost a středověkou zaostalost některých našich občanů. Sami jsme se dostali do této situace. Stačí si pozorně přečíst jen výkřiky k tomuto článku.Je to neuvěřitelné,co se odehrává v hlavách těchto jedinců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co máte na mysli,když jdou informace,že utečenci nejsou žádné neviňátka a řeknu rovnou,až se rozkoukají a zjistí,když nehrozí tvrdý odpor,tak si budou dovolovat čím dál,tím víc.Buďme rádi,že zatím jich tady není mnoho,ale bude stačit,až je pustí mezi veřejnost,pak se projeví.

   Smazat
  2. No a co s tím? Úroveň obyvatelstva je daná, způsoby manipulace jsou dané, tak teď babo raď. Těm, co neskočí na každý naivně sepsaný blábol, zbývá jediné, zírat.

   Smazat
  3. Proboha, dalsi obdivovatel Vaclava Lahve.

   Smazat
  4. Máte naprostou pravdu, pane Dvořáku. Je to článek psaný nacisty pro nacisty. Jen nacisté si neuvědomují, že čím více romských imigrantů z Albánie a Kosova, tím lépe pro každého! Ekonomicky nás posílí a kulturně obohatí. Jsem rád, že stojíte na správné straně barikády. Nakonec, děláme to pro naše děti, ne?

   Smazat
  5. Jak se ta sekta jmenuje ta,které jste členem?Dobroserové?Vy nemyslíte ,vy prostě věříte .Asi se považujte za světoobčana a tak nemáte žádnou vlast .Je mi vás líto,jste vykořeněný chudák

   Smazat
  6. Ale vážený, trocha historie nikoho nezabije.
   Jistě víte, že lidská mentalita je vpodstatě neměnná, jen v klidných dobách "není vidět".
   Ještě za Marie Terezie bylo "za potulku" trestáno, podle okolností byly i tresty. Kolem 30-ti leté války se naší krajinou toulaly různé bandy, které se chovaly jak bylo popsáno v článku - kradly potraviny a znásilňovaly - ty byly loveny domorodci a věšeni - zachovalo se moc hezké popravčí místo v Chebu, ale nějaký Šibeniční vrch je u každého města.

   Smazat
  7. Dopadne to přesně tak jak píšete 11:41 .
   Lidé pokud budou chtít přežít tak se budou muset bránit tak jako jejich předkové za 30 - leté války protože vláda a policie nebudou schopny je ochránit a vláda nebude ani ochotna - mám na mysli tu současnou s křivákem Bohušem . Takže po vzoru Rakušanů si pořídit brokovnice a bránit sebe a svoje rodiny . Jen lidé kteří mají odvahu se bránit mají šanci přežít .

   Smazat
 12. Švédsko --letáky-web. No maney No jobs No homes !!! Švédsko jsou plny uz nepříjimaji ani mys !!!

  OdpovědětSmazat
 13. Švédsko letáky a web! No maney no jobs no homes !!! Švédsko nepřijímá uz ani mys !!!

  OdpovědětSmazat
 14. ked takcitam niektore komentare a bohuzial je ich na dnesnu dobu mnoho,pride mi tazko.ale som sa uz s tym zmieril ze mam tolko rokov kolko mam .ale aj ked ma to bude stat krk,budem hovorit ze som rad ze ma "komunisti "naucili strielat a hadzat granaty.budem sa branit

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vážení, oni jsou zvyklí hladovět a žíznit, oni jsou ti, co nemají co ztratit, oni jsou zvyklejší na násilí a nepodělat se když vidí krev.I se zbraněma to budou umět. Nebude to žádná procházka, ale tvrdý boj kdo z koho.

   Smazat
  2. Samozřejmě 15:59 že to nebude žádná procházka růžovým sadem .Bude to boj o přežití . Pokud toho čmouda nezabiju já tak zabije on mne . Takto prostě boj o přežití funguje a bude fungovat na věky .

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.