Reklama

středa 4. listopadu 2015

Novinky.cz, opět "spolehlivě" "informuje": "Rusove bombardovali hlavni mesto islamskeho statu"

4. 11. 2015 zdroj
"Uvedla to ve středu syrská kurdská agentura ARA. Na sociálních sítích se současně objevilo video z Rakky, podle něhož byla zasažena i nemocnice."


"...Na sociálních sítích se objevilo video, které zachycuje následky náletů na most u Rakky, i záběry z budovy, o které tvrdí, že je to nemocnice. Most byl ale terčem amerických náletů už v lednu a později jej poničili sami bojovníci, aby ho nemohly využít postupující kurdské síly..."
...
"...O zásahu nemocnice žádný další zdroj neinformoval..."

Takže si to shrňme:Novinky.cz nás informovaly, že "Rusové" bombardovali "město". Počítá se s tím, že si každý představí válečné zábyry z mombardovaných měst, kde z domů zůstávají jen části nosných zdí. Samozřejmě je každému jasné, že při bombardování města musí být mnoho civilních obětí. Jak barbarské!" Američané bombardovali "islámnský stát" rok a nic jsme se nedozvěděli. Rusové sami přiznávají údery a hned civilní oběti! Jak věrohodné! Jak objektivní! Novinky dále zlehčují svá tvrzení uvedená na začátku, aby dodaly zdání objektivity pro čtenáře, kteří přečetli více než nadpis.

Toto jeden čtenář komentuje:
Tomas Krujz, Unhost
"Nevim o tom ze by existoval islamsky stat. A nevim o tom ze by mel hlavni mesto. Vim, ze existuje skupina teroristu nazyvajici se islamsky stat a vim, ze obsadili urcita mista ve svrchovane syrii s podporou saudu, turku, anglicanu a americanu.
Clanek totiz vyzniva tak, jako by rusko bombardovalo svrchovany stat a je to opet ukazka ciste manipulace a propagandy proti Rusku."

7 komentářů :

 1. Mně stačí, když tam na mě vyskočí ten žiďák s netopíříma ušima Mitrofanov a mizím na bezpečnější servery.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to mě taky stačí.....Mitrofanov a spol, to je prostě kavárenská lůza a nic víc....Pravdu řeknou jen když se spletou a na to, aby se nespletli si dávají sakra pozor, protože pan Šapiró by je nepochválil a ani ten mtzký dolar by nedostali. Dagmar

   Smazat
  2. Jen dalsi dukaz pro to, ze je NR webem nacistickych prasat.

   Smazat
 2. Pani Cesi, to mate pekny hnoj tie vase media. U nas su sice tiez, ale nie v takommnozstve a "kvalite" toho hnoja

  OdpovědětSmazat
 3. Jak ubohé. Tolik snahy dokázat, že Rusko "TAKÉ" trefilo nemocnici. USA veřejně a úmyslně bombardovaly nemocnici Lékaři bez hranic v Afghanistánu a nikdo je nenapadá. Neskutečná ubohost kavárníků a spol.

  OdpovědětSmazat
 4. Neuvěřitelné, jak propracované jsou metody manipulace a cenzury.

  A také, kolik lidí, stovky, tisíce, novinářů, reportérů, komentátorů, pseudoznalců, prestitutů se na to každý den podílí.
  Ale proč je používá celý mainstream???!!!!!
  To je prostě neuvěřitelné, ta hloubka do které je systém prorostlý.
  Vždyť ono opravdu prakticky NEEXISTUJE, České, Západní, mainstremové médium, které by se snažilo být alespoň NESTRANNÉ, všechny manipulují PROTI RUSKU a proti VLASTENCŮM!!!

  Ten rozsah je prozatím, téměř zničující:(

  OdpovědětSmazat
 5. Všichni známe heslo: V jednotě je síla. To platí i o vymývání mozků a manipulaci s fakty. Nám ubohým hňupům z ulice se může zdát, že zde žádný společný jmenovatel není (Tv několik kanálů a vlastníků, noviny a rádio taktéž). Jo vážení, to je ten náš zásadní omyl. My věříme v jakousi spravedlnost, morálku a přátelství, ale oni jen a pouze v prachy a biznis. Na veřejnosti do sebe budou v přímém přenosu bušit jak o život, ale v zákulisí si sednou u kafe nad parcelací sfér vlivu a dohoda je na světě. Typické mafiánské praktiky, kdy kmotři spojí své síly za společným cílem - odrbat všechny a peníze stáhnout k sobě. Podle toho vypadá i kvalita a orientace zpravodsajství - jednotný úhel úpohledu. Nehledě na to, že ve většině případů jsou vlastníky mainstreamových sdělovacích prostředků přímo kupírované oháňky, nebo jejich přímí nohsledi a závislé osoby. Takže těm, co chtějí znát pravou skutečnost nezbývá, než NR, Zvědavec, Orgonet, NWOO, Střípky ze světa, CFP a další svobodné weby.

  Tímto děkuji redakci NR za práci, kterou věnuje NÁM čtenářům, abychom seznali i jiné, než "oficiálně" manipulované informace.
  Ferro

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.