Reklama

pondělí 9. listopadu 2015

Cameron přirovnal Rusko k terorismu a smrtícím epidemiím

9. 11. 2015   zdroj a zdroj
David Cameron představí 23. listopadu novou národní bezpečnostní strategii, v níž bude Rusko označeno za "hrozbu nejvyšší úrovně," je uvedeno v Times. Mezi dalšími hrozbami na stejné úrovni je nestabilita spojená s přílivem přistěhovalců do Evropy a také terorismus, činnost extremistických skupin jako je "Islámský stát" a šíření horečky Ebola.


Podle publikace je analýza rizik tohoto druhu prováděna britskou vládou jednou za pět let. V roce 2010 Rusko v seznamu největších hrozeb pro zemi nebylo. S odvoláním se na svůj zdroj ve vládě noviny konstatují, že takové rozhodnutí vláda údajně přijala vzhledem k růstu ruské agrese v posledních pěti letech. Zejména jde o dění na Ukrajině a v Sýrii.

Samozřejmě že Cameron neprojevil žádnou zvláštní originalitu při výběru "hrozby" pro Velkou Británii. Dokonce naopak, připojil se k "partnerům" za oceánem, když po nich opakoval otřepané fráze. Pro příklady ani nemusíme jít daleko do historie. Jak Pravda.Ru informovala, Ashton Carter se také domnívá, že Rusko je "škůdce" na světové scéně. S takovým prohlášením vystoupil šéf amerického armádního rezortu na fóru Reagan National Defense v Kalifornii.

Obvinil Rusko z podněcování konfliktů v Evropě, co se týče porušení suverenity Ukrajiny a Gruzie, zastrašování Pobaltí. A v Sýrii z "přilévá olej do nebezpečného ohně občanské války." Nicméně prohlásil, že nevylučuje, že Rusko bude hrát konstruktivní úlohu v syrském konfliktu. Carter dodal, že USA projednávají se spojenci možnosti zadržování posilování Ruska.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

56 komentářů :

 1. Ten britský pošup Cameron je jeden z největších blbů! Ať jde do perdele! Kdy tito sráči skončí na smetišti dějin?! To vše je můj osobní názor daný Ústavou ČR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Camerona volili britští občané, úplně stejně jako u nás naprosté debily. Díky těmto ovčanům půjdeme do prdele my.

   Smazat
 2. A zapomněl tam dát, že Rusko zastrašuje ČR, už mu to i hnusný Hamáček bianco podepsal. Kurva, kde to dneska žiji? Co je to za svět, kde se jenom lže? Odpovím si sám, ted´ tomu velí chazarská banda, tam i zde, a ta nemá výčitky z žádné špatnosti. No nic, je třeba s tím něco udělat.

  OdpovědětSmazat
 3. Když volíte pravicové strany, volíte i tuhle anglosaskou sběř. Chtěli jste kapitalismus, tak ho tu máte se vším všudy...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaká pravice a levice? ČSSD je levice? Vládli s Kalouskem, dělali dluhy a problémy jim to nedělalo. Všechno to je jedna strana ovládaná šmejdy a pokud zkusí Bárta nebo Okamura něco normálního, tak tam nasadí šmejdy.

   Smazat
  2. Sber jste vy, komuniste a naciste. Slusny clovek voli svobodu a demokracii.
   Az vychcipete, budou komousi i nackove dostavat 1 az 2 %. Tak jako je tomu ted na zapade.
   Ale toho uz se komousi nedockate. :-)

   Smazat
  3. 5,55 V USA náckové vládnou - viz Obamovo "my jsme výjimeční" (jinými slkovy myjsme nadlidé) "my budeme určovat", "my budeme kroutit ruce všem kteří se nám nepodřídí"... Nedostal "Hitler" (v černém převleku) náhodou Nobelovu cenu míru?

   Smazat
  4. To je vidět, jaký jsi ty hňup 5:55, co to meleš "komunisté a nacisté". Víš o čem vůbec píšeš ty negramoto, který neumí ani požívat diakritiku, koho ty chceš poučovat? Komouši se oslovujete doma, ty buzerantský debile. Tví rodiče musí být retardi, co vyplodili.

   Smazat
  5. 5:55 = лишний человек

   Smazat
  6. 5:55

   Pepku, to jsi asi musel hodně přemýšlet, abys vyblinkal takový blábol. Holt, vrozená debilita a havloidní bolševismus, to je smtící kombinace. A teď vyskoč!

   Smazat
 4. Ano, Rusko je znovu hrozbou demoracie a svobody. A nikdo tomu nerozumi lepe, nez obyvatele zemi vychodni Evropy.
  V kazde zemi se ovsem najdou vlastizraci - quislingove. Lide kteri kolaborovali s nacistickymi, pozdeji sovetskymi okupanty nyni kolaboruji s Putinem a jeho fasisty.
  Nova republika je vebovou strankou techto odpornych zmrdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže, oligarchie je demokracie? To jste teda dobře jetej. Pavel. :-)

   Smazat
  2. 5:50 - přestaň po ránu hulit ty magore a pamatuj si - po trávě se nešlape /nepíšou cinty/ po trávě se směje. Ať ti to dnes utíká ty rozumbrado.

   Smazat
  3. Pěkný slovník. Tím se deklasuješ sám.

   Smazat
  4. Píše se webovou, pitomo. Teď už je jasné, že jsi zahořklý, neúspěšný důchodce, přesně tak, jak z toho tady obviňuješ ostatní. A nebo negramotný puberťák. Ale podle toho času to bude asi to první.

   Smazat
  5. 5:50 = лишний человек

   Smazat
  6. Pepku, ty jsi ale pako po fotrovi, co dělal dozorce v Jáchymově, co? Člověče, tvoje blbost se tu stává legendární. A teď vyskoč!

   Smazat
  7. Chujmer v akci aneb OPĚTOVNÝ NÁVRAT IDIOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  8. Rusko je pevná hráz lidství a morálky, proti zločinu a morálnímu marasmu.

   Smazat
 5. Rusko je pro normální lidi naděje! Naděje že skončí epocha chaosu, imperiálních válek, podvodů, intrik, vydírání a mezinárodních zločinů. K ebole bych přirovnal spíš politiku amerických a britských imperialistů a finančních podvodníků s diktátorskými choutkami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko je nadeje leda tak pro zastydle komunisty nebo nacisty. Pro line lemply, kteri bu chteli sedet na svych linych komunistickych prdelich a nechat se zivit lidmi kteri pracuji.
   Nebo jim znovu delat bachare.

   Smazat
  2. 9. listopadu 2015 6:43
   A helemese, ubožáček troll se tu zase od rána činí až mu lítá pěna vod huby. Leze, sem pořád leze, i když o něj nikdo nestojí.
   „Tenhle troll je divnej tvor, křivá držka co šíří mor.
   V makovici místo mozku má jen asi z hoven kostku.
   Co tu plodí, samé sračky, bere za to asi kačky (dolary?).
   A hrdlem je prolije a tady se poblije.“ :-)

   Smazat
  3. 6:43. V Rusku tomu šéfujou komunisti? Asi tak jako u nás? Radši jděte pracovat, pro lepší kapitalistické zítřky. :-)

   Smazat
  4. Kolego 7:06, ten jednobuněčný potrat 7:05 neví co píše, on neví kdo je komunista a nacista, jen mu to doma nakukali komanči, kterými se tak oslovují. To je smutné, kam až havloidi dotlačili tuto vzdělanost a školství vyplodí takové imbecily, co tu opruzují. Debil, který ani nezná diakritiku. To nasvědčuje vše. Jen tu onanuje ve dne v noci, smažka teplá líná.

   Smazat
  5. Jen aby to nebyl nějaký nudící se zaměstnanec našeho vyslanectví ve Fašingtonu. Takové tam vybírají - věrný nesmyslům, zapálený pro válku, rasista, bezmozek a nekritický obdivovatel ussáckého režimu se vším všudy.

   Smazat
  6. 6:43 = лишний человек

   Smazat
 6. Tak nyní jsme slyšeli názor britského premiéra. Nyní by jsme měli dát prostor též názoru řadového britského občana. Západní politici stále častěji zapomínají, že nejsou vlastníky zemí, kterým vládnou, ale pouze námi volení zástupci s časově omezeným mandátem. Do voleb jdou s nějakým programem, který vůbec neobsahuje kroky, které po svém zvolení podnikají. Viz u nás duo Nečas-Kalousek a jejich církevní restituce. Nikdo z nich toto téma před svým zvolením nezmínil. Přesto je po svém zvolení, přes odpor 90% obyvatel přijali. A bez jakýchkoliv následků. Pokud svému zaměstnavateli kdokoliv způsobí škodu, dostane jí k náhradě a zaměstnavatel s ním vyrazí dveře. Podnikatel své špatné rozhodnutí zaplatí ekonomickou ztrátou a často i bankrotem. Jenom politici se chovají jako všechno, jen ne jako dobří hospodáři a jejich účty musejí platit jiní. A bez následků pro jejich osoby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každý zákon se dá změnit. Církev jednou to nakradené bude muset vrátit. I papeži to bylo trapné a mluvil českým prelátům do duše skoro dvě hodiny za zavřenými dveřmi. Chce to jen najít stranu, která ten spravedlivý akt návratu ukradeného provede. A dnešní sociani to jistě nebudou!!!

   Smazat
 7. No já bych tu malomongolskou lůzu dal ještě jednu příčku výše.S likvidací kremelské rudohnědé říše zla bude konec i s kremlem živenými teroristy po celém světě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsme rádi, že jsi nám tu popsal svou rodinnou strukturu 7:42, to ale není novinka, to tu všichni už vědí, Plavče nebo Putno.

   Smazat
  2. Anonym 7:42 je přesnou ukázkou rasisty a bezmozka. Ozdoba všech duchaplných diskuzí. :-o)

   Smazat
  3. 7:42 = лишний человек

   Smazat
 8. Rusko se odvážným letem do Jemenu zmocnilo agentů CIA, kteří sestřelili ruské letadlo v Egyptě

  http://www.czechfreepress.cz/rusko/rusko-se-odvaznym-letem-do-jemenu-zmocnilo-agentu-cia-kteri-sestrelili-ruske-letadlo-v-egypte.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA evakuují teroristy IS, aby je ochránily před Ruskem

   http://megazine.cz/2015/11/usa-evakuuji-teroristy-is-aby-je-ochranily-pred-ruskem/

   Vždyť jsou Ti Rusi pro západ nebezpečnější než Ebola, na kterou vysílali speciální vojenské komando.

   Smazat
  2. Ještě není Silvestr, takže na podobné nesmysly je čas. Zatím je pravda taková, že rusové jsou nebezpečnější než mor. Anexí Krymu ztratili důvěru civilizovaného světa na generaci.

   Smazat
  3. Rusové jsou v současnosti jedinou nadějí, že se začně dodržovat mezinárodní právo a že násilníci z NATO budou vykázáni z mnoha zemí světa. Navrácení Krymu k Rusku proběhlo legální cestou, zatímco rozvrat Ukrajiny fašistickými elementy podporovanými i naší sociální demokracií (o vlastizrádcích v TOP09, KDU ČSL či ODS ani nemluvím) jen ukazuje budoucnost zemí, bez ruského zásahu - fašizace, rozvrat, smrtelné zadlužení a válka!!! Takže si s těmi svými natoidními agitacemi zalezte zpátky do pražské lumpenkavárny a lísejte se k ostatním vlastizrádcům. Marek

   Smazat
  4. 8:40 = лишний человек

   Smazat
  5. 8:40

   A Pepku, ty tu svoji vrozenou debilitu dáváš tak okatě najevo proto, že chceš bejt zajímavej, nebo prostě ani nevíš, že jsi úplně blbej, stejně jak ten tvůj fotr, co to dotáhl až na bachaře v lágru? A teď vyskoč.

   Smazat
  6. 8:40
   Referendum o připojení je anexí? Takže my jsme byli anektováni EU? Zase ta nabouraná logika, zajdi si do servisu k Chocholouškovi.

   Smazat
 9. Cameron je politicka slapka jde za tím kdo vice plati !!! V Sýrii dopadli Bricke vojáky vmeste

  OdpovědětSmazat
 10. Podle hesla "Zloděj křičí, chyťte zloděje" začíná být evidentní, že nejenom SS sáhli Rusové na hračku. To se nám ta mozaika hezky skládá!

  OdpovědětSmazat
 11. Cameron je usácký slouha (tak je přeci spojenecky nastavená VB a také proto šlape na perka EU, protože se vyžaduje poslušnost - např. TTIP je kartou VB potažmo USA jednoznačně). Když čtu, jak je Rusko nebezpečné tak se směji od ucha k uchu. Zatím se mi zdá, že je nebezpečí skryto úplně jinde. Myslící lidé přeci jen znají pravdu.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
 12. Jasně, že musí být pro VB, USA a celý "západ" velkou hrozbou Rusko, když jim zabíjí teroristy tam, kde je ten západ vyrábí a navíc se nechtějí nechat vyrabovat a porobit, jako střední východ a severní Afrika. Každé podobné vyjádření, jaké udělá Cameron, naši presstituti, nebo trollové ve mě posiluje opovržení jimi a naopak příklon k chování Ruska!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, že máš pravdu. Jen mi není jasné, že se ještě najdou lidé, kteří uvažují zcela opačně. Buď jsou to blbí dementi, nebo z toho mají prospěch, nebo tak činí pod nátlakem?

   Smazat
 13. kameron je v první řadě židák se vším všudy!To znamená,že je úhlavním nepřítelem ruské civilizace,a udělá cokoli, co je v jeho silách aby Rusku maximálně škodil!
  Nikdy nesmíte zapomínat,že pro anglosasy, a hlavně jejich židokracii, jsme my slované, podlidé!Tak se k nám chovali,chovají a vždy chovat budou!
  Evropské slovany si v rámci eu už zotročili,a vůči rusku neustanou dokud ho zcela nezničí-plán je nechat žít 10-15 miliónú lidí-otroků na těžbu a dopravu surovin!
  Válka bude,jen zatim nevíme kdy!Buď rusové angložidovskou zběr zničí nebo sami skončí jako otroci na těžných plošinách!Jiná cesta není možná.
  pedros

  OdpovědětSmazat
 14. Strach mějte z USSA a TO NATO, TTIP a nastolení NWO, pokud tito zastánci zaoceánské demokracie pomocí slouhů z Evropy, do té doby nenapadnou Rusko¨, což je dnes velmi pravděpodobné.

  OdpovědětSmazat
 15. Vymetené kapitalistické mozgy

  OdpovědětSmazat
 16. http://leva-net.webnode.cz/products/migracni-krize-evropy-je-plne-rizena/

  OdpovědětSmazat
 17. http://wertyzreport.cz/clanek/dave-walker-americky-dluh

  OdpovědětSmazat
 18. vlast tě (8:40) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
 19. podle této analýzy, je prý válka v plánu až na r. 2017 http://politikus.ru/articles/61958-rotshildy-zoloto-i-tretya-mirovaya-2017-go.html

  OdpovědětSmazat
 20. No, bzhledem k tomu, že Angličané přiznali výrobu rakety, kterou prodali Arabům na sestřelení ruského letadla, a USA ovlivnili přístroje v letadle, které ukázaly jinou výšku, než skutečnou.......
  Je to jako s potopením Luisitánie, vojenská-nevojenská loď, a pak si ještě pár měsíců počkali, než si vybrali stranu, které pomůžou....
  Na Japonsko taky uvalili obchodní embargo, potom potopili obchodní loď, a pak se v Pearlu divili....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cameron ví, že je ve velkým průseru, protože všechny rakety mají integrován systém, kterým je vymezeno použití rakety i geograficky na konkrétním teritoriu (a jinde nikoliv). Takže výrobce a dodavatel je velmi snadno identifikovatelný. A to všechno v době, kdy potřebuje být zadobře s Čínou (potažmo Ruskem) a kdy se snížil na úroveň rudého koberce, po kterém si v Londýně vykračoval čínský prezident. Všechno nadarmo !? P.S.: to se ale Americe skvěle hodí, Británii je třeba s Čínou rozhádat

   Smazat
 21. Rusko je pevná hráz lidství a morálky, proti zločinu a morálnímu marasmu.

  OdpovědětSmazat
 22. Kamarad v NATO Turecko zabere vojenskou silou 1/2 Kypru kamaradovi v NATO Recku. Rozsekaji pamatky a vsechno mozny aby se rekove nemohli vratit. a to je v poradku. To mu rikam spravne udelana okupace a ne nejaky Krym. Turecko to je spravny hrac. Poslali k nam uprihliky a kdyz zmorduji kurdy, tak to je very well. A jeste dostat za uprchliky prachy to je od EU vynikajici.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.