Reklama

neděle 8. listopadu 2015

Otázky a odpovědi V. V. Pjakina - 2.11.2015

8.11.2015  Koncepce společné bezpečnostipřeklad a titulky Irena


27 komentářů :

 1. Pan Pjakin v tomto jeho pravidelném komentáři říká , že Evropa má teď jedinečnou šanci se zachránit před nastolením chalifátu na svém území . Ta šance spočívá ve spolupráci s Ruskem .Obávám se ale , že Evropští politici v čele s ožralým Junckerem a jemu podobných tuto šanci která se už možná nebude opakovat pohřbí . Je potřeba začít jednat dokud není pozdě . 17 . listopadu v Praze máme příležitost . Tak do toho !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas! Jedině, co nás spasí je zbavit se dnešní korupční a vlastizrádné vlády, vystoupit z protektorární a diktátorské EU, zločinecké mezinárodní bandy žoldnéřů NATO, vyhlásit neutralitu, upevnit státní suverenitu a zvýšit ostrahu hranic, ekonomicky spolupracovat s BRICS, zejména s Ruskem a Čínou.

   Smazat
 2. Příklad pana Pjakina ukazuje, že si Putin umí vybrat velice inteligentní a ideologiemi nezatížené spolupracovníky s obravdu obrovským intelektuálním záběrem.

  OdpovědětSmazat
 3. Opravdu to vypadá,že dochází ke změně náhledu na Rusko.
  Ono to bylo za pět minut dvanáct,že Rusko ukázalo ramena.Také si myslím,že Putin čekal co Čína,co Irán,zřejmě jednání probíhala dost utajeně.Pokud Čína nebude proti Putinovi a Irán se zapojí do udržení Asada,budou mít USA problémy,nejen ze svoji legalizací,natož zapojit do tohoto průšvihu nadále své spojence.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas! Největší světový dlužník, mezinárodní terorista a váleční štváč USA pomalu po zásluze končí na smetišti dějin! Pryč s USA! Už nikdy více USA!

   Smazat
  2. Ono brzy praskne i to, že ruské letadlo nad Sinají sundali hoši z Říše dobra, lásky a pravdy. :-))

   Smazat
 4. Pánové z noné republiky, měli byste paní Ireně poděkovat za překlady.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravdu máš A 12:43 a já se fakt cítím zahanben jaký jsem dřevák. Moc a moc té dámě děkuji. Jsou to nadlidské úkily, které jsou na ni kladené. A pokud je vykonává dobrovolně tak pouze slova vysokého uznání. To však platí o jakékoliv její aktivitě na jakýchkoliv základech. A když už jsem se dostal k tomuto poděkování, chtěl bych vás všechny upozornit na meilovou adresu http://cz.sputniknews.com/videoklub/20151107/1603926/moskva-pochod-pocest-vyroci-prehlidka-7-listopad-video.html . Otevřete si ji a pochopíte ruskou mentalitu. Také by bylo vhodné to pro neznalce RJ otitulkovat. Krásný den přeju. Jo a volte KSČM !

   Smazat
  2. Tak to teda díky za tento odkaz!v 7:20 mi naskakuje husí kůže

   Smazat
 5. Za poslední asi rok jsem se nesetkal se zasvěcenějšími informacem než od Pjakina.
  Zejména co se týká odhadů budoucího vývoje se mi jeví zcela bezkonkurenční.
  Doporučuji všem zájemcům o vývoj Evropy, západu a světa jeho lekce sledovat. Na příklad videa s titulky zde:
  http://leva-net.webnode.cz/clanky-katalog/
  nebo se zpožděním přepisy zde:
  http://cs.ynterview.com/valerij-v-pjakin
  Děda.

  OdpovědětSmazat
 6. Všimli jste si někdo, co Pjakin řekl v čase 26:15?
  Zaregistroval někdo tu větu? Její vyznění? Její význam? Pjakin celou dobu hovoří o globálním prediktorovi, který řídí nebo alespoň se snaží v co největší míře ovlivňovat události globálního významu. Můžeme zde diskutovat kdo, či jaká organizace je oním globálním prediktorem, ale asi všichni by se shodli na tom, že jde o nějakou organizaci, která řídí převážnou část toku světových financí, ať už v jakémkoli průmyslovém odvětví. Ovšem Pjakin touto větou, kterou pronesl jen tak mimochodem, což ji v mých očích dává o to větší sílu, posouvá úvahu o globálním prediktorovi do té roviny, kterou by spousta lidí označilo za sci-fi. „Pokud by někam dokázali odletět, jak možná předtím uměli, tak by to byla jiná věc.“ Pokud je myšlena tak, jak ji vyřkl a já nemám důvod se domnívat o opaku, tak by to zcela zásadně měnilo podstatu globálního prediktora tak, jak o něm zřejmě drtivá většina populace tohoto světa přemýšlí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A samozřejmě věta, která mnou citované větě předchází, tento dojem jen potvrzuje...

   Smazat
  2. Není těžké uhodnout koho Pjakin myslí,globální prediktor.
   Nemusíme chodit daleko,stačí se na to zeptat V.Dlouhého.

   Smazat
  3. Mohl by jste to rozvést?Pochopil jsem váš příspěvek, že je to kdosi konkrétní- odjinud...což by bylo až příliš fantastické

   Smazat
  4. GP rozhodně není lidského původu - viz rozhovory Coreyho Gooda s Davidem Wilckokem v Gaiam TV - Odhalený vesmír.

   Smazat
  5. 13:59 Při vší úctě k vědomostem a informovanosti Pjakina mi připomíná kněze, když mluví o GP. Odkazuje na záměry GP vždy, když nějaké jevy nedokáže vysvětlit fakty. Mluví o GP s takovou jistotou, jakoby s nimi chodil na pivo. Stejným způsobem používají kněží Boha a jeho vůli.

   Prediktor je česky prognostik. Jsou tedy světová centra globálních prediktorů obdobou prognostického ústavu? Asi ne. Pokud by měli mít reálnou světovou moc, pak jedině prostřednictvím nadnárodních finančních institucí. Ty ve skutečnosti vládnou světu všude tam, kam zasahuje jejich vliv. JL

   Smazat
  6. Jaksi Vám nerozumím, existuje-li nějaká "mimozemská civilizace", tak jí úplně stači monitorovat naši TV, aby dospěla k názoru, že je lidstvo nutno vyhubit, než samo zničí námi si přivlastněnou planetu. 99% všech programů ukazuje různé metody vraždění, nebo se v nich alespoň o vraždění mluví, jediná zajímavost je snad v tom, jakým obětem je věnován větší, a jakým obětem menší mediální prostor. Např. jaký vysílací čas / počtu obětí je globálně věnováno domorodcům v Evropě, Asii, Africe, Americe, Austrálii + Oceánii .

   Smazat
  7. Nic nového, ostatně Pjakin to naznačil vícenkrát. Proto je podstatné věnovat se historii starověkých civilizací, klást si otázky s Grahamem Hancockem, pídit se po historii Velké tartárie a vůbec pochopit, oč vlastně jde.

   Smazat
  8. Podobně vyhýbavě mluví více lidí, například Petr Chobot https://www.youtube.com/watch?v=1tnzwS24XLU

   Smazat
 7. http://www.isstras.eu/cs/2015/11/08/usa-chteji-po-rusku-aby-dal-krmilo-ukry-proc/

  OdpovědětSmazat
 8. mohl by někdo dát odkaz na český překlad tohoto rozhovoru?
  https://www.youtube.com/watch?v=TSMp_MOPpr8

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. doslovný nedám,vyjadřují se hovorově ve smyslu komunikace,dopadla bycj jako translategoogl:
   dotaz odkazuje na rok 1937,Magnitovského,1500 sirotků z toho 49 nemocných kdy ruská vláda neřešila podobu tří let žádost amerických rodin o adopci,rozkradení 30 milionů USD ruskou policií-milicí a celníky z rozpočtu s tím,že by za to mohly být postaveny dětské domovy,děti měly být vydány do amerických rodin a mohli být všichni spokojeni,Mědvědev mohl vykřikovat jak jsou dobří a všichni jako vždy držet ústa
   ( Dotaz není položen jako přímý útok na Putina,těch tiskovek sem viděla více,celých)
   Podívala jsem se na odkaz Wikipedie Magnitovskij
   a Putin odpovídá přesně v této úrovni
   1. redaktorovi říká,že má a svým dotazem plní své "poslání"...
   viz L.A.T.
   2. k odkazu na rok 1937 pouze říká,že RF prošla vývojem
   3.k dětem - týrané děti jsou všude,že není jednoduché přijmout tak závažná rozhodnutí a jednoznačné,že když budou v Americe,že se jim nic nestane
   4. k Magnitovskému - že nemá přesné informace,ale pokud ví,tak zemřel na nemoc a infarkt,nebyl žádný pol. vězeň ani aktivista,ale účetní,pracující pro jiný stát na území Ruska,že ale dodnes nebylo přijato uspokojivé řešení tendrů
   vězni umírají všude,když USA neuspělo stylem "Džekson",vnucováním vlastní jurisdikce jiným státům,v rozporu s mezinárodním právem,přešla na ekonomické vydírání
   -------------------------------------------------------------------------------
   asi jste uhodil hřebík na hlavičku,takto vyčerpaného a naštvaného jsem Putina po nějaké odpovědi viděla málokdy.
   Snad to pro informaci stačí.Nic podstatného jsem nezamlčela.   Smazat
 9. Všichni visí na V.V Pjakinovi, ale on není jediný, kdo dobře ovládá globální strategie a má multidisciplinární znalostní a informační výbavu... A to je dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nabídněte nějaké odkazy! Předem děkuji, Děda.

   Smazat
 10. Velice mne těší to, že tady málokdy vidíme troly. Jinak upřímně řečeno. když to trochu zveličím, tak se nobízí docela trefné přirovnání. Pan Pjakin a jeho odpovědi mi připomínají slova písně Ježka, Voskovce a Wericha "David a Goliáš" "Čtěte bibli tam to všechno je". V tom co říká a jak to vysvětluje, nevidím chybu a je topro mně taková novodobá bible. Naše veřejnoprávní média, placená z našich daní, by měla také pravdivě informovat a ne jenom stále lhát. To že to platíme v poplatcích za rozhlas a televizi, jsme vlastně spoluviníci těch lží a manipulací a asi na to neexistuje omluva. Děkuji také paní Ireně za její překlady.

  OdpovědětSmazat
 11. Děkuji paní Ireně za opravdu super překlad..
  Pane (záměrně s velikým Pé) Pjakine...nevím jak písemnou formou vyjádřit díky.Vězte tedy že tam někde v dálce máte pár obdivovatelů.
  Bůh Vás chraň. i Vaši rodinu.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.