Reklama

sobota 14. listopadu 2015

P.C. Roberts: Paříž – další útok pod falešnou vlajkou?


14. 11. 2015   zdroj
Pátek 13. listopadu v sedm hodin večer: O útoku v Paříži nemáme mnoho informací, ale tou nejpodstatnější je, že Paříž byla od vnějšího světa uzavřena stejně, jako byl uzavřen Boston po bombovém maratonském útoku, podezíraném jako útok vedený pod falešnou vlajkou. Nejspíše se vbrzku dočkáme svědectví, že pařížské útoky byly skutečnými útoky teroristů – ALE. Co by teroristé, v tomto případě teroristé- uprchlíci, získali tím, že by sami sebe učinili nevítanými útokem na zemi, která je hostí? A kde či jak získali získali tito uprchlíci automatické zbraně a bomby za situace, kdy by se k nim těžko dostávali samotní občané francouští?

Miliony uprchlíků z wahingtonských válek, které zaplavují Evropu, přinášejí zisky politikům a politickým stranám, stavějícím se negativně k EU. Jsou to Pegida v Německu, Britská strana za nezávislost Nigela Faragea v Británii a Francouzská národní fronta Marie Le Pen ve Francii. Ty strany jsou nepřátelské nejen vůči EU, ale i vůči takřka neomezenému přílivu uprchlíků do jejich zemí. Poslední průzkum volebních preferencí ve Francii prokázal, že v důsledku přilivu uprchlíků do země se Marie Le Pen vyšvihla do čela kandidátů příští francouzské prezidentské volby.

Svou už čtrnáctiletou podporou washingtonských válek za americkou hegemoniii na Středním východě evropské vlády podporu svých voličů značně rozmělnily. Evropské národy chtějí být Francouzy, Němci, Holanďany, Italy, Maďary, Čechy, Brity. Nechtějí, aby se jejich země ocitly v babylonské věži společně s miliony uprchlíků z washingtonských válek. Chtějí, aby jejich národy zůstaly samy sobě věrné – a to je to, co Pegida, Farage a LePen nabízejí svým voličům.

Při vědomí svého chabého postavení i zranitelnosti, je zcela možné, že se francouzský establishment rozhodl ubránit své právo na další své vládnutí tím, že podnikne útok pod falešnou vlajkou. To mu umožní uzavřít hranice státu, čímž Marii Le Pen uzme její hlavní politcké privilegium.

Jsou lidé, kteří nevěří, že by vlády dokázaly vraždit své vlastní spoluobčany. Ale vlády tak činí nustále a vraždících operací pod falešnou vlajkou byl už spáchán bezpočet. Byla jí např.i značně krvavá operace Gladio v Itálií, přičítaná úřady nejdříve komunistům, ale jak později přiznal sám italský prezident, zorganizována italskou zpravodajskou službou a americkou CIA s cílem zákazu Italské komunistické strany.

Uvážíme-li tedy dlouhou tradici operací vedených pod falešnou vlajkou, mohou být „teroristké útoky“ v Paříži jen dalším jejich článkem.

Překlad: Lubomír Man

68 komentářů :

 1. Nejsou na paranoidni stavy nejake prasky, soudruhu Davide ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navštiv odborného lékaře (určitě ti něco na hlavu předepíše) a přestaň se zde ztrapňovat.

   Smazat
  2. Bobek zase první a superblbý, sláva. Piš, klikej a neumdlévej.

   Smazat
  3. ISIL - dítě USA.Proto je taky v USA relat.klid,tam isil ,,nezlobí,neůtočí"proti svým ochráncům.Jako vždy,zapříčinit i vést války co nejdál od USA,bombardovat co nejdál od USA,zavádět chaos a nestabilitu co nejdál od USA a zejména taky v Evropě proti slovanům a Rusku,které ANGLOSASI tolik nenávidí.Je potřeba okamžitě chránit naše státní hranice,jsem ochoten narukovat ihned a ZADARMO chránit svou zem,své děti,svou ženu,nestojím o žold pro ůtočný pakt NATO naplněn lží,mytím mozků herče Stropnický..

   Smazat
  4. Někdy mi připadá, že když se někde něco semele,je zatím konspirační teorie, jako by někdo nechápal, že k věcem muže dojít prostě jenom pro to, že fanatici a lumpové jednoduše existovali a existují. Proč vidět za všim hned kdoví co? Jáchym

   Smazat
  5. Nebo ještě jinak. Ty věcí jsou takového charakteru a rozsahu, že to už moje hlava prostě nebere, jak je to možné... mozek mi prostě při čtení těch věcí najednou stávkuje.Pripadá mi to najednou neskutečné a neuvěřitelné, že je něco takového vůbec možné. Jáchym

   Smazat
  6. Pepku, ty starej dementni bolseviku, ty potrebujes prasky na blbost. Jsi celej tvuj stbackej fotr. A ted vyskoc:-)

   Smazat
  7. 18:51
   Tomu se rika kognitivni disonance.

   Smazat
 2. 16:47 Na tebe by stejně nic nezabralo.
  A kdyby ano, byla by to škoda - jsi na NR nenahraditelný v upevňování názorů tvých oponentů ;-)

  OdpovědětSmazat
 3. Taky mi to nesedí. "Zaútočte, až vás bude hodně", nařídil jim prorok.

  Zatím jich tu není dost hodně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:56 zaútočit mají až jich v daném místě bude dvacet ze sta(20%) do té doby mají o korán zapírat a lhát,to mají přímo nařízeno.V Paříží už jich 20% je,u nás ještě ne,tak lžou a lžou.

   Smazat
 4. Naprosto souhlasím s článkem.
  Snad by bylo potřeba připomenou konkrétní atentáty,ať to bylo Španělsko,Anglie,nedávno Turecko.Ve Francii budou komunální volby,tak to tomu odpovídá také.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento útok není ve prospěch Islámu, islamizace Evropy.

  Jim to do karet nehraje. Komu tedy ?
  Kdo potřebuje válku ?

  Válku válce : https://www.youtube.com/watch?v=UN3m6GOQz4w

  Plukovník Válka je vůl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na ruském portále se zamýšlí redaktor na tím, proč útok právě ve Francii? Francie ani tak moc nebojuje s ISIL jako Amerika, Anglie a další země, Francie udělala zatím jen jeden útok. Proč nejsou útoky v USA? Že by tamní rozvědka byla tak dobrá? a to by asi odhalila předem i útok ve Francii. Redaktor se ptá, proč byl veden útok na dvojčata 11.9., když do té doby Amerika s araby neválčila, Irák a Afgánistán byly až potom. Jediné co bombardovala, byla Jugoslávie, ale teroristi nebyli jugoslávci.
   Jakto, že nejsou útoky v USA, které má toho na svědomí o hodně víc než Francie? Vždyť islamistů je v USA víc než dost a nečetli jsme, že by americká rozvědka kdy překazila nějaký teroristický akt. To spíš víc se tam vraždí mezi dětmi a studentstvem. To je každý den nějaká zpráva jak nějaký student zastřelil učitele nebo další studenty, tříleté dítě zastřelí brášku, policajti střílejí černochy jako na běžícím pásu, ale teroristický útok nic.
   V Paříži bude klimatický summit. Co když tam bude sestřeleno letadlo nějakého státníka a s ohledem na včerejší teroristickou akci to bude možné vysvětlit jako další neodhalený a připravovaný útok ISIL.
   Je to možné? Nebo je to fantasmagoria jako to, že do dnešního dne si nikdo nepřipustil, že by se něco podobného nemohlo stát a ono se to stalo?
   Když teď tedy celý svět ví, že ve Francii řádí ISIL, je nemožné, že by ISIL zaútočil na nějakého letadlo z nějakého skrytého místa?

   Smazat
  2. A srovnejme si data 11.9. a 13.11. Ke každému čísilku připočítáme 2.
   Možná se něco stane někdy v budoucnu za několik let 15.1.
   Viděli jste letošní stránku The Economist? Jsou tam v podlaze zapíchlé dva šípy, kde jsou čísla nebo data 11.5. a 13.5.
   Tu pětku bych brala jako nějaký vedlejší symbol, spíš ta uvedená data jsou zarážející.
   11. byl útok na dvojčata, 13. v Paříži. Oba rozrušily celý svět nehledě na množství obětí.
   Říká se, že elity v ústraní, které řídí svět, si potrpí na symboliku čísel, na různé přehazování a přepočty. Jako když děláte rozpis na sportku.
   Jak píše pan Hájek, měli bychom sledovat, co se teď bude dít dál. Po 11.9. se změnilo vše a lidem byla odebrána větší část svobody. Přijdeme po 13.11. tentokrát ještě i o ten ubohý zbytek svých svobod?

   Smazat
  3. K datům 11.9 a 13.11: Když k číslům 11 a 9 přičteme 2, pak je to skutečně 13.11. Pokud budeme vycházet z toho, že včerejší útok v Paříži byl druhým (číslo 2) 11. zářím, pak můžeme další (3.) velký útok čekat 16.02.2016?
   A hra s čísly může pokračovat:
   Pokud sečteme: 1+1+9+2+0+0+1 vyjde číslo 14, 1+4=5.
   Pokud sečteme: 1+3+1+1+2+0+1+5, vyjde číslo 14, 1+4=5

   Smazat
 6. A zase pasy vedle mrtvých teroristů, které zdá se jsou z velmi dobrého materiálu. Ti kteří skutečně ty teroristy řídí, jsou už skutečně trapní, hodně ohraná písnička...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pasy teroristů jsou odolnější než černé skříňky a titanové motory Boeingů. Přežijí bez úhony kolaps WTC i odpálení výbušniny na těle. Béda

   Smazat
  2. Ti co ty teroristy řídí a organizují nás v brzké době budou přesvědčovat, že za tím stojí Putin. Je to několik dnů, co se Paříž bavila nad karikaturami ,,satirického" časopisu Charlie Hebdo, jak z ruského letadla padali cestující jako bomby na IS. To prý mají za to, že se montují do něčeho, do čeho jim nic není. Dnešní prohlášení IS, to máte Francouzi za to, že nám ubližujete. Jo, když dva dělají totéž, není to totéž. Hlavně když je sranda. Že Charlie Hebdo? Netrpělivě budu čekat na reakci tohoto časopisu, jak si udělají srandu ze svých mrtvých spoluobčanů. Dle mne IS a všichni(!) Mohamedáni jsou teroristi.
   NIkdo holdující tomuto náboženství neodmítne nabídku k teroristickému činu proti bezvěrcům, neb je to dostane k věčnému spasení a setkání s Mohamedem! Věřte, že váš hodný arabský soused, který dostane příkaz, vás bez jakéhokoliv uzardění podřízne.

   Smazat
 7. Ti bolševičtí psychopati David, Man, Dvořák... se opravdu neštítí zneužít jakoukoli odpornost aby mohli vyblít jejich vagon hoven na USA a západ. Opravdu, odporná spodina společnosti, lůza nehodná ani odplivnutí.

  A co Ruské spadlé letadlo v Egyptě? Také to byla akce Rusů pod falešnou vlajkou, vy pomatení blbečci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uklidni se! Zítra přijdou oblbovadla s tím, že za to může muftí Putin.

   Smazat
  2. Také pod vlajkou IS.
   Jsou na roztrhání kluci.

   Smazat
  3. Žoldáci se vracejí do EU a potřebují prachy, protože jejich zahraniční žoldácké mise už nesypou - Ukrajina nemá prachy a v Sýrii jim padají na hlavy bomby (těch pár amerických vrtulníků a letadýlek je už neubrání). Za krach obou misí může jenom Putin.

   Smazat
  4. Tento platek vydavaji paranoidni komunisticti uchylove. A David jim dela nacelnika.

   Smazat
  5. 17: 04 ZAS TU PISE TENTO VEPŘ!!!!!!!!!!

   Smazat
  6. Psychopat a vymytá palice jsi ty. Když nemáš mozek, zavři tlamu. Máš stejně smůlu. Lidí, kteří použivají rozum je přece jen naštěstí více a mnozí již vědí, jiní přinejmenším tuší, jak se věci mají. Tupci jako ty, budou velmi brzy zírat, co se bude dít. A pak se posereš strachy - honihule !

   Smazat
  7. Bolsevicky imbecil Pepek si nasel druheho bolsevickeho dementa. Takze uz jsou tu dva idioti. Super. Takze Pepkove, skakat! A ty vypatlenej retarde, zjisti si, kdo je Roberts, ty nevzdelane bolsevicke havloidni hovado.

   Smazat
 8. Krásným příkladem útoku na vlastní občany pod falešnou vlajkou je zničení Dvojčat v New, Yorku. Jako přídavek bylo centrum WTC7 do kterého nic nenarazilo. Dnes už, až na pár fanatiků, nikdo v USA, ani ve světě, nevěří, že to byl teroristický útok Arabů. A Holande je křivák. Z prdele Merklovky mu čouhají jen boty. Ten prodá i vlastní národ. A taky se tam, na hromadě ohořelých trosek, našel nepoškozený pas jako nyní ve Francii, kde zůstal ležet na místě, kde se terorista vyhodil do vzduchu. Z teroristy nic nezbylo, ale pas to přežil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedehonestujte prosím žida Hollanda ve vztagu k pruskopolské židovce Jentsch-dnes Merkel. Obdivuhodné na židech je, jak spolu drží i když mají třebas různé názory. Proletáři mdlého rozumu-vezměte si z nich příklad a následujte slova slavného vzteklého žida Karla Marxe a "spojte se a držte pohromadě"-gojímové proletáři. Je to jedna z mála cenných rad ze židovského tábora, který se drží pevně, konservativně a neoblomně starosumerského motta "oko za oko, zub za zub".

   Smazat
  2. Holt, americká demokracie se šíří světem, i do Evropy.
   Evropští spokojení voliči se teprve budou divit.
   Ti co přežijí.
   Děda.

   Smazat
  3. Operace Gladio je myslím dosti známá...a tohle určitě pochází ze stejného hnízda.

   Takže IS se přiznal,že je to trest Francouzům za to,že proti nim nedávno v Sýrii poslali několik "rafanů" v rámci té neslavné a zcela impotentní koalice....
   Rusům sundali letadlo za to,že je už měsíc bombardují a tak se ptám "proč ještě nepotrestali USA za to,že je už přes rok a půl oficiálně ničí na každém kroku?!?!"
   No protože dělají pro ně,pro us-sionisty....o nic jiného tu nejde....Museli přeci toho měkkoprdelatýho žabožrouta zase srovnat do latě,aby rozplynuli jeho pochybnosti o tom,kdo tu v Evropě a EU je šéfem...Teď jsem zvědav,co vymyslí na tu německou Andulu,co začla střečkovatět.
   Asi se té občanské válce v Evropě navyhneme....

   Smazat
  4. To je zajímavé, že se islamisti nemstí USA za všechny ty války. Vždyť Frantíci jsou pouze americkými mopslíky.

   Smazat
  5. Protože USA své bojovníky z ISIL řídí a vede nyní válku proti Evropě a později taky hlavně proti Rusku.Teroristická ISIL nebude bojovat proti svým otcům a tvůrcům z USA.

   Smazat
  6. Aby to nebolo az tak napadne a neklalo oci, CIA a Mossad zase vyprodukuje nejaky vybuch v Amerike...

   Smazat
 9. Něco se teprve stane


  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2067-masakr-v-parizi-11-zari-cislo-dve-obama-promluvil-za-lidstvo-co-se-vlastne-stalo-proc-v-ci-prospech-pozor-na-jednoducha-vysvetleni-neco-se-teprve-stane.htm

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak první co Hájek předpovídal už je tu. Ve Francii jsou zakázané jakékoliv shromážďování lidí, protesty, mítinky a podobné.
   Právě teď, když tam bude klimatický summit a spousta organizací, spolků a podobných se chystaly protestovat a měly to být mohutné protesty.
   Takhle vyjednavači NWO můžou teď neobávaně a v klidu dohodnout úplně všechno, třeba i úplné zničení Země a lidstva a nebude kdo, aby se jim postavil.
   Francie to má pojištěné.

   Smazat
  2. Na chudej, blbej a sebevědomej nevolnickej lid holt muší bejt přísnost.

   Smazat
 10. Myslím, že je to jednoduché. Fanatik nepřemýšlí, má radost ze zabíjení. Marine Le Pen to právě přihrálo moc voličů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co pak Le Penová, ta je mi fuk ale náš pan prezident, který se k Mohamedánům stavěl vždy skepticky a měl na rozdíl od šlechtického geronta vždy na mysli bezpečí vlastního národa.
   To, za co byl od schwarzdebilů kritizován se stává skutečností a na jeho varovná slova dochází. Dnes se stal můj respektovaný, i když neoblíbený prezident jedním z nejpřemýšlivěších a nejrozumějších politiků v Evropě, kterému by měli okolní politici naslouchat. Hlavně ať to tady nezačnou řešit Američani, to by byl opravdu náš konec!

   Smazat
  2. treba pani Merkelovej poslat blahoprajni telegram k prvej urode co zasiala.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 11. Dobrý článek. Nedovedu si představit, jak jsem už tu moderní politiku poznal, že by to mohlo být jinak. Děda.

  OdpovědětSmazat
 12. Každý dobrý lékař musí pacienta na operaci předem připravit. Pak teprve může operovat podle libosti bez toho, že mu pacient klade odpor. Možná projev doktora z bílého blázince ty "své" pacienty na nějakou podobnou operaci už připravuje.

  OdpovědětSmazat
 13. Je pravda, že američané i češi posílají islamistům zbraně a munici? Prý se tím sami chlubí. Není to divné?

  OdpovědětSmazat
 14. 17:15 podle mého tušení tato akce poslouží pouze k aktivizaci NATO, aby mohlo nahnat členské země do pozemní operace v Sýrii, kde se nedaří americko-saudsko-katarské žoldácké armádě s názvem Islámský stát. Do Sýrie je třeba poslat posily, protože IS se nedaří a nějak se ta Sýrie zničit musí, jinak se plyn z Kataru a ropa ze Saudské Arábie do Turecka nedostane. V médiích se bude i nadále "bojovat" proti Islámskému státu, ale skutečnost je a bude zcela opačná. Žerty stranou, tady se bojuje o přežití petrodolaru a Říši dobra docela vyhovuje, když do konfliktu v Sýrii (a proti Rusku !) nažene své vazaly. Hlavním cílem přece je vyvolat velký konflikt, když ne v Evropě, tak alespoň na účet Evropy. Tady přece vůbec není důležité, kdo toto zvěrstvo provedl, ale klíčové je jenom to, kdo si tuto akci objednal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.S.: jeden ze dvou nalezených pasů je Syřana

   Smazat
  2. Jo, už mně to taky napadlo, pas Syřana, pas Egypťana, stejně jako minule při Charlie Hebdo, pas v autě na palubovce, vše nepoškozené, jen jen ho najít, že?
   A potom začala Francie vyřvávat, že má právo bombardovat Sýrii, protože útok na Charlie Hebdo se připravoval právě v této zemi.
   Teď se našly pasy Syřana a Egypťana a NATO už si brousí zuby na útok v Sýrii, jen co Francie požádá.....musí - je členem NATO, tím pádem je to útok na celou alianci...
   A pak budou požadovat útok i na Egypt, pas Egypťana přece dosvědčuje, že útok se chystal i tam a ejhle, už nám do toho zapadá i to spadlé ruské letadlo. Pas egypťana jen doplnil obrázek - ano, v Egyptě jsou teroristi a musíme na ně zaútočit.
   Tak si jen počkejme...
   Taky vám tu něco nehraje, nebo lépe řečeno - něco do sebe zapadá?


   Smazat
 15. K čemu jsou taky dobré otevřené hranice: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/386422-nemci-pred-tydnem-zadrzeli-auto-napechovane-zbranemi-mirilo-do-parize.html

  Rusové anebo Ukrajinci, Bělorusové, Indové, Kanaďani etc. mířící do EU musí mít víza, procházejí rámy, musejí vykázat hotovost... kdežto muslimové mířící bez identity do EU nemusí mít nic a pak se mohou ovlně přemisťovat v rámci EU. Jsem netušil, že občané muslimských zemí bez vstupu těchto zemí do EU získali stejná práva jako občané členských zemí Schengenu? Kdy se tak stalo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. takže už chápete, pro zahodili své pasy Kosované, Albánci, Pakistánci, Afghánci atd. a hlásí se všichni k protiasadovské opozici

   Smazat
  2. 18,16 myslíte všechny ty vědce, literáty, vynálezce, inženýry, architekty, umělce, VŠ profesory, kteří v širokých frontách přišli populačně zachránit a kulturně obohatit Evropu?

   Smazat
 16. Hm, jak dalo jako obvykle cekat po takovehle udalosti, tak kazdej je chytrej jak radio. Nazory jsou jako dira do riti, kazdej ma nejakou. Co by - kdyby. Je brzo na jakekoli hodnoceni, ale je na 99% jiste, ze za tim stojej machometani, a i ti tzv. umirneni ten masakr slavi jako pomstu zlym krizakum. Neexistuje umirneny muslim, existuje jen muslim. Neexistuje umirneny terorista, existuje jen terorista. Shrnem to: existuje muslim terorista.
  Tahle udalost neni obycejny teroristicky utok, to je stejna vec jako tehdejsi utok nemeckeho komanda v polskych uniformach na radiovy vysilac Gliwitz. Tohle rozpouta nepokoje v Evrope. To je muj nazor. jo, kazdej nejakej mame.
  Dobrou.

  OdpovědětSmazat
 17. "...16:31 - Německo zesílí dohled nad známými islamisty a pravicovými extremisty a zintenzivní kontroly v linkových spojích do Francie. Po krizovém jednání německé vlády kvůli nočním útokům v Paříži to novinářům řekl ministr vnitra Thomas de Maiziére. Vláda ale podle něj odmítá spojovat atentáty s problematikou běženců..." Sice řvali hesla Aláh Akbar, našel se údajně syrský pas jednoho z teroristů, prohlásili, že je to odplata Francouzům za akce v Sýrii, k teroru se přihlásil IS ovšem německý ministr vnitra spojitost s běženci odmítá. Asi aby nenarušil pokojný průběh migrace a politický kurs Andělky Makrelové.

  OdpovědětSmazat
 18. Vlastenka  Tak tohle je slušný úlet!
  Hollanda tohle bude stát koryto a Makrelu taky.
  Craig blouzní o tom, co by z toho islamisti měli.
  Co z toho mají jinde?
  Jsou to prostě muslimské zrůdy.
  Islám je nutné postavit mimo zákon. Kecy o tom,že to "nemá nic společného s islámem, jak pravil blb Vostál v ČR, mě neskutečně iritují.
  Byli to muslimové a v tom je meritum věci.
  Jenže dokud EU povedou tahle hovada, utáhnou se šrouby majoritě a islamisti budou řádit dál jako černá ruka.
  Snad se rozbřeskne i Němcům, zítra čeká podobný Armagedon Německo (já osobně jsem ho čekala spíš v Berlíně nežli v Paříži) a včas odstaví od koryta tu pomatenou blbou Máňu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.C. Roberts (bývalý Reaganův poradace) byl ve vysoké politice dost dlouho, aby věděl jaké nástroje tajné služby SSA používají. A jedním z nich jsou jimi vytvářené teroristické skupiny, které slouží k uskutečňování agresivních plánů SSA. Není to nic nového. Používali to již v 19. století a používají to i dnes. Takže mluvit o blouznění P. Craiga Robertse je mimo mísu....

   Smazat
  2. Roberts se podivuje jak se dostali ke zbraním. Možná, tak jako na Ukrajině, kde došel mnoha tunový diplomatický kontejner USA bez možnosti kontroly místní státní správy. Možná by nebylo špatné se zeptat nadace Člověk v tísni, který s tím má zkušenosti až takové, že byl oficiálně vyhoštěn

   Smazat
 19. Všechno možná je jinak, jde o to aby NATO dostalo legitimitu zásahu v Sýrii, odkud je Rusi vypráskali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co kdyz NATO potrebuje legitimitu k zasahu proti VSEM obcanum EU? Zkratka duvod pro vyhlaseni vyjimecneho stavu ve vsech statech EU v ramci NWO? Presne tohle by se jim hodilo, zpacifikovat a strachem spoutat vsechny normalni lidi v Evrope.

   Smazat
  2. Tak tohle přesně mne napadlo, taky. OSN vydá zelenou kartu pro zásah a spojenci tam budou moci vtrhnout bez varování. Rusové provázeni poměrně velkými úspěchy za necelé dva měsíce a protikladem USA, které tam 2 roky nedokázaly rozbořit ani bábovky na pískovišti budou na koni, že tam mohou vtrhnout "legálně". Je to smutné, že člověka napadají takové scénáře, ale čas nám ukáže.
   Sims.

   Smazat
 20. je to přece jasné, posílají svoji jedinou loď k boji proti IS

  OdpovědětSmazat
 21. doktor proč mě vůbec nepřekvapilo, že stejně jako u dvojčat a u Hebdo se našly pasy atentátníků....Očekávám, že příště bude pro názornost na úlomku bomby nalezen otisk palce Putina.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebude to otisk ale videozáznam s výzvou Putina k džihádu, Něco jako byly posmrtné projevy bin Ládina.

   Smazat
 22. Cílem je najít vinníka a proti němu rozjet monstrakce. Vinník už je známý! první krůčky již byly spuštěny viz letadlo s rekreanty vracející se z dovolené, nebo také jediní dopující sportovci, kteří svými dopingovými aférami, dosud nevídanými, ohromili svět. To vše není důsledkem pomýlení ojedinělých lidských faktorů, to je přece státem řízenými ambicemi zaujmout nadvládu nad celým světem! Jenže naše politiky neoblafnou!!! Oni dobře ví, na jakou stranu se postavit a kdo nejlépe hájí světovou demokracii!!! A proto také učiní taková opatření, aby ten hegemonistický stát byl znemožněn a zneškodněn a aby lidé na celém světě konečně pochopili, kdo je skutečným vinníkem dnešní situace.

  OdpovědětSmazat
 23. Nejsou to muslimské zrůdy - to je na tom to nejsmutnější. Jsou to přivandrovalci, žijící ve Francii už léta -kdosi je na ten hnus najal a zaplatil. Sebevražední atentátníci jsou najímáni i všude jinde. Jejich rodiny si tak pomohou, jsou rekrutováni z chudých lidí, a když má taková rodina osm dětí, některé se obětuje, za prachy se někde odpálí, a rodina dostane prachy na nový dům, a slušnější život.Proto jsou miliony lidí udržovány v chudobě - jsou pak pro pár grošů ochotni ke všemu.Kdyby si byli lidé ve světě rovni, a měli poměrně stejnou životní úroveň a stejné šance, žádné sebevražedné atentáty a útoky by nebyly. Svět ovládají hnusné, duševně nemocné, zbohatlické kurvy. Emigraci taky někdo řídí, ty davy hnědáků přepravuje, platí jim cestu - s cílem úplně rozložit Evropu, protože tisíce hnědáků už v různých evropských zemích žije - a z těch najímají světové kurvy a zabijáci sebevražedné atentátníky. S cílem zabíjet tam, kde je shromážděno nejvíc lidí, aby to bylo hodně pobuřující, a ostatní občané aby se semkli proti emigrantům, začnou zapalovat jejich ghetta, americké kurvy je potom začnou otevřeně vyzbrojovat a podporovat - to jim taky bylo přislíbeno. Že se musejí obětovat, že jich hromada padne, ale pak společně vyhubí plemeno bílé a jejich potomci se budou mít z ukradených majetků dobře. Takový je projekt světových vrahů. Paříž je zkouška, co to udělá, jako bylo Španělsko zkouškou fašistů před vypuknutím druhé světové. Co se stane - a už jsou nabíráni další sebevrazi na zabíjení do dalších měst. Jejich náboženství je zneužíváno, i oni jsou očkováni nenávistí ke všemu bílému, jako my ke všemu hnědému. Je to úmyslně rozpoutáváno vrahy, jimž zcela nepochopitelně politici celého světa lezou do prdele. Co čekají? Že budou oni a jejich potomstvo ušetřeni zabíjení? To je přece tak blbé, jak blbí jsou všichni tihle kašpaři a slouhové. Kdyby teroristické útoky byly spontánní a přirozené, zaútočili by teroristé úplně nejdřív na sídla politiků, a vlád, chudí by zaútočili na sídla a majetky pracháčů, snažili by se zničit energetické zdroje, a internetová spojení, vodní zdroje apod. Proč namísto toho útočí na úplně neznámé a bezvýznamné lidi, na tržištích, stadionech a podobně? Z toho nikdo neprofituje. A politické držky mají dost prostoru pro své žvásty, vylhané sračky, a pokrytecká gesta jakoby lítosti na lidmi obětovanými zhovadilosti světových pracháčů, mafiánů, zkažených kurev a mrchožroutů.Ale občané pořád skáčou na ty mediální blafy a blbosti - individuální útoky zblblých islamistů . . . bla bla blaf blaf....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zodpovědné politiky musíte likvidovat v autoritářských systémech. V nich by útok na lidi vůdce neodstranil, protože mu jsou lidé ukradení. Navíc útok na chráněnou osobu, tím spíše diktátorského typu, která si je vědoma nutnosti ochrany, je složitější.
   V demokracii, kde občané jsou voliči, stačí, resp.je třeba zmanipulovat voličský dav. To útokem na politika moc neuděláte, ale když zmasakrujete nevinné voliče, tak vyvoláte dostatek manipulativního strachu, kterým voličské stádo naháníte jak chcete a navíc jim dáváte iluzi, že je to jejich rozhodnutí. K tomu to je jednodušší, než atentát na konkrétní chráněnou osobu. Atentát na politika by voliče nevystrašil, bylo by jim jasné, že pachatel má určitý konkrétní cíl. Teror vůči nevinnému davu poskytuje řadu interpretací, každá ovce se proto cítí nejistá a už bečí různé nesmysly, jak zákulisní loutkaři nadhodí a "svobodná" média roztroubí.
   Kvalitu schopnosti myslet značné části lidí odhaluje např následující: Projevují vůči migrantům odpor až nenávist a současně vytýkají "sluníčkářům" zaslepenost, že nevidí, že někdo migrantům cestu zaplatil - že by ale svůj odpor zaměřili právě proti organizátorům a financiérům migrace, IS atd. to nikoli.
   Stále v tomto státě téměř nikdo nežádá od politických špiček zásadní změnu zahraniční politiky, jen se po nich žádá uzavření hranic. To nepomůže, třeba se rozloučit s těmi politickými kruhy, které džihádistický a migrační kolotoč podněcují a roztáčejí. Zatím sralbotka a zadolárek neřekli na adresu B. Obamy, F. Hollanda, A. Merkelové, J.-C. Junckera a dalších jediného křivého slova, žádný odstup, žádné ochlazení. Nemluvě o zásadní změně mezinárodních ekonomických vztahů, aby se Arabi, Afričané, Asiaté solidně uživili doma a nemuseli odcházet hromadně za lepším do Evropy či USA. To je politická výzva, to je politická úloha, to je řešení podstaty problému a nikoli kvóty či zadrátování hranic, což je náplast na následky. Ale snáze vykážete kilometry železné opony než pomoc při ekonomickém rozvoji v Tramtárii, navíc na úkor našeho vývozu do tamních odbytišť.
   KR

   Smazat
  2. Jenomže přesně tomu poseroutkovství se říká politická korektnost. V politice je hrozný chaos, nikdo nenazve věci pravým jménem, politici ne, media ne, občané, kteří by mohli něco změnit taky ne - všichni jsou připosraní strachy ne snad o svůj život, ale o své posty a koryta a pro ně to je totéž co život. Teď už vidí na vlastní oči, co obnáší být na okraji společnosti jako řadový, neřku-li sociálně vyřazený občan. Bezdomovectví, neuvěřitelnou mizerii a bídu i přes desetihodinovou práci apod. zatímco oni si válí koule, předávají si tučné trafiky a jiné zakládají pro své potomky a další protekční šváby. Nikdy už by nechtěli žít jako prostý občan - už nikdy ne! Za to jsou ochotni sloužit čertu, ďáblu, čemukoliv - jen ne žít za minimální mzdu a podobné vymoženosti ostatních občanů, které pomáhali zničit. Proč se neozvou dnes ani celebrity? Nebo takzvané celebrity? Šaškové, naučení kušnit do politiky a do všeho, hlásit se k různým chartám a disentu, samizdatové bláboly a podobně. Protože je začali politici cílevědomě uplácet - jsou zkorumpovaní, všechno je to držhubné. Všechno. Tady máš prachy a drž hubu, jinak budeš mít hovno. Všichni drží hubu, uvnitř se třesou strachy, ale drží hubu. Že by se mediální činovníci nebáli? Všichni ti hrdinové, kteří se s vervou pouštěli do Grebeníčka a dalších, všichni ti kurážní plivači na socializmus - že by se nebáli, že je nějaká havěť v Praze někde na veřejné akci postřílí? Tak proč neřeknou nahlas, že se bojí? Proč nikdo nemluví - jen žvatlají a žvaní? Jak zpíval Kryl jak král do boje táh s tou vraždící lůzou.... než hledí si stáh, tak z výrazu tváře bys nepoznal lháře, co zakrývá strach.... Všichni mají stažené hledí, strašně lžou, protože zakrývají strach. Dnes se bojí říci i to, že mají strach. Hrozně jim to přeju, z celého srdce. Dnes je realita života mnohem - mnohem a o tisíc procent horší, než byla za socialistické "totality". Tam byl také kariérizmus a pózy, ale nikdy -nikdy! tam nebyl strach o holý život. Zadrátované hranice suplují alespoň snahu o zabránění dalším živým zbraním proti bílé civilizaci, aby sem lezli, protože - co naplat -už se po Evropě rozlezli jak vši. A zkusil jste někdy nastrkat na plechovky nazpět všechny červy, pokud jste ji otevřel a vypustil je ven? Nikdy se to nepovede, a povést nemůže. A ČR nevyprodukuje nikdy dost ani pro své ubožáky, kterých nenažraní šmejdi naopak vyprodukovali spoustu, proč bychom měli podporovat kohokoliv v cizí zemi, jen aby zůstal doma? Spousta našich invalidních a dalších občanů by byli rádi, kdyby měli dostatečnou podporu na živobytí doma -měli bychom se rozlézat po světě, aby nám někdo posílal dotace za to, že žijem? Přirozený režim "kdo nepracuje ať nejí" byl nahražen úchylným, že práce je nejzoufalejší prostředek k získání obživy - jak to změníme? A protože svět už je zvrácený bez možnosti vrátit věci do původního, normálního stavu, snaží se světovrazi alespoň o zničení pár miliard lidí současné generace a schovat ten hnus zdecimované společnosti, což mají na svědomí, ještě větším hnusem.

   Smazat
 24. Vždycky, když se nějaký systém vyčerpá vymyslí se válka. A naženou do ní dělný lid. Jak psal jeden z diskutujících velmi dobře pod jiným článkem, šlechta a zlatá mládež se budou vozit v Jaguárech, popř. se uklidí na univerzity za oceán, vyšponuje se situace tak, že se vytvoří nenávist k jisté skupině lidí- před druhou světovou to byli židé, dnes to jsou muslimové.Ano, ani já je tady nechci, klidně bych vyzbrojil armádu, ať je přes hranice prostě nepustí, i za cenu střelby- žijte si podle svých pravidel žijte si v míru, ale tam u vás.Nechoďte tu k nám, když evidentně nejste ničím pro naši kulturu užiteční.
  Co dělat?Jak se má člověk vyjádřit, že za ty lháře a finančníky do masomlejnku nepůjde? Šel bych bránit své ideály pod vlajkou nás a rusů, jo, protože to co je na západ je dost falešné, slovník jak minulých dob ale sedí, vykořisťují nás, nízkou cenou práce, nízkopu kvalitou potravin, dotovanými výrobky, skupují naše společnosti, jak to že nám nepatří spousta půdy, vodních zdrojů, lesů, dolů, jak je vůbec možné, že lid toto dovolil?Demonstrovat nejdu, dokud totiž demonstraci nedoprovodí defenestrace, NIC se nezmění.NAkonec nás do té války dostanou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nemá chybu. Naprostý souhlas. I já tak smýšlím. Defenestrace? Šel bych pěšky, i o půlnoci.

   Smazat
 25. Napadlo mě to taky, cui bono? Komu to prospěje, co se stalo v Paříži? Že jde o operaci pod falešnou vlajkou, o tom jsem skoro přesvědčena.
  Ještě k pisateli 9:45 - opakovala by se situace z počátku 1.světové války, že část vojáků šla raději bojovat do Ruska a vytvořila legie, jen aby nemusela hájit stát, který je do té války hnal? Asi ano, viďte? Zdravím, Pavla

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.