Reklama

sobota 14. listopadu 2015

Polsko už nepřijme uprchlíky, spojilo je s terorem v Paříži

14.11.2015   Zvědavec
"Námi kritizované rozhodnutí Rady EU o rozdělení uprchlíků a přistěhovalců do všech zemích EU má stále status zavazujícího práva EU. Avšak kvůli tragickým událostem v Paříži nevidíme politické možnosti jeho splnění. Polsko si musí zachovat úplnou kontrolu nad svými hranicemi, nad azylovou a migrační politikou," napsal designovaný ministr pro evropské záležitosti 
Konrad Szymański.

6 komentářů :

 1. Je tu někdo, kdo věří Polákům alespoń jedno slovo? Ti jsou prodejní jako stará dě...

  OdpovědětSmazat
 2. Jestli je to pravda tak bude mít V4 velkou váhu.

  OdpovědětSmazat
 3. Kdo zradí jednou tak zradí i podruhé .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:24 - to o čem píšete se mělo stát hned po hadrové revoluci .
   Nastoupit na cestu NEUTRALITY , nikomu nepodlézat . Měli jsme k tomu dobré důvody , protože v minulosti nás všichni jenom zradili . Škoda . Nepovedlo se . A už asi nikdy nepovede .

   Smazat
 4. Polsko. Velké Polsko. Zhrzený velkonárod se staletou nenaplněnou touhou po moci. Bohužel jsou historicky na pomezí. Západ je historicky nechce a na Rusko nestačili. Teď se objevila možnost se díky SS přez Ukrajinu zbavit stigmatu a být vůdčí silou alespoň Slovanům. Polsko vždy sledovalo své vlastní zájmy. Pro Poláky dobře, pro partnery špatně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní15. listopadu 2015 12:56
   Nejspíš, jste ty Poláky charakterizoval dobře. Pokud by si tuto svou pozici dokázali uvědomit, tak by měli být vděční za V4 a partnery nepodrážet.
   Snad jim dojde, že stejně jako Češi, Slováci, Maďaři a další, nejsou východ, ale ani západ. Jsme středoevropské země a měli bychom držet pospolu – ve vztahu k východu i k západu. P.K.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.