Reklama

pondělí 30. listopadu 2015

Portál s nejvýstižnějším názvem: "Neovlivní"

Ivan David
30. 11. 2015
Přátelé mě upozornili na web "Neovlivní.cz". Pracují na něm "profesionálové" vesměs odejití z MFDnes včetně "hvězdy" Sabiny Slonkové. Nehodili se Babišovi, nyní jsou placení přes "Open Society Fund". Bojují za jeho ideály (koho chleba jíš...). Největší starosti jim dělá "ruská propaganda". Po delším úsilí jsem našel článek v němž se opřeli do "Nové republiky" tak silně, že to zcela uniklo naší pozornosti a to v článku "Jak informují tzv. proruské weby" zde.


Už jsem dlouho nečetl nic tak nudného, bez nápadu, bez vtipu. Čtenář se tam dozví totéž, co na svém webu o sobě sami říkáme, jen je to přelepené nálepkou "proruský", i když "analýza" nijak nedokládá, co je ta tom proruského. Na webu "Neovlivni" je seznam údajně "proruských" webů. To jsou ony mainstreamové a takové, které nejsou zuřivě protiruské. Děkuji webu "Neovlivní", o některých jsem dosud nevěděl.

Velké pivo v pozadí
V závěru článku nabádají autoři ke kritickému myšlení. Je to zbytečné. Kritický čtenář se to nedozví, protože pokud by na "Neovlivní" náhodou zabloudil na konec článku nedočte. Pokud je přáním webu "neovlivnit" jsou na nejlepší cestě cíle dosáhnout. Pochybuji však, že se to bude líbit "Open Society Fund" zde, který do jejich profesionálního neovlivňování strká peníze. Za "Open Society Fund" totiž stojí George Sörös "americký investor a filantrop", který investuje do nevládních a "neziskových" organizací manipulujících společnost v 70 zemích světa, jak se jeho nadace chlubí. Jisté je, že tak nečiní z filantropie. Nyní se například chystá na Ukrajině skupovat podniky znehodnocené pomajdanským režimem, který pochopitelně také podporuje.

Sörös znamená maďarsky pivo. Americký filantrop Jiří Pivo je velký hráč a bezzubost jeho "Neovlivní" je pod jeho rozlišovací schopností. Zajímavé je, že Dienstbier je také pivo. Jde však o pivo "služební", tedy deputátní. Deputátníci kvalitní pivo nedostávali. Dienstbier, je tedy jakási břečka.

47 komentářů :

 1. Idiote Davide, Ruská federace žádný zatykač na Sorose a Rothschilda nevydala. Běž s těmy svými dávno provařenými hoaxy do prdele.

  Open society fund je zcela transparentní a průhledný fond který nic neskrývá a ničím se netají, vše o něm lze snadno dohledat. Nic pro paranoidně konspirační idioty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Open debile 23:27: do prdele běž sám s TĚMY svými kváky a nauč se čéééésky!

   Smazat
  3. 23:51
   Nebuď drzej nebo na tebe pošlu ročílda se sorošem a ti ti narvou do prdele 7 ramenný svícen a budeš muset sežrat vlastní předkožku.

   Smazat
  4. No ty jsi ale uhlazený "elegán", primitive 23:56.

   Smazat
  5. 0:00
   To víš, musím psát jazykem kterému vy, bolševičtí vymaštěnci, rozumíte.

   Smazat
  6. Jdi se bodnout kreténe 0:03.... a klidně si piš dál svý tupý komentáře... končím s tebou, ty hloupoučký....

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  8. Slyším v dáli prasečí ryk,
   přijdu blíž a to Ondřej - bolševik.
   Nic neumí, práci si nehledá,
   jooo ve chlívku, tam je lebeda.
   Má ale komplex že má holou řit,
   s úspěšnými muži on nemůže soupeřit.
   Proto jim závidí a má ne ně zlost,
   chtěl by jim vše sebrat aby sám měl dost.
   Obviňuje systém že může za jeho smutný osud,
   že má za něj sám zodpovědnost nepochopil dosud.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  10. A v rusku už so Sorošovy neziskovky neškrtnou, od dneška mají tihle teroristi se zelenými papírky utrum.

   Smazat
  11. Od ukrajinských fašistů, konkrétně od Porošenka, dostal Soros řád (organizoval a platil Majdan i oranžovou revoluci před tím) a v Rusku jeho nadaci Open society prokuratura zakázala. Moc se mi líbí, jak nám tu v diskusi hned zakvičel jeden z jeho vazalů a kvičí a kvičí a kvičí.

   Smazat
  12. ZMRDE, zalez. Šlehni si dávku a neopruzuj. Tací zmetci, jako ty, to mají spočítané. Takového ksindla pozná každý a po převratu tě bude soudit soudce Lynč !

   Smazat
  13. Pepku, nekvič, neblázní a táhni do prdele, ty synku stbáka. A teď vyskoč!

   Smazat
  14. Vážená paní, pane Anonymní.
   Můžete mi prosím napsat, kde je v daném článku napsáno, že RF na Sorose a Rotschilda vydala zatykač?

   Smazat
  15. K A 0:31:
   "Úspěšný" je zloděj,
   Co krade jak straka,
   A tak ho obdivují,
   Vychcaná česká paka

   Smazat
 2. Ivane, Ivane, Ivane ty jsi to zase jednou pěkně posral.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím tedy, co Ivan posral, ale mám pocit, že podle logiky našich eurohujerů a usovlezdoprdelů je proruský každý, kdo není prosionistický a prowallstreetkbanksterský.

   Smazat
  2. debile, Debile, DEBILE 23:30 - sračky - to je přece tvůj job!

   Smazat
  3. A ty ses posral v kině ? Je z tebe cítit americká stolice....

   Smazat
  4. Tohle ti tvůj stbáckej fotr říkal, když jsi přines známku ze základky?

   Smazat
 3. Pokud se podívám v pokročilejší době na NR,
  pak zde vidím (ty samé?) figury,
  kterak žhaví své sračkomety, jen se od nich práší.
  Ale někdy se již nedá odhadnout, zda to dělají jako služební úkol,
  či zadarmo z přesvědčení.
  Někteří se pro svůj výprsk nejprve posilní v nějaké osvěžovně,
  či z domácí lednice.
  Ale učitě budou i tací, kteří to dělají střízliví a navíc z přesvědčení.
  Jen nevím, proč se nepochlubí svou fotkou...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kde máš Ty svojí fotku, vole!!!. Blíží se vánoce, stavím betlém a potřebuji vola!!!

   Smazat
  2. .... před vánocemi je ještě Mikuláš a anonym 23:50 by byl vhodný jako "vocas" nějakého zvlášť blbého čerta....

   Smazat
  3. 23:50

   Ježiš, tak použij fotku tvýho STBáckyho fotra, Pepku! Jestli potřebuješ i krávu, tak tam dej fotku svý matky. A teď vyskoč!

   Smazat
  4. K A 8:33 Pardon pane strážmistr. V tom zmatku a shonu jsem nestačil postřehnout, že pan Černík je (Váš) přítel. Tak se omlouvám. Ten fotku dávat nemusí. Méééééééééééééééééééé hop. A tak alespoň pro Vás zasílám pozdrav do Putimi.

   Smazat
 4. Níže uvedený odkaz na proslov bývalého marockého muslima, adresovaný prezidentu Obamovi, by si měli povinně vyslechnout politici EU a zvláště pak ”Dienstbierovci, Kocábovci” a další hloupí či naivní lidskoprávní neznalci islámu. Tento bývalý muslim, syn imáma, se rozešel s islámem právě pro jeho nenávistnou ideologii vůči všem nemuslimům (káfir), zvláště pak vůči židům a křesťanům. Jeho výroky jsou nejenom poučením, ale i varováním. Islám je jen jeden, má jen různé výklady, a má jen jeden kardinální cíl, o kterém nikdo z muslimů nepochybuje - tím je celosvětové vítězství islámu. Proto nelze vytvořit trvalé rovnoprávné soužití s tímto náboženstvím, s touto ideologií. Vyslechněte si jeho proslov.

  http://gloria.tv/media/ddwP12D1NdP

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímalo by mě, zda jsou proislámští a údajně levicoví multikulturalististi pro nebo proti diskriminaci žen. Vážně se v tom nějak nemůžu vyznat. Nikdy jsem neslyšel o tom, že by autentické levici byla diskriminace žen šuma fuk. Ani Marx s Engelsem nebyly proti rodině, byli pouze (pokud je mi známo) proti tomu, aby žena byla v diskriminovaném postavení na základě existence soukromého vlastnictví v rukách muže.

   Smazat
  2. Když vidím Langšádlovou, Tominovou, Volfovou nebo Mirku Němcovic, tak jsem pro tvrdou diskriminaci, ale manželka mne z toho vždycky vyvede. Prý někdo musí být blbý, aby ti chytří vynikli.

   Smazat
  3. K A 5:38 Vážený pane kolego, buďte si jistý, že k těm parodiím na ženy, co jste vyjmenoval, jsem schopen vyjmenovat několikanásobně delší řadu mužských kreténů. Asi bohužel k těm mužským kreténům, co nám vládnou, neseženete nic lepšího než tyto parodie na ženy. Kdo by to taky s těmi debily vydržel. Normální ženská určitě ne. PS: Souhlasím s Vámi, že v případě Vámi jmenovaných "žen" se zřejmě jedná o chlapečky, kteří si v rámci hry na doktora v dětství uřízli pindiky a tak je jejich maminky v rámci tohoto neštěstí prohlásily za holčičky.

   Smazat
 5. To je neuvěřitelné,co se to sem najednou nahnalo za svoloč..pravděpodobně to byli pracovníci portàlu "neovlivní"...
  takže nereagovat,oni zase zmizej...
  stejně by mně ale zajímalo,co to je za lidi,
  kteří se dnes ,když pohlédnou na situaci
  mohou takhle uboze chovat...
  já jsem se úplně vyděsila...
  j.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 6. "V komentáři pan Petřík seznává, že Nová republika, je věrohodnější médium, než 3 největší tiskové agentury na světě, Hlas Ameriky a dvě české televizní stanice. "
  Tak nějak pozapoměl pan Máca dodat, že i tyto tři agentury, a nejenom ony, nás v roce 2003 přesvědčovaly, že Saddám Husain vyvíjí a vlastně již vyvinul zbraně hromadného ničení. Tak že celý západ propadl nadšení a vrhnul se na Irák. Následky jejich vymývání mozků si neseme nyní a budeme nést i v budoucnu. Jenom naprostý blb je přesvědčený o své neomylnosti. Každý, alespoň trochu rozumný člověk někdy zapochybuje o svých činech. A každý rozumný člověk je obdařen darem sebereflexe. Pokud se zmýlí, přizná chybu a snaží se jí v budoucnu vyvarovat. Obojí je Slonkové a jejímu stádu cizí. Oni se totiž nepletou. Oni vědomě lžou.

  OdpovědětSmazat
 7. Díky doktore Davide, za hezký článek, jsi chytrej chlap a ne svině jako obě Piva a jejich Pussy Slonkové

  OdpovědětSmazat
 8. Na webu Neovlivní se mi líbí to, že nepřipouští diskuzi. Co kdyby někdo chtěl ventilovat svůj podezřelý názor. V článku (na odkazu na Neovlivni) se mi líbilo, že je jedna pravda a ta musí být přdnášena v nerozborné jednotě (co mi to jen připomíná). Jakákoli jiná zpráva z podezřelých zdrojů je okamžitě považována za podraz na demokracii. Tak vím, který web opravdu nebudu číst. 8-)

  OdpovědětSmazat
 9. Ještě jeden komentář na závěr z odkazu: "Objektivní zpravodajství opravdu neznamená, že někdo bude psát tak, s čím musíte vždy souhlasit. Řada lidí má tendenci přijmout informaci jako pravdivou, pokud tato informace zapadá do jejich pohledu na svět. Nezapomeňte na to, že pravda se Vám vždy líbit nemusí."
  Pan "redaktor" si to asi napsal sám sobě. Jen se bojím, že to nepochopil.

  OdpovědětSmazat
 10. No proto na Neovlivní, Svobodné fórum a DVTV, BL a podobné nikdy nekliknu. Ani abych si potvrdil, že jsou to magoři. Protože jim nebudu zvyšovat klikama rating. Ale děkuju za informace od lidí, kteří to dokážou a mají lepší žaludek. Také je zajímavá informace zde z diskuse, že tam nemají diskusi. No, holt demokracii si rozvracet nedáme. A proto sem chodí ten sprostý zoufalec, oni ho všude demokraticky kopli do zadku, jenom tady jsou slušní a nechají se ho zde vyzvracet. Bohužel pak do toho všichni šlapeme a nosíme si to domů.

  OdpovědětSmazat
 11. I když za webem "Neovlivní" jsou jistě "dobráci od kosti", připisovat jim autorství analýzy "Jak informují tzv.proruské weby" je nepřesné. Na svém webu pouze převzali text Romana Máci, absolventa mezinárodních rozvojových studií na Univerzitě Palackého v Olomouci, který napsal pro blog iDnes.cz a nezávislý publicistický web Manipulátoři.cz. Rozbor otiskli, dle svého vyjádření, se svolením autora i redakcí.
  Udělali jen to, na co, pan Máca ve své analýze tak důrazně poukazuje -
  "Častým jevem také je, že tyto weby rovněž citují jeden druhý. Vše funguje tak, že jeden web vypustí hoax a druhé weby ho citují. Tímto si ušetří práci s tvorbou vlastního obsahu a také jsou případně z obliga při řešení možných problémů."
  Zřejmě se přitom "řídili" tím známým heslem "pravdoláskařů" : "Nejsme jako oni" .

  OdpovědětSmazat
 12. Kritické myšlení mě nutí býti proruským a míti "velké výhrady" k různým neziskovkám. A ještě k tomu existují dvě piva, které v zájmu svého zdraví nikdy :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stále věřím, že kritické myšlení je předností Českého národa,a doufám, že převážná část populace si nenechá vymýt mozek, ovšem takoví lidé jsou stále více umlčováni, když jsou média ovládána tou prodejnou pakáží,tak jejich názory se k širší veřejnosti nedostanou. Bohužel generace mladých už je odtržená od reality.Když jim přednáší třeba taková Šiklová, která se raději bude mýlit s Amerikou, než mít pravdu s Ruskem, tak nemáme dobré vyhlídky.Děsí mě to. Stela.

   Smazat
 13. No, pane doktore, podle ovlivněnosti kvikotu v diskusi se Vám podařilo přišlápnout těm neovlivněncům jejich nevelikého neovlivníčka.

  VR

  OdpovědětSmazat
 14. Jsem tak nějak ráda, že zevrubně studovat portál "Neovlivní" mi zabránilo mé kritické myšlení, čili se přesně potvrdila slova I. Davida o tom, že kritický čtenář se k nabádání ke kritickému myšlení z konce článku nedočte právě proto, že už ho dávno používá. A to jsem prosím opravdu nešvindlovala, nýbrž na portál nahlédla hned odkazem uprostřed článku I. Davida. Nuda, nuda, šeď, šeď. Ovšem pro nás je to pochopitelně dobrá zpráva. Nu proto tady asi někteří, trefení do vlastní nohy (hlavy?), tak řvou. Ovšem jak říká náš lidově zvolený prezident M. Zeman - "křik není argument".

  OdpovědětSmazat
 15. Tak jsem si teda na ten webík klikl a mohu říci toto: Především oni nejsou neovlivní, ale NEO vlivní. Jako noví vlivní. Takže taková šlechta mezi vlivnými. Mají bohovskou grafiku, jak to lítá a prolíná se, to se musí náctiletým fakt líbit. Diskuse není, proč taky, diskutujou akorát zbabělci a ti NEvlivní. Klikl jsem na jakýsi článek a už ani nevím o čem to bylo, ale evidentně jenom přežvýkané sousto z MFD.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.