Reklama

středa 18. listopadu 2015

Premiér včera plivl do tváře vlastním občanům


Vladimíra Vítová
18. 11. 2015
Bohuslav Sobotka podniká reálné i symbolické kroky proti vůli naprosté většiny obyvatel České republiky, jejímž by měl být premiérem. Posuďte sami.


Fakta

7. 10. 2015: „Uprchlíci, pojďte k nám a usaďte se zde“. Tak mluví pouze čtyři procenta Čechů. Proti přijímání uprchlíků ze zemí s válečným konfliktem je polovina Čechů. Dvě pětiny se kloní k jejich přijetí do doby, než se budou moci vrátit domů, a jen čtyři procenta Čechů uvedla, že bychom měli uprchlíky přijmout a nechat je zde usadit. Vyplývá to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM).

Průzkum zde 

7. 11. 2015: V Praze proběhlo pět protivládních a protiimigračních demonstrací, kterých se celkem zúčastnilo přes 10 000 lidí a při nichž lidé požadovali demisi vlády. Demonstrující se kvečeru sešli na Klárově a následně dorazily před Úřad vlády dva ohlášené pochody - zhruba 5 000 lidí. Na demonstracích zazněla tato slova: "Vláda České republiky označuje za extremisty ty, kteří chtějí hájit zájmy vlastních občanů. Extremisté jsou ti, kteří hlasovali pro migrační kvóty."

Video

17. 11. 2015: Premiér Bohuslav Sobotka přijal v Kramářově vile dobrovolníky z „českých“ neziskových organizací, kteří v uplynulých měsících pomáhali ilegálním migrantům na hranicích Srbska a Chorvatska. Dobrovolníci Sobotkovi odevzdali dopis, ve kterém argumentovali pro přijetí více uprchlíků, než kolik České republice přikazují evropské kvóty. Setkání se zúčastnily i církevní organizace. Sobotka ocenil jejich obětavou práci a dohodl se s nimi na intenzivnější vzájemné komunikaci, především při realizaci státní integrační politiky, kterou bude v blízké době projednávat na svém zasedání vláda ČR.

Seznam organizací přítomných na setkání s předsedou vlády:
· Člověk v tísni
· Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty
· Multikulturní centrum Praha
· Organizace pro pomoc uprchlíkům
· Sdružení pro integraci a migraci
· Czech Team
· Charita Česká republika
· ADRA Česká republika
· Diakonie ČCE
· Iniciativa Hlavák
· Český Červený Kříž
· Program Medevac

Dodatek:

Občané z veřejných prostředků platí nevolené subjekty tzv. neziskové organizace, které prosazují politickou agendu, aniž by musely projít volbami. Neziskové organizace získávají peníze nejen ze státního rozpočtu (od českých daňových poplatníků), ale i ze zahraničí (například z USA a EU) na to, aby ovlivňovaly politická rozhodnutí, zákony a samu budoucnost naší země. Neziskový sektor vyrostl na tvrzeních o údajně charitativních projektech a projektech sociální pomoci, avšak ve skutečnosti představuje paralelní vládu. Neziskovky nepovažují občany, z jejichž daní žijí, za dárce, ale za neprivilegovanou vrstvu společnosti, která nemá právo rozhodovat o své zemi.                                                                      

85 komentářů :

 1. Bohouš to má spočítané a lidi ho za toto jednání nenávidí,už si hledá koryto.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohouš se chová stejně jako nedávná polská vláda. Když to měla před volbami od občanů spočítané, tak neváhala v zájmu svých možných tučných koryt v Bruselu zradit partnery z V4. I on bojoval celý život jen o své koryto. Byl mu blíž Bakala a Bruselská birokracie, než ti z jejichž daní si užívá bliahobytu a jejichž zájmy by měl z titulu svých funkcí hájit. Je to podrazák, který neváhal při volbě prezidenta parlamentem zradit Zemana, zradí i nás. Má to geneticky zakódováno.

   Smazat
  2. volby se neúprosně blíží, copak Sobotka, který se snad od narození válí jen v politice, to neví? a lidi mají pamatováka...
   už ho přece varoval Konvička, je tu Okamura, k těm se obrací čím dál víc lidí. od Babiše se zase odklání podnikatelé kvůli pokladnám. myslím, že tahle vláda už to má teď spočítané. a to nemluvím, že se vrací Sládek, chlapec republikánský, taky má šanci.

   Smazat
  3. ŠKODA,ŽE VEDENÍ WEBU NR STÁLE VÁHÁ SE PŘIDAT K AKTIVNÍ ČASTI DOMORODCŮ-VOLIČŮ

   To by mohl pan doktor DAVID napsat svému soukmenovcovi DINGSBEROVI (cssd)prima dopis a tu je návrh

   Drahý a vážený ministře,

   sdilím plně obavy našich partnerů v USA,kteři nechtějí přijmout ani 10 000 věřicich v průběhu několika let.Prozatím ještě NE MOJE,hnutí HzNR,totiž je pro připuštěníí co největšiho počtu Syřanů,mladých,dobře živených,vybavených penězi a mobily,které si i u nás chtějí nabít.Tady můžete pane ministře velmi pomoci,když předáte ministrovi zahraniči ČSSD vzkaz, nebojím se tvrdit všech voličů,aby prosazoval u paní kancléžky MERKEL jediné správné řešení této prý krize.a sice

   VYTVOŘIT Z UTEČENCŮ ARMÁDU,KTERÁ VYCVIČENÁ BUNDESWEHREM OSVOBODÍ SYRII OD IS co je vyhnala z vlasti.

   Našim tiskem již proteklo,že že tuto myšlenku vehementně podporuje i pan WASZCZYKOWSKI ministr zahraniči bratrského Polska.

   HzNR tedy Hnutí za Novou Republiku,má jen jeden,ale za to hodnotný bod Programu

   Pomoci VŠEM politikům a polit stranám vyhrát všechny volby.Vytvoření té armády by tak bylo mezníkem i mamě MERKEL,která by tak mohla spolu s ČSSD chtít NEOMEZENÉ kvoty utečenců a ve smyslu náboru do té armády ,by mohla dokonce v Turecku shazovat z letadel letáky,aby utečenci věděli co je čeká za kariera.Po návratu z bojiště by dostali automaticky prověřené německé občanství.a dalši národy,které by bojovat za svobodu nechtěly na př albánci ,by se mohli vrátit sami dodom..

   Za HzNR,přejí jeji přiznivci naši milé ČSSD hezkým pozdravem VÍTĚZSTVÍ ZDAR ,mnoho dalšich úspěchů

   Smazat
  4. Všiml jste si, že je dost podobný Jaceňukovi, NEJEN "ksichtem"?!! :-))))
   Pokud opomenu to, jak hrbí hřbet před státními teroristy, tedy před USA, DOSTAČUJÍCÍ důvod, minimálně na to, aby nebyl předsedou vlády, je jeho byt v Praze, koupený za "náhrady". A zločin největší: "privatizace" OKD!!!! Ve spolupráci s "Ožralým chemikem". Ten dělal předsedu "Rozpočtového výboru."
   Jsem zvědavý, kdy se již národ "nasere"?!!! Potřebujeme POŘÁDNÉHO vůdce, který to vezme pevně do rukou. Vyhladí zločinnost, lživost, krádeže a poklonkování americkým zločincům!!!

   Smazat
  5. A teď zahajlujte pravicí a jedeme tam kam nechce nikdo.....

   Smazat
  6. 13.59HAJLOVÁNÍ JE ZASTARALÉ TED POMŮŽE JEN JASNĚ VOLAT VITĚZSTVÍ ZDAR

   bratře Sobotko,HzNR vám klestí í cestu k vítězství.OTEVŘETE NA SVÉM STRANICKÉM WEBU OKAMŽITĚ DISKUZNÍ RUBRIKY,které vám ucpali diversanti z vašeho vedeni.Pokud budete ještě jeden den váhat zmocní se zdejši NR informačního prostoru a vytvoři monopol,nebot režimní tisk stále více A VÍCE havaruje.Nevěřte komunistům,kterým diversanti v jejich vedení provedli totéž.
   Jen ANO,BUDE LÍP to dělá správně,spolu s ČNB vyloupí tu lůzu o stovky miliard a tak vyhraje volby VŽDY A VŠUDE.

   Smazat
 2. Bože, co je to za bordel ???????????????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, bordel.....máte pravdu.Už ani nemám sílu se děsit, co naši neschopní politici začnou provádět už nejen doma, ale už i ve světě. Ani nemusím spoustě věcem rozumět, abych zároveň cítil, že něco je zásadně v nepořádku. Přeji vše dobré. Jáchym

   Smazat
 3. Zubatá pleš je hajzl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba co nejdřív přinutit vládu k demisi, dokud nenapáchá další nenapravitelní škody!!!

   Smazat
 4. "Občané z veřejných prostředků platí nevolené subjekty tzv. neziskové organizace, které prosazují politickou agendu, aniž by musely projít volbami. Neziskové organizace získávají peníze nejen ze státního rozpočtu (od českých daňových poplatníků), ale i ze zahraničí (například z USA a EU) na to, aby ovlivňovaly politická rozhodnutí, zákony a samu budoucnost naší země".
  Neziskový sektor vyrostl a žije z údajně charitativních projektů a projektů sociální pomoci. Nikomu nevadí, že touto svojí činností pracují proti názoru 90% občanů této republiky a teď nemá na mysli jen imigranty, ale 90% našich absolutně nepřispůsobivých občanů (tzv.hnědočechů).

  Seznam organizací přítomných na setkání s předsedou vlády:
  · Člověk v tísni
  · Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty
  · Multikulturní centrum Praha
  · Organizace pro pomoc uprchlíkům
  · Sdružení pro integraci a migraci
  · Czech Team
  · Charita Česká republika
  · ADRA Česká republika
  · Diakonie ČCE
  · Iniciativa Hlavák
  · Český Červený Kříž
  · Program Medevac

  K tomu již není co dodat. Určitě to ještě nejsou všechny neziskové organizace, ale i tak je zeznam příživníků dost dlouhý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už podle nárůstu množství neziskovek zaměřených na začleňování cikánů od poloviny 90 let se dá předpokládat, že během příštích několika let o dost vzroste i počet dalších nově založených neziskovek, pro změnu na začleňování migrantů. Tedy pokud bude politika ČR dál pokračovat ve stejných šlépějích jako posledních 25 let. Doufám ale, že už konečně zvítězí zdravý rozum a někdo to zarazí. No, asi jsem příliš velký optimista.

   Smazat
  2. Sobotka podvedl voliče už při sestavování vlády. Část voličů nachytal "bojem" proti církevním restitucím a hned po volbách se spojil s KDU, aby se měl na co vymluvit.

   Smazat
  3. Nezlobte se, ale mě styl psaní na různých "alternativních stránkách" obecně připomíná v lecčems způsob boje v ochraně přírody ještě před rokem 1989 a následně politický kvas těsně po roce 1989. Jen je to s tím rozdílem, že tehdy a dnes se řešila převážně odlišná témata. Jinak je to úplně stejné....a kam to dospělo víme. Někdo zase manipuluje s lidmi, kteří by případně i byli schopní něco kvalitativně změnit. Jde to všechno do nicoty. Z tohohle vlaku já vystupuji....a jedu sám za sebe někam jinam. Sbohem. Jáchym

   Smazat
  4. Přečetli jste si seznam celý? Kde berete drzost se tak obouvat do ČČK, který má historii půldruhého století a jehož členové pro tento stát a pro vás každého udělali více než vy všichni dohromady? Kolik z vás makalo s ADROU někde v Asii po tsunami, že ji máte za příživníky?
   Neomalenost, drzost, zaslepenost, hloupost - jste hanbou této diskuse, když všechny neziskovky strkáte do jednoho pytle, když nejste s to rozebrat a rozlišit jejich postoje, činnost, snahy a cíle.
   Pokud by v Evropě došlo na krev, tak kdo myslíte, že bude zachraňovat životy, obstarávat jídlo, šaty, ubytování, kdo bude vyjednávat, kdo bude propojovat lidi mezi bojujícími stranami? Pokud se postavíte do fronty pod tím bílým praporem s červeným křížem či půlměsícem - vzpomenete si na špínu, kterou jste dnes zde na ně vylili? Omluvíte se alespoň v duchu?
   Ne všichni jsou jako MVO, které kompromitují neziskový sektor, a ne všichni pracovníci a dobrovolníci v barvách té které neziskovky jsou jako její šéfové.
   KR

   Smazat
 5. Mistr zákulisních kompromisů opět nezklamal. On už je prostě Boguš takovej křivej přizdisráč. Nikdy nemakal. Neví co to znamená vytvořit nějakou hodnotu. Pro pocit osobní důležitosti a koryto bude hrdým a tvrdým protlačovatelem NWO.

  OdpovědětSmazat
 6. co dodat ke všem těch radostným zprávám, bolí to, není ale jiná vyhlídka, musíme to přijmout, MÁME JEN TO CO CHCEME, ono se nám to vážně líbí, mi to chceme. Jak mám pochopit, že dnes má každý možnost nepřeberných informací, přesto se diskutuje, diskutuje. Jsme opravdu směšní a opovržení hodní slaboši, lenoši, loutky. Tak co kvičíme, že si s námi všichni jen hrají. Pěkně pracujme na všechny ty chytráčky. Oni přece taky pracují a jak pilně, budeme se velmi brzo divit. Nic ale nepomůže, nejdůležitější je nastavit nohu tomu druhému z nás, závidět, posmívat se,...nějaké nebezpečí, ono to nějak dopadne.. Že lidi někoho z těch "chytrých" nenávidí, to je asi moc trápí, že? A co ženy???? Ty se asi na migranty těší. Jsem žena a je mi špatně, moc špatně, moc se stydím, za slabé, upovídané a činu neschopné muže, za emancipované, hloupé ženy.
  Vyznávám se, že už nebudu číst, psát, začínám věřit, že se celá ta pohroma na nás opravdu bude aplikovat. Mám krásnou dceru, překrásné vnučky, snachu, mám povinnost se postarat. Náš lid na to nemá. Poslechnu rady lidí akceschopných a připravovat a učit sebe i blízké na dny velmi zlé. Tu obrovskou sílu, lidskou sílu, už neumíme využít. Přeji vše dobré

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:52- pokusím se být akceschopný.Zredukujte si svět na svoji rodinu, prospějete ji i sobě! Ne každý má "žaludek"na "řešení"problémů světa.Myslím to upřímně. Lékaři svět nezlepší, jen zvýší dávky,sorry.

   Smazat
  2. pro 22:52
   Nebreč a nebuď malověrná!Myslím si,že stejně nakonec všechno dobře dopadne,protože lidé již opravdu zvedají hlavy a velmi zpozorněli nad tím,co se děje..
   Je to jen otázka krátkého času a někde to vypukne.Tato trapná politická fraška je již stejně odhalena a i ten blbej
   Sobotka s dalšími vlastizrádci to dobře vědí.
   Určitě se připrav na zlé dny,ale neboj se!Nejsi sama a v nejhorším si pomůžeme,jako jsme to nakonec vždycky dělali! A nezapomeň na
   Medvěda!!!
   jituš

   Smazat
  3. Obavam seze to dobre nedopadne, Chazari maji vse pevne v rukach, jsou vsude, media, finance,prumysl,a hlavne politika. Dovolili jsme jim kompletne usurpovat republiku, jsou jak nebezpecni paraziti kteri znici sveho hostitele. Nebyvali vyhazovani ze vsech zemi kde se snazili usadit proto ze to byli mirumilovni a vzorni obcane.

   Smazat
  4. tak s tím naprosto souhlasím, malinko si uvědomujeme nebezpečí migrace a snad i vědomě, protože cítíme to veliké nebezpečí, si zavíráme oči před tím ostatním.
   Pro ty starší je to špatná představa, že takto předají svoji zem svým dětem. Ty děti a další pokolení to odnesou. Snad proto je i více lidí starších aktivnějších, mládí chce být ještě slepé

   Smazat
  5. Co však bylo patrné jak na Albertově, tak na Václaváku: Ty tisíce demonstrantů tentokrát tvořili z převážné části mladí a mladší lidé. A to je zřejmě vůbec nejdůležitější "sociologická" informace z pražských ulic 17. listopadu 2015. Štafetu státní a národní sebezáchovy už nedrží jen "pamětníci", ale zapojují se konečně i mladší generace, které na ně navazují.

   http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2071-cesky-ministr-poddany-husajna-obamy-zeman-pry-odporem-k-islamu-porusuje-ustavu-hodny-a-zly-policajt-bratr-mohamedana-sedi-v-ceske-vlade-a-vyhrozuje-vlastencum-nastupuji-nove-generace-obrancu-statu.htm

   Smazat
  6. Nevzdávejte to, jakmile to vzdáte, prohrajete i budoucnost pro své děti. Tolik lidí v ulicích, pohodlných Čechů, je velmi pozitivní zpráva. Nenechte se přesvědčit, že to jsou fašisté, jsou to lidé jako my, kteří se bojí o budoucnost svých dětí, našeho národa. Čím více nás bude v ulicích, tím větší naději máme na úspěch. I v Polsku probíhají masové demonstrace, i v jiných zemích, jen nás o tom neinformují, nejsme v tom sami.

   Smazat
 7. No -teď je důležitý,jak to vypukne a co to vypuklý přinese. Za socíku byli "lidi taky nasraný" přičemž dneska už se neví proč. Definitivně a totálně to v osmdesátým devátým posrali. Co se zlepšilo? Nic. Všechno je pro "lidi" jen horší. Nepíši o zmrdech, parazitech a protekční lůze ( to nejsou lidi) kteří se na tom přiživili a dneska mají majetky,ale pro řadové občany, na které všichni totálně serou, se všechno zhoršilo. Lidí, kteří si rozhodně nepřejí žádnou změnu dosavadního švajneraj je fůra. Všechny celebrity, modelky, celá mediální žumpa, veškerá politická žumpa napříč politickým spektrem, paraziti, podvodníci, a všichni, které sere pracovat ( bojí se, že by byla znovu zavedena pracovní povinnost), celá proamerická žumpa,pražská kavárna a tak dále. Co jako by mělo nastat? Nepomůžeme si. A jestli ano, tak do ještě větších sraček než v jakých jsme teď.Jsme vydíratelný protektorát - naši protektoři nás s klidem nechají chcípnout hlady,jestli budeme zlobit. Nemáme vodu, plyn, nemáme nic. Ve všem jsme závislí. Odpojili by nás od internetu, zahájil sankce a vůbec, celý je to pitomost. Žijeme v nejhorších sračkách snad od patnáctýho století.Cesta z toho ven bude jedině krvavá, jak zpíval Kryl....Ave, bude znít stejně jako prve, jen o hodně víc tam bude krve... a kdo tohle chce? Tipuju že nikdo. Medvěd? Ten bude od nás už jenom na dištanc, při současné vyrovnanosti zbraní to jinak nejde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:08-občas přemýšlím,které skupiny obyvatel "dělají" dějiny.Vychází mi ty, které mají čas nebo media.Čas je nám mnohým nepřítelem,proto doporučuji se teď zaměřit na vliv na media.Personálně politicky nebo prvotně silným tlakem občanů k výměně politiků.

   Smazat
  2. a bude to moc špatné, máme poslední chvíli, poslední kratičkou a co uděláme. Neučili jsme se nevraživosti k sobě navzájem, nevěříme především sobě, jak můžeme věřit jiným. Vážně dovedete si představit, že se dokážeme sjednotit i kdyby se vůdce našel????? Víme vůbec co chceme????? Porušují se zákony, neuvěřitelně !!!! a co na to, co uděláme.
   Příklad, teď jsou zatčení z demonstrace. Slyšíte to ticho !!!!! Ani v diskusích není zmínka. Že by se šlo snad za ně demonstrovat???? Ale ať jsou kdokoli, oni měli odvahu.

   Smazat
  3. to je pravda,ale není pravda,že jsme se jich nezastali,já jsme hned napsala |Sobotkoviu,Zaorálkovi,Chovancovi a na veřejné fb

   Smazat
  4. k 0,08 - "Za socíku byli "lidi taky nasraný" přičemž dneska už se neví proč". Ono se neví proč, protože přesně to samé PROČ, v horší, v mnohonásobné a zvýrazněné kadenci,tu máme zase. Lhalo se tehdy, nyní je sám režim postaven na prokázaných lžích. Na podrazech, na podvodech, na pokrytectví. K tomu tehdejšímu PROČ, se přidala nezaměstnanost, bezdomovectví, rozkradení podniků, státních firem a zadluženost. K fungování takového režimu nevyhnutelně patří vzájemná nevraživost, nesnášenlivost až nenávist mezi jednotlivci a různými skupinami lidí. Hlavně nesmí být připuštěna situace, kdy se lidi sjednotí. Proto jsou v souvislosti se současnou migrační krizí, podporovány různé neziskovky, a magorští "vítači" sebezáhubných sklonů. Konec konců i ta migrace slouží pro vůdce západního světa nejen k naprostému znemožnění ve věci sjednocení lidu ale především k totálnímu odvedení pozornosti od podstaty problémů.
   L.P.

   Smazat
 8. Babiš řekl: nezavře-li se schengen, vezmou lidi věc do svých rukou.
  A tak to bude. Opakujme si to po něm.
  A nejen schengen.
  Já si zamlouvám Sobotku.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On asi ani Babiš nemá úplně jasno, resp.hraje na obě strany - "jeho" ministr Pelikán (nedávno vstoupil do ANO) hlasoval ve vládě pro kvóty a tvrdě bojuje proti "islamofobům". Když jdete po souvislostech, zjistíte, že jeho brácha Petr Pelikán je arabista, konvertoval k islámu, je nějakým "šéfem" přes muslimy v ČR a dostává i možnost vystupovat veřejně v mediích. Což pro mne znamená, že islamisté už mají jistý háček i v "naší" vládě!

   Smazat
  2. Babiš ??? ANO, to je jen sladké mazání kolem pusy, jinak jen lež. Důležitější je, že to zabírá a lidi se přetrhnou. To jsme ubožáci!!!!!
   Koblihou na nás, sláva

   Smazat
  3. Aby bylo jasno, nepropaguji Babiše, ani ANO, jsou přespříliš prozápadní.
   Ale ta jeho věta o "vlastních rukou", ta sedí, o tu mi šlo, že ji vyřkla i jakási veřejná autorita. (Možná bych se i bál napsat ji sem jako první.)
   Děda.

   Smazat
 9. Dávám Sobotkovi a jeho vládě půl roku. Kdo byl na demonstraci v úterý, ten mi dá za pravdu. Lid se už probouzí. Ještě jeden atentát a potáhnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za půl roku ještě stačí nadělat mnoho škody .Kdyby ze Strakovky vypadl už včera tak bylo pozdě .

   Smazat
  2. to si vážně fandíme, za půl roku???? Je strašné jak málo si uvědomujeme čas. Řešíme pitomosti a vše běží plnou parou proti nám. To tu už budeme mít další utečence, opravené zákony, no ano. Neslyšíte co říkají ti mírumilovní muslimové co tak spořádaně žijí už u nás????? školství, zákony, strava, odívání, příprava děvčat a hlavně hodně malých holčiček dobře a dostatečně sloužit mužům, odzbrojení obyvatel, povinnosti obyvatel,...... někdy si myslím, že jsou lidé, naši lidé, co se na to těší. Ženy budou konečně pořádně ukázněné, muži budou na sebe hrdí ,.. má to ale i zde své ale. Jsme jen podřadní, otroci, i muži budou pilně pracovat a poslouchat. Na řeči moc nebude.
   A co TTIP, to je taky hezky stranou, nemluví se, to taky velmi brzo bude realita. ČAS je to co promrháme, zatím ještě malinko zbývá. Věřit, na Medvěda a další spásu? Proč???? Je to naše věc, jen naše přání. To co bude nemůžeme svalovat na druhé, na souseda, na zlobivé dítě, to je jen naše, jen naše rozhodnutí.

   Smazat
  3. A pak co ty troubo? Vyhraje volby Okamura, Bartoš nebo Veleba? Tůdle. ANO+ČSSD je v současnosti jediná životaschopná koalice. KDU je možno nahradit.
   Na těchto mimózních výkřicích je vidět jak jste úplně mimo jakoukoli realitu.

   Smazat
  4. mimo realitu? to může někdo myslet vážně, že existují jen ti co dnes táhnou lidi. Víte já jim děkuju a moc, zvedl by se jinak náš český člověk. Stále voláme po vůdci, co takhle začít přestat brečet a zvednout se. Nikdo není dokonalý. Na nás musí záležet jaké si referendem stanovíme zákony, cesty. Na nás musí být kontrola jejich dodržování a trestů. DOKÁŽEME si konečně věřit!!!! Proč se stále urážíme, proč nevěříme sobě, proč ostatní musíme jen zesměšňovat???? Vůdce musí být ten, kdo umí NÁŠ názor představit, zviditelnit.Na vše ostatní jsou odborníci a jsou. Jen lidé v referendu rozhodnou o srozumitelně vysvětlených návrzích. Jsou jistě i jiné možné postupy. Chce to jen chtít, nebrečet, jednat. Jsme chytrý národ, hledejme. Pravda je, že v jednoduchosti je pravda. To je snad jasné každému. Vždyť proto se naši vládci snaží o složitosti. Tam pravda není, tam je vždy podvod. A na to mlčíme.

   Smazat
 10. Viděli jste? ČT dehonestovala Zemana během projevu na Albertově, upozorňuje analytik Žantovský
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Videli-jste-CT-dehonestovala-Zemana-behem-projevu-na-Albertove-upozornuje-analytik-Zantovsky-408830

  OdpovědětSmazat
 11. Ať zvolíme koho chceme,pokaždé je to jarmulkář.
  Odejde Sobotku,náhradníků mají dost,ale o to jde,prokouknout to.
  Jen mě napadá,proč ona schůzka na hradě po volbách,to už bylo zrežírováno.Už mne zůstává jen Okamura,dejme mu šanci,stojí si za svým názorem dosti dlouho,nemění stanoviska ani vystoupení.Je v republice dost schopných,který nemění kabáty,jen se rozhlédnout.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zvláštní je, že Tomio Okamura často něco jiného říká a pro něco zcela jiného hlasuje anebo při hlasování „chybí“ (když by měl být proti) anebo se hlasování zdrží. Viz například tento článek z PL:

   Tomio Okamura známý svými filipikami proti uprchlíkům měl minulý týden ve Sněmovně plamenný projev při projednávání novely azylového zákona. Potom ale paradoxně hlasoval pro větší podporu azylantů. To samé se přihodilo i dalším poslancům, kteří proti migraci do Evropy brojí.

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Kamil-Gregor-Okamura-ve-Snemovne-hlasoval-pro-vetsi-podporu-uprchliku-403723

   Smazat
  2. T. Okamura se svezl na migrační vlně. Pro něj je to jenom kšeft. On ví, že stejně nic neprosadí, o nic jiného mu nejde.

   Smazat
  3. NENÍ TO TAK JEDNODUCHÉ !
   Nejen s Okamurou, ale se všemi, i s námi voliči.
   !!!
   http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Liskova-BPP-Okamura-lze-Postavit-se-vsem-tem-svinstvum-to-ma-smysl-397396
   Děda.

   Smazat
 12. A co má asi tak kudrnáč dělat, když ty organizace dostávají od říše dobra ještě více příspěvků než od něho, kudrnáč jim jenom zajišťuje takovou obyčejnou maskovací plachtu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je naprosto přesné, člověk v tísni dostává od občanů 8% svého rozpočtu, od vlády asi 12% a zbytek jsou zahraniční příspěvky, takže tohle všechno, ty televizní plačky, to je jenom zástěrka pro amerikou a EU placenou společnost.

   Smazat
  2. Člověk v tísni je expozitura cizí zpravodajské služby a vlivová agentura, která po českých školách agituje pro TOP a Schwarzenberga. Marek

   Smazat
 13. Podívejte se na Bohouše bez brýlí. Co Vám připomíná? Mě jednoznačně hlavičku čůráka. Slušně řečeno žalud. A on to i svým jednáním je jen žalud. Tak co od něj můžeme chtít?

  OdpovědětSmazat
 14. Bohuslav Sobotka je loutka v rukou USA, to je vidět na každém jeho projevu. Zradil všechny české občany a zradil i svoji partaj. A to se neodpouští. V tento moment on sám už dobře ví, že to má spočítané a jeho konec je už odpočítáván. Stáhne ke dnu i Sociální demokracii. Ta by se ho měla co nejdříve zbavit. Doba, kdy se hledělo na krásné nicneříkající projevy, je nenávratně pryč. Teď je třeba hájit a tvrdě prosazovat zájmy státu a občanů. To Sobotka už nemůže dokázat, jeho scénář připravený americkou ambasádou mu to prostě nedovolí. Je to vlastně chudák, ale co s takovými politiky ? Za druhé světové války se jim říkalo "kolaboranti." Opovrhuji touto vládou, nejsou to zástupci lidu, jsou to zástupci nadnárodních zájmů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navrhuji poslat do Bruselu jako Špidlu. P.S.: v rozhlace jsem dnes zaslechl, že Brusel je sídlem evropských teroristů. Radoval jsem se ale jenom krátce, manželka mně upřesnila, že mluvili o jedné bruselské čtvrti.

   Smazat
  2. tak s tím souhlasím,dnes jsem to zrovna psala,otočil se řití ke svým voličům,podezírám ho že dostal lukrativní nabídku za potopení ČSSD,voličů a celé ČR. Přijme tolik uprchlíků co bude moc a pak se zdejchne. Řval o restitucích a nyní se s prdelníkama schází a dělá s nimi mejdany.Doufám,že plati"Na každou svini jednou dojde"

   Smazat
 15. Přestože přes den byla roztříštěnost vlastenecky smýšlejících občanů až zarážející, večer snad vše napravil. Konec dobrý, všechno dobré. Na Klárově organizovalo setkání hnutí, které si vetklo do štítu sjednocení všech lidí dobré vůle, všech kdo milují svoji vlast a všech, kteří chtějí přiložit ruku k dílu. Jejich vitalita, trpělivost a odhodlání slavily triumf, když se jim podařilo zaplnit celý Klárov a stmelit všechny občany do jednoho celku odhodlání a vůle. Bylo nádherné pozorovat proudy valící se přes policejní zátarasy ze všech přístupových cest ke Klárovu. Bylo nádherné vnímat jeden názor, jeden postoj, který z davu vyzařoval. To byly i podle policejních odhadů tisíce a to již byla síla.

  Kdo však nebyl přítomen nejenom, že byl ochuzen o nádherný zážitek, který by vlil sílu do žil každému, ale především se o této události vůbec nedozvěděl. Všechny televizní štáby opustily Klárov, zůstaly tam jen kamery obsluhované tajnými policisty. A dokonce televizní a rozhlasoví reportéři oznámili, že se dostavilo jenom několik lidí, ti se rozešli a ukončili tak setkání již někdy o půl čtvrté. Nehorázná lež. Návrat nové totality. Manipulace s veřejným míněním, za které by se nemusel stydět ani ústřední výbor KSČ, jehož členové nebo potomci jeho členů dodnes zasedají ve vládě údajně demokratické a svobodné země.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Miroslav-Sladek-Pravdiva-zprava-o-Klarovu-a-co-mu-predchazelo-408895

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Věřím, že atmosféra musela být úžasná. Lidé se setkali a ujistili v tom, že nejsou sami ve svých názorech. To musí povzbudit každého. Němci a ostatní západoevropané už se bojí i promluvit na veřejnosti proti migrační politice EU.

   Smazat
 16. Všechny neziskovky s finanční účastí USA by se měly zrušit. Podobně to udělal Putin. Je to předpolí politiky USA. Jak je možné, přestože jejich představitele nikdo nevolil, že se zúčastňují diskuzí s představiteli stran vzešlých z voleb. Navíc řada představitelů stran se do médíí, zvláště TV, vůbec nedostane.K čemu byli ty tisíce lidí na demonstraci v Praze 17.11. když v ČT diskutovala úplně jiná kasta zastupující v minimu občany??????????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VVP ty podvratné páté kolony nezrušil, jen nařídil, aby se povinně prezentovaly jako agentury placené ze zahraničí, ajko cizí agenti - a ďábel nesnáší světlo, Je to pak jak když se odvalí káman a ta havěť co je pod ním na světle zešílí.

   Smazat
 17. "a jen čtyři procenta Čechů uvedla, že bychom měli uprchlíky přijmout a nechat je zde usadit." - toto jsou sami paraziti na sociálce a veřejných rozpočtech z daní pracujících lidí.

  OdpovědětSmazat
 18. ... to jsouiprostě ti "čtyřprocentní"....

  OdpovědětSmazat
 19. Syn Landovského náměstkem ministra obrany. Ještě tomu věříte, že lze stát řídit jako firmu? Kobliha sem, kobliha tam....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jen "na pozici" další potomek z rozvratných prominentních propletených chátristických pražských židovských famílií (jako Dyntsbir džunior, Marxová, Kvačková-Pýka, děvčata Pajerovic, potomstvo Uhlovic-Šábesovic,JÚdr Benda, atd. atd. atd.

   Smazat
  2. bude mít na starosti likvidaci vnitřního nepřítele a začne asi Krnáčovou

   Smazat
  3. 11:44 co byste chtěl, vždyť židé jsou nejvzdělanější vrstvou nejenom této země

   Smazat
  4. 11:53; A co z toho? Jen přemýšlejí, jak nad druhým vyzrát.

   Smazat
 20. Takže na ministerstvu obrany jsou jen hééérci.... no potěš koště!

  OdpovědětSmazat
 21. Ještě před pár měsíci jste kvičeli jako píchlá prasata a vypadalo to, že jediné co vás dělí od vašeho štěstí byla vláda Nečase s Kalouska. Byli machinacemi za přispění Zemana odstraněni a co se stalo? Kvičíte ještě víc. Není vám pomoci, jste smrtelně nemocní. Budete kvičet dokud tu nepovládnou znovu komouši nebo nějaká podobná totalita.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědečku, prášek a šup zpět do klece. Důchod z USA ti stále nepřišel. Jakmile přijde zaplatíme tvému psychiatrovi, aby se ti více věnoval a nepouště tě z klece, pokud máš halucinace.

   Smazat
 22. 12:12 To, co jste "napsal" je zřejmě dílo duševně nemocného člověka. Doporučuji Vám navštívit odborníka, dokud je čas ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to psychicky nemocný jedinec projevující se neustálým kvičením, které svádí na druhé. Jako v mateřské školce, kdy děcko rozbije hračku a svádí to na druhé, přestože bylo přistiženo.

   Smazat
  2. Popsal jsem realitu. Kvičeli jste za Nečase, kvičíte za Sobotky a kvičet vždy budete. Neuznáváte totiž žádnou demokraticky zvolenou vládu. Jste milovníci totality a budete kvičet dokud tady vaše totalita znovu nezavládne.
   Islamisti nebo vy? Prašť jak uhoď. Žádný rozdíl.

   Smazat
  3. Nepodsouvej debile. Nevidíš, že totalita se vrátila v jiných šatech?! Pavel P.

   Smazat
 23. Zabije nás naše nejednotnost.

  http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Liskova-BPP-Okamura-lze-Postavit-se-vsem-tem-svinstvum-to-ma-smysl-397396

  Děda

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No Okamůra který si nedokáže udržet ani vlastní stranu, může leda držet hubu.

   Smazat
 24. Tento podělánek a zrádce umí jediné LHÁT a bratříčkovat se s Bidenem s psychopaty !

  http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/sobotka-biden-ocenil-aktivitu-ceska-v-oblasti-lidskych-prav/r~1ecc99046f6311e4b0c4002590604f2e/

  OdpovědětSmazat
 25. Z věcí,které se dějí kolem nás jsem rozčarovaná... Každý jenom mluví a mluví,hádá se,skanduje hesla na demonstracích... To vše je sice pěkné,ale bohužel,spousta slov a skutek utek. Pouze řečmi nikdy nic nedokážeme! Nakonec,nemusíme chodit daleko - stačí si projít pár diskuzí na netu. Samé urážky,vulgarismy,nesmysly...Většina lidí není v naší zemi spokojená a stále jenom mele a mele... Ale nikdo nic nedělá! Obávám se,že takto se z místa nepohneme a je mi z toho smutno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. HzNR VÁS NEZKLAME.ZALOŽTE JEHO HONORÁRNÍ ZASTOUPENÍ KDYKOLI A KDEKOLI JSTE.

   Rovněž na vás čeká DESATERO VOLIČE,pokud budete chtít do VzV,tedy iniciativy Voliči za Voliče.Sledujte NÁS na NÁRODNÍCH WEBECH a přidejte se K NÁM.Váš diskuzní přispěvek je INICIATIVNI a OK.

   Smazat
  2. Tak proč něco neuděláte Vy 13:55 - zkusila jste něco? Co jiného totiž momentálně dělat než demonstrovat psát a mluvit - napadá Vás něco? Sem s tím, Vy Chytrá!

   Smazat
  3. 15.13.ne tak zhurta,samozřejmě,že se dá něco dělat jiného než demonstrovat.Z kterého města jste?

   Smazat
  4. Z Prahy a celkem toho dělám dost.

   Smazat
  5. 16.35 - děkuji za podporu. Víte,už nejsem nejmladší ročník a žiji v zahraničí (můj příspěvek 13.55),přesto jsem stále srdcem Češka,jak poleno. V celém světě to dnes vře,to všichni víme. A můžeme si za to sami - lidé. Bojím se,že tento rozjetý vlak už nikdo nezastaví... Násilí plodí zase jenom násilí. Ne,nebudu tady moralizovat,sama jsem součástí režimu a něco jsem už prožila. Nechci házet špínu na jednotlivé politiky (bystrý člověk si udělá názor sám),ale není mi dobře z toho,co se v naší zemi děje. Jistě,dopaluje to většinu lidí,ale řešení je v nedohlednu...Stávky,demonstrace,meetingy,diskuze - užitečná věc. Přesto se však obávám,že pouze tento dialog nestačí.Stává se ze mě pomalu,ale jistě zahořklá pesimistka.

   Smazat
  6. Ale ono fakt teď momentálně nic jiného dělat nejde - jen "OTRAVOVAT" a tvořit nové informační pole - jak říká Pjakin... a to se tvoří demonstracema, "kecama", psaním - prostě dávat najevo, že jim to "nežereme".... staří Číňané říkají, že se nesmí čekat na ideál - protože bychom se také možná nikdy nedočkali - ale že je nutné vzít to, co je po ruce - a teď jsou momentálně po ruce jen ty řeči a nálady a emoce....

   Smazat
  7. 13.55 pokud jste v zahraniči zkuste tam najít na webu zajimavé články a jejich signatury,pžipadně je v krátkosti přeložte a dejte tady.Možná je váš pesimismus zaviněn tím,že jste bombardována neoliberalismem,který vždy napadá abwehrmechanismus jako je tomu u AIDS.Ovšem to je právě cilem a proto i váš pesimismus

   Smazat
  8. 13.15 už to,že tady publikujete je hodně.Pokud by jste se chtěl vžit do doby HAŠKA máte možnost v Praze najit svou štamgast hospodu, kde ovšem bude WIFI a tedy spojení s internetem.OSV vám doporučuje zkusit založit u stolu štamgastů PPK,tedy pivní politický klub.Náš aktivista to zkusil ve vzorové hospodě NA OBCI a vyprávěl našim z OSV své zkušenosti a dobrodružství,při kterých jsmě řvali smíchem.Pokud se nám tady budete ozývat mohl by jste si dát jméno pod kterým by jste byl na PPK znám,klidně i anonymně RÁDI VAŠE ZKUŠENOSTI ZAREGISTRUJEME je možné,že by se mohly i objevit v publikaci,která se už píše nejen tady,ale i na jiných národních webech na př OIČR..

   Smazat
 26. Voliči Sobotky měli zbystřit už dávno, nejvíce v době, kdy ho vzala na milost jako velkého kormidelníka pražská lumpenkavárna a jejich média. Už tehdy bylo jasné, že tady něco neklape. Politik ČSSD, ze kterého se média snaží udělat mediální hvězdu ? Tady něco velmi a velmi zapáchá, či spíše smrdí !

  OdpovědětSmazat
 27. Kudrnáč bude mít bene. Ale jenom tehdy, až všechny budoucí jaderné reaktory bude do ČR dodávat Amerika. Právě se připravuje taková změna legislativy o bezpečnosti jaderných elektráren, která to umožní. Pak se nebude třeba ani zdržovat s nějakým tendrem, který by zase měl nežádoucí výsledek a který nedávno potopil i Nečase.

  OdpovědětSmazat
 28. jistě ,je to normální chcíplý čuráček,co si myslí,že mu tady patří všechno :-D Nepatří mu tady ani to smradlavé hovno ,protože on neznamená ani to smrduté lejno .A o tom se brzy přesvěčí na vlastní kůži!!!!

  OdpovědětSmazat
 29. neurážejte ho, takovouhle oduševněnou tvář má jenom opravdu velký kormidelník národa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rovnátka na zuby už nepotebuje, má je v lajně. Zato rovnátko na páteř, to by mu bodlo ....

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.