Reklama

sobota 14. listopadu 2015

Přes milion Syřanů po zahájení operací ruských vzdušných a kosmických sil v Sýrii se vrátilo do vlasti ! Uprchlíci děkují Putinovi za operace v Sýrii , sděluje AP !

14.11.2015 Sputník
Přes milion Syřanů se vrátilo do vlasti po tom, co  probíhají operace ruských vzdušných a kosmických sil v Sýrii, prohlásil náměstek šéfa ruské diplomacie Alexej Meškov na tiskové konferenci v MIA Rossia Segodnia.Podle údajů OSN se od začátku ozbrojeného konfliktu v Sýrii stali z více než pěti milionů lidí uprchlíci.Včera bylo oznámeno, že vnější hranice Evropské unie překročil od 1. ledna do 1. listopadu 2015 1 milion 200 tisíc nelegálních migrantů, což je v dějinách EU absolutní rekord.

Operace vzdušných a kosmických sil RF v Sýrii, jejímž cílem je podpoření pozemní operace vládní Svobodné syrské armády a zničení infrastruktury teroristické fronty IS, byla zahájena 30. září. Za tuto dobu zlikvidovala ruská letadla přes dva tisíce objektů teroristů, včetně velitelských stanovišť, skladů a cvičných polygonů.

Včera bylo oznámeno, že vnější hranice Evropské unie překročil od 1. ledna do 1. listopadu 2015 1 milion 200 tisíc nelegálních migrantů, což je v dějinách EU absolutní rekord.

Evropská komise (EK) má za to, že do Evropy se mohou do konce příštího roku přesunout ještě 3 miliony migrantů.

Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20151112/1656118/syrie-operace-ruske-letectvo-bezenci.html#ixzz3rUcSoD6Z

4 komentáře :

 1. Už aby se pohnuli zpět všichni včetně těch co nelegálně přišli do Evropy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To znamená všichni, protože všichni přišli nelegálně do Evropy!!!

   Smazat
 2. To co se stalo v Parizi je vyna francouzkych vlad! Stejna situace nastane i v nasi repuplice pokud nechame vladnout nasi fasistickou a zkorumpovanou vladu.Kdo neprijde 17.listopadu do Prahy at si umre,tak sam rozhodl.

  OdpovědětSmazat
 3. Okamžitě zavřít hranice, povolat zálohy a použít nato penize které rozhazujeme nesmyslně na různé balkánské fondy atd.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.