Reklama

středa 18. listopadu 2015

Rada federace vyzvala svět, aby sjednotil protiteroristické zákony

18. 11. 2015    zdroj
Rada federace vyzvala všechny země na světě, které bojují proti mezinárodnímu terorismu, aby sjednotily zákony v této oblasti, informuje TASS.

"V legislativní oblasti [je potřeba] přijmout potřebné nástroje na mezinárodní, národní a regionální úrovni s cílem kriminalizovat terorismus a jakoukoli jeho podporu, sjednotit podmínky součinnosti všech protiteroristických struktur pro stíhání a trestání teroristů a jejich pomahačů," je uvedeno v provolání k zahraničním parlamentům a parlamentním organizacím, jež bylo schváleno ve středu 18. listopadu ruskými senátory.

Rada federace státům také navrhla, aby se sjednotily v boji proti terorismu. Jako příklad senátoři uvedli protihitlerovskou koalici. Senátoři poukázali na nutnost "odstranit v politické sféře dvojí standardy, dělení teroristů na "dobré" a "špatné", demonstrovat schopnost mezinárodního společenství překonat neshody tváří v tvář společné hrozbě."

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

4 komentáře :

 1. Zdá se vám těžko srozumitelný konfliktna Středním Východě?

  Tady je jasné a stručné vysvětlení:

  My podporujeme Irácký státní aparát vboji proti IS (Islámský Stát).

  IS je náš nepřítel. Ale IS je podporovánSaudskou Arábií, která je náš přítel.
  Syrský president Asad je náš nepřítel amy podporujeme boj proti němu. Ale nepodporujeme IS co proti němu bojujeprotože IS je náš nepřítel.
  Irán je náš nepřítel, ale Iránpodporuje Iráckou státní armádu, která je náš spojenec, v boji proti IS.
  Takže někteří naši spojenci podporujínaše nepřátele a někteří naši nepřátelé jsou naši spojenci.
  Někteří naši nepřátelé bojují protijiným našim nepřátelům a my potřebujeme aby prohráli, ale zároveň nechceme abynaši druzí nepřátelé vyhráli. Protože když budou nám nepřátelské síly poraženymůže se stát, že vítězné jednotky budou pro nás ještě horším nepřítelem.

  A všechno tohle začalo naší invazí doIráku kde měla být teroristická centra, ale kde teroristé nebyli, dokud jsmetam nevtáhli je vypudit.

  OdpovědětSmazat
 2. Pokud budou ti naši US "bohové" ve světě tolerovat či dokonce podporovat zkurvy_syny všech odstínů jen proto, že jsou jejich zkurvy_syni, tak nebude a nemůže být shody.
  O těch ostatních ze Západu není nutno ani hovořit, to jsou jen loutky US loutkářů.

  OdpovědětSmazat
 3. To je stále dokola totéž - z plevele se dělají bonsaje.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.