Reklama

pátek 6. listopadu 2015

Rakušané stojí ve frontách v obchodech se zbraněmi

6.11.2015   První zprávy
Rakušané nechtějí být nepříjemně překvapení, takže nakupují zbraně na svoji ochranu a legální obchody se zbraněmi vzali útokem.Rakouští obchodníci se zbraněmi tvrdí, že "vzhledem k současné rakouské situaci, to znamená k přílivu uprchlíků" mají "žně", napsal Daily Mail.
V posledních měsících se zdvojnásobily prodeje zbraní. Obchodníci prodávají především brokovnice. Podle obchodníků se zbraněmi bylo v letošním roce prodáno 70.000 brokovnic.
V Rakousku žije osm a půl milionů obyvatel a v soukromých rukou je registrováno 900 tisíc zbraní. Mnoho lidí, kteří si chtějí pořídit zbrojní průkaz, musí absolvovat příslušný kurz. V Salzburku je běžné, že jsou "fronty" na kurzy potřebné pro získání průkazu. Počet zájemců v průběhu několika posledních měsíců se několikanásobně zvýšil.

Jsem uprchlík, žádný pas nepotřebuji, přece mne pozvala paní Merkelová

Rakousko zpřísňuje kvůli uprchlické krizi azylové podmínky. Vydávat bude jen takzvaný dočasný azyl na dobu maximálně tří let, případné prodloužení bude záviset na situaci v domovském státě žadatele. V pondělí se na tom podle ministerstva vnitra shodla vládní koalice. Nová omezení se budou týkat i sjednocování rodin.

Rakousko tomto roce očekává asi 85.000 žádostí o azyl. Pro srovnání, v roce 2014 to bylo pouhých 28.000 žádostí.

20 komentářů :

 1. Brokovnice bude málo. Spíše Maschinengewehr 42

  OdpovědětSmazat
 2. Podstatný problém je v tom, že, dojde-li na lámání chleba, změkčilí evropané se nedovedou prostřílet muslimskými ženami a dětmi použitými jako živé štíty. Naopak muslim, kterého spíše zabolí ztráta dobytka, než ženy, se rád pochlubí počtem vyvražděných nevěřících rodin. Navíc jsou zde státy s armádami a policií, které spolehlivě znemožní jakoukoliv obranu vlastních občanů proti nájezdníkům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Střílet se mělo už včera !!

   Smazat
  2. Na jistejch hranicích stačilo něco slzáku a bylo po "štítu". Když vám a vaší rodině jde o život, tak se ohledy neberou na nic. Pavel.

   Smazat
 3. Nedělejme si iluze, nečeká nás nic dobrého. Německo přes svého poskoka Junckera prosadí ty kvóty. Dále pak dříve nebo později uzavře svoje hranice. Ta invaze neslábne, jak jsme viděli na Balkáně tak pružně mění trasy a tak se budou do Německa dostávat přes ČR. Budou jich tady tisíce, možná desetitisíce.Pak nastane politická krize, radikalizace obyvatelstva a nápor na státní rozpočet. Nikdo už nebude rozlišovat mezi skutečnými uprchlíky a statnými arabskými a černošskými mladíky, kteří chtějí ovládnout nová evropská teritoria.Pak bude třeba změkčit zákon o zbraních tak jako v Rakousku.

  OdpovědětSmazat
 4. Česká republika lehce absorbuje milion přistěhovalců. Ti střelci je potřeba zavřít do blázince aby se vyléčili. A ti nevyléčitelní mohou jet střílet přímo do Syrie a nebo na Ukrajinu. Jistě se jim to tam bude líbit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:44 To myslíte stejně lehce a úspěšně, jako absorbovala rómskou menšinu, 30000 bezdomovců a 500000 nezaměstnaných? K tomu milión dalších není problém? To teda potěš koště. Souhlasím, že střelci to nevyřeší. Ale ostraha hranic a vpuštění jen slušných a opravdu potřebných ano. JL

   Smazat
  2. 16:45 AJ TEBA TREBA ODJE...T AKO PRASA!

   Smazat
  3. Zas názor nějakého zapráskaného sluníčkáře a havloidního humanoida?Doslova se mi kudla v kapse otvírá když to čtu nebo slyším!

   Smazat
 5. To vypadá tak, že se Rakušané ve své zemi přestávají cítit bezpečně. Co se týče mě, nevidím to dobře zatím ani u nás. Vláda řeší koniny a spoléhá se na Brusel, kde sedí na kokainu závislí magoři. Přitom by měla řešit tyto věci: pozastavit členství v NATO, vyhlásit referendum o vystoupení z EU, pozastavit platnost Schengenu, zavést všelijaká opatření pro posílení armády a obrany i ostrahy hranic včetně příprav na urychlené budování hraničních bariér + úsilí o budování spojenectví mezi zeměmi střední a východní EU... + přípravy na přijímání uprchlíků ze Západní EU + předběžná hospodářská krizová opatření a přípravy na přejití na válečnou ekonomii. Západní EU zatím beznadějně směřuje k sebevraždě, nemusíme v tom směru kráčet i my.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sralbotka má noty z USA - NWO:
   Zaplavit Evropu uprchlíky a vnutit jí TTIP.
   Rozbít národní státy.
   Vytvořit hnědou rasu dost hloupou aby se postavila na odpor ale dost chytrou, aby na nás mohla a musela pracovat.
   Kdo se postaví invazi čmoudů je nepřítelem našich národních zájmů a musí být odstraněn (Mekrel je zářným příkladem jak to pěkně funguje)
   Všechny světové suroviny patří NÁM, kdo to nepochopí toho zabijeme!
   ........

   Smazat
 6. Jsem zvědavaj jestli naši kluci zvedno za*ky od počítačů a ujdou větší vzdálenost, než ze svého pokoje k ledničce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na poslední demonstraci nás nebylo ani 2000. Jestli je to ostatním jedno, tak ať ji ty kebule čmoudi uřežou. Stáhnu se do ... a povedu partyzánskou válku s Mohamedány...

   Smazat
  2. No, jenže pak by na Vám na hlavu mohly padat vrtulníky i s "udatnými obránci vlasti".

   Smazat
 7. Naši chlapi by se měli stydět , že nedokážou bránit vlast a své rodiny ! Nic proti tomu nedělají a pak budou koukat !! V Německu jdou na demonstrace davy lidí , ale tady jdou raději na pivo !!! Jana

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento národ je prostě národ zbabělců, mladí jsou debilizovaní prolhanou, zločinnou propagandou, jako hovádka boží hltají lži v ČT a protiruskou propagandu. Nenávidí Zemana, neví proč, nenávidí rusáky, ale neví proč, uprchlíci je nezajímají, jako by se to netýkalo ani jich ani jejich rodin. Samý Ipod, adrenalin a v hlavě Iho.no. Zkuste si s nimi promluvit, je to smutné. A demonstrace proti islámu? To jsou přece extremisté. Bavím se o tzv. střední třídě. Adrenalin, Ipody, zlí rusové, hodní američani, Říkám si jen dobře jim tak.

   Smazat
 8. Domy, které se dají bránit. https://www.youtube.com/watch?v=aKfUMm9akZY

  OdpovědětSmazat
 9. tato invaze byla naplánována americkými Źidy a proto je tam takové solidní finanční zajištění těchto afrických turistů. Sobotka je taktéž Žid a tak jen plní zadání svých pokrevních bratří z USA

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel , cílem těchto Židů je nasměrovat do Evropy aspoň 35 milionů této sebranky . Potom nám už ale žádné brokovnice nebudou nic platné .

   Smazat
  2. 35 miliónov brokovníc určite postačí, budú platné.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.