Reklama

sobota 14. listopadu 2015

Ramzan Kadyrov o teroristickém útoku v Paříži. Teroristická internacionála ohrožuje celý svět


14. 11. 2015   zdroj
Ve Francii se odehrály obludné události. Paříž byla podrobena teroristickému útoku. Asi 150 lidí bylo zabito a mnoho zraněno. V důsledku zvláštní operace byli osvobozeni rukojmí, teroristé zlikvidováni, jeden z nich byl zadržen. Svět je touto tragédií otřesen. Ruský prezident Vladimír Putin důrazně odsoudil činy teroristů, vyjádřil soustrast a nabídl pomoc vedení země. Nyní nikdo nepochybuje o tom, že za událostmi v Paříži stojí Iblisský stát. Je to teroristická internationála, která ohrožuje celý svět a veškeré lidstvo. V řadách IS absolvovalo přípravu několik desítek tisíc lidí ze všech zemí. Toto zlo musí být zničeno i s kořeny. V opačném případě hordy teroristů, jako suťový proud, zaplaví všechny země a města na zemi. Prezident Ruska Vladimír Putin, který si přesně uvědomil, jaká hrozba pro lidstvo z IS vychází, zahájil proti bandám mezinárodního terorismu rozhodný boj. Jsme mu za to upřímně vděčni, protože jsme zažili hrůzy teroristických útoků, které trvaly několik let. Znovu vyzýváme vůdce arabských a muslimských zemí, aby sjednotili úsilí v boji proti Iblisskému státu. Jiné východisko z této situace není. Jako člověk, který zasvětil svůj život boji proti terorismu, chci říci všem, na nichž závisí rozhodování, že teroristé nejsou dobří nebo špatní. Jejich cílem je zničit lidstvo! Pokud se nám nepodaří společně porazit terorismus, celý svět se ponoří do chaosu, neskončí podobné krvavé události! Ať zvítězí spravedlnost!

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

6 komentářů :

 1. Jak by se nám teď hodila ruská armáda v Milovicích!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas! A neměli by jsme u nás žádné žoldnéře ze zločineckého NATO !!!

   Vymazat
  2. Nedávno na tomto portálu jsem si poznamenal velmi zajímavý postřeh. Bohužel již nevím kdo jej vyslovil. -- nemusíme vystupovat z NATO, přesto že vím že nás před severoatlantickou aliancí neochrání, neměli bychom se však spolčovat se zeměmi které destabilizují, vraždí, lžou a kradou, naši politici nám říkají, jsou to naši spojenci, ano mají pravdu, jsou to jejich spojenci, ----
   Přeji pěkný den. Josef Sukup

   Vymazat
 2. Ať se Kadyrov zeptá sám sebe, kdo je k tomu navedl.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.